حمل بار زمینی از
آلمان

اگر شما عزیزان هم در این زمینه فعالیت دارید، پیشنهاد ما به شما این است تا انتهای این مطلب که مربوط حمل بار زمینی از آلمان می باشد، شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس را دنبال کنید.

آنچه میخوانید

سایر خدمات ما

مقدمه

از بهترین وارداتی که در کشور انجام می شود و سود فراوانی در آن وجود دارد واردات به روش حمل بار زمینی از آلمان می باشد. از گذشته تاکنون کشور آلمان به عنوان قطب صنعت اروپا شهرت پیدا کرده، چون که دارای وضعیت پایدار و پیشرفته‌ ای به لحاظ اقتصادی می باشد؛ بنابراین واردات و ارسال بار از آلمان به جهت اقتصادی مزیت های زیادی را در پی خواهد داشت. از مهم ترین ویژگی ها و مزیت های حمل بار زمینی از آلمان به کشور هزینه بسیار پایین آن است که بیشتر تاجران از این شیوه برای واردات و صادرات مرسولات خود استفاده خواهند کرد. بنابراین ارسال بار از آلمان به کشور با روش حمل بار زمینی از واردات‌ موفق و پرسود محسوب می شود.

اگر شما عزیزان هم در این زمینه فعالیت دارید، پیشنهاد ما به شما این است تا انتهای این مطلب که مربوط حمل بار زمینی از آلمان می باشد، شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس را دنبال کنید.

مطالب بیشتر :

بهترین روش های ارسال بار از آلمان (هوایی و زمینی)

کشورآلمان یکی از صنعتی ترین کشورهای جهان به حساب می آید و صندوق بین المللی پول در سال دو هزار و هجده این کشور را به عنوان چهارمین اقتصاد بزرگ کل دنیا معرفی کرده است. کشور آلمان بازار اقتصادی با نیروی کار عالی، موجودی سرمایه بزرگ، سطح پایین فساد و سطح بالا از نوآوری داراست و اقتصاد آلمان بزرگترین اقتصاد ملی در اروپا محسوب می شود. پس شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس لازم می داند تا در این قسمت به شرح کامل بهترین روش های ارسال بار از آلمان (حمل بار هوایی و حمل بار زمینی از آلمان) بپردازد.

ارسال بار از آلمان به سه روش حمل بار زمینی، دریایی و هوایی انجام می شود که در این بخش روش های حمل بار زمینی از آلمان و حمل بار هوایی از آلمان را توضیح خواهیم داد.

روش حمل بار زمینی از آلمان

حمل بار زمینی کم هزینه ترین شیوه ارسال بار از آلمان می باشد که به دو روش فول تراک و خرده بار صورت می گیرد. در حمل بار زمینی از آلما به روش فول تراک ، مالک بار قادر است چند تراک را که به حجم و وزن بار بستگی دارد در اختیار داشته باشد. در رابطه با ارسال بار از آلمان به روش خرده بار باید به این نکته دقت داشت که اگر بار را بتوان در یک بارگنج در کنار دیگر مرسولات بارگیری کرد، می توان مرسوله را به روش خرده بار ( گروپاژ) جا به جا کرد و اگر غیر از این باشد باید با شیوه دیگر که همان فول تراک است بارگیری شود.

مدت زمان حمل بار زمینی از آلمان در مقایسه با دیگر روش ها طولانی تر می باشد ولی به علت پایین بودن هزینه ارسال بار از آلمان در روش حمل بار زمینی نسبت به دیگر روش های حمل بار، بیشتر تاجران تمایل به حمل بار زمینی از آلمان دارند. به طور کلی در حمل بار زمینی از آلمان با توجه به کریر، در روش گروپاژ به پانزده الی بیست روز و در روش فول تراک به ده الی دوازده روز زمان لازم است که این زمان در مقابل دیگر روش های حمل بار می تواند جزء معایب این روش از ارسال بار به آلمان محسوب شود.

روش حمل بار هوایی از آلمان

ارسال بار از آلمان به روش هوایی در شهرهایی همچون فرانکفورت ، کلن ، هامبورگ و دوسلدورف قابل انجام است. فرودگاه فرانکفورت یکی از در رفت و آمد ترین فرودگاه های جهان به حساب می آید و قطب اصلی شرکت های هواپیمایی لوفت هانزا می باشد. روش حمل بار هوایی از آلمان به دو روش مستقیم و غیر مستقیم انجام می شود. در روش غیر مستقیم که معمولا برای محصولات تحریم شده و تحریم نشده کاربرد دارد، اول بار از آلمان به یک کشور دیگر مانند امارات برده خواهد شد و بعد از آن به کشور ایران فرستاده می شود.

مدت زمان حمل بار هوایی نسبت به دیگر روش ها بسیار سریع تر می باشد که به نوعی از مزیت های این روش نیز به حساب می آید. زمان ارسال بار از آلمان در این روش به نوع ایرلاین و شیوه حمل بار بستگی خواهد داشت. زمان حمل بار هوایی از آلمان با توجه به موارد ذکر شده بین دو تا پنج روز به طول می انجامد. هزینه این روش از ارسال بار از آلمان در مقایسه با روش های دیگر بسیار بالاتر بوده ولی به علت کیفیت بالای این روش مهمی و همچنین سرعت زیاد به مشتریان عزیز توصیه می شود. در حال حاضر مرسولات فراوانی از آلمان وارد کشور خواهد شد. بیشتر واردات به کشور ما مشمول محصولاتی همچون مواد شیمیایی، ماشین آلات، وسایل الکترونیکی، محصولات دارویی ، مواد خوراکی، پلاستیک، فلزات و تجهیزات حمل ونقل می شود‌.

حمل بار زمینی از آلمان

پس از آمریکا کشور آلمان دومین کشور مهاجر پذیر کل دنیا به حساب می آید و حدوداً پنج میلیون مسلمان را در خود گنجانده است. بنابراین کشوری مناسب جهت مهاجرت به شمار می رود. همچنین وجود بازارهای عالی برای خرید و شروع تجارت در این کشور سبب شده بیشتر تجارت بیشتر به سمت ارسال بار از آلمان به روش های حمل بار زمینی و هوایی سوق داده شوند. در این بین اهمیت یک شرکت عالی و متخصص که در سطح بین المللی اعتبار دارد برای بسته بندی و ارسال بار از آلمان با بهترین کیفیت ، بسیار لازم و ضروری است. بنابراین روش حمل بار هوایی و حمل بار زمینی از آلمان توسط شرکت معتبری همچون شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس در کشور ایران قابل انجام است و این شرکت قادر است کلیه مراحل ارسال بار از آلمان را به عهده بگیرد.

مزایای حمل بار زمینی از آلمان به صورت خرده بار (LTL)

روش حمل بار زمینی از آلمان در صورتی کاربرد دارد که حجم محموله از یک کامیون کمتر باشد. در ارسال بار از آلمان به روش خرده بار (LTL)، محموله یک نفر بار قرار داده شده در کامیون نخواهد بود و مرسولات دیگری در کامیون قرار داده خواهند شد تا گنجایش کامیون تکمیل شود. بنابراین، اگر محموله حجم کمی دارد یا برای تحویل، بسته آن بزرگ باشد، روش LTL گزینه مناسبی برای ارسال بار از آلمان است. در واقع، مزیت های فراوانی برای حمل بار زمینی از آلمان به روش خرده بار وجود دارد که شامل مواردی همچون موارد زیر است.

 • پشتیبانی کالاهای خسارت دیده
 • عدم نیاز به پرداخت هزینه اضافی جهت مکان استفاده نشده در این روش
 • قیمت بهبود یافته ی نقل و انتقال
 • هزینه های انبار پایین تر
 • سازگار بودن با محیط ‌زیست
 • زمان تحویل کمتر
 • تخصص و تجربه بیشتر
 • امنیت بیشتر
 • فناوری ردیابی
 • تنوع بالا در گزینه ‌های تحویل
 • فناوری جدید نقل و انتقال

مزایای حمل بار زمینی به صورت فول تراک (FTL)

حمل بار زمینی از آلمان به روش فول تراک ( کامیون دربست) برای ارسال بارهایی کاربرد دارد که ابعاد آن ها به اندازه یک کامیون می باشد. FTL نام اختصاری ارسال بار از آلمان به شیوه فول تراک است. به طور کلی نقل و انتقال به روش فول تراک دارای مزایای فراوانی است. در ادامه بعضی از این مزایا را بیان خواهیم کرد.

 • پایین آمدن ریسک خسارات بین راه
 • سرعت انتقال مرسولات
 • دارا بودن بیمه تکمیلی
 • به کار بردن انواع وسایل نقلیه

هزینه های حمل بار زمینی از آلمان به چه عواملی بستگی دارد؟

یک سری عواملی وجود دارند که روی هزینه نهایی ارسال بار از آلمان می توانند أثر بگذارند که در ادامه به بررسی هر یک از آن ها می پردازیم. به طور عوامل مؤثر در هزینه حمل بار زمینی از آلمان شامل موارد زیر است.

فاصله بین مبدا تا مقصد

از عوامل مؤثر بر هزینه حمل بار زمینی از آلمان به ایران فاصله شهر مبدا تا شهر مقصد می باشد. هر چه فاصله بیشتر باشد هزینه ارسال بار از آلمان به روش زمینی نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

نوع قرارداد

مدل قرارداد تاجر با فروشنده کالا از مهم ترین مواردی می باشد که مالک بار باید به آن دقت لازم را داشته باشد و اطلاعاتی درمورد مدل و روند قرار داد خود دریافت کند. تاجرانی که تمایل دارند هزینه های خود را در حوزه حمل بار زمینی از آلمان به پایین ترین حد ممکن برسانند پیشنهاد ما این است قرارداد خود را به شکل FCA تنظیم کنند. در این مدل قرار داد گمرک و بارگیری بر روی کامیون که هزینه هایی به دنبال دارد همگی بر عهده فروشنده محصول می باشد و اگر در ازای آن قراردادی که تنظیم شده از نوع Ex Works باشد هزینه های مرتبط با گمرک، بارگیری و ارسال بار از آلمان به ایران بر عهده مالک کالا خواهد بود.

وزن و حجم محصول

وزن کالا و روش نقل و انتقال منتخب تاثیر فراوانی روی هزینه نهایی خواهند گذاشت. در روش حمل بار زمینی از آلمان به صورت LTL واحدی به نام (CBM ) معیاری می باشد که هزینه ارسال بار از آلمان توسط آن تعیین می شود. این واحد معادل دویست کیلوگرم وزن و یک متر مکعب حجم است. اگر محموله بیشتر از دویست کیلوگرم باشد، هزینه حمل بار زمینی از آلمان را طبق 2 CBM تعیین خواهد شد. به طور کلی با توجه به فاکتورهای ذکر شده تقریباً قیمت کلی تعیین خواهد شد.

ارسال بار از آلمان بیشتر از شهرهایی همچون برلین ، فرانکفورت ، هامبورگ و … انجام می شود. برای ارسال بار از برلین ، ارسال بار از فرانکفورت ، ارسال بار از هامبورگ ، ارسال بار از کلن و شهرهای دیگر این کشور با شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس تماس بگیرید و از خدمات ویژه شرکت استفاده کنید.

چرا حمل بار زمینی جهت ارسال بار از آلمان را پیشنهاد می کنیم؟

به طور قطع نمی توان بهتر بودن یکی از روش های ارسال بار از آلمان را نسبت به دیگر روش ها مشخص کرد، باید گفت که قوانین و مقررات فراوانی وجود دارد که ارسال کننده ها با به کار گیری یکی از روش های حمل بار زمینی از آلمان (LTL و FTL ) می توانند سودهای کلانی را دریافت کنند. عزیزانی که تصمیم به فرستادن محصولات فراوانی را ندارند و قادرند در وضعیت و تاریخ مناسب محموله را ارسال کنند، بهترین انتخاب روش ارسال بار از آلمان روش خرده بار می باشد. از طرف دیگر، ارسال بار به روش خرده بار کمترین هزینه را به دنبال خواهد داشت. اما در صورت وجود محدودیت زمانی و تمایل به تحویل کالا در زمان مشخص بهتر است از روش فول تراک استفاده کنند.

شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس دارای مجوز خدمات حمل بار زمینی از آلمان و ارائه دهنده خدمات واردات بار و ترخیص کالا از گمرک کشور است که با گستره ای از خدمات گوناگون برای کلیه اقشار جامعه و هر سطح از جامعه تجاری کشور تجربه عالی یک تجارت و یا نقل و انتقال بین المللی را برای مشتریان به ارمغان بیاورد. مشاوره درست، تضمین مناسب ترین قیمت و ارائه خدمات پشتیبانی صحیح علاوه بر ارائه سرویس سه اصل اولیه می باشد که شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس از روز اول افتتاح شرکت تلاش کرده پایبند به آن باشد و با پیروی از این سه اصل هر سال زمینه های جدیدی را در صنعت بازرگانی و نقل و انتقال و تجارت بین المللی را به حوزه ی فعالیت خود اضافه کند.

کشور آلمان بزرگترین و معتبرترین نمایشگاه های جهان را دارد. هر سال تعداد فراوانی از افراد برای ارسال بار از آلمان و حضور در این نمایشگاه ها ، هزینه های فراوانی را متحمل می شود که هزینه حمل بار زمینی از آلمان یکی از این هزینه ها است. برای پایین آوردن هزینه ارسال از به آلمان بهتر است با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

مطالب بیشتر :

لیست بهترین مراکز خرید و بازارهای آلمان جهت واردات (معرفی + آدرس)

کشور آلمان یکی از کشورهای توریستی اروپا به حساب می آید که هر ساله تعداد زیادی برای بازدید و شروع فعالیت خود و ارسال بار از آلمان، کیلومترها خواهند رفت. در حال حاضر کشور آلمان مهاجرین فراوانی را می پذیرد. افرادی قصد سفر به آلمان دارند، پیدا کردن مراکز خرید جهت خرید کالا و استفاده از روش حمل بار زمینی از آلمان از مهم ترین کارهایی می باشد که باید صورت بگیرد‌. مراکز خرید زیادی در شهرهای مختلف این کشور توریستی وجود دارد.

البته نا گفته نماند که مراکز خرید جهت ارسال بار از آلمان فقط به ساختمان ‌های چند طبقه محدود نخواهد شد. در این کشور خیابان‌ هایی وجود دارد که به طور کلی با انواع مغازه پوشانده شده و یکسره در حال ارائه خدمات به مشتریان می باشند. اکنون با هم بهترین مراکز خرید کشور آلمان جهت واردات را معرفی خواهیم کرد.

مرکز خرید الکسا «Alexa»

این مرکز خرید که دارای پنج طبقه و به رنگ قرمز می باشد در سال دو هزار و هفت در شهر برلین تأسیس شده است. شما عزیزان می توانید فروشگاه های متعددی را در این مرکز پیدا کنید. مر کز خرید الکسا پنجاه هزار متر مربع وسعت دارد و همچنین تولیدات برندهایی مانند زارا «Zara»، تامی هیلفیگر «Tommy Hillfiger» و نورث‌فیس «Northface» در این مرکز خرید فروخته می شوند‌.

فروشگاه برند ZARA در طبقه همکف این مرکز قرار دارد. افرادی که دنبال ساعت سواچ (Swatch) هستند می توانند به فروشگاهی که در طبقه همکف این مرکز می باشد مراجعه کنند. همچنین فروشگاه‌ های برند اچ ‌اند ام (H&M)، لیوایز (LEVI’S) و تیمبرلند (Timberland)، در طبقه اول این مرکز جای گرفته اند. در هنگام خستگی می توان، به شعبه ای از استارباکس واقع در طبقه اول رفت. طبقه سوم این مرکز خرید زیبا، دارای مرکز بازی کمپانی کلوستروفوبیا (Claustrophobia) و بازی‌ های کامپیوتری ژانر فرار از زندان می باشد.

مرکز خرید Mall of Berlin

یکی از مراکز خرید آلمان جهت واردات مرکز خرید مال برلین واقع در شهر برلین می باشد که به دروازه براندنبرگ نزدیک است و در آن جا واقع شده است‌. به نوعی برای افرادی که عاشق خرید هستند، بهشت واقعی می باشد‌. این مرکز خرید دویست و هفتاد فروشگاه دارد که تجار می توانند جهت خرید انواع محصولات مدرن و الکترونیکی و ارسال بار از آلمان به هر کدام از آن ها مراجعه کنند.

این مرکز خرید دارای دو بخش است که یکی از آن ها مختص بچه ها می باشد. مرکز خرید مال برلین علاوه بر طبقه زیرزمین و همکف، دارای دو طبقه دیگر نیز می باشد. انواع فروشگاه ها در طبقه های گوناگون جای گرفته اند. افرادی که به دنبال محصولات برند آدیداس یا نایکی هستند، می توانند به طبقه اول این مرکز مراجعه کنند. همچنین برندهای دیگری همچون لاکوست (Lacoste) در طبقه همکف این مرکز واقع شده است.

مرکز خرید مای زیل (MyZeil)

یکی از مراکز خرید جهت واردات از طریق حمل بار زمینی از آلمان مرکز خرید مای زیل واقع در شهر فرانکفورت این کشور می باشد. ممکن است مراکز خرید فراوانی دیده باشید که نمای شیشه ای دارند ولی نمای شیشه ای این مرکز خرید یک دارای یک ویژگی جالب می باشد؛ نمای این مرکز دارای انحناهای فراوانی است که زیبایی آن را دو برابر کرده است. این مرکز خرید پرطرفدار در خیابان زیل واقع شده که از مهم ترین و اصلی ترین مراکز تجاری شهر فرانکفورت به حساب می آید. فروشگاه‌ های متنوع، رستوران‌ ها، سالن تناسب اندام و مرکز تفریحی از بخش های این مرکز خرید شش طبقه هستند.

همه ی افراد در مرکز خرید مای زیل می توانند کالاهای برندهای گوناگون را پیدا کنند. بنابراین افرادی که به دنبال برندهای معروفی همچون آدیداس و برشکا (Bershka ) هستند، می توانند به طبقه همکف این مرکز خرید مراجعه کنند. در هر طبقه نیز کافه‌ هایی جهت خوردن قهوه و استراحت گذاشته شده است. همچنین مجموعه ورزشی FITNESS FIRST نیز در طبقه های چهارم و پنجم مرکز خرید مای زیل واقع شده است.

فروشگاه کادو (KaDeWe)

یکی دیگر از فروشگاه های معروف کشور آلمان فروشگاه کادو واقع در شهر برلین می باشد. افرادی که برای تجارت به این شهر سفر کرده اند و نمی دانند برای خانواده و آشنایان خود، چه سوغاتی بیاورند؟ بهتر است قبل از برگشت به فروشگاه کادو سری بزنند. یک جعبه شکلات یا یک شیشه عطر، ممکن است انتخاب مناسبی باشد. بعد از فروشگاه هارودز (Harrods) لندن فروشگاه کادو، یکی از بزرگ ‌ترین خرده ‌فروشی های کالاهای مصرفی در اروپا به شمار می رود که دارای هفت طبقه می باشد. طبقه اول و دوم این فروشگاه، محل فروش پوشاک آقایان و بانوان می باشد. طبقه سوم نیز محل فروش کیف وکفش ‌های برند است. طبقه چهارم به فروش لوازم تزئینی اختصاص دارد. همچنین جهت خریدکتاب، لوازم الکترونیکی، اسباب ‌بازی وسوغاتی می توان به طبقه پنجم فروشگاه کادو مراجعه کرد وطبقه های ششم و هفتم این فروشگاه نیز مختص شکم‌ گردی می باشد.

مرکز خرید Potsdamer Platz Arkaden

مرکز خرید Potsdamer Platz Arkaden یکی دیگر از مراکز تجاری اصلی شهر برلین می باشد که هر شخصی جهت ارسال بار از آلمان می توانند برای خرید کالا به آن مراجعه کند. این مرکز خرید دارای سقف شیشه ‌ای خیره کننده ای می باشد. به طور کلی معماری این مرکز خرید، بسیاری از مراجعین را حیران کرده است. در این مرکز خرید نیز صد و سی فروشگاه در سه طبقه جای گرفته اند. در واقع از لوازم الکترونیکی گرفته تا لباس‌ های مد روز را می توان از این مرکز خریداری کرد.

در این مرکز فروشگاه تعدادی از برند های معروفی مانند اچ اند ام وجود دارد که در زیرزمین این مرکز واقع شده اند. برای خوردن غذا نیز، می توان به رستوران ‌ها و فست ‌فودهای واقع در زیرزمین سر زد. همچنین جهت خرید کالاهای برند هایی همچون تامی هیلفیگر و مانگو (mango) باید به طبقه همکف این مرکز خرید رفت.

مرکز خرید هسن سنتر Hessen Center

مرکز خرید هسن سنتر دارای سه طبقه و در شهر فرانکفورت کشور آلمان واقع شده است. همچنین این مرکز یکی از اولین مراکز خرید بزرگ بنا شده در کشور آلمان به حساب می آید و پس از ساخت آن و گذشت سال ها آن را بازسازی‌ کرده اند. نا گفته نماند پس از بازسازی های متعدد به یکی از پرطرفدارترین مراکز تجاری شهر فرانکفوروت کشور آلمان مبدل شده است. در مرکز خرید هسن سنتر فروشگاه های متعددی جای گرفته است که کالاهایی از برند های مشهور دنیا ارائه می دهند. پوشاک، کیف، کفش، کالاهای بهداشتی، وسایل ورزشی، وسایل دکوری و تزیینی، عطر، خوراکی های مختلف و متنوع، وسایل الکترونیکی و … از جمله کالاهایی هستند که در این مرکز خرید عرضه می شوند. همچنین مشتریان جهت استراحت می توانند به رستوران و کافی شاپ واقع در این مرکز خرید مراجعه کنند‌.

 

اینکوترمز چیست؟

اینکوترمز ترکیبی از سه کلمه انگلیسی (مخفف کلمات International Commercial Terms ) است. ولی این واژه به چه معناست؟ اینکوترمز به معنای اصطلاحات بین‌ المللی بازرگانی می باشد که به طور گسترده کاربرد دارد. این اصطلاحات برای مجزا کردن هزینه ‌ها و مسئولیت ‌ها بین طرفین معامله به کار برده می شود. برای ممانعت از بروز اختلاف در نقل و انتقالات بین‌ المللی و ارسال بار از آلمان، باید قوانین و مقررات مشترک بین هر دو طرف معامله رعایت شود. طرفین معامله در نقل و انتقالات داخلی و بین‌ المللی (حمل بار هوایی و حمل بار زمینی از آلمان و‌ دیگر کشورهای اروپایی) از اصطلاحاتی برای مشخص کردن تعهدات همدیگر و تعیین دقیق شرایط تجاری استفاده خواهند کرد. برای تسهیل تجارت در سطح جهانی، اتاق بازرگانی بین المللی اصطلاحات اینکوترمز را در سال هزار و نهصد و سی و شش منتشر کرد.

مهم ترین نکات قراردادها درباره اینکوترمز این است که برای پیشگیری از ایجاد مشکلات، بهتر است سال نسخه اینکوترمز نیز ذکر شود. همچنین اینکوترمز مشخص می کند که کدام مسئولیت برعهده چه کسی می باشد؟ به عبارت دیگر تعیین می کند که مسئولیت ‌هایی همچون اقدام برای بیمه و أخذ پروانه تجارت و نقل و انتقال و لجستیک برعهده تحویل گیرنده یا ارسال کننده کالا است.

قواعد اینکوترمز در هزینه های ارسال بار از آلمان چه تاثیری دارند؟

قواعد اینکوترمز از اصطلاحات تجاری هستند که توسط اتاق بازرگانی بین المللی منتشر خواهند شد. با توجه به این که این اصطلاحات به طور گسترده در معاملات جهانی و تجارت های خارجی همچون ارسال بار از آلمان و دیگر شهر های اروپایی به کار برده می شوند، لازم به استفاده از قواعد اینکوترمز در هزینه های حمل بار زمینی از آلمان و همچنین حمل بار هوایی می باشد. بنابراین قواعد اینکوترمز، وظایف، هزینه ها و خطرهای مربوط به نقل و انتقال محصولات خریدار را تعیین می کند؛ در نتیجه، نقش فراوانی در دسته بندی وظایف و هزینه های ارسال بار در تجارت های بین المللی را دارد.

یقیناً در تجارت های جهانی و ارسال بار از آلمان، لازم است یکی از قواعد اینکوترمز انتخاب شود. تا بتوان مسئولیت ها و هزینه ها را بین طرفین معامله تقسیم بندی کرد. در تجارت های جهانی، به کار گیری قواعد اینکوترمز مزیت های فراوانی دارد که مهم ترین آن ها تسهیل تجارت جهانی می باشد. به طور کلی، اینکوترمز سبب می شود تا تجار در ارسال بار از آلمان، بتوانند همدیگر را درک کنند و حقوق و تعهدات قانونی خود را بشناسند. تجار و بازرگانان قادرند با به کار گیری قواعد اینکوترمز، مشکلات خود را در حمل بار زمینی از آلمان کاهش دهند. پیشنهاد شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس این است برای مشخص کردن بهترین اینکوترمز در قرارداد خود، از کمک مشاوران شرکت استفاده کنید.

لیست مهمترین مدارک جهت حمل بار زمینی از آلمان (گواهی مبدا، پروفرما اینویس و پکینگ لیست)

به طور کلی برای ارسال بار از آلمان (حمل بار زمینی از آلمان) یک سری مدارک لازم است همراه داشت که مهم ترین آن ها گواهی مبدأ، پروفرما اینویس و پکینگ لیست می باشد. در ادامه شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس هر کدام را به طور مجزا معرفی خواهد کرد.

گواهی مبداء

گواهی مبداء سندی بین المللی می باشد که توسط اتاق بازرگانی بین المللی یا همان ICC منتشر شده و بر کشور تولید کننده کالا دخالت دارد. طبق این مورد، مرجع قانونی که اختیار دارد این سند را صادر کند، به طور مستقیم نوع محصول گواهی مبداء را به کشورهای ویژه اقرار می نماید. این سند ضمانت کننده اعتبار اطلاعات مخصول درج شده در گواهی مبداء برای تحویل گیرنده (خریدار کالا) و نیز شرط استفاده از تعرفه های ترجیحی می باشد. مطابق اسم این سند تجاری، این گواهی سند تعیین کننده مبداء محصول است. در حالت کلی اظهار مالک محصول و پکینگ لیست مرسوله باید مشابه باشد، زیرا در صورت مغایرت اعتباری ندارد و هنگام انجام ارسال بار از آلمان و دیگر شهرهای اروپایی مشکل ایجاد می کند.

پروفرما اینویس

این سند در ارسال بار از آلمان رسمی نیست، اما شرایطی که در آن ثبت می شود، قابل تغییر است و طرفین معامله وظیفه دارند بعد از تائید، متن درج شده در پروفرما اینویس را به اجرا در آورند. بعد از بررسی شرایط قابل اعتماد بودن فروشنده، فردی که مرسولات را وارد کشور می کند از ارسال کننده می خواهد لیست قیمت ها، شرایط پرداخت محصولات و نمایندگی عرضه را در اختیار تحویل گیرنده بگذارد. تحویل گیرنده کالا قادر است نرخ های گوناگون را از سایر فروشندگان دریافت و بررسی کند . بنابراین پس از بررسی های لازم می تواند شرایط یکی از آن ها را تقبل کند و با وی به مذاکره بپردازد. سپس بعد از انجام مذاکرات، از فروشنده پروفرما اینویس درخواست کند. اگر پروفرما اینویس فاقد قیمت خریدار و امضاء فروشنده باشد معتبر نمی باشد.

پکینگ لیست

پکینگ لیست برای صدور مجوز صادرات به گمرک باید ارائه شود. وظیفه ی فروشنده این است پکینگ لیست که همان لیست عدل بندی می باشد را مهر کند، علاوه بر این پکینگ لیست باید توسط فردی معتبر در شرکت امضا شود تا از درستی اطلاعات مندرج در پکینگ لیست مطمئن شوید. همان طور که گفتیم فروشنده محصول مؤظف است برای انجام تشریفات گمرکی جهت ارسال بار از آلمان و دیگر کشورهای اروپایی پکینگ لیست را به گمرک ارائه دهد. وزن ، حجم و تعداد محصولات موجود در مرسوله، باید به طور کامل در پکینگ لیست نوشته شود. با استفاده از سند می توان وزن خالص و ناخالص محصولات موجود در مرسوله دریافت کرد.

پرفروش ترین کالاهای وارداتی از آلمان

برای کسب موفقیت در ارسال بار از آلمان باید به مراحل ارسال بار از این کشور توجه فراوان داشت، چون که آگاهی از مراحل حمل بار زمینی از آلمان و دیگر روش ها به عنوان یکی از اصلی ترین عوامل واردات از این کشور به حساب می آید. اما باید یاد آور شد علاوه بر آگاهی از مراحل واردات باید به پر فروش ترین کالاهای وارداتی نیز بسیار توجه کرد. به طور کلی باید گفت پر فروش ترین کالاهای وارداتی جهت ارسال بار از آلمان محصولاتی هستند که در داخل کشور موجود نیستند و یا به ندرت تولید می شوند‌. بنابراین چون محصولات آلمانی از کیفیت خوبی برخوردارند، همین مسئله باعث شده که میزان فروش این محصولات در کل دنیا بسیار بالا باشد. پر فروش ترین کالاهای وارداتی از آلمان عبارتند از:

 • کالاهای آهنین یا فولادی
 • انواع دانه گندم جز گندم دامی
 • ماشین آلات و دستگاه ها جهت مایع کردن هوا و دیگر گازها
 • جو به استثنای بذر
 • ماشین آلات و تجهیزات برقی
 • ابزار حمل و نقل نقلیه به جز انبار ریلی یا تراموا
 • سوخت های معدنی
 • اقلام دارویی
 • تجهیزات عکاسی و فیلمبرداری
 • پلاستیک
 • مواد شیمیایی آلی
 • پوشاک و اکسسوری مردانه و زنانه
 • هواپیما و فضا پیما

مطالب بیشتر :

برای واردات کالا از آلمان به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

نرخ کالا از مهم ترین نکاتی است که هنگام ارسال بار از آلمان باید به آن توجه کرد. به طور حتم ارزش گمرکی می تواند تأثیر فراوانی بر روی هزینه نهایی تجارت داشته باشد. وقتی که ارزش گمرکی محصول تعیین شود شیوه پرداخت نیز مشخص خواهد شد و در ارزش گذاری کالا باید کلیه جوانب تجارت و بازرگانی مورد توجه باشد. معمولا نقل و انتقال بین کشورها در آلمان (حمل بار زمینی از آلمان و حمل بار هوایی) به صورت آزاد انجام می شود، اما همان گونه که گفته شد ممکن است برخی از کشورها محدودیت هایی داشته باشند.

در رابطه با شیوه ارسال بار از آلمان باید توجه داشت که بعضی از محصولات مشمول تحریم هستند و تجار مجوز ندارند از کشور آلمان وارد کنند. بعضی از کالاهای کشاورزی و انواع کود پیش از واردات باید مجوزهای گوناگون همچون برچسب را دریافت کرده باشند. علاوه بر این باید پیش از واردات به دریافت گواهینامه های معتبر میوه و سبزی اقدام کنند. در غیر این صورت واردات کالا دچار محدودیت های فراوانی می شود.

متاسفانه تحریم های فراوانی برای ارسال بار از آلمان ایجاد شده که باعث توقف همکاری شده است. برای آگاهی از پیچیدگی های قانونی حمل بار زمینی از آلمان با مشاوران شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس صحبت کنید و از خدمات شرکت بهرهمند شوید. یقیناً کارشناسان تخصص بیشتری در این زمینه دارند و قادرند قوانین مرتبط با کشور آلمان و پیچیدگی های آن ها را برای شما با دقت مشخص کنند و در موفقیت شما را کمک کنند.

مهمترین وظایف شرکت های حمل و نقل بین المللی

برای این که بتوان مسئولیت نقل و انتقال مرسولات مد نظر را به شرکت های حمل و نقل معتبر و مطمئن سپرد، بهتر است با وظیفه ها و مسئولیت های آنان در این زمینه آشنا شد. شرکت ‌های حمل و نقل مانند شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس از حاملین و ابزارهای حمل و نقل خود برای جا به جایی و ارسال بار از آلمان استفاده خواهند کرد، در غیر این صورت از وسایل حمل و نقل کرایه ای برای انجام نقل و انتقالات به روش هایی همچون حمل بار هوایی و حمل بار زمینی از آلمان بهره خواهند برد.

شرکت‌ های نقل و انتقال بین المللی انواع سرویس های متعدد را در حوزه های متنوع ارائه می دهند و با انجام مسئولیت های متنوع مانند عقد قرارداد و صدور بارنامه یا راهنامه، تهیه اسناد و مدارک لازم برای کارنه تیر و کارنه تو پاساژ، تامین کامیون ‌های مناسب و تحویل بار از ارسال کننده به تحویل گیرنده، به راحت شدن فرایند جا به جایی و ارسال بار از آلمان کمک فراوانی خواهد کرد.

مدت زمان حمل بار زمینی از آلمان

حمل بار زمینی از آلمان با این که نسبت به حمل و نقل هوایی مدت زمان بیشتری طول میکشد؛ اما با توجه به مسافت کوتاهتری که میان کشورهای اروپایی و ایران وجود دارد، روش مناسب تری با هزینه های بسیار کمتر است. جهت اطلاع از مدت زمان تقریبی حمل بار زمینی از آلمان، به لیست زیر توجه داشته باشید:

 • مدت زمان حمل بار زمینی از آلمان به گمرک شهریار: 12 روز کاری
 • مدت زمان حمل بار زمینی از آلمان به گمرک جلفا: 14 روز کاری
 • مدت زمان حمل بار زمینی از آلمان به گمرک بازرگان: 16 روز کاری
 • مدت زمان حمل بار زمینی از آلمان به گمرک سلفچگان: 18 روز کاری

هزینه های حمل بار زمینی از آلمان به ایران

برای استعلام هزینه های حمل بار زمینی از آلمان، بهترین کار این است که با کمک کارشناسان ما، این هزینه ها را محاسبه و بررسی کنید. اما برای این که بتوانید آشناییبیشتری با کرایه حمل و نقل زمینی از آلمان به صورت فول تراک داشته باشید، به لیست زیر توجه فرمایید:

 • هزینه های حمل و نقل زمینی از آلمان به گمرک شهریار: 1800 دلار
 • هزینه های حمل و نقل زمینی از آلمان به گمرک بازرگان: 2000 دلار
 • هزینه های حمل و نقل زمینی از آلمان به گمرک جلفا: 2200 دلار
 • هزینه های حمل و نقل زمینی از آلمان به گمرک سلفچگان: 2400 دلار

خدمات ویژه شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس جهت حمل بار زمینی از آلمان

شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس با بهره مندی از تیم مجرب و دفاتر مستقر در کشورهای گوناگون برای ارسال بار از چین ، ارسال بار از آلمان ، ارسال بار از امارات، ارسال بار از ترکیه و… آماده ارائه سرویس های حمل بار دریایی ، حمل بار هوایی و حمل بار زمینی از آلمان، چین، امارات و ترکیه به مقصد بندرها گمرک های ایران و امارات و برعکس می باشد .

شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس سرعت انتقال ، ایمنی ، راز داری و قیمت مناسب را سر لوحه کلیه امور خود برای مشتریان در نظر خواهد داشت تا همکاری و رضایت مندی طولانی مدت آنان را به همراه داشته باشد. همچنین با دارا بودن دفاتر مستقر در کشورهای متعدد آمادگی ارائه سرویس های رزرو بارگنج ، رزرو تریلر ، پیک آپ ، انبارداری و حمل بار زمینی خرده بار (LCL) و حمل بار فول تراک (FCL) را از کشور های چین، آلمان، امارات و ترکیه به ایران را دارد.

جمع بندی

شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس خدمات لازم جهت حمل بار زمینی از آلمان را به شما همراهان گرامی با بهترین کیفیت ارائه خواهد داد. سرویس ارسال بار از آلمان شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس، حمل بار زمینی را از کشور آلمان به ایران به روش سرویس حمل بار زمینی خرده بار( LTL ) و سرویس حمل بارزمینی فول تراک FTL) ) را به بهترین نحو انجام خواهد داد. حمل بار زمینی از آلمان و دیگر کشورهای اروپایی دارای مزیت هایی مانند زمان کوتاه نقل وانتقال، هزینه پایین، امکان تخلیه کالا در گمرک های مختلف کشور را دارد. کمترین وزن مورد قبول در سرویس حمل بار زمینی از آلمان، صد کیلوگرم است. مرسولاتی که قرار است به روش سرویس حمل بار زمینی از آلمان به ایران وارد شوند، از گمرک بازرگان ورود پیدا می کنند و در پایان به گمرک شهریار در تهران انتقال داده خواهند شد.

بنابراین شما عزیزان می توانید به جز خدمات حمل بار زمینی از آلمان و دیگر کشورهای اروپایی، از خدمات ترخیص کالای شرکت و سرویس های حمل بار دریایی و حمل بار هوایی نیز بهره مند شوید و از ارسال کالا در کمترین زمان و ورود آن با امنیت کامل به کشور مطمئن باشید. همچنین پیشنهاد می دهیم برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره عالی جهت ارسال بار از آلمان به ایران، با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

در مورد حمل بار زمینی از آلمان سوال دارید؟

حمل بار زمینی کم هزینه ترین شیوه ارسال بار از آلمان می باشد که به دو روش فول تراک و خرده بار صورت می گیرد. در حمل بار زمینی از آلما به روش فول تراک، مالک بار قادر است چند تراک را که به حجم و وزن بار بستگی دارد در اختیار داشته باشد. در رابطه با ارسال بار از آلمان به روش خرده بار باید به این نکته دقت داشت که اگر بار را بتوان در یک بارگنج در کنار دیگر مرسولات بارگیری کرد، می توان مرسوله را به روش خرده بار جا به جا کرد و اگر غیر از این باشد باید با شیوه دیگر که همان فول تراک است بارگیری شود. مدت زمان حمل بار زمینی از آلمان در مقایسه با دیگر روش ها طولانی تر می باشد ولی به علت پایین بودن هزینه ارسال بار از آلمان در روش حمل بار زمینی نسبت به دیگر روش های حمل بار، بیشتر تاجران تمایل به حمل بار زمینی از آلمان دارند.

هزینه های حمل بار زمینی از آلمان به فاکتورهای متعددی بستگی خواهد داشت؛ اما ما در شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس نهایت تلاش خود را کرده ایم تا با ارائه قیمت های رقابتی، تجربه متفاوتی از حمل بار را برای مشتریان خود ایجاد کنیم. ابعاد و وزن محصولات، فاصله بین کشور مبدأ تا کشور مقصد، نوع قرارداد، قوانین کشورهای ارسال کننده و دریافت کننده و هزینه ای که شرکت حمل و نقل بین المللی دریافت خواهد کرد، از اصلی ترین مواردی می باشند که می توانند هزینه های ارسال زمینی بار را تحت تاثیر خود قرار دهند. از بین موارد ذکر شده، وزن و حجم مرسوله مهم ترین فاکتور می باشد؛ چون که در برآورد هزینه ها و فضایی که مرسوله مورد نظر در کامیون اشغال می کند، بسیار حائز اهمیت است. در روش حمل بار زمینی از آلمان به صورت LTL واحدی به نام  (CBM ) معیاری می باشد که هزینه ارسال بار از آلمان توسط آن تعیین می شود. این واحد معادل دویست کیلوگرم وزن و یک متر مکعب حجم است.

همان طور که گفتیم کشور آلمان یکی از کشورهای توریستی اروپا به حساب می آید که هر ساله تعداد زیادی برای بازدید و شروع فعالیت خود و ارسال بار از آلمان، کیلومترها خواهند رفت. در حال حاضر کشور آلمان مهاجرین فراوانی را می پذیرد. افرادی قصد سفر به آلمان دارند، پیدا کردن مراکز خرید جهت خرید کالا و استفاده از روش حمل بار زمینی از آلمان از مهم ترین کارهایی می باشد که باید صورت بگیرد‌. مراکز خرید زیادی در شهرهای مختلف این کشور توریستی وجود دارد. البته نا گفته نماند که مراکز خرید جهت ارسال بار از آلمان فقط به ساختمان ‌های چند طبقه محدود نخواهد شد. در این کشور خیابان‌ هایی وجود دارد که به طور کلی با انواع مغازه پوشانده شده و یکسره در حال ارائه خدمات به مشتریان می باشند. از جمله این مراکز خرید می توان به مرکز خرید الکسا، مرکز خرید Mall of Berlin، مرکز خرید مای زیل، فروشگاه کادو، مرکز خرید Potsdamer Platz Arkaden و مرکز خرید هسن سنتر اشاره‌ کرد.

اینکوترمز به معنای اصطلاحات بین‌ المللی بازرگانی می باشد که به طور گسترده کاربرد دارد. این اصطلاحات برای مجزا کردن هزینه ‌ها و مسئولیت ‌ها بین طرفین معامله به کار برده می شود. برای ممانعت از بروز اختلاف در نقل و انتقالات بین‌ المللی و ارسال بار از آلمان، باید قوانین و مقررات مشترک بین هر دو طرف معامله رعایت شود. طرفین معامله در نقل و انتقالات داخلی و بین‌ المللی از اصطلاحاتی برای مشخص کردن تعهدات همدیگر و تعیین دقیق شرایط تجاری استفاده خواهند کرد. برای تسهیل تجارت در سطح جهانی، اتاق بازرگانی بین المللی اصطلاحات اینکوترمز را منتشر کرد. مهم ترین نکات قراردادها درباره اینکوترمز این است که برای پیشگیری از ایجاد مشکلات، بهتر است سال نسخه اینکوترمز نیز ذکر شود. همچنین اینکوترمز تعیین می کند که مسئولیت ‌هایی همچون اقدام برای بیمه و أخذ پروانه تجارت و نقل و انتقال و لجستیک برعهده تحویل گیرنده یا ارسال کننده کالا است.

 قواعد اینکوترمز، وظایف، هزینه ها و خطرهای مربوط به نقل و انتقال محصولات خریدار را تعیین می کند؛ در نتیجه، نقش فراوانی در دسته بندی وظایف و هزینه های ارسال بار در تجارت های بین المللی را دارد. یقیناً در تجارت های جهانی و ارسال بار از آلمان، لازم است یکی از قواعد اینکوترمز انتخاب شود. تا بتوان مسئولیت ها و هزینه ها را بین طرفین معامله تقسیم بندی کرد. در تجارت های جهانی، به کار گیری قواعد اینکوترمز مزیت های فراوانی دارد که مهم ترین آن ها تسهیل تجارت جهانی می باشد. به طور کلی، اینکوترمز سبب می شود تا تجار در ارسال بار از آلمان، بتوانند همدیگر را درک کنند و حقوق و تعهدات قانونی خود را بشناسند. تجار و بازرگانان قادرند با به کار گیری قواعد اینکوترمز، مشکلات خود را در حمل بار زمینی از آلمان کاهش دهند. پیشنهاد شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس این است برای مشخص کردن بهترین اینکوترمز در قرارداد خود، از کمک مشاوران شرکت استفاده کنید.

علت های فراوانی وجود دارند که باعث شده اند تا خدمات حمل بار زمینی از آلمان را به مشتریان خود پیشنهاد دهیم. حمل و نقل زمینی مزیت های ویژه ای دارد که توجه تجار را به خود جلب می کند. بدون شک برای بیشتر تاجران و بازرگانان بهترین انتخاب خواهد بود. حفظ امنیت محصولات وارداتی، هزینه به صرفه و پایین آن نسبت به سایر روش های حمل و نقل، کاهش قابل توجه هزینه های تشریفات ترخیص کالا از جمله مزیت های چشمگیری هستند که با انتخاب خدمات حمل بار زمینی شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس نصیب شما عزیزان خواهند شد. شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس دارای مجوز خدمات حمل بار زمینی از آلمان و ارائه دهنده خدمات واردات بار و ترخیص کالا از گمرک کشور است. به طور کلی، شما همراهان گرامی به دلیل قیمت های رقابتی شرکت می توانید با نازل ترین قیمت ها، از بهترین خدمات بهره مند شوید.

برای این که بتوانیم هماهنگی های مورد نیاز را برای حمل بار زمینی از آلمان به ایران انجام دهیم، به سه نمونه از اسناد و مدارک مهم تجاری نیاز داریم. پکینگ لیست، پروفرما اینویس و گواهی مبدا محصولات وارداتی شما را به جهت حمل بار احتیاج داریم. البته باید این را مد نظر داشت گمرکات کشور آلمان در اسناد و مدارک گمرکی بسیار سختگیر و حساس هستند، بنابراین در تهیه نسخه اصلی از این اسناد و مدارک بسیار مهم باید نهایت دقت را داشته باشید. همچنین، اگر در برنامه خود تصمیم به واردات لوازم و تجهیزات پزشکی را دارید، روند ترخیص و اسناد و مدارک واردات این محصولات نسبت به اقلام دیگر تفاوت هایی دارد. شما عزیزان می توانید با انتخاب شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس فرآیند حمل بار زمینی از آلمان و ترخیص کالا را بدون مشکل و ایراد پشت سر بگذارید و تجارتی پر سود را تجربه کنید.

علاوه بر آگاهی از مراحل واردات بهتر است از بهترین و سودآورترین کالاهای وارداتی از کشور آلمان آگاهی پیدا کنیم. به طور کلی باید بگوییم که پر فروش ترین کالاهای وارداتی جهت ارسال بار از آلمان محصولاتی هستند که در داخل کشور موجود نیستند و یا خیلی کم تولید می شوند‌. بنابراین چون محصولات آلمانی از کیفیت خوب و عالی برخوردارند، همین مسئله باعث شده که میزان فروش این محصولات در کل دنیا بسیار بالا باشد. به طور کلی کالاهایی را که می توانیم از کشور آلمان وارد کنیم شامل (کالاهای آهنین یا فولادی، انواع دانه گندم جز گندم دامی، ماشین آلات و دستگاه ها جهت مایع کردن هوا و دیگر گازها، جو به استثنای بذر، ماشین آلات و تجهیزات برقی ، ابزار حمل و نقل نقلیه به جز انبار ریلی یا تراموا، سوخت های معدنی، اقلام دارویی، پلاستیک ، پوشاک آقایان، پوشاک بانوان، مواد شیمیایی آلی و...) می باشد.

از مهم ترین نکاتی که هنگام ارسال بار از آلمان باید مد نظر داشت قیمت محصول است که حتما ارزش گمرکی می تواند تأثیر فراوانی بر روی هزینه نهایی تجارت داشته باشد. هنگام تعیین ارزش گمرکی نوع پرداخت نیز مشخص خواهد شد که در ارزش گذاری کالا باید کلیه موارد در نظر داشت. معمولا نقل و انتقال بین کشورها در آلمان آزاد است، در رابطه با شیوه ارسال بار نیز باید دقت کرد که محصولات جزء کالاهای تحریمی نباشند. متاسفانه تحریم های فراوانی برای ارسال بار از آلمان ایجاد شده که باعث توقف همکاری شده است. برای آگاهی از پیچیدگی های قانونی حمل بار زمینی از آلمان با مشاوران شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس صحبت کنید و از خدمات شرکت بهره مند شوید. یقیناً کارشناسان تخصص بیشتری در این زمینه دارند و قادرند قوانین مرتبط با کشور آلمان و پیچیدگی های آن ها را برای شما با دقت مشخص کنند و در موفقیت شما را کمک کنند.

شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس با بهره مندی از تیم مجرب و دفاتر مستقر در کشورهای گوناگون برای ارسال بار از چین ، ارسال بار از آلمان ، ارسال بار از امارات، ارسال بار از ترکیه و... آماده ارائه سرویس های حمل بار دریایی ،  حمل بار هوایی و حمل بار زمینی از آلمان، چین، امارات و ترکیه به مقصد بندرها گمرک های ایران و امارات و برعکس می باشد. شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس سرعت انتقال، ایمنی ، راز داری و قیمت مناسب را سر لوحه کلیه امور خود برای مشتریان در نظر خواهد داشت تا همکاری و رضایت مندی طولانی مدت آنان را به همراه داشته باشد. علاوه بر این شرکت ققنوس با دارا بودن دفاتر مستقر در کشورهای مختلف آمادگی ارائه سرویس های انبارداری، رزرو بارگنج، رزرو تریلر، پیک آپ و حمل بار زمینی خرده بار و حمل بار فول تراک را از کشورهایی همچون چین، آلمان، امارات و ترکیه به ایران را دارا می باشد.

5/5 - (1 امتیاز)
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x