حمل بار زمینی از
هلند

شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس با برخورداری از نمایندگان رسمی در کشورهای اروپایی به ویژه کشور هلند، آمادگی این را دارد تا محموله ها و مرسوله های وارداتی تجار و بازرگانان عزیز را از ابتدای فرایند حمل بار زمینی از هلند تا انتها به انجام برساند. با توجه به این که خدمات ارسال بار از هلند را با بالاترین سطح کیفیت و کمترین تعرفه ممکن ارائه میدهیم، پیشنهاد میکنیم برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این سرویس از شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس، ادامه مقاله را از دست ندهید.

آنچه میخوانید

سایر خدمات ما

مقدمه

یکی از جذاب ترین سرویس های شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس که با استقبال زیادی هم در طول سال ها همراه بوده است، خدمات تجارت و ارسال بار از هلند میباشد. کشور هلند شانزدهیم اقتصاد برتر جهانی است که رتبه دهم در تولید ناخالص سرانه ملی را نیز دارا میباشد. مراودات تجاری و اقتصاد هلند به گونه ای بوده است که تاثیر بسزایی در مبادلات تجاری این کشوربا سایر کشورهای اروپایی داشته و توانسته در زمینه تامین منافع ملی بسیار موفق عمل نماید. از آنجا که میدانیم بسیاری از تجار علاقه زیادی نسبت به واردات کالا از هند دارند یا برخی از مسافرین و گردشگران قصد حمل کالاهای خریداری شده خود به ایران را دارند، با سرویس حمل بار زمینی از هلند توانسته ایم این شرایط را برای مشتریان خود فراهم کنیم تا محموله خود را به راحتی در داخل کشور تحویل بگیرند.

شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس با برخورداری از نمایندگان رسمی در کشورهای اروپایی به ویژه کشور هلند، آمادگی این را دارد تا محموله ها و مرسوله های وارداتی تجار و بازرگانان عزیز را از ابتدای فرایند حمل بار زمینی از هلند تا انتها به انجام برساند. با توجه به این که خدمات ارسال بار از هلند را با بالاترین سطح کیفیت و کمترین تعرفه ممکن ارائه میدهیم، پیشنهاد میکنیم برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این سرویس از شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس، ادامه مقاله را از دست ندهید.

مطالب بیشتر :

ارسال بار از هلند به ایران

هلند از جمله کشورهای صادرکننده بزرگ در جهان به شمار میرود و همانطور که اشاره کردیم، درآمد سرانه ناخالص ملی آن به گونه ای است که همراه 20 کشور برتر جهان قرار گرفته است. صنایع شیمیایی و کشتی سازی در هلند به عنوان صنایع مادر شناخته میشوند و کشاورزی و دامداری آن در دنیا شهرت فراوانی دارد. فیلیپس یکی از شرکت های معروف هلندی در زمینه صنایع الکترونیکی است که اتفاقا تجار ایرانی زیادی هم به دنبال واردات چنین محصولاتی از هلند به ایران میباشند.

اگر قصد واردات یا ارسال کالا از این کشور به ایران را دارید، ارسال بار از هلند به سه روش حمل بار زمینی از هلند، حمل هوایی و حمل بار دریایی امکان پذیر است؛ اما هر روشی ممکن است برای ارسال محموله وارداتی شما مناسب نباشد یا هزینه بسیاری با خود به همراه داشته باشد. باید بگوییم دقیقا یکی از اصلی ترین مزایای ارسال بار از هلند این است که سیستم حمل و نقلی مناسبی در اروپا دارد؛ به عنوان مثال، فرودگاه بین المللی اسخیپول و بندر روتردام و به علاوه، ساختارهای پیشرفته شبکه های ارتباطی حمل و نقلی باعث شده اند تا هلند به عنوان دروازه اروپا شناخته شود.

حمل بار هوایی از هلند

حمل بار هوایی از هلند از فرودگاه های مشهور و مهمی صورت میگیرد که در سطح جهانی شناخته شده اند. فرودگاه بین المللی آیندهوون با کد یاتای EIN از جمله فرودگاه های مهم این کشور در شهر آیندهوون میباشد که پس از فرودگاه اسخیپول آمستردام، دومین فرودگاه پرترافیک هلند از نظر تعداد مسافرین و حمل بار هوایی به شمار میرود. اصلی ترین و مهمترین فرودگاه بین المللی که جهت ارسال بار از هلند به کار برده میشود، فرودگاه اسخیپول با کد یاتا AMS در آمستردام است. این فرودگاه بین المللی جهت حمل بار هواییاز هلند، پروازهای منظم و روزانه ای دارد که سرعت خوبی به حمل و ارسال بار از هلند به سایر کشورها داده اند. علاوه بر این فرودگاه ها، فرودگاه بین المللی روتردام در شمال غربی شهر روتردام نیز از نظر ترافیک هوایی بسیار شلوغ میباشد.

حمل بار هوایی از هلند به چه کسانی پیشنهاد میشود؟ بهترین سرویسی که توسط شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس جهت ارسال بار از هلند پیشنهاد میشود، حمل بار زمینی از هلند به ایران میباشد؛ اما ممکن ات بسته به شرایط افراد، حمل هوایی از این کشور انتخاب بهتری باشد. مهمترین مزیتی که در رابطه با حمل و نقل هوایی میتوانیم به آن اشاره کنیم، سرعت بالایی است که در ارسال بار دارد. در واقع، حمل بار هوایی از هلند با ایرلاین های مستقیم ممکن است تنها بین 3 تا 5 روز کاری طول بکشد؛ بنابراین با توجه به این که نسبت به سایر روش ها به ویژه حمل بار زمینی از هلند بسیار گران تر میباشد، بهتر است برای کالاهایی استفاده شود که ارزش بالایی دارند و وزن و حجم آنها خیلی زیاد نمیباشد.

حمل بار دریایی از هلند

روش دیگری که معمولا برای ارسال بار از هلند استفاده میشود، حمل و نقل دریایی است که بسته به نوع و وزن کالاها میتواند انتخاب بسیار مناسبی باشد. هلند بنادر دریایی بزرگی نظیر روتردام دارد که با توجه به میزان فعالیت خود، بزرگترین بندر دریایی اروپا و دوازدهمین بندر بزرگ دنیا در سال 2018 شناخته شده است. در واقع، بیشترین میزان حمل بار دریایی از هلند از بندر روتردام صورت میگیرد که به هر دو روش فول کانتینر و خرده بار قابل انجام است. شما عزیزان برای حمل دریایی انواع کالاهای خود بسته به نوع و ماهیت کالا میتوانید هر یک از روش های حمل بار دریایی به صورت فله ای، فول کانتینر یا خرده بار را انتخاب کنید و جهت کسب اطلاعات دقیق تر، از کارشناسان شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس کمک بگیرید تا به طور کامل شما را راهنمایی کنند.

افزون بر اینها، حمل و نقل دریایی با کانتینرهای 20 یا 40 فوتی ساده و یخچال دار انجام میگیرد که برای حمل انواع کالاها در ابعاد و سایزهای مختلف طراحی شده اند و میتوانند به راحتی حجم زیادی از کالاها را جابجا کنند. البته با این که هزینه ارسال بار از هلند به صورت دریایی بسیار کمتر است حمل هوایی است؛ اما باید دقت داشته باشید که ارسال بار به بندرهای جنوبی نظیر بندر عسلویه، ابادان یا شهید رجایی صورت میگیرد و برای حمل به سایر نقاط کشور، نیاز به ترانزیت داخلی خواهید داشت که هزینه های مخصوص به خود را دارد.

حمل بار زمینی از هلند

حمل بار زمینی از هلند همانطور که از نام آن مشخص است، از طریق جاده ها و به وسیله کامیون ها انجام میگیرد. سرویس حمل بار زمینی جهت ارسال بار از هلند توسط شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس بسیار محبوب و مقرون به صرفه میباشد و اتفاقا به هر دو شیوه فول تراک و خرده بار قابل انجام است. در روش فول تراک از تمام فضای تراک ها بسته به نوع و ابعاد کالا استفاده میشود؛ اما اگر محموله شما کوچک است و ابعاد بزرگی ندارد، حمل زمینی خرده بار را پیشنهاد میکنیم.

حمل بار زمینی از هلند به ایران حتی ممکن است 20 روز کاری طول بکشد؛ بنابراین با این که بسیار کم هزینه و مقرون به صرفه میباشد، باید دو فاکتور مهم یعنی زمان و امنیت کالا را در نظر داشت. برای کالاهای حساس یا فاسد شدنی به هیچ عنوان این روش را پیشنهاد نمیکنیم. با این حال، برای حمل بسیاری از انواع کالاهای وارداتی میتواند مناسب باشد.

حمل بار زمینی از هلند به صورت فول تراک (FTL)

حمل بار زمینی فول تراک که معمولا به عنوان FTL شناخته می شود، نوعی حالت از ارسال بار از هلند میباشد که به موجب آن، یک کامیون یک محموله اختصاصی را حمل می کند. به عبارت دیگر، حمل بار زمینی از هلند فقط برای یک محموله رزرو شده است. به علاوه، سرویس حمل و نقل FTL نسبت به حالت جایگزین آن یعنیLTL یا کمتر از بار کامل کامیون، مزایای متعددی دارد. به طور معمول، بهتر است برای کاهش هزینه ها، این روش را زمانی انتخاب کنید که میدانید محموله شما قرار است کل فضای یک کامیون را اشغال کند.

اگر فرستنده بیش از ده پالت برای ارسال داشته باشد،حمل زمینی FTL به شدت پیشنهاد میشود؛ چرا که محموله هایFTL از بارگیری تا تحویل در مقصد، در یک کامیون نگهداری میشوند. مدت زمان حمل و نقل FTL در مقایسه با حمل و نقل LTL یانیز PTL کمتر است؛ همین امر، آن را به گزینه ای عالی برای شرکت هایی تبدیل می کند که نیاز به حمل و ارسال بار از هلند در مقادیر زیاد دارند.

خدمات FTL

  • برای محموله هایی که به اندازه کافی بزرگ هستند تا کل کانتینر حمل و نقل را پر یا تقریباً پر کنند، حمل فول تراک ارزان تر خواهد بود.
  • حمل FTL با محدودیت‌های اندازه و وزن بسیار کمتر رو به رو است.
  • محموله‌ها در حمل بار زمینی FTL زودتر به مقصد می‌رسند؛ زیرا کامیون در طول مسیر هیچ بارگیری یا تحویل دیگری انجام نمی‌دهد.
  • حمل و نقل FTL به معنای جابجایی کالا در مسافت کمتر میباشد؛ در واقع، هیچ جابجایی بین کامیون ها در اواسط حمل و نقل وجود ندارد و احتمال آسیب یا گم شدن بارها کاهش می یابد.

حمل بار زمینی از هلند به صورت خرده بار (LTL)

حمل بار زمینی از هلند به صورت خرده بار که معمولاً به عنوان حملLTL شناخته می شود، نوعی حالت حمل و نقل است که به موجب آن یک کامیون برای حمل بیش از یک محموله مورد استفاده قرار خواهد گرفت. حمل و نقل LTL نسبت به حالت حمل و نقل FTL مزایای متعددی دارد که بسته به نیاز شما، میتواند روش مناسب تری جهت ارسال بار از هلند به ایران باشد.

  • برای محموله های کوچکتر، حمل و نقل زمینی به صورت خرده بار ارزان تر است. پیشنهاد میکنیم برای برآورد دقیق تر هزینه های حمل بار زمینی از هلند به هر دو روش، با کارشناسان شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس در تماس باشید.
  • بارهای LTL دارای محدودیت های قابل توجهی در اندازه و وزن بیشتری هستند.
  • محموله‌های FTL زودتر به مقصد می‌رسند؛ چرا که کامیون در طول مسیر هیچ بارگیری یا تحویل دیگری انجام نمی‌دهد.
  • حمل و نقل LTL معمولاً بر اساس کلاس بار محاسبه می‌شود که اغلب مواقع به قیمت هر وزن بستگی دارد، در حالی که قیمت‌های حمل و نقل FTL معمولاً بر اساس قیمت در هر مایل محاسبه می‌شوند.

مزایای حمل بار به صورت FTL و LTL

اگر در انتخاب هر یک از روش های حمل بار زمینی از هلند دچار تردید هستید، مقایسه مزایای این دو شیوه میتواند به تصمیم گیری بهتر شما کند. هر دو روش FTL و LTL مزایای مخصوص به خود را دارند. حمل خرده بار می تواند به شما کمک کند تا به مقدار قابل توجهی در هزینه ها صرفه جویی کنید؛ زیرا مجبور نیستید فضای کل کامیون را رزرو کنید. در نتیجه، برای محموله های کوچک با تنها چند پالت در یک زمان، مناسب پیشنهاد میشود.

سرویس حمل بار زمینی به صورت فول تراک برای حمل و نقل محموله های با ارزش و حساس بهترین گزینه است. همچنین، تحویل به موقع بار را تضمین می کند و یک انتخاب عالی برای عمده فروشان و تولیدکنندگانی است که با مواد خام، کالاهای با ارزش، مواد حساس یا خطرناک کار می کنند.

مطالب بیشتر :

چه زمانی از FTL یا LTL استفاده کنیم؟

وقتی صحبت از حمل و نقل زمینی به میان می آید، رایج ترین سوالی که از ما میشود این است که حمل و نقل زمینی به شکل فول تراک را انتخاب کنیم یا LTL؟ کدام یک بهتر میباشد؟

انتخاب از بین روش های حمل و نقل LTL و FTL ممکن است از موقعیتی به موقعیت دیگر متفاوت باشد. با این حال، چند نکته وجود دارند که می توانند به شما در تصمیم گیری بهتر کمک کنند.

پرونده باز نمی شود مجوزهای پرونده را بررسی کنید تا مطمئن شوید که توسط سرور شما قابل خواندن است.

اهمیت واردات کالا از هلند به ایران

بهتر است کمی در رابطه با اهمیت واردات از هلند برای شرکت های ایرانی نیز صحبت کنیم. چرا واردات از این کشور برای تجار و شرکت های ایرانی میتواند بسیار سودآور باشد؟ با این که کشور هلند از نظر مساحت و اندازه جزو کشورهای بسیار کوچک اروپایی میباشد، اما شواهد نشان داده که همین کشور با وسعت کوچک خود توانسته نقش پررنگی در امور اقتصادی جهان ایفا کند. این نقش پررنگ با صادرات و واردات گسترده کشور هلند مشخص میگردد. در واقع، پایه های اقتصادی این کشور بیشتر در گروه های دامداری و کشاورزی متمرکز است و همین موضوع میتواند اهمیت واردات از هلند را به خوبی ثابت کنند. ایران از جمله کشورهایی میباشد که به واردات از هلند اهمیت زیادی میدهد و با توجه به مزایایی که واردات و ارسال بار از هلند با خود به همراه دارد، تجار و وارد کنندگان بسیاری نیز به تجارت با این کشور علاقه نشان میدهند و به دنبال کسب سود بیشتر از این طریق میباشند.

این مورد هم باید بگوییم که واردات از هلند همواره جذابیت های خاص خود را برای تجار و بازرگانان ایرانی داشته است و دلیل آن دقیقا سود بسیار خوبی میباشد که در این کار وجود دارد. حتما به عنوان ک فروشنده یا وارد کننده خوبی، به دنبال بهترین راهی هستید که بتوانید در تجارت خود موفق عمل کنید؛ هلند یکی از همین کشورهایی ات که میتواند به شما کمک کند. البته از آنجا که حمل و ارسال بار از هلند از جمله حساس ترین بخش های این فرایند میباشد، شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس کنار شماست تا در زمینه حمل بار زمینی از هلند بهترین خدمات را با مناسب ترین نرخ ها به شما عزیزان ارائه دهد.

چند نکته وجود دارند که به تجربه بهتر شما از واردات کالا از هلند کمک میکنند که در ادامه بررسی خواهیم کرد. اولین مسئله ای که در واردات کالا بسیار مهم است، منبع تهیه و تامین کالا میباشد. در هلند، انواع اقلام از برندها و کارخانه های درجه یک و مطرح جهانی وجود دارند که میتوان آنها با قیمتی معقول وارد ایران کرد. به علاوه، تنوع محصولات بسیار زیاد و انتخاب های زیادی برای خرید و حمل دارید.

مراحل واردات کالا از هلند

مراحل واردات کالا از هلند و در نهایت حمل بار زمینیازهلند همانند هر فعالیت تجاری خارجی دیگری راحل متعددی را دربرمیگیرد که شامل اطمینان از صدور مجوز و مطابقت قبل از ارسال بار از هلند، ترتیب حمل و نقل و انبار پس از تخلیه کالا و اخذ مجوزهای ترخیص کالا از گمرک و پرداخت مالیات قبل از ترخیص کالا می‌شود. از این رو، تصمیم داریم تا در ادام به معرفی مهمترین مراحل واردات از این کشور از ابتدا تا انتها بپردازیم تا بتوانید در کنار خدمات ویژه شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس، تجارتی پرسود را برای خود رقم بزنید.

تهیه مجوز واردات کالا از هلند

واردات هر کالایی به کشور نیازبه مجوزهای مخصوص به خود را دارد. به علاوه، جهت اینکه بتوانید مراحل واردات و حمل بار زمینی از هلند را به سرانجام برسانید، وجود چنین مجوزهایی الزامی میباشد. واردکننده باید با سیاست فعلی صادرات و واردات کالا آشنا باشد تا مشخص کند آیا کالایی که قصد واردات آن را دارد، نیاز به مجوز واردات دارد یا خیر. البته باید دقت داشته باشید که واردات برخی کالاها ممنوع میباشد و ورود بعضی دیگر تنها تحت شرایط خاصی امکان پذیر است.

دریافت و تامین ارز

تامین کننده در یک معامله وارداتی به دلیل اینکه در خارج از کشور مستقر هستند، درخواست پرداخت ارز خارجی می کند؛ در نتیجه باید نسبت به تامین ارز اقدام نمایید تا بتوانید پرداخت های بین المللی را به انجام برسانید. از آنجا که تحریم های بین المللی محدودیت های شدیدی را در این زمینه ایجاد کرده اند، با کمک شرکت های بازرگانی به راحتی قادر به پرداخت وجه خواهید بود.

بانک درخواست های تامین ارز را تأیید می کند و به بخش کنترل ارز بانک مرکزی ارسال می کند. بانک مرکزی نیز پس از بررسی دقیق درخواست، بر اساس سیاست مبادله ای دولت که در زمان درخواست اعمال می شود، آزادسازی ارز را انجام خواهد داد. البته ممکن است تفاوت هایی در روند تخصیص هر کالای وارداتی وجود داشته باشد.

ثبت سفارش کالا

واردکننده پس از اخذ مجوز جهت واردات و ارسال بار از هلند، باید نسبت به ثبت سفارش بازرگانی کالا اقدام نماید. ثبت سفارش کالا جزئیات مربوط به هزینه، اندازه، درجه و کیفیت کالای سفارش داده شده، بسته بندی، حمل و نقل، مبدأ و مبدأ، برنامه تحویل، بیمه و دستورالعمل نحوه پرداخت را شامل میشود. به منظور جلوگیری از هرگونه ابهام و تعارض بعدی بین واردکننده و صادرکننده، تمامی اطلاعات باید به دقت ثبت شوند.

پروفرما اینویس که در این فرایند مورد استفاده قرار میگیرد، حاوی دستورالعمل واردکننده در مورد کمیت و کیفیت کالای مورد نیاز، نحوه ارسال، نوع بسته بندی، نحوه پرداخت و قیمت و غیره می باشد. با استفاده از مدارکی همچون پروفرما که از فروشنده دریافت کرده اید، میتوانیم هماهنگی های حمل بار زمینی از هلند را به انجام برسانیم و از جمله مهمترین اسنادی است که برای استعلام هزینه ارسال بار از هلند به کار برده میشود.

گشایش اعتبار اسنادی

اگر اعتبار اسنادی روش پرداخت ترجیحی بین واردکننده و تامین کننده خارج از کشور باشد، واردکننده باید آن را از بانک خود تهیه کرده و برای تامین کننده ارسال کند. اعتبار اسنادی تضمینی است که توسط بانک واردکننده مبنی بر پرداخت قبوض صادراتی به بانک صادرکننده تا سقف معینی انجام می‌شود. به علاوه، انواع مختلفی دارد و گشایش آن شرایط خاصی دارد که پیشنهاد میکنیم حتما با کارشناسان این زمینه مشورت نمایید.

ترتیب تامین مالی

قبل از ورود کالا به گمرک زمینی، واردکننده باید مقدمات پرداخت را به صادرکننده فراهم کند. برای جلوگیری از پرداخت هزینه های اضافی که در نتیجه عدم ترخیص به موقع بار در گمرک رخ داده اند، برنامه‌ریزی دقیق برای تامین مالی واردات و اطلاع از هزینه های گمرکی و وارداتی ضروری مورد نیاز است.

مشاوره برای انتخاب روش ارسال بار از هلند

پس از این که از خرید خود جهت واردات کالا از این کشور مطمئن شدید، باید به دنبال شرکت حمل و نقل بین المللی معتبر و انتخاب بهترین روش جهت ارسال بار از هلند به ایران باشید. از آنجا که میدانیم چنین امری تا چه اندازه وقت شما را میگیرد، با رائه خدمات مشاوره تلاش کرده ایم تا به تصمیم گیری بهتر شما عزیزان کمک کنیم. اطلاعات مربوط به حمل و نقل کالا در مشاوره حمل و نقل گنجانده شده است. مشاوره حمل و نقل شامل اطلاعاتی مانند شماره فاکتور، شماره و تاریخ بارنامه/قبض خطوط هوایی، نام کشتی با تاریخ، بندر صادرات، شرح کالا و مقدار، و تاریخ حمل میباشد تا استعلام کرایه حمل کالا گرفته شود.

ورود کالا به کشور

تامین کننده هلندی، کالا را طبق توافق نامه به انبارهای ما در هلند ارسال می کند. در ادامه، کارگزاران شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس، هماهنگی های لازم را جهت حمل بار زمینی از هلند به ایران انجام خواهند داد. سند مانیفست کلی واردات توسط آنها ارائه می شود و جزئیات خاص کالاهای وارداتی در سند مانیفست عمومی وارداتی درج شده اند؛ سندی است که تخلیه بار بر اساس آن صورت خواهد گرفت.

ترخیص کالا از گمرک

پس از عبور از مرزهای هند، تمامی کالاهای وارداتی باید از گمرک ترخیص شوند. البته باید بگویم که تشریفات ترخیص کالا تا حدودی وقت گیر و دشوار میباشند. پیشنهاد میشود عملیات گمرکی و امور مربوط به ترخیص کالا را به نمایندگان خود یعنی ترخیص کاران حرفه ای گمرکی بسپارید تا بتوانید بدون نگرانی از پیچیدگی های این مسیر، محموله وارداتی خود را تحویل بگیرید.

واردکننده ابتدا باید نسبت به تنظیم اظهارنامه گمرکی اقدام نماید. زمانی که محموله به گمرک زمینی مورد نظر میرسد، واردکننده معمولاً تأییدیه پشت بارنامه را دریافت می کند. شرکت حمل و نقل مربوطه این تاییدیه را ارائه می کند و در برخی موارد، شرکت حمل و نقل به جای تایید فاکتور، سفارش تحویل را صادر می کند. واردکننده این حق را دارد که تحویل کالا را طبق این سفارش بپذیرد. البته قبل از در اختیار گرفتن کالا، واردکننده باید ابتدا هزینه کرایه حمل را بپردازد (در صورتی که صادرکننده قبلاً این کار را نکرده باشد).

لیست عمده کالاهای وارداتی از هلند

کالاهای بسیاری هستند که میتوانید از هلند به ایران وارد نمایید. تنوع کالاهای وارداتی از این کشور بسیار بالاست و با توجه به این که اغلب آنها برند هستند، میتوانید تجارتی پرسود را نیز تجربه کنید. لیستی از عمده کالاهای وارداتی از هلند به ایران تهیه کرده ایم که به شما در انتخاب بهترین کالاها جهت ارسال بار از هلند کمک میکنند. این کالاها عبارتند از:

واردات لوازم و ماشین آلات مورد نیاز صنایع نفت و گاز و پتروشیمی
مواد غذایی
مواد شیمیایی
محصولات نساجی
واردات فولاد از هلند
پوشاک و انواع لباس های بچگانه و زنانه و مردانه
لوازم و قطعات الکترونیکی
ارسال بار دخانیات از هلند
محصولات کشاورزی و گلخانه های صنعتی
واردات مولدهای برق از هلند
تجهیزات و لوازم پزشکی و آزمایشگاهی
ارسال محموله مکمل های دارویی از هلند
واردات لوازم خانگی برقی
لوازم ارایشی و بهداشتی از هلند
واردات و ارسال بار بذر گل از هلند

لیست مراکز خرید محبوب در هلند

بهترین مراکز خرید در هلند برای یافتن برخی از معروف‌ترین برندهای اروپایی و همچنین قیمت‌های عالی برای محصولات شیک عالی هستند. به علاوه، برای شما که قصد واردات یا خرید سوغاتی از این کشور را دارید نیز بسیار پیشنهاد میشوند و میتوانید تجربه ای متفاوت از خرید و تفریح را برای خود رقم بزنید. می‌توانید در یکی از قدیمی‌ترین فروشگاه‌های اروپایی، مدهای لوکس خرید کنید، دکوراسیون خانه را در یک مرکز خرید پرجنب‌وجوش ببینید و از غذاهای بین المللی در یک مرکز خرده‌فروشی نئوگوتیک لذت ببرید. در ادامه نیز لیستی از بهترین ها را برای شما تهیه کرده ایم که پیشنهاد میکنیم از دست ندهید.

مرکز خرید هلند (Leidschendam)

مرکز خرید هلند به طور رسمی در مارس 2021 افتتاح شد و با 117000 متر مربع مساحت، بلافاصله به بزرگترین مرکز خرید کشور تبدیل شد. این مرکز خرید، با سبک زندگی کاملاً مدرن در لیدشندام، هلند جنوبی، نزدیک به لاهه واقع شده است، البته، این مرکز خرید کاملاً مدرن نه تنها شامل فروشگاه‌های معروف مد، لوازم الکترونیکی و خانگی است، بلکه یک سینمای پیشرفته با 10 صفحه سینمای Kinepolis، یک گالری از به روزترین ها را نیز شامل می‌شود. همچنین یک سالن کودک، منطقه بازی کودکان، کارواش بدون آب، خدمات تعویض، کمد و غیره وجود دارد. مرکز خرید هلند با تراموا از لاهه و دلفت قابل دسترسی است. همچنین در کنار بزرگراه A4 واقع شده است و دسترسی به آن برای ارسال بار از هلند مناسب میباشد.

مرکز خرید الکساندریم (روتردام)

این مجتمع تجاری بزرگ در منطقه پرینس الکساندر روتردام (شمال شرقی مرکز شهر) از 3 ملک مجاور اما مجزا تشکیل شده است: 1- مرکز خرید الکساندریوم محصور با 140 فروشگاه و کسب و کار (عمدتاً مد) (از جمله G-Star RAW، H&M). ، پریمارک، زارا و فایو گیز)، 2- فروشگاه های بزرگ الکساندریوم در فضای باز با 16 فروشگاه و کسب و کار (شامل BCC، Decathlon، Media Markt و Pet’s Place) و 3- مجتمع تجاری چند سطحی Alexandrium WoonMall با 55 فروشگاه (عمدتاً مبلمان و خانه و دکوراسیون) و فروشگاه ها (از جمله BeterBed، Hulshoff، Riviera Maison و Roobol). به علاوه، این مرکز خرید ۷ روز هفته باز است و با وسایل حمل و نقل عمومی (قطار، تراموا، مترو و اتوبوس) به خوبی خدمت رسانی می شود. از جمله مرکز خریدی است که جهت واردات و حمل بار زمینی از هلند پیشنهاد میکنیم.

Zuidplein در روتردام

این مرکز خرید سرپوشیده چند طبقه با مساحت 55000 متر مربع در روتردام جنوبی، نزدیک محل برگزاری رویداد Ahoy و در مجاورت دومین ترمینال اتوبوس شلوغ شهر واقع شده است. از میان ۱۶۵ فروشگاه، خدمات و غذاخوری‌های آن می‌توان به Primark، TK Maxx، ۲ H&M و ۲ Footlockers اشاره کرد. به علاوه، این مرکز خرید 7 روز در هفته باز است و با اتوبوس و مترو می توانید به آن برسید.

مرکز خرید Hoog Catherijne The Mall در اوترخت

این مرکز خرید مدرن با مساحت 42000 مترمربع و چند سطحی که به‌خوبی در خارج از Utrecht Centraal (پرترددترین ایستگاه قطار هلند) واقع شده است، به خوبی توانسته جایگاه ویژه ای جهت واردات و ارسال بار از هلند پیدا کند. در میان 160 مستأجر آن H&M، Zara، AFound، Primark، Open32، Sissy Boy، Nike، JD Sports، Timberland، Perry Sport، Siebel Juweliers، Pandora، Media Markt، Five Guys، Dunkin’ Donuts و فروشگاه سامسونگ و TGI هستند. همچنین، این مرکز خرید 7 روز در هفته (تا ساعت 20:00 دوشنبه تا شنبه، ساعت 18:00 یکشنبه) باز میباشد.

مرکز خرید استدشارت (آمستلوین)

مرکز خرید Stadshart که در مرکز شهر Amstelveen واقع شده است، تنها مرکز خرید در کشور هلند است که توسط گروه حسابرسی SGS بر اساس معیارهایی مانند خدمات ارائه شده، دوستی کارکنان و تجربه منحصر به فرد در خرید، باعث شده تا به مرکز خریدی 4 ستاره تبدیل شود. این مرکز خرید، 150 فروشگاه خرده فروشی، خدمات و کسب و کار از جمله دو فروشگاه بزرگ هلندی De Bijenkorf و Hema، و همچنین زنجیره های تخصصی مانند NA-KD، Sandwich، Scotch & Soda، Tumble ‘N Dry، Vandyck و Zara را ارائه می دهد. به علاومه، این مرکز خرید ۷ روز هفته باز است و با اتوبوس، مترو و تراموا قابل دسترسی میباشد.

مرکز خرید استدشارت (Zoetermeer)

این مرکز خرید محبوب در شرق لاهه، شامل یک مرکز خرید چند سطحی محصور، یک پاساژ خرید سرپوشیده و میدان‌های روباز میباشد. در مجموع، 150 فروشگاه خرده فروشی (شامل C&A، Guess، H&M، Mango، Name It)، خدمات (بینایی سنجی، سالن های مو و سالن های ورزشی)، سوپرمارکت ها، غذاخوری ها و مکان های سرگرمی در اینجا وجود دارند. مرکز خرید استدشارت نیز روبروی خیابان Woonhart قرار دارد، یک مرکز جهت خرید لوازم خانه با 12 فروشگاه مبلمان، دکور و لوازم خانگی اضافی. همچنین، این مرکز خرید هر روز هفته باز است و می توان با اتوبوس و RandstadRail/HTM Tram به آن رسید.

مرکز خرید (Heerhugowaard) Middeenwaard

این مرکز خرید در مرکز شهر Heerhugowaard دارای 150 فروشگاه خرده فروشی است که شامل Adam Brandstore، The Body Shop، C&A، H&M، Perry Sport، سوپرمارکت ها، غذاخوری ها و سینمای 5 بعدی میشود. به علاوه، این مرکز خرید 6 روز در هفته و در آخرین یکشنبه ماه باز است و با اتوبوس و قطار قابل دسترسی میباشد.

مرکز خرید City plaza (Nieuwegein)

این مرکز خرید در جنوب اوترخت دارای 150 فروشگاه قرار دارد که میتواند انتخاب مناسبی جهت واردات و حمل بار زمینی از هلند باشد؛ چرا که تنوع گسترده ای از انواع محصولات را ارائه میدهد. به علاوه، ۷ روز هفته (اواخر پنجشنبه) باز است و با اتوبوس و تراموا قابل دسترسی میباشد.

کروننبورگ (آرنهم)

مرکز خرید Kronenburg با مساحت 50000 متر مربع در مرکز شرقی هلند واقع شده است. همچنین، 110 کسب و کار شامل فروشگاه های خرده فروشی (مانند داگلاس، اچ اند ام، اپن 32 و زینگز)، خدمات (بینایی سنجی، سالن های مو)، سوپرمارکت ها و غذاخوری ها را در خود جای داده است. کروننبورگ 7 روز هفته باز است و با اتوبوس می توانید به آن برسید.

مطالب بیشتر :

چه عواملی بر هزینه های حمل بار زمینی از هلند تاثیر دارند؟

هزینه های حمل بار زمینی از هلند نسبت به سایر روش های ارسال بار از هلند بسیار بسیار کمتر میباشد؛ به همین دلیل است که این سرویس شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس جهت حمل بار از کشورهای اروپایی بسیار محبوب است. چنذین عوامل بر قیمت گذاری حمل بار زمینی تاثیر بسزایی دارند که خوب است به جهت محاسبه قیمت تمام شده کالاهای وارداتی در نظر داشته باشید. این عوامل عبارتند از:

حجم و وزن کالا: وزن و حجم بار طبیعتا به طور مستقیم بر قیمت گذاری حمل بار تاثیر دارند. هر چقدر که سایز و ابعاد محموله شما بیشتر باشد، هزینه ها متفاوت تر خواهد بود.
هزینه های گمرکی: تعرفه های گمرکی نیز میتوانند بر هزینه ارسال بار از هلند تاثیر بسزایی داشته باشند؛ از این جهت که تحت هر شرایطی ملزم به پرداخت این هزینه ها برای خروج محموله خود از گمرکات هستید.
نوع قرارداد خرید (FOB یا exw): اینکوترمز در خریدها و حمل و نقل بین المللی به شدت میتواند هزینه ها و مسئولیت های طرفین قرارداد را تحت الشعاع قرار دهد. رایج ترین انواع قراردادهای اینکوترمز که در خریدهای بین المللی مورد استفاده قرار میگیرند، عبارتند از FOB و EXW.

لیست هزینه های حمل بار زمینی از هلند

برای اطلاع از هزینه های حمل بار زمینی از هلند، پیشنهاد میکنیم با کارشناسان شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس در ارتباط باشید؛ اما برای این که تا حدودی قیمت های ارسال بار از هلند به صورت فول تراک را به دست آورید، لیست زیر میتواند به شما عزیزان کمک کند:

هزینه حمل بار زمینی از هلند به گمرک بازرگان: 2000 دلار
هزینه حمل بار زمینی از هلند به گمرک جلفا: 2400 دلار
هزینه حمل بار زمینی از هلند به گمرک شهریار: 2600 دلار
هزینه حمل بار زمینی از هلند به گمرک سلفچگان: 2800 دلار

مدت زمان حمل بار زمینی از هلند به ایران

توجه داشته باشید که مدت زمان حمل بار زمینی از هلند نسبت به حمل هوایی بسیار طولانی تر خواهد بود؛ اما به دلیل مسافت کوتاه تری که میان کشورهای اروپایی و ایران وجود دارد، میتوانید با استفاده از این سرویس از شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس، با کمترین هزینه ها محموله را در مدت زمان کوتاهی تحویل بگیرید. برای اطلاع از مدت زمان تقریبی ارسال بار از هلند به صورت زمینی، پیشنهاد میکنیم به لیست زیر نگاهی بیاندازید:

مدت زمان حمل و نقل زمینی از هلند به گمرک بازرگان: 15 روز کاری
مدت زمان حمل و نقل زمینی از هلند به گمرک جلفا: 17 روز کاری
مدت زمان حمل و نقل زمینی از هلند به گمرک شهریار: 20 روز کاری
مدت زمان حمل و نقل زمینی از هلند به گمرک سلفچگان: 22 روز کاری

جمع بندی

برای ارسال بار از هلند کدام روش بهتر است؟ فراموش نکنید که باید تمامی عوامل به ویژه بودجه خود و نوع کالا و مدت زمان حمل بار را در نظر داشته باشید تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید. با این حال، سرویس حمل بار زمینی از هلند محبوب ترین سرویس ارسال بار از هلند توسط شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس میباشد که ارسال به موقع کالا را با کمترین هزینه ها فراهم میکند. اگر به دنبال صرفه جویی در هزینه ها و تجربه بالاترین سطح از کیفیت خدمات حمل و نقل بین المللی از کشورهای اروپایی به ایران هستید، همین حالا با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

در مورد حمل بار زمینی از هلند سوال دارید؟

شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس خدمات حمل کالاهای سبک و سنگین، حمل بار زمینی تخصصی، حمل دستگاه‌های صنعتی و سایر خدمات مورد نیاز جهت حمل بار زمینی از هلند به ایران را ارائه میدهد. شما عزیزان میتوانید خدمات حمل خرده بار یا فول تراک را بسته به نیاز خود، با نرخی مناسب و با بالاترین سطح از کیفیت دریافت کنید و در کنار این خدمات، با استفاده از سرویس ترخیص بار زمینی از گمرک، دیگر نگرانی بابت چگونگی ترخیص انواع کالاها از گمرکات نداشته باشید.

خدمات حمل بار زمینی از کشورهای اروپایی از جمله هلند، با استفاده از وسایل نقلیه متنوعی نظیر کامیون‌ ها، تریلرها و ماشین ‌های حمل بار ویژه برای انواع بارها صورت میگیرد. ما با توجه به نوع، حجم و اندازه  و حساسیت مرسوله شما، مناسب ترین شرایط را جهت حمل بار زمینی از هلند به ایران فراهم میکنیم تا از بابت امنیت بالا در ارسال بار مطمئن باشید.

شما عزیزان در صورت نیاز به خدمات حمل و نقل بین المللی به ویژه حمل بار زمینی از هلند می‌ توانید با مراجعه به وبسایت رسمی ما یعنی همین آدرس www.fnxcargo.com، شماره تماس یا ایمیل مربوط به شرکت را به راحتی پیدا کنید و از طریق آن‌ها با کارشناسان ما تماس بگیرید. به علاوه، در وبسایت خود شرایطی را فراهم کرده ایم که خیلی راحت بتوانید پیام مورد نظر خود را به کارشناسان شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس ارسال کنید و در اسرع وقت، پاسخ خود را بگیرید.

با توجه به اینکه تمرکز این کشور بیشتر در حوزه تولید و صادرات محصئلات دامداری و کشاورزی میباشد، میتواند یکی از دلایلی باشد که سبب اهمیت بسیار زیاد واردات کالا از هلند به ایران باشند. هلند جذابیت های خاصی برای تجار و بازرگانان دارد و در تجربه تجارت پرسود شما میتواند نقش پررنگی داشته باشد؛ بنابراین اگر به واردات کالا از اروپا فکر میکنید، هلند و مزایای واردات از این کشور را نیز در نظر داشته باشید.

زمان تحویل بار زمینی از هلند به ایران توسط شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس بستگی به مسافت، نوع بار و شرایط مرزی و گمرکی دارد. برای اطلاع از زمان تقریبی تحویل بار، بهتر است با کارشناسان ما مشورت کنید؛ اما برای اینکه با مدت زمان تقریبی حمل بار زمینی از هلند به گمرکات ایران تا حدودی آشنا شوید، باید بگوییم که ممکن است بین 15 تا 22 روز کاری طول بکشد.

برای اطلاع از هزینه های حمل بار زمینی از هلند، می‌ توانید با مراجعه به وبسایت شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس یا تماس با کارشناسان ما، اطلاعات مورد نیاز را دریافت کنید؛ چرا که قیمت ها متغیر هستند و بسته به نوع حمل بار، نوع محموله، حجم آن و.. هزینه های ارسال بار زمینی میتوانند تفاوت های بسیاری با هم داشته باشند؛ اما برای اینکه از نرخ تقریبی حمل بار زمینی از هلند مطلع باشید، باید بگوییم که بین 2000 تا 3000 به ازای هر فول تراک متغیر است.

بله، شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس خدمات پیگیری و ردیابی بار را به مشتریان خود ارائه می‌دهد تا آن‌ها بتوانند از وضعیت بار خود در هر زمان اطلاع پیدا کنند. بنابراین شما با استفاده از خدمات حمل و نقل بین المللی کالا، از وضعیت محموله خود در هر لحظه مطلع خواهید بود و میتوانید پیگیری کنید.

با اینکه هزینه های حمل بار زمینی نسبت به سایر روش ها بسیار کمتر و مقرون به صرفه تر است، به ویژه برای حمل بار از کشورهای اروپایی، اما در نظر داشته باشید که حجم و وزن کالا، هزینه ای ترخیص کالا، نوع قرارداد خرید و مسئولیت های بین خریدار و فروشنده میتوانند در افزایش یا کاهش هزینه ها موثر باشند. البته ما در شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس تمام تلاش خود را کرده ایم تا حمل بار زمینی از هلند را با رقابتی ترین قیمت ها فراهم کنیم.

بله! بسته به نوع بار خطرناک و قابل انفجار بودن و رعایت مقررات و استانداردهای ایمنی، شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس خدمات حمل این نوع بارها را ارائه کند. برای اطلاعات دقیق ‌تر، بهتر است با کارشناسان ما مشورت کنید. اما فراموش نکنید که بهترین شیوه برای حمل کالاهای خطرناک به دلیل حساسیت بالایی که دارند، حمل و نقل هوایی میباشد.

برای واردات کالا از هلند به ایران باید نسبت به قوانین داخلی و بین المللی اطلاعات کافی داشته باشید و با یک شرکت معتبر در این زمینه همکاری کنید. در ادامه باید نسبت به اخذ مجوزات لازم اقدام نمایید و درخواست تامین ارز خود را ثبت کنید. ثبت سفارش کالا، گشایش اعتبار اسنادی در صورت نیاز، ترتیب تامین مالی، دریافت مشاوره از کارشناسان شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس برای انتخاب بهترین روش ارسال بار و ترخیص کالا از گمرک از دیگر مراحل واردات کالا به ایران میباشند.

5/5 - (1 امتیاز)
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x