پونک،مجتمع بوستان،واحد ۷۶۶ اداری

LOGO-FNXCARGO
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
LOGO-FNXCARGO

حمل بار هوایی از
هنگ کنگ

از آنجا که ایران یکی از شرکای تجاری هنگ کنگ به شمار میرود، حمل اقلامی مانند ماشین آلات و قطعات برقی، قطعات کامپیوتری، تجهیزات اداری، تجهیزات مخابراتی، انواع ساعت، لوازم خانگی، رادیو پخش، پوشاک و مدارهای الکترونیکی از این منطقه صورت بگیرند. بهترین روش برای حمل بار از هنگ کنگ به نظر شما چیست؟

آنچه میخوانید

سایر خدمات ما

مقدمه

هنگ کنگ را چقدر میشناسید؟ شهری جزیره ای در جنوب چین که به عنوان منطقه ای خودمختار شناخته میشود، هنگ کنگ میباشد. شهر هنگ کنگ از سه بخش که به عنوان های جزیره هنگ کنگ، کاولون و سرزمین های جدید شناخته میشوند، تشکیل شده است و قدرت آن در تجارت جهانی سبب شده تا به یکی از اصلی ترین مراکز در سطح جهان تبدیل شود. از آنجا که ایران یکی از شرکای تجاری هنگ کنگ به شمار میرود، حمل اقلامی مانند ماشین آلات و قطعات برقی، قطعات کامپیوتری، تجهیزات اداری، تجهیزات مخابراتی، انواع ساعت، لوازم خانگی، رادیو پخش، پوشاک و مدارهای الکترونیکی از این منطقه صورت بگیرند. بهترین روش برای حمل بار از هنگ کنگ به نظر شما چیست؟ حمل بار هوایی از هنگ کنگ به ایران، یکی از بهترین سرویس های شرکت های حمل و نقل بین المللی ققنوس است ک میتوانید برای ارسال بار از این شهر بهره مند شوید.

شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس با سال ها سابقه فعالیت در حیطه حمل بار هوایی از چین و هنگ کنگ، این افتخار را دارد تا بهترین و امن ترین شرایط را جهت ارسال بار مشتریان خود به ارمغان آورد. شما میتوانید با استفاده از خدمات حمل بار هوایی شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس، مرسولات خود را به صورت منظم و توسط پروازهای هفتگی به ایران وارد نمایید و به راحتی تحویل بگیرید. اگر نیاز به خدمات واردات و حمل بار از هنگ کنگ را دارید، پیشنهاد ادامه این مقاله را از دست ندهید تا پاسخ تمامی سوالات خود را دریافت نمایید.

مطالب بیشتر :

حمل بار هوایی چه مزایایی دارد؟

معمولا بهترین و سریع ترین روشی که برای ارسال و حمل و نقل کالاها پیشنهاد میکنیم، حمل و نقل هوایی است؛ اما چرا؟ به جرئت میتوانیم بگوییم که مهمترین مزیت حمل و نقل هوایی اعم از حمل بار هوایی از هنگ کنگ، مسیر امن و امنیت بالای آن است. تنها شرایط بد جوی هستند که ممکن است خطوط هواپیمایی را به چالش بکشند و برنامه ها را تغییر دهند که با این حال و با پیشرفت سیستم های هواشناسی، پیش بینی شرایط آب و هوایی نیز فراهم شده و اشتباهی در این زمینه معمولا رخ نمیدهد.

مزیت قابل توجه بعدی که همه ما از آن مطلع هستیم، سرعت بسیار بالای حمل و نقل هوایی بارها میباشد که امکان تحویل سریع و راحت بسیاری از محموله ها را فراهم کرده است. به عنوان مثال، معمولا در حمل و نقل زمینی با چالش های ترافیک ها و امکانات محدود جاده ها مواجه هستیم، در صورتی که در سرویس حمل بار هوایی از هنگ کنگ چنین مشکلاتی نخواهیم داشت و خیلی راحت میتوانیم مرسوله شما را به سوی مقصد مورد نظر حمل و ارسال نماییم. به دنبال این سرعت بالا در حمل و ارسال کالا، قطعا مدت زمان حمل و نقل بسیار کوتاه میباشد. اگر محدودیت زمانی دارید یا میخواهید که مرسوله را در سریع ترین زمان ممکن تحویل بگیرید، پیشنهاد میکنیم به هیچ عنوان خدمات حمل بار هوایی از هنگ کنگ توسط شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس را از دست ندهید.

بهترین روش حمل و نقل بار از هنگ کنگ به ایران

احتمالا می دانید که حمل و نقل هوایی اغلب برای محموله هایی با ارزش بالا و حجم کم پیشنهاد می شود. هنگامی که کالاهای شما نیاز به جابجایی سریع از هنگ کنگ دارند، سرویس حمل بار هوایی بهترین گزینه در مقایسه با حمل و نقل دریایی یا جاده ای است که میتوانید انتخاب کنید؛ چرا که روی زمان بندی پروازهای داخلی و خارجی حساب کنید و بسیار قابل اعتماد هستند.

شما میتوانید هر کالایی که دارید را با استفاده از سرویس حمل بار هوایی از هنگ کنگ به راحتی ارسال نمایید. بسیاری از خطوط هوایی شبکه بزرگی از مقاصد دارند که تقریباً کل جهان را پوشش می دهند. این بدان معنی است که شما می توانید بسته را تقریباً به هر مکانی که دلتان میخواهد، ارسال کنید. یکی دیگر از مزایای حمل و نقل هوایی این است که نیاز کمتری به بسته بندی دارد؛ چرا که در بیشتر مواقع، محموله های هوایی به اندازه حمل بار دریایی ، به بسته بندی سنگین نیاز ندارند. در واقع، شما مجبور نخواهید بود زمان یا پول زیادی را برای بسته بندی های اضافی صرف کنید.

البته دلایل بسیار بیشتری وجود دارند که حمل بار هوایی از هنگ کنگ را پیشنهاد میکنیم. همانطور که می دانید، هنگ کنگ بخشی از چین است، اما سیستم سیاسی متفاوتی دارد. اگر می خواهید بسته ای را از هنگ کنگ به هر کشوری از طریق حمل و نقل هوایی ارسال کنید، باید یک نماینده حمل و نقل محلی در هنگ کنگ را انتخاب کنید که بتواند در این زمینه به شما کمک کند. در این زمینه، شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس میتواند بهترین انتخاب برای پیکاپ و ارسال مرسوله شما باشد. سایر مزایایی که با انتخاب این سرویس بهره مند میشوید، شامل موارد زیر میشود :

ایمنی بالا

همه خطوط هوایی در هنگ کنگ در قبال محموله ای که حمل می کنند، بسیار مسئول هستند و فرودگاه ها برای جلوگیری از سرقت تدابیر امنیتی شدیدی در نظر گرفته اند. به علاوه، در حمل و نقل هوایی، تنها به مقدار کمی جابجایی بار نیاز است، بنابراین احتمال آسیب دیدن کالاها کمتر میباشد.

تحویل سریع

مزیت اصلی حمل بار هوایی از هنگ کنگ، سرعت است که می تواند حتی به سرعت تحویل یک روزه از هنگ کنگ باشد.

انعطاف پذیری در حمل و نقل جهانی
شما میتوانید بسته خود را از هنگ کنگ، به هر گوشه ای از جهان که بخواهید ارسال کنید و نگرانی از بابت حمل و ارسال آن نباشید.

انعطاف پذیری در حمل و نقل جهانی

شما میتوانید بسته خود را از هنگ کنگ، به هر گوشه ای از جهان که بخواهید ارسال کنید و نگرانی از بابت حمل و ارسال آن نباشید.

پیگیری آنلاین

با انتخاب سروس حمل و نقل هوایی، شما می توانید ارسال همه بسته ها را از هنگ کنگ به کشور، به صورت آنلاین پیگیری کنید.

راحت تر بودن حمل و نقل کالاهای حساس نسبت به چین

اگر می خواهید مرسوله ای بفرستید که باتری، مایع یا پودر داشته باشد، چین قوانین بیشتری در رابطه با خطوط هوایی و فرودگاه ها نسبت به هنگ کنگ دارد و ارسال چنین کالاهایی کمی سخت تر میباشد.

روابط تجاری ایران و هنگ کنگ به چه صورت است؟

حتما درباره روابط تجاری ایران و هنگ کنگ شنیده اید. با توجه به این که کشور ما به عنوان یکی از شرکای اصلی هنگ کنگ و چین شناخته میشود، فعالیت های واردات و صادرات زیادی میان این دو کشور انجام میگیرند. اغلب کالاهایی که از ایران به هنگ کنگ صادر میگردند، شامل گوشت مرغ و مواد غذایی، خشکبار، چرم و پوست حیوانات، پلیمرهای استایرن، سنگ های ساختمانی، مواد پلاستیکی، مشتقات پتروشیمی و غیره میشود. به علاوه، واردات انواع قطعات کامپیوتری و ماشین آلات نیز از هنگ کنگ به ایران به طور قابل توجهی انجام میگیرد.

حجم نقدی کالاهای وارداتی از هنگ کنگ به ایران، سالیانه حدود 500 میلیون دلار را شامل میشود. این نکته هم خوب است بدانید که براساس سیستم گمرکی هنگ کنگ که در ادامه به طور کامل بررسی میکنیم، هیچ تعرفه گمرکی برای کالاهای صادراتی و وارداتی به غیر از برخی اقلام خاص نظیر تنباکو، روغن و هیدروکربن ها وجود ندارد. افزون بر اینها، مجوزهای وارداتی و صادراتی سیستم گمرکی این منطقه بسیار محدود و کم هستند و فقط برای مواردی که موضوع امنیت، سلامت یا تعهدات تجاری هنگ کنگ مطرح باشد، لازم میباشند.

عواملی که قبل از حمل و نقل هوایی از هنگ کنگ به ایران باید بدانید

پیش از آن که حمل بار هوایی از هنگ کنگ را آغاز کنیم، پیشنهاد میکنیم چند نکته طلایی را در نظر داشته باشید تا بتوانید با به حداقل رساندن خطرات و هزینه ها، تجربه بهتری از واردات کالا و حمل بار بار داشته باشید.

با جزئیات کار کنید

اگر می خواهید محموله خود را با استفاده از سرویس حمل و نقل هوایی، از هنگ کنگ به ایران ارسال کنید، بهترین کار این است که جزئیات بسته ای که میخواهید ارسال کنید، مانند اندازه و وزن آن را به خوبی مشخص کنید. هرچه این موضوع را برای فورواردر خود واضح‌تر مطرح کنید، آنها می‌توانند دقیق‌تر و راحت‌تر پرواز را برای شما رزرو و برنامه‌ریزی کنند. سپس اطلاعات پرواز و زمان ورود بار به ایران را به شما می دهند. ما در شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس، همچنین به شما یک شماره رهگیری می دهیم میتوانید وضعیت ارسال بار خود و زمان رسیدن آن به ایران را به راحتی پیگیری نمایید.

از بسته بندی استاندارد استفاده کنید

کالاهایی که با خدمات حمل بار هوایی از هنگ کنگ به ایران ارسال می شوند، باید به گونه ای بسته بندی شوند که از قوانین شرکت هواپیمایی پیروی کند. برای بسته بندی انواع کالاها می توان از روش های مختلفی استفاده کرد. شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس در انبار هنگ کنگ خود، این امر را به خوبی برای شما انجام میدهند. به این ترتیب، می توانید مطمئن باشید که مجبور نیستید، وسایل خود را دوباره بسته بندی کنید تا قوانین خطوط هوایی را رعایت کرده باشید.

درج برچسب “شکننده” را فراموش نکنید

اگر کالای شما شکننده است، فراموش نکنید که یک برچسب “شکننده” در خارج از جعبه قرار دهید. البته، اگر برچسب آدرس خارج از بسته قرار دارد، سعی کنید از هیچ برچسب دیگری استفاده نکنید. در رابطه با رعایت چنین نکاتی، کارشناسان ما به خوبی شما را راهنمایی خواهند کرد.

صفر تا صد شرایط واردات کالا از هنگ کنگ

اگر هنگ کنگ را برای واردات به ایران انتخاب کرده اید، پیش از آن که درباره شرایط حمل بار هوایی از هنگ کنگ تصمیم بگیرید، بهتر است جزئیات روند واردات کالا از این شهر را نیز به خوبی بشناسید. شرکت های بازرگانی و صادر کننده بسیاری در این شهر در حال فعالیت هستند و توجه تجار و وارد کنندکان بسیاری را از سراسر جهان به ویژه واردات قطعات الکترونیکی به خود جلب کرده اند. در رابطه با حجم مراودات تجاری هنگ کنگ، این نکته هم باید بگوییم که این جزیره یکی از مهمترین بنادر تجاری و دهمین صادرکننده برتر در دنیا به شمار میرود.

وارد کنندگان ایرانی که در زمینه واردات کالا از چین و هنگ کنگ فعالیت میکنند، معتقدند که خرید و واردات کالا از هنگ کنگ به ایران در مقایسه به چین، بسیار مناسب تر و با صرفه تر است؛ از این رو، با این که هیچ کارخانه ای در این شهر وجود ندارد، شرکت های بازرگانی حرفه ای و معتبری در این منطقه فعالیت میکنند که شرایط را برای واردات و ترخیص کالا از هنگ کنگ بسیار راحت تر کرده اند. از جمله این شرکت ها، شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس میباشد که آمادگی انجام تمامی مراحل واردات و حمل بار هوایی از هنگ کنگ را به بهترین شکل داراست.

مهمترین مسئله ای که در حال حاضر جهت واردات کالا از هنگ کنگ مطرح است، داشتن معاملات تجاری موفق و نیافتادن در دام سودجویان و کلاهبرداران میباشد. بهترین کار این است که قوانین واردات کالا و گمرکی این منطقه را بشناسید و با شرکت های بازرگانی معتبری نظیر گروه تجاری ققنوس همکاری نمایید تا بتوانید با تامین کنندگان مطمئنی ارتباط برقرار کنید و جنس بخرید. حمل بار هوایی از هنگ کنگ بهترین و سریع ترین روشی است که جهت واردات کالاهای خریداری شده میتوانید انتخاب کنید. به علاوه، هر روزه بیش از 6 هزار تن کالا از فرودگاه هنگ کنگ به تمامی نقاط جهان ارسال میشوند و حجم بالای واردات هوایی از فرودگاه هنگ کنگ سبب شده تا رتبه اول انتقال کالا به خارج را به خود اختصاص بدهد.

البته خوب است بدانید که امکان واردات کالا از هنگ کنگ به صورت دریایی نیز وجود دارد. شبکه وسیعی از حمل و نقل دریایی در این منطقه فعال هستند و شما میتوانید برای ارسال بارهای حجیم و سنگین و کاهش هزینه های حمل و نقل خود، از این روش استفاده کنید. افزون بر این، بندر هنگ کنگ دارای بیش از 10 ترمینال باربری و 600 کشتی با حجم های متفاوت است که باعث شده اند رتبه سوم را میان بنادر کانتینری جهان به خود اختصاص دهد.

شرایط ترخیص کالا از گمرکات هنگ کنگ چگونه است؟

همانطور که در کشور ما گمرک به عنوان یکی از دروازه های قانونی ورود و خروج کالا شناخته میشود، برای خروج قانونی انواع کالاها از هنگ کنگ، باید از گمرک این منطقه که همان فرودگاه بین المللی هنگ کنگ میباشد، اقدام کنید. در حقیقت، هر کالایی چه مسافری باشد چه غیرتجاری، از مبدا و مقصد گمرک هر کشوری قابل تبادل و مبادله است. پیش از آن که بتوانیم نسبت به حمل بار هوایی از فرودگاه بین المللی هنگ کنگ اقدام کنیم، باید با مراجعه به گمرک، روند قانونی ترخیص کالا که شامل پرداخت عوارض و مالیات های مربوطه و اخذ مجوزها میباشد را سپری کنیم. برای ارسال و حمل بار هوایی از هنگ کنگ به ایران دیگر نیاز نیست که شما عزیزان خود را درگیر چنین تشریفاتی کنید، شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس با انبارها و نمایندگی که در این منطقه دارد میتواند محموله شما را به راحتی ارسال و حمل نماید.

برای این که با شرایط و فوانین گمرکی هنگ کنگ بیشتر آشنا شوید، در ادامه تمامی قوانین و شرایط ترخیص کالا در این منطقه را توضیح خواهیم داد تا دیگر نگرانی از بابت این موارد نداشته باشید.

قوانین گمرکی هنگ کنگ در رابطه با حمل بار هوایی

در میان روش هایی که میتوانید جهت حمل و ارسال بار از این منطقه به ایران انتخاب کنید، سرویس حمل بار هوایی از هنگ کنگ محبوب ترین و بهترین سرویس ما در این جهت میباشد. قطعا از جمله اصلی ترین دلایل محبوبیت حمل و نقل هوایی، امنیت عالی، سرعت بالا و قیمت تقریبا به صرفه نسبت به سایر روش ها میباشد. زمانی که تصمیم که خروج بار از گمرک فرودگاه بین المللی هنگ و حمل بار هوایی میگیرید، باید فرایندهای عبور و ترخیص کالا از گمرک را سپری کنید که شرایط و قوانین خاص خود را دارد.

از آنجایی که هر کشوری برای ورود و خروج انواع اقلام قوانین ویژه ای وضع کرده است، هنگ کنگ نیز از این قاعده متثنی نیست و قوانین سفت و سختی در زمینه ترخیص کالا دارد. انواع کالاهای وارداتی و صادراتی از این منطقه مشمول مالیات و عوارض میشوند که البته استثناعاتی هم وجود دارد و برخی کالاها مشمول معافیت های گمرکی میشوند. آگاهی از چین قوانینی برای حمل بار هوایی از هنگ کنگ ضروی میباشد و خوب است که اطلاعات مفیدی در این رابطه کسب کنید و برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

قوانین گمرکی مربوط به مسافرین هنگ کنگ

برای کسانی که قصد سفر به هنگ کنگ را دارند، آشنایی با قوانین و معافیت های گمرکی برای مسافرین خیلی پیشنهاد میشود. شما میتوانید هنگام سفر به این منطقه، کامپیوتر، لباس، تلفن همراه و بعضیاز مواد خوراکی که در زمان سفر حمل میکنید که با معافیت از پرداخت عوارض گمرکی وارد هنگ کنگ نمایید. البته، برای دخانیاتی که همراه دارید، محدودیت های وجود دارد که عبارتند از: تا 19 نخ سیگار یا یک سیگار برگ بزرگ و نهایتا 25 گرم سیگار برگ، تا 25 گرم توتون.

در رابطه با مواد خوراکی هم باید بگوییم که غذاهایی که سریع از بین نمی روند و فاسد نمی شوند، در بسته بندی خای مناسب و برای مصارف شخصی قابل وارد شدن به هنگ کنگ میباشند. بنابراین هنگام سفر به این منطقه، شما میتوانید انواع کنسروهای غذا را همراه خود داشته باشید. البته دقت داشته باشید که ورود محصولات گوشتی به هنگ کنگ کمی دشوار است؛ در نتیجه بهتر است که کنسروهایی که به همراه دارید، حاوی گوشت نباشند. در آخر، ماهیت باری که با خود به همراه دارید باید متناسب با نیازهای سفر شما باشد و حمل اقلام غیرضروری ممکن است ان گونه تلقی شود که قصد انجام فعالیت های تجاری را دارید.

اگر مسافر هنگ کنگ هستید، این مورد هم باید بدانید که ورود چه نوع کالاهایی به این منطقه ممنوع میباشد. اگر چنین کالاهایی با خودتان به همراه داشته باشید، قطعا با مشکلاتی مواجه خواهید شد؛ بنابراین پیشنهاد میکنیم اقلامی نظیر داروهای خطرناک، مواد روان گردان، مواد شیمیایی تحت کنترل، آنتی بیوتیک ها، اسلحه و مهمات، الماس خام، بعضی از حیوانات، گیاهان، گونه های محافظت شده جانوری و مواد غذایی خاص مانند گوشت، مرغ و تخم مرغ را به همراه نداشته باشید.

مطالب بیشتر :

مهمترین نکاتی که جهت کاهش هزینه های حمل بار هوایی از هنگ کنگ باید بدانید

نگران هزینه های حمل بار هوایی از هنگ کنگ هستید؟ خیلی راحت میتوانید با رعایت چند نکته، هزینه های حمل و ارسال کالا را به طور چشمگیری کاهش دهید و سود بیشتری از تجارت خود کسب نمایید. به علاوه، شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس این افتخار را دارد که خدمات کارگو هوایی را با نرخی رقابتی ارائه دهد؛ در نتیجه، هزینه های اضافی را میتوانید خیلی راحت حذف کنید. چند مورد از بهترین ترفندها برای کاهش هزینه حمل بار هوایی از هنگ کنگ عبارتند از :

دقت در بسته بندی کالا در هنگ کنگ

از تاثیر بسته بندی کالاها در هزینه های حمل و نقل اصلا نباید غافل شوید. یکی از مهمترین فاکتورهایی که میتواند هزینه حمل بار هوایی از هنگ کنگ را تحت تاثیر خود قرار دهد، دقیقا همین بسته بندی کالاست. به عنوان مثال، در صورتی که زمان خرید کالا، فروشنده برای سهولت در حمل کالا از پالت های چوبی استفاده کند، شما مجبور به پرداخت هزینه هایی نظیر هزینه لیفتراک در مبدا و مقصد خواهید شد. این در حالی است که شما وزن یک پالت چوبی را نیز به کالای ارسالی خود اضافه کرده اید که قطعا باعث افزایش هزینه ها خواهد شد. پیشنهاد میکنیم حد الامکان از بسته بندی های کوچک استفاده کنید تا محموله شما فضای کمتری اشغال کند و متحمل هزینه های اضافه نشوید.

وزن محموله

مهمترین عامل در تعیین هزینه حمل بار هوایی از هنگ کنگ، وزن کالای ارسالی شما میباشد. این شرایط را در نظر بگیرید که شما به عنوان تاجر به دنبال واردات مواد اولیه برای کارخانه دیگران یا خودتان هستید. ممکن است بسته به نیاز ماهانه شما برای واردات کالا به صورت هوایی، 500 تا 700 کیلوگرم کافی باشد؛ اما با توجه به شرایط پیش رو و ظرفیت تولید تصمیم به واردات و حمل هوایی 1000 تا 1400 کیلوگرم موارد اولیه برای کارخانه کرده باشید. در این شرایط، بهتر است به خوبی با تامین کننده مورد نظر مذاکره کنید تا بتوانید هزینه ها را کاهش دهید.

شرکت حمل و نقل بین المللی

شرکت حمل و نقل بین المللی که قصد ارسال و حمل بار هوایی از هنگ کنگ به ایران را دارد، به عنوان نماینده شما در این منطقه نقش مهمی را در هزینه های حمل و نقل بار هوایی ایفا میکند. تمامی موارد مهمی که درباره آنها توضیح دادیم اعم از نوع بسته بندی کالا، بهترین فرودگاه و.. همگی به انتخاب های شرکت حمل و نقل بین المللی مورد نظر شما بستگی دارد. نکته مهم دیگر این است که برای قیمت حمل کالا باید شرایط و تاریخ تقریبی ارسال محموله ها در نظر گرفته شوند، از این رو، یک شرکت حمل کننده معتبر با در نظر گرفتن تمامی این موارد، بهترین زمان را برای ارسال بار شما انتخاب خواهد کرد.

برای شما عزیزان که نیاز به خدمات حمل بار هوایی از هنگ کنگ را دارید، سرویس حمل و نقل هوایی ما یکی از اصالی ترین و محبوب ترین خدماتی است که میتوانید برای حمل کالاهای نرمال و خطرناک خود انتخاب کنید. به علاوه، شما عزیزان میتوانید از سرویس های تجمیعی یا تک بارنامه شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس نیز استفاده کنید و از بهترین قیمت ها و بالاترین سطح از کیفیت خدمات بهره مند شوید.

معرفی فرودگاه بین المللی هنگ کنگ

فرودگاه بین المللی هنگ کنگ، فرودگاه اصلی هنگ کنگ میباشد و در جزیره چک لاپ کوک قرار دارد، زمینی که عمدتاً به صراحت برای ساخت خود فرودگاه بازپس گرفته شده است. این فرودگاه از زمان تکمیل آن در سال 1998، زمانی که از فرودگاه قبلی خود، فرودگاه کای تاک، به عنوان فرودگاه اصلی هنگ کنگ خارج شد، فعال بوده است. ساخت این فرودگاه بیش از 20 میلیارد دلار هزینه داشت و 1 درصد وسعت زمین هنگ کنگ را افزایش داد. برای حمل بار هوایی از هنگ کنگ، این فرودگاه مبدا ارسال محموله هوایی شما به ایران خواهد بود.

فرودگاه هنگ کنگ شلوغ ترین فرودگاه جهان برای ورود و خروج بار و یکی از شلوغ ترین فرودگاه های جهان برای حمل و نقل مسافر میباشد. چنین مواردی سبب شده تا این فرودگاه برای منطقه بسیار مهم باشد؛ چرا که بخش زیادی از آسیا را به سایر نقاط جهان متصل می کند.

افزون بر اینها، فرودگاه بین المللی هنگ کنگ برای حمل بار هوایی از هنگ کنگ به صورت 24 ساعته فعال است و مرکز اصلی فرودگاه های Cathay Pacific، Cathay Dragon، Hong Kong Airlines، Hong Kong Express Airways و Air Hong Kong (حمل بار) میباشد. فرودگاه بین‌المللی هنگ‌کنگ علاوه بر اهمیت فوق‌العاده‌ای که در سیستم هوانوردی جهان دارد، نقش مهمی برای اقتصاد محلی با استخدام حدود 65000 کارمند نیز داشته است.

خدمات این فرودگاه بزرگ شامل حمل و نقل پست و چمدان مسافرین، حمل و نقل محموله های هوایی، عملیات پل هوایی و راه اندازی راه پله های مسافری میشود. فرودگاه بین المللی هنگ کنگ دارای یک سیستم حمل و نقل پیشرفته چمدان (BHS) است که بخش اصلی آن در سطح زیرزمین ترمینال مسافربری قرار دارد و یک مرکز انتقال از راه دور جداگانه در انتهای غربی میدان اصلی برای جابجایی کیسه‌های انتقال اتصال تنگ است .

همانطور که گفتیم، فرودگاه بین المللی هنگ کنگ قطب مسافربری و دروازه ای برای مقاصد چین و سایر کشورهای آسیا میباشد. از جمله ویژگی های این فرودگاه این است که به عنوان بزرگ ترین ترمینال مسافربری جهان شناخته میشود و حدود 100 شرکت هواپیمایی با آن همکاری میکنند. فرودگاه بین المللی هنگ کنگ دارای دو ترمینال است که هر کدام وظایف مخصوص به خود را دارند. ترمینال اول، پس از ترمینال 3 فرودگاه بین المللی پکن و ترمینال سوم فرودگاه بین المللی دبی، بزرگترین ترمینال هوایی به شمار میرود و ترمینال دوم، در سال 2007 افتتاح شده است.

 • نام بین المللی فرودگاه: Hong Kong International Airport
 • کد یاتا فرودگاه هنگ کنگ: HKG
 • کد ایکائو فرودگاه بین المللی هنگ کنگ: VHHH
 • وبسایت رسمی فرودگاه: hongkongairport.co
 • فاصله: از منطقه مرکزی، حدود یک ساعت طول می کشد تا با رانندگی به فرودگاه بین المللی هنگ کنگ برسید.
 • شماره تلفن: 21818888852+

مدارک لازم برای حمل بار به ایران چیست؟

برای رزرو و استفاده از خدمات باربری هوایی و حمل بار هوایی از هنگ کنگ مانند سایر روش های حمل و نقل، باید مدارک خاصی را به همراه داشته باشید و آماده کنید تا بتوانیم این فرایند را آغاز کنیم. تیم شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس لیستی از تمام اسنادی که باید قبل از شروع حمل هوایی آماده کنید را تهیه کرده است :

پروفرما اینویس یا فاکتور تجاری

فاکتور تجاری حتما باید بخشی از اسناد حمل و نقل شما باشد. این نوع فاکتور شرح مفصلی از هر کالای محموله را به صورت یک فهرست ارائه میدهد. همچنین نشان می دهد که ارزش هر کالا چقدر است و ارزش کل محموله چقدر میباشد. برخی از کشورها ممکن است به پروفرما اینویسی نیاز داشته باشند که مختص به همان کشور تهیه شده است. اگر شما هم می خواهید از خدمات حمل بار هوایی از هنگ کنگ استفاده کنید، باید این مدرک را به همراه داشته باشید. از جمله کاربردهای پروفرما اینویس میتوانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • کاهش خطاها در خرید و فروش کالا
 • بیان مفصل تمام اطلاعات در خصوص معامله
 • ایجاد موجبات پرداخت از طریق بانک ها
 • کاهش زمان معامله تجاری

پکینگ لیست کالا

بیشتر پکینگ لیست ها برای محموله های بین المللی، اطلاعات بیشتری نسبت به پکینگ لیست ها برای محموله های داخلی دارند. در ادامه جزئیاتی که باید در پکینگ لیست درج شوند را ذکر میکنیم:

 • هزینه حمل و نقل
 • نام کامل و آدرس فرستنده
 • شماره شناسنامه شرکت
 • نام کامل و آدرس گیرنده
 • مشخصات دقیق کالا
 • مقدار محموله
 • وزن بار
 • محل مبدا کالا
 • بیشتر اوقات، فرستنده از لیست بسته بندی برای بررسی وزن و اندازه کالا استفاده می کند.
 • کارشناسان گمرک در کشورهای مختلف نیز ممکن است از این لیست برای بازرسی کالا استفاده کنند.

از جمله کاربردهای پکینگ لیست به غیر از حمل بار هوایی از هنگ کنگ، میتوانیم به کمک به شمارش بارنامه ها، ارائه اطلاعات کامل به سیستم گمرکی، شناسایی و ردیابی موارد مختلف و.. اشاره کنیم.

واردات کدام کالاها سودآور است؟

انواع کالاهای متنوع را برای واردات و حمل به ایران میتوانید انتخاب کنید؛ با این حال، تجهیزات و قطعات الکترونیکی بیش از سلیرین مورد توجه بوده اند و سود خوبی هم به همراه داشته اند. تنوع کالا در حمل و نقل از هنگ کنگ به ایران از طیف گسترده ای برخوردار است؛ اما در ادامه سعی کرده ایم تا لیستی از پرسودترین کالاهای وارداتی از هنگ کنگ به ایران را معرفی کنیم:

 • قطعات کامپیوتری
 • ماشین آلات و تجهیزات اداری
 • تجهیزات مخابراتی
 • انواع ساعت
 • رادیوها
 • ضبط صوت
 • ماشین آلات و قطعات الکتریکی
 • لباس های زنانه، مردانه و بچگانه
 • لوازم خانگی

مطالب بیشتر :

نحوه ثبت سفارش حمل بار هوایی از هنگ کنگ به ایران

شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس با همکاری بلند مدتی که در طول این سال ها با تجار هنگ کنگی و چینی داشته است، توانسته بهترین خدمات حمل و ارسال بار از این منطقه به ایران را ارائه دهد. شما عزیزان میتوانید با استفاده از سرویس حمل بار هوایی از هنگ کنگ به ایران، بدون هیچ نگرانی، کالای خود را توسط پروازهای منظم و هفتگی به ایران ارسال نمایید. برای ثبت سفارش خود کافی است از طریق همین وبسایت با کارشناسان ما در ارتباط باشید یا با شماره تلفن 021 48000110 تماس حاص فرمایید تا شما را به طور کامل راهنمایی نماییم.

مزایای سرویس پیکاپ از هنگ کنگ

از آنجا که شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس رابطه خوبی با پست های دولتی چین و هنگ کنگ دارد، به غیر از استفاده از خدمات حمل بار هوایی از هنگ کنگ، شما عزیزان میتوانید از خدمات ارسال مرسوله ها از مبدا هنگ کنگ به ایران توسط این دو شرکت بزرگ و معتبر جهانی نیز بهره مند شوید. تیم ققنوس همواره تلاش کرده تا تمامی مرسولات مشتریان خود را با بهترین و نازل ترین تعرفه ها به کشور حمل نماید. برای حمل بار از هنگ کنگ، شما میتوانید با استفاده از خدمات پیکاپ و تحویل محموله ها به انبار شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس، مرسوله خود را به ایران ارسال کنید، یا این که فرستنده بار میتواند بسته پستی را به نزدیک ترین دفتر پست ارائه دهد که این مراکز پستی نیز تحت پوشش خدمات گروه ققنوس میباشند.

وزن های مجاز مرسوله ها برای استفاده از سرویس پیکاپ و پست هنگ کنگ جهت حمل بار از این مطقه، نیم کیلوگرم تا 20 کیلوگرم میباشند و اگر محموله شما وزن بیشتری دارد، خدمات کارگو و حمل بار هوایی از هنگ کنگ به ایران توسط شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس پیشنهاد میشود.

از جمله مزایایی که سرویس پست دولتی هنگ کنگ با خود به همراه دارد، میتوانیم به پیکاپ از مبدا (در صورت نیاز)، قابلیت تحویل کالا به 70 باجه پستی در هنگ کنگ جهت ارسال به ایران، نرخ بسیار مناسب جهت حمل، تحویل بین 10 الی 17 روز کاری، استفاده از سیستم پستی کشور بابت تحویل مرسوله پستی، شرایط راحت تر ترخیص و تحویل کالاهای غیرتجاری، هماهنگی سریع با فرستنده، استفاده از سریع ترین روش واردات بار، پوشش دهی قوی در سرتاسر کشور چین و هنگ کنگ، امکان پرداخت وجه به صورت ارزی در مبدا و رهگیری 24 ساعته وضعیت مرسوله مشتریان اشاره کنیم.

لیست مدت زمان حمل بار هوایی از هنگ کنگ به ایران

 • زمان حمل و نقل هوایی از فرودگاه بین المللی هنگ کنگ به ایران = 2-5 روز
 • زمان حمل و نقل هوایی از فرودگاه بین المللی هنگ کنگ به ایران = 2-3 روز
 • زمان حمل و نقل هوایی از فرودگاه بین المللی هنگ کنگ به ایران = 2-4 روز
 • زمان حمل و نقل هوایی از فرودگاه بین المللی هنگ کنگ به ایران = 2-4 روز
 • زمان حمل و نقل هوایی از فرودگاه بین المللی هنگ کنگ به ایران = 2-4 روز
 • زمان حمل و نقل هوایی از فرودگاه بین المللی هنگ کنگ به ایران = 2-4 روز
 • زمان حمل و نقل هوایی از فرودگاه بین المللی هنگ کنگ به ایران = 3-5 روز
 • زمان حمل و نقل هوایی از فرودگاه بین المللی هنگ کنگ به ایران = 2-3 روز
 • زمان حمل و نقل هوایی از فرودگاه بین المللی هنگ کنگ به ایران = 2-5 روز
 • زمان حمل و نقل هوایی از فرودگاه بین المللی هنگ کنگ به ایران = 1-5 روز
 • زمان حمل و نقل هوایی از فرودگاه بین المللی هنگ کنگ به ایران = 2-4 روز

هزینه حمل و نقل هوایی از هنگ کنگ به ایران

 • هزینه حمل و نقل هوایی از هنگ کنگ به ایران برای +45 کیلوگرم= 5.0 دلار
 • هزینه حمل هوایی از هنگ کنگ به ایران برای +100 کیلوگرم= 4.7 دلار
 • هزینه حمل هوایی از هنگ کنگ به ایران برای +300 کیلوگرم= 4.3 دلار
 • هزینه حمل هوایی از هنگ کنگ به ایران برای +500 کیلوگرم= 4.0 دلار
 • هزینه حمل هوایی از هنگ کنگ به ایران برای +1000 کیلوگرم= 3.6 دلار
 • هزینه حمل هوایی از هنگ کنگ به ایران برای +1500 کیلوگرم= 3.3 دلار
 • هزینه حمل هوایی از هنگ کنگ به ایران برای +2500 کیلوگرم= 2.9 دلار
 • هزینه حمل هوایی از هنگ کنگ به ایران برای +3500 کیلوگرم= 2.6 دلار

فرودگاه های اصلی ایران

مقصد حمل بار هوایی از هنگ کنگ، میتواند یکی از فرودگاه هایاصلی و معروف کشور باشد که در ادامه معرفی میکنیم. ایران بیش از 90 فرودگاه دارد و بسیاری از آنها بین المللی هستند. اصلی ترین فرودگاه باری ایران که روزانه از چین و هنگ کنگ پرواز دارد، فرودگاه بین المللی امام خمینی تهران میباشد. شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس، شرایط دریافت مرسوله شما از هنگ کنگ به هر یک از فرودگاه های زیر دارا میباشد. از جمله فرودگاه های مهم کشور که خوب است بهتر بشناسید، عبارتند از :

فرودگاه بین المللی امام خمینی (IKA)

فرودگاه بین المللی امام خمینی در 30 کیلومتری (19 مایل) جنوب غربی تهران قرار دارد. نزدیک رباط کریم و اسلامشهر است و 13500 هکتار وسعت آن میباشد. فرودگاه امام خمینی یکی از دو فرودگاه بین المللی است که در تهران قرار دارد و دیگری فرودگاه مهرآباد میباشد. در حال حاضر تمامی پروازهای بین المللی تهران توسط این فرودگاه انجام می شود و شرکت فرودگاه های ایران این فرودگاه را اداره می کند. به علاوه، ایران ایر و ماهان ایر از این فرودگاه به عنوان هاب اصلی خود استفاده می کنند و مقصد اصلی محموله های هوایی است که به ایران فرستاده میشوند.

فرودگاه بین المللی مشهد (MHD)

فرودگاه بین المللی مشهد پس از تهران _ مهرآباد دومین فرودگاه پرتردد ایران میباشد. این فرودگاه به 57 نقطه شامل 30 شهر در ایران و 27 منطقه در آسیای مرکزی، خاورمیانه، شرق آسیا و اروپا پرواز دارد و از جمله فرودگاه هایی است که میتواند مقصد حمل بار هوایی از هنگ کنگ به ایران باشد. در فرودگاه بین المللی مشهد سه ترمینال وجود دارد. ترمینال اول برای پروازهای داخلی، ترمینال دوم برای پروازهای خارجی و ترمینال سوم مختص پروازهای مربوط به حج میباشد.

فرودگاه بین المللی شهید دستغیب شیراز (SYZ)

فرودگاه بین المللی شیراز از جمله فرودگاه های بین المللی کشور است که به عنوان مقصد پروازهای چین و هنگ فعالیت دارد. این فرودگاه، اصلی ترین فرودگاه برای پروازهای بین المللی در استان فارس و بخش جنوبی ایران میباشد. همچنین بزرگترین فرودگاه در بخش جنوبی ایران به شمار میرود. پس از بازسازی و توسعه مجدد در سال 2005، این فرودگاه پس از فرودگاه بین‌المللی تهران، دومین فرودگاه معتبر و پیشرفته در ایران شناخته شد.

فرودگاه بین المللی تبریز (TBZ)

فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز فرودگاهی است که ظرفیت پذیرش محموله های هایی از هنگ کنگ و چین را دارا میباشد. به علاوه، فرودگاه تبریز توسط شرکت فرودگاه های ایران که متعلق به دولت و زیر مجموعه وزارت راه و شهرسازی است، اداره می شود.

لیست کامل کالاهای ممنوعه جهت واردات از هنگ کنگ به ایران

طبق قوانین و مقررات کشور، برخی از کالاها را نمی توان وارد یا خارج کرد. از این رو، برخی از کالاهایی که امکان واردات از هنگ کنگ به ایران را ندارند، در ادامه لیست کرده ایم :

 • نوشیدنی های الکلی
 • لوازم قمار
 • سلاح گرم
 • مواد منفجره
 • مواد مخدر
 • رسانه ها و نشریات مخالف دین

خدمات شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس در زمینه حمل بار هوایی از هنگ کنگ

شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های حمل و نقل هوایی در هنگ کنگ، می تواند به مشتریان خود از سراسر جهان با خدمات متنوعی در زمینه حمل و ارسال بار کمک کند. ما همواره سعی می کنیم خدمات حمل بار هوایی خود را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ها ارائه دهیم. اگر می خواهید یک محموله به ایران، امارات متحده عربی یا حتی سایر مناطق خاورمیانه ارسال کنید، میتوانیم با ارائه خدمات زیر به بهترین شکل به شما عزیزان کمک کنیم :

ردیابی آنلاین محموله هوایی

هنگامی که از خدمات حمل و نقل بار هوایی از هنگ کنگ ما در شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس برای ارسال محموله خود از هنگ کنگ به ایران استفاده می کنید، یک شماره رهگیری به شما می دهیم که می توانید از آن برای بررسی وضعیت بسته خود به صورت آنلاین و در هر زمان که خواستید، استفاده کنید.

تهیه مدارک حمل کالا از هنگ کنگ

در شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس، ما به شما کمک می‌کنیم تا همه اطلاعاتی که برای ارسال کالاهای خود نیاز دارید را بدانید؛ چرا که هر کشوری شرایط متفاوتی برای تهیه اسناد و مدارک لازم دارد. بنابراین هنگامی که قصد حمل بار هوایی از هنگ کنگ به ایران را دارید، می توانید اطمینان حاصل کنید که ما از همه چیزهایی که نیاز است، مراقبت می کنیم.

ارائه خدمات انبارداری

اگر از خدمات حمل و نقل هوایی ما برای ارسال کالا از هنگ کنگ به ایران استفاده می کنید، می توانید محموله ارسالی خود را در مدت زمان مشخصی در انبارهای ما نگهداری کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، توصیه میکنیم که با کارشناسان ما در تماس باشید.

رزرو فضای لازم برای محموله هوایی

از آنجایی که در طول سال‌ها شبکه‌ای قوی از ارتباطات ایجاد کرده‌ایم، می‌توانیم حتی در شلوغ‌ترین روزهای سال، پروازهایی را برای حمل بار هوایی شما رزرو کنیم. بنابراین لازم نیست دیگر نگران دریافت به موقع محموله خود و پرواز مناسب باشید.

مذاکره درباره هزینه های حمل و نقل داخلی

نگران هزینه حمل و نقل داخلی در هنگ کنگ نباشید، ما تمام تلاش خود را می کنیم تا بهترین نرخ های محلی را برای بسته شما پیدا کنیم و بدون این که سبب افزایش چشمگیر هزینه ها شویم، حمل و نقل های داخلی را برای جابجایی بار انجام دهیم.

سرویس تجمیعی حمل و نقل

هنگامی که فروشنده های زیادی در هنگ کنگ دارید که قرار است محموله خریداری شده شما را ارسال کنند، باید از خدمات یکپارچه سازی ما برای جمع آوری تمام محموله های خود استفاده کنید. در این شرایط شما میتوانید کمترین مبلغ را برای حمل بار هوایی از هنگ کنگ به ایران بپردازید و سود بیشتری از تجارت خود کسب نمایید.

بیمه باربری

بیمه حمل و نقل کالا را فراموش نکنید. اگر قصد دارید محصولات با ارزش بالا را از هنگ کنگ به ایران با خدمات حمل و نقل هوایی ما ارسال کنید، همیشه باید نسبت به بیمه نمودن بار اقدام نمایید.

بهترین هزینه حمل و نقل هوایی را برای خود بیابید

برای ارائه بهترین قیمت ها برای حمل بار هوایی از هنگ کنگ به ایران، می توانید روی شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس حساب کنید. از آنجا که سابقه بالایی در تجارت داریم و بازارها را میشناسیم، میتوانیم کمک شایانی در حمل و ارسال بار به شما بکنیم. مدیریت ایجاد یک شراکت بلندمدت با شرکت های حمل و نقل و خطوط هوایی و آگاهی از روند عملیات به ما کمک می کند تا نرخ حمل و نقل از هنگ کنگ به ایران را به میزان قابل توجهی کاهش دهیم.

جمع بندی

بهترین روشی که برای حمل و ارسال بار خود در سریع ترین زمان ممکن از هنگ کنگ به ایران میتوانید انتخاب کنید، حمل و نقل هوایی میباشد. شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس با ارائه خدمات متنوع حمل بار هواییاز هنگ کنگ و چین، همواره در تلاشبوده تا مسیر تجاری فعالیت های تجار و بازرگانان ایرانی را تا حد زیادی هموار سازد. با توجه به این که امکان حمل انواع کالاهای نرمال و غیرنرمال و خدمات تک بارنامه و تجمیعی در این سرویس وجود دارد، پیشنهاد میکنیم به هیچ عنوان از دست ندهید. اگر به دنبال بالاترین کیفیت و بهترین نرخ هستید، کارشناسان ما اینجا هستند تا پاسخگوی تمامی سوالات شما باشند. نظرات و سوالات خود را با به اشتراک بگذارید.

در مورد حمل بار هوایی از هنگ کنگ سوال دارید؟

چندین ایرلاین، خدمات حمل بار هوایی از هنگ کنگ به ایران به صورت مستقیم و غیرمستقیم را ارائه میدهند که از مهمترین آنها میتوانیم به ایران ایر، ماهان ایر و ترکیش ایرلاین اشاره کنیم. هر سه ایرلاین دارای پرواز مستقیم و غیرمستقیم به ایران میباشند که تفاوت آنها در مدت زمان حمل محموله هوایی شما میباشد. در صورتی که از سرویس حمل بار هوایی از هنگ کنگ توسط شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس بهره مند شوید، بسته به نیاز شما و اهمیت سرعت در حمل محموله شما، کالای وارداتی را با مناسب ترین ایرلاین مورد نظر به ایران ارسال خواهیم کرد.

مدت زمان حمل بار هوایی از هنگ کنگ به ایران بسته به ترافیک هوایی، مسیر و هرگونه توقف مورد نیاز متفاوت خواهد بود. اما به طور کلی، مدت زمان حمل و نقل هوایی از هنگ کنگ توسط شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس می تواند از 1 تا 5 روز کاری متغیر باشد. البته توجه داشته باشید که برای اینکه بتوانیم محموله شما را در اسرع وقت به ایران برسانیم، باید به موقع نسبت به انجام هماهنگی های حمل و نقل کالا با شرکت ما اقدام نمایید و با تهیه به موقع اسناد و مدارک لازم، به ما در انجام هر چه سریع تر فرایند حمل بار هوایی از هنگ کنگ به گمرک فرودگاه امام خمینی یاری برسانید.

پیش از این که شروع به واردات کالا نمایید، انتخاب بهترین کالای وارداتی اهمیت بسیاری دارد؛ یکی از بهترین روش ها برای شناسایی بهترین کالاها، آشنایی با کالاهای ممنوع و مجاز وارداتی میباشد. پیشنهاد میکنیم درباره کالاهایی که محدودیت واردات به ایران را دارند، به خوبی تحقیق کنید. به علاوه، حمل و نقل هوایی نیز خودش محدودیت هایی در حمل کالا ایجاد میکند که باید در نظر گرفته شوند. به علاوه، ایران محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های خاصی برای واردات کالا دارد. برخی از اقلام محدود شده برای ارسال از هنگ کنگ عبارتند از نوشیدنی های الکلی، محصولات گوشت خوک، دستگاه های قمار و انواع خاصی از رسانه ها، مواد منفجره، مواد مخدر و سلاح گرم. بنابراین، بررسی مقررات و دستورالعمل های خاص برای واردات کالا به داخل کشور و قوانیم گمرکی  ضروری میباشد.

از زمانی که قرارداد خرید را با فروشنده نهایی میکنید، در تهیه اسناد و مدارک لازم باید به اندازه کافی دقت داشته باشید؛ چرا که از پروفرما اینویس گرفته تا قبض انبار گمرکی جهت ترخیص کالا از گمرک فرودگاه امام خمینی ضروری هستند. محموله های وارداتی شما که توسط شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس ارسال میشوند، در گمرک فرودگاه بین المللی امام خمینی تخلیه میشوند. از نظر سرعت انجام فرایند ترخیص و ارائه خدمات، این گمرک بهترین گزینه میباشد. نماینده قانونی شما یا ترخیص کار گمرکی که موظف به انجام تشریفات ترخیص کالاست، معمولاً به فاکتور تجاری، لیست بسته بندی، گواهی مبدأ، بیمه نامه، اسناد حمل و هرگونه مجوز یا گواهی مربوطه برای کالاهای حمل شده نیاز دارد. فراموش نکنید که عدم وجود هر یک از این مدارک میتواند مشکلات جدی را در خروج محموله شما از گمرکات کشور ایجاد کنند.

در سرویس حمل بار هوایی از هنگ کنگ، تلاش کرده ایم تا خدمات ارزنده و قابل توجهی را به مشتریان خود ارائه دهیم. یکی از خدمات ویژه ای که در سرویس حمل بار هوایی به ایران محبوبیت و البته اهمیت بسیاری دارد، امکان پیگیری وضعیت محموله ارسالی میباشد. شما میتوانید با هماهنگی با کارشناسان شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس از وضعیت ارسال محموله خود به ایران مطلع شوید و برای زمان رسیدن بار برنامه ریزی های لازم راداشته باشید. به علاوه، امکان ردیابی وضعیت مرسوله با بارنامه هوایی کالا نیز وجود دارد و در این مورد، کارشناسان ما تمام راهنمایی های لازم را در اختیار شما قرار میدهند.

اگر قصد واردات کالا از هنگ کنگ را دارید، پیشنهاد میکنیم حمل و نقل هوایی را جهت ارسال بار اولویت خود قرار دهید. به علاوه، ما میدانیم که پیدا کردن یک شرکت حمل و نقل بین المللی معتبر با کیفیت بالا و قیمت مناسب تا چه اندازه میتواند برای شما دشوار باشد؛ از این رو، تلاش کرده ایم تا با ارائه مشاوره های لازم به شما در انتخاب بهترین شیوه حمل و نقل بالاترین سطح از کیفیت کمک کنیم کنیم. از جمله مزایای قابل توجهی که این سرویس از شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس با خود به همراه دارد، میتوانیم به تحویل بسیار سریع کالا در کمتر از 4 روز کاری، امکان رهگیری آنلاین، خدمات درب به درب، انبارداری در هنگ کنگ و ایمنی بالا اشاره کنیم. در نتیجه، با خیال راحت میتوانید محموله وارداتی خود را به انبارهای ما در هنگ کنک بسپارید و از حمل سریع و ایمن انواع کالاهای نرمال و خطرناک مطمئن باشید.

هزینه حمل بار هوایی از هنگ کنگ به عوامل مختلفی از جمله وزن بار، حجم، مقصد، ایرلاین مستقیم یا غیرمستقیم و خدمات اضافی (مانند بیمه و ترخیص کالا از گمرک) بستگی دارد. به علاوه، کرایه حمل بار توسطشرکت های حمل و نقل بین المللی مختلف میتواند تفاوت های زیادی باهم داشته باشد. بهترین شیوه این است که از چندین شرکت، اتعلام قیمت حمل محموله های وارداتی خود را دریافت کنید و با مقایسه قیمت ها بهترین انتخاب را داشته باشید. البته از آنجا که شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس با سال ها تجربه فعالیت در این حوزه و شناخت پیچ و خم ها توانسته بهترین قیمت ها را به مشتریان خود ارائه دهد، هزینه حمل بار هوایی از هنگ کنگ به ایران برای 45+، 100+، 300+، 500+، 1000+، 1500+، 2500+ و 3500+ کیلوگرم بار، از حدود 2.5 دلار تا 5 دلار متغیر است. در هر صورت پیشنهاد میکنیم با توجه به نوسانات قیمت ها، حتما برای دریافت راهنمایی های لازم با مشاورین ما در ارتباط باشید.

بله، حساسیت ها در حمل و نقل هوایی بسیار بالاست و حتما محدودیت هایی برای ارسال انواع کالاها به ویژه کالاهای حساس و خطرناک وجود دارد. بسته به نوع کالای وارداتی و دستورالعمل های شرکت حمل کننده بار، ممکن است الزامات بسته بندی متفاوت باشد. اطمینان از اینکه بسته بندی شما محکم، مقاوم در برابر آب و هوا و دارای برچسب مناسب برای اطمینان از حمل و نقل ایمن است، ضروری میباشد. بنابراین الزاماتی در ارسال محموله های هوایی وجود دارد که تیم متخصص شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس با رعایت و در نظر گرفتن تمامی این موارد، حمل و نقلی ایمن را برای محموله های وارداتی مشتریان خود به ارمغان می آورد.

باید در پاسخ به این سوال بگوییم که بیمه اجباری نیست؛ اما برای محافظت در برابر آسیب های احتمالی، از دست دادن بار یا سرقت در حین حمل و نقل، بسیار توصیه می شود. تمامی این موارد و حوادث احتمالی هستند و احتمال وقوع آنها در حمل و نقل هوایی که روشی سریع و ایمن است، بسیار پایین میباشد. با این حال، بهتر است برای جبران هر گونه خسارتی، در رابطه با این موضوع با کارشناسان ما صحبت نمایید تا بسته به نوع کالاهای وارداتی و شرایط حمل بار شما، به شما در تصمیم گیری بهتر و جلوگیری از هزینه های اضافی کمک کنند.

برای اطمینان از روند آسان ترخیص کالا از گمرک، اطمینان حاصل کنید که تمام مدارک مورد نیاز را دارید، ارزش و محتویات محموله خود را به طور دقیق به دست آورده اید و از هرگونه مقررات یا محدودیت های خاص واردات برای ایران پیروی می کنید. پیشنهاد میکنیم برای این که فرایند ترخیص کالا در گمرکات ایران را راحت تر و سریع تر به اتمام برسانید، با کارگزاران گمرکی معتبر همکاری نمایید و عملیات گمرکی را به متخصصان این حوزه بسپارید.

در حال حاضر سرویس حمل بار هوایی شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس از مبدا شهرهای چین به فرودگاه امام خمینی تهران انجام میگیرد. گمرک فرودگاه امام خمینی از بهترین گمرکات هوایی کشور در ترخیص بار هوایی میباشد و میتوانیم بگوییم که مراحل ترخیص کالا نیز در این گمرک با سرعت بیشتری انجام میگیرند. از آنجا که گمرک فرودگاه امام خمینی به چند حوزه تقسیم شده است، کالاهای وارداتی شما از چین، به حوزه 1 این گمرک وارد خواهند شد. در واقع، هنگامی که کارگزاران ما محموله شما را حمل میکنند، در این حوزه بارگیری و پذیرش خواهد شد و موظف به انجام تشریفات گمرکی جهت ترخیص کالا در این گمرک هستید.

با توجه به تحریم های بین المللی که محدودیت هایی را در روند حمل و نقل بین المللی کالا به ایران ایجاد کرده اند، فرایند حمل بار از کشورهای مختلف دچار مشکلاتی شده است؛ اما در حال حاضر، ایران ایر، ماهان ایر، امارات ایر، قطر ایرویز، ترکیش ایرلاین، عمان ایر و کویت ایر  دارای خدمات حمل و نقل هوایی از چین به ایران میباشند. پیشنهاد میکنیم برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره و انتخاب بهترین پرواز جهت حمل بار هوایی از چین به ایران، با کارشناسان ما در شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم را در اختیار شما قرار دهند.

5/5 - (2 امتیاز)
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x