پونک،مجتمع بوستان،واحد ۷۶۶ اداری

LOGO-FNXCARGO
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
LOGO-FNXCARGO
آشنایی-با-فریت-بار-به-مکزیک-+-مراحل،-مزایا-و-عوامل-موثر-در-هزینه

آشنایی با فریت بار به مکزیک + مراحل، مزایا و عوامل موثر در هزینه

اشتراک گذاری :

واتساپ
تلگرام

ارزیابی گمرکی + اهداف و مهمترین وظایف ارزیاب گمرک

حمل بار فله از چین / انواع بار فله در حمل و نقل دریایی از چین

مهمترین بنادر تجاری چین | دلایل اهمیت بنادر تجاری چین

حمل بار از بندر تایچنگ / مراحل حمل، روش ها و امکانات تایچنگ

حمل هوایی باتری چگونه انجام می شود؟ (راهنمای کامل)

ترانزیت فرودگاهی + تفاوت پرواز ترانزیتی، مستقیم و بدون توقف

شماره پلمپ کانتینر + انواع رنگ در پلمپ کانتینر و کاربرد آنها

ارسال بار از آفریقا | بهترین روش ارسال کدام است؟

بزرگترین بنادر کانتینری جهان (معرفی 10 مورد از مهمترین بنادر)

تفاوت لجستیک و زنجیره تامین | 0 تا 100 آنچه که باید بدانید

آشنایی با انواع بوژی کش + کاربرد آن ها در صنعت حمل و نقل

اظهارنامه اجمالی در گمرک + تفاوت آن با مانیفست

مشاور بازرگانی کیست + اهمیت آن در کسب و کارهای بین المللی

وزن خالص و ناخالص کالا + تفاوت ها و تاثیر وزن کالا بر ترخیص آن

ممنوعیت های پست درب به درب + مهم ترین نکات و قوانین

VGM در حمل و نقل + نحوه محاسبه تاییدیه وزن کانتینر

معرفی بهترین تنگه های بین المللی جهان ( راهنمای 0 تا 100)

وزن حجمی بار هوایی | اهمیت محاسبه آن در حمل و نقل

ترخیص کار گمرک کیست؟ ( چرا به آن نیاز دارید)

حمل بار با جامبوبگ چگونه انجام می شود؟ (راهنمای کامل)

انوانتر در گمرک؛ راهنمای کامل جهت موفقیت در تجارت

سند دوزبلاغ چیست + کاربردهای آن در حمل و نقل با کامیون

ارسال دارو از آلمان به ایران + نکاتی که باید به آن توجه داشت

کارگو چین به ایران | 0 تا 100 آنچه که لازم است بدانید

کوریر سرویس؛ راهکاری مدرن برای ارسال سریع مرسولات

سرویس پست درب به درب | راهی نوین برای حمل و نقل کالا

تفاوت کراس استافینگ و ترانشیپ / بررسی مزایا و معایب

واردات کالا از هند؛ چالش‌ ها و فرصت‌ ها

واحد شمارش کانتینر TEU چیست + کاربردهای آن

ترمینال کانتینری + اهمیت آن در فرآیند نقل و انتقال کالا

آنچه در این مطلب میخوانید😃

مقدمه

امروزه شرکت های حمل و نقل بسیاری هستند که برای فریت بار به مکزیک خدمات متنوعی را به شما ارائه می دهند. به طور کلی تخصص شرکت هایی نظیر شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس، حمل و نقل هوایی به کشورهای اروپایی، آسیایی، آمریکای جنوبی می باشد. بنابراین بسیاری از مسافرانی که قصد سفر برای مهاجرت و یا تحصیل به مکزیک را دارند قطعا باید با فرآیند ارسال بار از ایران به مکزیک آشنا شوند.

در این مقاله از شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس، مراحل ارسال بار، عوامل موثر بر هزینه فریت بار و همچنین مزیت هایی که فریت بار دارد را به شما همراهان عزیز معرفی می کنیم؛ پس تا انتها همراه ما باشید.

چگونگی فریت بار به مکزیک

مکزیک کشوری در آمریکای مرکزی می باشد که با گواتمالا و بلیز هم مرز است. این کشور مقصد گردشگری محبوب در بین گردشگران و مسافران است. از این رو، برای ارسال بار از ایران به مکزیک می توانید از روش فریت بار به مکزیک استفاده کنید. در صورت تمایل به ارسال بسته یا کالا از شهرهای بزرگ مکزیک به شهرهای دیگر می توانید از خدمات حمل و نقل باربری شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس استفاده نمایید.

به طور کلی شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس، می تواند به صورت کاملا حرفه ای و بدون آسیب به کالا، با بسته بندی ایمن، مرسوله را به مقصد مورد نظر برساند. همچنین برای دریافت اطلاعات کامل تر در مورد حمل و نقل به مکزیک و قوانین و شرایط این کشور، می توانید با کارشناسان مجموعه ما تماس بگیرید.

مراحل ارسال بار از ایران به مکزیک

فریت بار به مکزیک از فرآیند های پیچیده ای است که باید طی مراحلی که در ادامه آن ها را به شما معرفی می کنیم، انجام دهید. دقت داشته باشید تمامی مراحل زیر را می توانید با کمک شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس انجام دهید. به طور کلی مراحل ارسال بار از ایران به مکزیک عبارت است از:

طراحی و برنامه ریزی

در این مرحله نیازهای حمل و نقل کالا مشخص می شود که شامل مواردی از قبیل مقدار حمل، نوع حمل، مبدا و مقصد و زمان تحویل می باشد. در واقع این اطلاعات در اختیار شرکت باربری قرار می گیرد.

بسته بندی و آماده سازی

محموله در این مرحله از فریت بار به مکزیک، بسته بندی شده و آماده ارسال است. دقت داشته باشید که در روش ریلی، باید بسته بندی مناسب باشد تا در طول راه به مرسوله آسیبی نرسد.

بارگیری

در این مرحله محموله در واگن راه آهن بارگیری می شود. همچنین بسته به نوع محموله و شرایط مختلف برای بارگیری می توان از جرثقیل و تجهیزات ویژه استفاده کرد.

وسیله نقلیه

پس از بارگیری کالا برای ارسال بار از ایران به مکزیک، محموله به مقصد خود در مکزیک ارسال می شوند و در بین راه طبق برنامه تعیین شده از پایانه ها و ایستگاه های مختلف عبور می کنند. این مرحله بسته به مسافت و شرایط جاده ممکن است مدتی طول بکشد.

تخلیه

مرسوله در مقصد مکزیک از قطار تخلیه می شود. از این رو، برای تخلیه بار از جرثقیل و تجهیزات مربوطه استفاده می شود. همچنین ممکن است برخی از بارها، برای حمل و نقل داخلی از ترمینال ریلی به مقصد نهایی، به وسایل نقلیه دیگری منتقل شوند.

تحویل

پس از تخلیه، مرسولات به گیرنده نهایی تحویل داده می شود. در این مرحله باید اطمینان حاصل شود که محموله به درستی و بدون آسیب به مقصد نهایی خواهد رسید.

عوامل موثر در هزینه فریت بار به مکزیک + جدول

برای فریت بار به مکزیک، یکی از کارهای مهمی که باید انجام دهید، پرداخت هزینه هایی است که بر سر راهتان قرار می گیرد. این هزینه ها تحت تاثیر عواملی به وجود می آیند که در ادامه این مراحل را به شما توضیح خواهیم داد:

فاصله بین مبدا و مقصدفاصله مبدا و مقصد بار در قیمت آن تاثیر زیادی دارد. هر چه مسافت طولانی تر باشد، قیمت حمل و نقل بالاتر است.
وزن و حجم محمولهوزن و اندازه کالا نیز مستقیماً بر هزینه حمل و نقل تأثیر می گذارد. بنابراین بارهای سنگین گرانتر از بارهای سبک هستند.
نوع بارنوع محموله ای که قرار است حمل شود نیز می تواند تأثیرگذار باشد. کالاهای خطرناک، کالاهای با ارزش و کالاهایی که به شرایط حمل و نقل خاصی نیاز دارند ممکن است هزینه بیشتری را به همراه داشته باشند.
شرکت حمل و نقل ریلیهر شرکت حمل و نقل ریلی ممکن است سیاست ها و قیمت های متفاوتی داشته باشد. بنابراین؛ هزینه حمل و نقل به مکزیک بسته به شرکت انتخابی ممکن است متفاوت باشد.
خدمات اضافیدر صورت نیاز به خدمات اضافی مانند بیمه بار، بسته بندی و بارگیری/تخلیه ویژه ممکن است هزینه های اضافی اعمال شود.
وضعیت بازارشرایط بازار و عرضه و تقاضا نیز می تواند بر ارزش تاثیر بگذارد. گاهی اوقات در یک بازار رقابتی، هزینه حمل و نقل کاهش می یابد.

بنابراین، شما می توانید برای کاهش و به حداقل رساندن هزینه های فوق جهت فریت بار به مکزیک، با کارشناسان شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس تماس بگیرید.

مزایای حمل بار از ایران به مکزیک

برای فریت بار به مکزیک، علاوه بر اطلاعاتی که تا به این لحظه در اختیارتان قرار دادیم، بهتر است با مزیت های ارسال بار از ایران به مکزیک هم آشنا شوید. به طور کلی مزایای فریت بار به کشور مکزیک عبارت است از:

  • این سیستم حمل و نقل به عنوان یک راه حل مقرون به صرفه برای حمل و نقل کالاهای سنگین و حجیم شناخته می شود. از طریق شبکه گسترده ریلی که در سراسر کشور وجود دارد، محموله به سرعت و مستقیم به مقصد می رسد.
  • حمل بار در این روش از نظر مصرف سوخت و آلودگی هوا نیز مفید است؛ زیرا سوخت کمتر و آلودگی کمتری نسبت به حمل بار با وسایل نقلیه سنگین مصرف می شود.
  • یکی دیگر از مزایای استفاده از فریت بار به مکزیک، امکان ارسال کالا به سطح بین المللی است. با اتصال به شبکه راه آهن جهانی، محموله می تواند به کشورهای دیگر نیز صادر شود و به مکزیک اجازه می دهد تا به عنوان یک مرکز ترانزیت برای تجارت جهانی عمل کند.
  • علاوه بر مزایای اقتصادی استفاده از محموله به مکزیک، تأثیر مثبتی بر رشد اقتصادی و توسعه پایدار نیز دارد. با حمایت از سیستم حمل و نقل ریلی می توان مشکلات ترافیکی و آلودگی شهری را کاهش داد و رفاه جامعه و کیفیت زندگی را بهبود بخشید.

مزایای ویژه خدمات شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس

همانطور که در طول مقاله نیز به آن اشاره کردیم، انتخاب و دریافت مشاوره از یک شرکت حمل و نقل برای فریت بار به مکزیک ، فرآیند ارسال بار از ایران به مکزیک را برایتان تسهیل می کند.

شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس به دلیل تجربه و سابقه بسیار بالایی که در زمینه حمل و نقل دارد، انتخاب مناسبی برای اکثر بازرگانان برای انجام فرآیند های صادراتی و وارداتی است. از ویژگی های شرکت حمل و نقل ققنوس، می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • برای مشتری مداری، هزینه های اضافی که بر دوش مشتری بود را تا حد امکان کاهش داده و هزینه حمل و نقل مقرون به صرفه ای را در نظر گرفته است.
  • امکان ردیابی وضعیت محموله به صورت آنلاین پس از ارسال به خارج از کشور
  • طرف قرارداد با بیمه های حمل و نقل، بنابراین شما می توانید با خیال راحت مرسوله خود را به این شرکت بسپارید.
  • انجام حمل و نقل هوایی، لوازم خانگی و وسایل شخصی، اثاثیه منزل و… از فرودگاه مهرآباد و فرودگاه امام خمینی به کلیه فرودگاه های اروپا، آسیا، آمریکا و کانادا
  • مشاوره و انجام کلیه تشریفات گمرکی در مبدا و مقصد و دریافت مجوزهای لازم جهت حمل کالا به خارج از کشور
  • انجام کلیه امور بسته بندی، بارگیری و تخلیه در محل و همچنین سایر خدمات اضافی مورد نیاز مشتری

سوالات متداول

برای ارسال بار از ایران به مکزیک چه مراحلی را باید پشت سر بگذاریم؟

مهمترین مرحله ای که باید برای فریت بار به مکزیک انجام دهید، انتخاب شرکت حمل و نقل مناسب می باشد. پس از آن به ترتیب باید برنامه ریزی، بسته بندی، بارگیری، انتخاب وسیله حمل مناسب، تخلیه و تحویل بار انجام دهید. با انجام به موقع و درست این مراحل، فرآیند ارسال برایتان به راحتی و در سریع ترین زمان انجام خواهد شد.

چه عواملی بر هزینه ارسال بار به مکزیک تاثیرگذار است؟

عواملی که بر هزینه فریت بار به مکزیک تاثیر می گذارد شامل فاصله بین مبدا و مقصد، وزن بار، حجم بار، نوع بار، شرکت حمل و نقل انتخابی، شرایط بازار و سایر هزینه های موجود می باشد که با انتخاب شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس، می توانید این هزینه ها را به حداقل برسانید.

حمل بار از ایران به مکزیک چه مزیت هایی دارد؟

فریت بار به مکزیک یکی از راه های مقرون به صرفه برای ارسال بار است و همچنین بار شما به سرعت و به صورت کاملا مستقیم به مقصد می رسد. استفاده از این روش برای آلودگی هوا نیز مزیت بسیاری دارد؛ زیرا استفاده از این روش میزان مصرف سوخت را کاهش می دهد. شما می توانید با استفاده از این روش، کالا را در سطح بین المللی ارسال کنید. فریت بار به مکزیک، تاثیر بسیار مثبتی بر اقتصاد و رشد بازار خواهد داشت.

خدمات شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس، چه ویژگی هایی دارد؟

 شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس، هزینه های اضافی را در ارسال بار از ایران به مکزیک به حداقل می رساند؛ علاوه بر این، به صورت آنلاین نیز می توانید بسته را پیگیری کنید. همچنین کالای شما به طور کامل بیمه می شود. تمامی وسایل شخصی، وسایل منزل و کالای تجاری از طریق فرودگاه مهرآباد به تمامی فرودگاه های جهان ارسال می کند. تمام کارهای مربوط به تشریفات گمرکی و اخذ مجوز ها نیز بر عهده شرکت می باشد.

جمع بندی

مکزیک از جمله کشورهایی است که اکثر مردم برای مهاجرت و تحصیل انتخاب می کنند. بنابراین؛ برای ارسال بار از ایران به مکزیک باید اطلاعات کافی داشته باشید. فریت بار به مکزیک از جمله روش هایی است که برای ارسال وسایل شخصی و تجاری مورد استفاده قرار می گیرد.

بنابراین برای فریت بار به کشور مکزیک باید یکسری مراحل را به ترتیب پشت سر بگذارید تا فرآیند ارسال بار به راحتی انجام شود. اولین قدم برای ارسال بار، انتخاب شرکت حمل و نقل برای انجام مراحل ارسال است که ما به شما شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس را پیشنهاد می کنیم.

شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس، آماده ارائه خدمات متنوع در زمینه ارسال بار هوایی، ارسال بار زمینی، ارسال بار ریلی، ارسال درب به درب، حمل بار ته لنجی، انجام تشریفات گمرکی و … به شما عزیزان است. چنانچه سوالی در رابطه با ارسال بار از ایران به مکزیک دارید، با کارشناسان ما تماس بگیرید.

5/5 - (1 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x