پونک،مجتمع بوستان،واحد ۷۶۶ اداری

LOGO-FNXCARGO
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
LOGO-FNXCARGO

حمل بار زمینی از
انگلیس

کسانی هستند که سرعت را زیاد مد نظر ندارند، بنابراین شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس با ارائه مناسب ترین خدمات حمل بار زمینی (فول تراک، خرده بار)، همراه  مشتریان خود خواهد بود. با ما در ادامه این مطلب همراه باشید تا آنچه که باید درباره شرایط، مراحل، هزینه ها و نکاتی که باید در طول مراحل حمل بار زمینی از انگلیس بدانید را شرح دهیم.

آنچه میخوانید

سایر خدمات ما

مقدمه

افرادی که تصمیم به ارسال بار از انگلیس را دارند، کدام یک از روش های حمل و جا به جایی کالا را می پسندند؟ آیا با توجه به موقعیت انگلیس، حمل بار زمینی از انگلیس می تواند گزینه مناسبی باشد؟ همان طور که می دانید انتخاب حمل بار زمینی می تواند کمترین هزینه و کوتاه ترین زمان را به دنبال داشته باشد. بهتر است این نکته را در نظر داشته باشید انتخاب شیوه مناسب ارسال بار از انگلیس، بسته به شرایط بار و مقدار زمان و هزینه ای که می خواهید برای انجام این کار صرف کنید بستگی خواهد داشت، اما بهترین روشی که شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس برای جا به جایی بار پیشنهاد می دهد، روش حمل بار زمینی از انگلیس می باشد.

کسانی هستند که سرعت را زیاد مد نظر ندارند، بنابراین شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس با ارائه مناسب ترین خدمات حمل بار زمینی (فول تراک، خرده بار)، همراه مشتریان خود خواهد بود. با ما در ادامه این مطلب همراه باشید تا آنچه که باید درباره شرایط، مراحل، هزینه ها و نکاتی که باید در طول مراحل حمل بار زمینی از انگلیس بدانید را شرح دهیم.

مطالب بیشتر :

محبوب ترین روش های ارسال بار از انگلیس

به طور کلی روش های ارسال بار از انگلیس به سه روش حمل و نقل هوایی، حمل و نقل دریایی و حمل و نقل زمینی قابل انجام است. ارسال کالا به روش حمل بار زمینی از انگلیس از دیرباز در صنعت باربری انجام شده است و به عنوان یکی از کهن ترین نوع حمل و نقل به حساب می آید. هر چند که در حال حاضر با پیشرفت علم و ارائه خدمات گسترده در سیستم نقل و انتقال نقش حمل بار زمینی از انگلیس در عرصه واردات از این کشور کم رنگ شده است اما به یقیناً نمی‌توان نقش حمل بار زمینی را در خدمات حمل و نقل بین المللی نادیده گرفت.

باید به این نکته دقت داشت که شرکت ها با خدمات وسیع خود از بیشتر نقاط کل دنیا این آمادگی را خواهند داشت تا مرسولات وارداتی را از گمرکات مرزی کشور ایران توسط تریلی های پیشرفته، کامیون ها و.. با روش حمل بار زمینی وارد کنند و به سازمان های مرتبط تحویل دهند. از دیگر شیوه های ارسال بار از انگلیس حمل بار هوایی است که این شیوه سرعت ارسال بار از این کشور را چندین برابر افزایش می دهد اما نسبت به حمل بار زمینی از انگلیس از هزینه بیشتری برخوردار می باشد.

بنابراین حمل بار زمینی از انگلیس مقرون به صرفه تر از حمل بار هوایی می باشد، چون به طور کلی مشمول تعرفه های عملیاتی پایین تر و محدودیت های کمتری می باشد. این مزیت ها با ارائه خدمات بهینه سازی مسیر همچون ردیابی در زمان واقعی، برنامه ریزی مسیر و نظارت بر ترافیک افزایش پیدا می کند. همچنین، حمل بار زمینی از انگلیس با سرعت بیشتر و مطمئن تر از دیگر روش های ارسال بار از انگلیس است، چون این روش به راحتی قابل ردیابی می باشد و برای ترخیص مرسولاتی که از راه حمل بار زمینی وارد شده اند به زمان کمتری نیاز است.

به طور کلی در شرایط فعلی به دلیل محدودیت های شدید ترخیص بار در کشور های اروپایی حمل بار هوایی بسیار پیچیده می باشد، بنابراین لازم است بدانید شیوه نقل و انتقال از انگلیس پیچیده بوده می باشد؛ به همین دلیل شما عزیزان می توانید با استفاده از خدمات شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس اعم از دریافت گواهی استاندارد برای ترخیص بار، مشاوره بازرگانی ترخیص بار و همچنین دریافت مجوزات رسمی ترخیص بار محموله خود را به بهترین نحو انجام دهید.

روش های حمل بار زمینی از انگلیس (فول تراک و خرده بار)

نقل و انتقال محصولات فقط شامل بارگیری و تخلیه در مبدا و مقصد نیست. انتخاب روش نقل و انتقال مناسب جهت ارسال بار از انگلیس(حمل بارهوایی، حمل بار دریایی ، حمل بار زمینی از انگلیس)، انتخاب متصدی یا ارائه دهنده مناسب حمل و نقل و خیلی از عوامل دیگری که برای نقل و انتقال با سرعت بالا و هزینه کم در نظر گرفته می شود را در بر گرفته است. زمان که صحبت از حمل بار زمینی از انگلیس می شود، صنعت حمل و نقل دارای مسئولیت بیشتری جهت جا به جایی بار می باشد. مرسولات کامیون‌ ها را به دو بخش می توان دسته بندی کرد که شامل کامیون با ظرفیت فول تراک (‌FTL) و کامیون کمتر از ظرفیت کامل بار یا خرده بار (LTL) می باشد. هر دو سرویس نقل و انتقال جهت ارائه بالاترین سطح از خدمات شخصی سازی شده توسط ارسال کننده مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

اولین روش حمل بار زمینی از انگلیس (فول تراک)

این روش از ارسال بار از انگلیس که به آن فول تراک گفته می شود، بهترین گزینه جهت مرسولات بزرگ یا محصولات فراوانی است که فضای کل کامیون را در بر می گیرند. کامیون تنها مرسوله را از شرکت شما بارگیری خواهد کرد. حتی اگر در شرایطی مرسوله کل ظرفیت کامیون را اشغال نکند، بازهم شما عزیزان قادرید کل فضای یک کامیون را اجاره کنید. بیشتر شرکت‌ ها برای بالا بردن رضایت مشتریان خود و اطمینان آن ها این کار را انجام می‌دهند تا خیال آن ها راحت باشد که مرسولات آن ‌ها هنگام نقل و انتقال، با دیگر کالاها درگیر نباشد.

دومین روش حمل بار زمینی از انگلیس (خرده بار)

ارسال بار از انگلیس به روش حمل بار زمینی یا خرده بار، زمانی می باشد که یک تریلر به جای بارگیری مرسولات از یک شرکت، محصولات را از چندین حمل کننده تحویل گرفته و بارگیری کند. در حمل خرده بار، مرسولات گوناگونی در یک کامیون بارگیری خواهند شد تا از کل ظرفیت آن تا جایی که امکان دارد استفاده کنند. کسب و کارهایی که شرایط نقل و انتقال پایین و هزینه های کمتری دارند، این روش از ارسال بار از انگلیس را ترجیح خواهند داد.

تفاوت فول تراک و خرده بار در حمل بار زمینی از انگلیس

حمل فول تراک و خرده بار در یک مورد با یکدیگر مشترک هستند، آن هم این است که هر دو روش ارسال بار از انگلیس، محموله ها را از راه جاده جا به جا خواهند کرد. با این حال، تفاوت ‌های فراوانی بین هر دو ‌روش وجود دارد. بنابراین روش حمل خرده بار زمانی صرفه اقتصادی دارد که چند بارگنج پالت را در یک زمان فرستاد، زیرا در ازای پرداخت هزینه کل گنجایش کامیون، تنها هزینه فضای مورد استفاده را باید پرداخت کرد. برای استفاده از روش فول تراک باید کل فضای یک کانتینر را اجاره کرد که در این حالت نسبت به روش قبلی گران تر می باشد.

در صورت حمل بار زمینی از انگلیس با روش خرده بار، مرسولات به طور مستقیم به مقصد نهایی نخواهند رسید چون که کامیون خرده بار چندین مرسوله را باید در مکان های مختلف تحویل دهد. به همین دلیل زمان رسیدن کالاها به مقاصد خود قابل پیش بینی نیست. اما زمان نقل و انتقال روش فول تراک کاملا پیش بینی می شود؛ چون کامیون درنوع از ارسال بار از انگلیس فقط مرسولات یک ارسال کننده را بارگیری کرده است.

همچنین در حمل بار زمینی از انگلیس به صورت گروپاژ، شاید مرسولات فرستندگان بارها جا به جا شود، این مسئله آسیب دیدن کالاها را چندین برابر خواهد کرد؛ اما در روش فول تراک ایمنی کامل بار تضمین خواهد شد چون مرسولات بعد از بارگیری کامیون، مهر و موم می شود و راننده در بین راه توقف نخواهد کرد و مستقیم به طرف مقصد حرکت خواهد کرد.

مزایای حمل بار زمینی از انگلیس به صورت فول تراک و خرده بار

هر دو سرویس مزیت های مربوط به خود را دارند. حمل بار زمینی از انگلیس به صورت خرده بار به شما عزیزان کمک خواهد کرد تا در هزینه نقل و انتقال به طور چشمگیری صرفه جویی کنید چون در این روش لازم نیست کل ظرفیت کامیون را اجاره کرد. این روش از نقل و انتقال جهت حمل مرسولات کوچک مناسب است. اما روش فول تراک برای مرسولات با حساسیت بالا بهترین انتخاب می باشد. روش فول تراک یک انتخاب مناسب برای تولید کنندگانی می باشد که با مواد خام، محصولات با ارزش، مواد با حساسیت بالا یا خطرناک کار می کنند و قصد ارسال بار از انگلیس به کشور را دارند.

چه عواملی بر هزینه های ارسال بار از انگلیس تاثیرگذارند؟

هزینه های حمل و نقل ارسال بار از انگلیس در هزینه کل واردات بار تأثیر گذار است و عوامل بسیار زیادی هستند که قادر به بالا بردن یا پایین آوردن نرخ حمل بار (حمل بار هوایی، حمل بار دریایی و حمل بار زمینی از انگلیس) هستند. همچنین با تغییر پیدا کردن شرایط این عوامل نیز می توانند عوض شوند و مناسب ترین راهکار این است که شما عزیزان با کمک کارشناسان این حوزه بتوانید، از هزینه های اضافی ممانعت کنید. بنابراین، شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس با ارائه پایین ترین قیمت خدمات حمل بار زمینی از انگلیس به روش های خرده بار و فول تراک می تواند از هدر رفتن سرمایه شما پیشگیری کند.

جنس و نوع کالا مانند شیمیایی یا معمولی بودن آن، هزینه فریت بار یا کارگو، خرده بار، اضافه بار و…، حجم و وزن مرسولات، نوع بسته بندی مرسوله، نوع اینکوترمز انتخابی، هزینه های أخذ مجوز، نرخ ارز، مالیات ها و هزینه های گمرکی و… قسمتی از اصلی ترین عواملی هستند که می توانند هزینه ارسال بار از انگلیس را تحت تاثیر خود قرار دهند.

عوامل موثر بر هزینه های حمل بار زمینی از انگلیس

همان طور که قبل تر گفته شد عوامل زیادی هستند که می توانند بر هزینه های ارسال بار از انگلیس تأثیر بگذارند. عوامل تاثیرگذار بر هزینه های حمل بار زمینی از انگلیس، عبارتند از:

مقدار وزن و حجم کالا

وزن و حجم بار به طور مستقیم بر هزینه تمام شده ارسال بار از انگلیس تأثیر گذار است چون که هرچه وزن کالا زیاد باشد قیمت نهایی، به ازای هر یک کیلو حمل بار زمینی از انگلیس برای شما حساب می شود که این موضوع درباره حجم بار نیز صدق می کند.

وزن حجمی بار

اگر محموله شما عزیزان به عنوان بار حجمی به شمار رود، این موضوع در هزینه تمام شده ارسال بار از انگلیس بسیار مهم می باشد. هنگامی که محموله شما در هر متر مکعب بیشتر از صد و شصت و هفت کیلوگرم باشد بار به عنوان بار حجمی به حساب خواهد آمد.

نرخ کرایه شرکت های حمل و نقل

یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار در هزینه واردات کالا نرخ ارسال بار از انگلیس توسط شرکت های حمل و نقل بین المللی است. بنابراین نوع حمل بار زمینی از انگلیس (خرده بار یا فول تراک) تاثیر بسیار زیادی در هزینه های نقل و انتقال خواهد داشت.

 

قوانین گمرکی حمل بار از انگلیس چیست؟

برای نقل و انتقال قوانین فراوانی ایجاد شده است که کلیه ی تجار و بازرگانان جهت ارسال مرسولات خود مستلزم رعایت آن ها هستند. اما در این بین بعضی از قوانین و مقررات هستند که تنها به یک کشور مربوط است که در پیرو قوانین بین المللی تشکیل شده است. به این گروه از قوانین که در داخل آن کشور باید اجرا شود قوانین گمرکی گفته می شود. همچنین در بین تجار و بازرگانان اصطلاحات ویژه ای ایجاد شده که با توجه به قوانین و مقررات رسمی اتاق بازرگانی تفسیر خواهند شد. قوانین ارسال بار از انگلیس ( به روش حمل بار هوایی، حمل بلر دریایی و حمل بار زمینی از انگلیس) بسیار پیچیده است، ولی در این بخش از مطلب روش ارسال هدیه ها و محصولات محدود یا ممنوع برای ارسال را بیان می کنیم.

فرستادن هدایا از انگلیس

مقدار عوارضی که جهت فرستادن هدایا از انگلیس باید پرداخت کرد به ارزش محصول بستگی دارد. برای هدیه هایی که ارزش آن ها از دویست و هفتاد پوند پایین تر است باید فرم CN22تکمیل شود اما برای بیشتر از دویست و هفتاد پوند باید فرم CN23 را تکمیل کرد. بعد از تکمیل فرم و تحویل آن به اداره مالیات انگلیس مقدار هزینه پرداختی مشخص می شود که گاهی امکان دارد از مالیات معاف شوید.

محصولات محدود یا ممنوع شده

اسلحه و مهمات
تجهیزات نظامی
مواد منفجره
محصولات استراتژیک
محصولات با کاربرد دوگانه (نظامی و غیر نظامی)
محصولات جهت شکنجه، مجازات و اعدام

مطالب بیشتر :

لیست گمرکات زمینی ایران

همان طور که می ‌دانید گمرکات فراوانی جهت ارسال بار از انگلیس در کشور وجود دارد. با توجه به نیاز کشور و واردات بار بیشتر از راه های آبی، بزرگترین گمرک های کشور را بنادر گمرکی آبی تشکیل خواهند داد. ولی نا گفته نماند کشور ایران پایانه‌های مرزی و هوایی فراوانی دارد که نقش بسزایی در حوزه واردات و صادرات بار ایفا خواهند کرد. در ادامه به معرفی گمرکات زمینی کشور جهت حمل بار زمینی از انگلیس می پردازیم.

گمرک جلفا

یکی از گمرکات مرزی کشور، گمرک جلفا می باشد که به جمهوری آذربایجان نیز راه دارد و یکی از پنج پل ارتباطی این کشور با ایران می باشد. به طور معمول گمرک جلفا در کل سال فعال است و می توان برای انجام فعالیت‌ های خود با جمهوری آذربایجان ارسال بار از انگلیس و دیگر کشورهای اروپایی ، روی این گمرک مرزی حساب کرد. به طور کلی گمرک جلفا در شهرستان مرزی جلفا و فاصله صد و سی و پنج کیلومتری تبریز واقع شده است. گمرک جلفا مساحتی به وسعت پانصد هزار هکتار دارد که یکی از بزرگترین گمرکات زمینی کشور به حساب می آید. وجود تاسیسات ریلی پیشرفته و مناسب با نقل و انتقال ریلی در راه آهن این گمرک و هماهنگی آن و سازمان منطقه آزاد ارس و شبکه ریلی کشور گمرک جلفا را به یکی از بهترین و با اهمیت ترین گمرکات کشور مبدل کرده است.

آدرس گمرک جلفا: استان آذربایجان غربی، شهرستان جلفا، ورودی شهید فلاحی، درب خروج گمرک جلفا

شماره تماس یک: 42022531(041)

شماره تماس دو: 42022753 (041)

شماره تماس سه: 42022754 (041)

گمرک سلفچگان

یکی دیگر از گمرکاتی که جهت حمل بار زمینی از انگلیس می تواند گزینه مناسبی باشد، گمرک سلفچگان می باشد. گمرک سلفچگان دارای مساحتی حدود دو هزار هکتار می باشد و نزدیک ترین و پر اهمیت ترین منطقه ویژه اقتصادی به مراکز اقتصادی و سیاسی کشور به حساب می آید. این گمرک در شاهراه حمل و نقل کشور یعنی محل تلاقی جاده ابریشم، شبکه راه آهن و بزرگراه های شمال به جنوب و قرق به غرب جای گرفته است. همچنین، منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان در مکانی واقع شده است که کشورهای آسیای میانه، کشورهای اروپایی و خلیج فارس را به هم وصل می کند؛ در نتیجه شرایط مناسبی را برای تولید، واردات، صادرات و در کل ارسال بار از انگلیس را ایجاد کرده است. در صورت نیاز به برقراری ارتباط با پرسنل گمرک زمینی سلفچگان، از طریق شماره تماس درج شده در زیر با آن ها ارتباط برقرار کنید:

آدرس گمرک سلفچگان : استان قم، سه راه سلفچگان، کیلومتر سه جاده اصفهان، منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان

شماره تماس: 5-33677001(025)

گمرک بازرگان

یکی دیگر از معروف ترین گمرکات زمینی کشور ایران، گمرک بازرگان می باشد. ناگفته نماند در کنار این پایانه، دو پایانه دیگر به نام‌های سرو و رازی جای گرفته است که شناخته شده نیستند. شلوغ ترین پایانه کشور جهت حمل بار زمینی از انگلیس و دیگر کشورهای اروپایی گمرک بازرگان است. مرز بازرگان از مهم ترین مکان گمرک کشور به حساب می آید که در فاصله ی یک کیلومتری شهر بازرگان در شهرستان ماکو در استان آذربایجان غربی جای گرفته است. این گمرک دو ورودی جداگانه تریلر و اتوبوس و سواری دارد و در این گمرک روزانه حدود هفتصد تریلر تردد دارد اما به دلیل مشکلات پارک و گمرکی و ادامه داشتن روند ترخیص تعداد تریلر عبوری روزانه بین سیصد و پنجاه الی پانصد تریلر متغیر است که این مسئله سبب به وجود آمدن صف‌های طولانی در هر دو باند در دو طرف مرز خواهد شد.

آدرس گمرک بازرگان: استان آذربایجان غربی، شهرستان ماکو، بازرگان، داخل محوطه گمرک بازرگان

شماره تماس یک: 34373204 (044)

شماره تماس دو: 34376704 (044)

شماره تماس سه: 34376774 (044)

گمرک شهریار

از دیگر گمرکات زمینی که جهت ارسال بار از انگلیس با ایران کاربرد دارد، گمرک شهریار است. این گمرک از سال هزار و سیصد وپنجاه و پنج رسماً فعالیت خود را در زمینه واردات و صادرات بار شروع کرد. در حال حاضر گمرک شهریار به عنوان یکی از مهم ترین گمرکات کشور در استان تهران شناخته شده است. با توجه به موقعیت جغرافیایی این گمرک و امکانات آن، ترخیص بار از آن با مزیت های فراوانی به لحاظ اقتصادی و تجاری برای تجار همراه است. به طور کلی گمرک شهریار از لحاظ موقعیت جغرافیایی با فرودگاه‌ های مهرآباد، امام خمینی و مراکز استان تهران و پایتخت کشور دسترسی دارد که بسیار مهم است.

آدرس گمرک شهریار: استان تهران، بزرگراه فتح «جاده قدیم کرج»، شهرک خلیج فارس، بلوار خلیج فارس، انتهای خیابان بهشتی

شماره تماس:66250642 (021) 

لیست پرسودترین محصولات وارداتی از انگلستان

برای دریافت واردات پرسود از کشور های اروپایی بهتر است به مراحل ارسال بار از انگلیس و دیگر کشور های اروپایی دقت داشت، زیرا شناختن این مراحل، یکی از اصلی ترین عوامل در واردات بار از انگلیس به حساب می آید. اما نا گفته نماند که علاوه بر شناخت مراحل واردات و روش های گوناگون حمل و نقل (حمل بارهوایی، حمل بار دریایی، حمل بار زمینی از انگلیس) باید پر سود ترین محصولات وارداتی از انگلیس را به طور کامل شناخت. در حالت کلی پرسودترین محصولات وارداتی از انگلیس محصولاتی می باشند که یا در داخل ایران ناموجود هستند و یا تولید آنها بسیار پایین تر از نیاز مردم می باشد، همچنین ممکن است به دلیل این که کیفیت محصولات مشابه پایین تر است بیشتر افراد تمتیل دارند که محصولات وارد شده از کشورهای اروپایی مانند انگلیس را بخرند.

بیشتر کالاهایی که به روش حمل بار زمینی از انگلیس وارد می شوند جزء محصولات پرمصرف و مورد نیاز کارخانه های صنعتی و تولیدی است، که این نوع محصولات سود فراوانی را برای تجار و بازرگانان در پی خواهد داشت. مهم ترین آن ها قطعات الکترونیکی، انواع تجهیزات پزشکی و اقلام دارویی، انواع ماشین آلات صنعتی، مواد اولیه کارخانجات صنعتی و همچنین قطعات کامپیوتری هستند که این محصولات سود خوبی را به همراه دارند.

مراحل واردات کالا از انگلستان

واردات و صادرات کالا بخش مهم و حیاتی در هر کشور می باشد و این موضوع برای کشورهای در حال توسعه همچون کشور ایران بسیار حائز اهمیت است و باعث به وجود آمدن جهشی بزرگ برای کشور می باشد. باید دقت داشت با توجه به تحریم‌ های ناعادلانه اقتصادی علیه ایران، کشور رشد اقتصادی بسیار پایینی را تجربه می کند یا به عبارت دیگر باید گفت برای بهره بردن از رشد اقتصادی مناسب باید بتوان تحریم‌ ها را دور زد تا محصولات مورد نیاز کشور از طریق واردات به کشور(ارسال بار از انگلیس و دیگر کشورهای اروپایی) انتقال داده شود؛ بنابراین برای حمل بار زمینی از انگلیس و دیگر روش های نقل و انتقال باید مراحلی را طی کرد. از مراحل مهم واردات کالا از انگلیس می توان به موارد زیر اشاره کرد؛

ارسال مدارک و اسناد معتبر توسط مشتری
أخذ مجوز ترخیص کالا در انگلیس
تکمیل اسناد و مدارک لازم برای ثبت سفارش
ارائه مدارک مرتبط با اداره استاندارد و سازمان نقل و انتقال برای بررسی
دریافت مجوز و پرینت اظهار نامه
پیمودن مراحل احراز هویت و دریافت شماره کوتاژ
مشخص کردن مسیر خروج از کوتاژ
دریافت مجوز بارگیری محصولات وارداتی و خروج از مبدا
ثبت آدرس مشتری و اعلام آن به شرکت های حمل بار زمینی

لیست مهمترین شهرهای تجاری انگلستان

کشور انگلیس مرکز اصلی شهرهای معروف قاره اروپا می باشد. از پایتخت این کشور یعنی لندن گرفته تا شهر ساحلی ساوت همپتون در ساحل جنوبی انگلیس، بهترین شهرهای انگلستان برای تجارت و زندگی دارای تاریخچه، فرهنگ و امکانات متفاوتی هستند؛ اما زمانی که نوبت به تصمیم گیری درباره انتخاب بهترین شهر برای تجارت و ارسال بار از انگلیس می‌رسد، همان طور که گفته شد ارسال بار می تواند به روش حمل بار زمینی از انگلیس صورت بگیرد که باید به خصوصیات و ویژگی ‌های موجود در بهترین شهرهای این کشور جهت تجارت دقت کرد. که در ادامه لیست مهم ترین شهرهای این کشور را معرفی خواهیم کرد.

توضیحات کلی درباره شهر لندن

یکی از شهرهای بسیار جذاب و زیبای کشور انگلیس لندن می باشد که در حال حاضر با داشتن جاذبه ‌های گردشگری فراوان، به مقصد مهاجرت بیشتر افراد مبدل شده است. چنان چه تصمیم به مهاجرت جهت زندگی یا تحصیل و یا تجارت به این شهر را دارید، به دلیل داشتن هوای سرد و ابری مجبور هستید لباس‌ های گرم و سنگینی با خود به همراه داشته باشید. افرادی که قصد تجارت از این شهر را دارند به روش های مختلفی می توانند کالاهای خود را به کشور وارد کنند. شرکت های حمل و نقل فراوانی وجود دارد که خدمات ارسال بار از انگلیس را به راحتی برای مشتریان خود انجام می دهند که هر کدام قیمت مربوط به خود را دارند.

شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس، یکی از بهترین، ایمن ترین و به صرفه ترین شرکت‌ ها در زمینه حمل بار هوایی، دریایی و حمل بار زمینی از انگلیس است که با داشتن سال ها تجربه، بارهای مشتریان خود را با بهترین بسته ‌بندی به کشور وارد می کند.

توضیحات کلی درباره شهر منچستر

یکی دیگر از شهرهای مشهور کشور انگلیس، شهر منچستر می باشد که مهد فرهنگ مدرن بریتانیا به حساب می آید. این شهر به قدری پیشرفته و مدرن می باشد که به پایتخت شمال انگلستان لقب گرفته است. منچستر از شهرهای به صرفه در انگلیس است که بهترین انتخاب تجار جهت ارسال بار از انگلیس نیز می باشد‌. کل این شهر پر از کافه ‌ها و رستوران ‌ها، مکان های تفریحی شبانه و مناطق خرید چشمگیری است. هزینه خرید و اجاره مسکن، در این شهر بسیار پایین است. در حال حاضر بیشتر از سی و هشت درصد از فعالیت‌ های تجاری و بیزینس‌ ها به واسطه سرمایه گذاران خارجی انجام می شود. شما عزیزان اگر قصد تجارت در این شهر و حمل کالاهای خود به روش های حمل بار هوایی، حمل بار دریایی و حمل بار زمینی از انگلیس دارید با کارشناسان شرکت ارتباط برقرار کنید.

توضیحات کلی درباره شهر بیرمنگام

پس از شهر لندن دومین شهر بزرگ انگلیس شهر بیرمنگام است. این شهر از فرهنگ و قدمت تاریخی فراوانی برخوردار است. کانال‌های آبی در سطح شهر بیرمنگام از شهر ونیز بیشتر می باشد. از مهم ترین مواردی که بیرمنگام را به شهری بسیار جذاب برای زندگی و تجارت تبدیل کرده، رونق اقتصادی شهر بدون هزینه های سنگین است. هزینه‌ ی اجاره خانه در این شهر بسیار پایین است، به طور کلی هزینه زندگی در این شهر به نسبت شهر لندن پایین تر اما با سطح دستمزد یکسانی می باشد. اقتصاد شهر بیرمنگام رشد فراوانی داشته و در رتبه پنجم جهان به لحاظ فرصت ‌های شغلی جای گرفته است. معتبرترین دانشگاه های جهان در این شهر جذاب قرار دارد و در این حوزه رتبه ‌ی هفتاد و نه را دریافت کرده است.

به طور کلی شهر بیرمنگام یک شهر کاملاً صنعتی و تجاری به حساب می ‌آید و بزرگ‌ ترین تولید کننده توتون و تنباکو در انگلیس و کل بریتانیای کبیر می باشد. هفتاد و پنج درصد مهاجران بیرمنگام معتقدند کیفیت زندگی در این شهر بسیار عالی است. همچنین تجار و بازرگانانی که می خواهند به روش حمل بار زمینی از انگلیس و این شهر زیبا واردات انجام دهند می توانند با تیم شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس همکاری کنند تا بدون مشکل تجارتی پر سود را تجربه کنند و ارسال بار از انگلیس بدون مشکل انجام شود.

توضیحات کلی درباره شهر گلاسکو

گلاسگو دارای جمعیت ششصد هزار نفری می باشد که به عنوان بزرگ ترین شهر اسکاتلند شناخته شده است. این شهر در انتهای غربی کمربند مرکزی اسکاتلند در دو طرف رود کلاید واقع شده است. گلاسگو مرکز تاریخی صنعتی اسکاتلند می باشد و سال هاست که با تغییر یافتن، باعث حفظ مقام خود شده است. گلاسکو سومین شهر بزرگ بریتانیا و یک مرکز اقتصادی دور از لندن باقی مانده است. این شهر بزرگ خود را از موتور خانه صنعتی بریتانیا به مرکز تجارت، توریسم و فرهنگ مبدل کرده است. گلاسگو میزبان بازی های کشور های مشترک المنافع در سال دو هزار و چهارده بود و یکی از پربازدید ترین شهرهای جزایر بریتانیا می باشد.

به طور حتمی بعد از لندن، مناسب ترین جا جهت خرید، بازدید از پارک های عالی ، موزه ها و دسترسی راحت به زمین های مرتفع و جزایر است. چنان چه تصمیم به مسافرت، ادامه تحصیل، مهاجرت یا تجارت در شهر گلاسکو دارید، ما در مجموعه شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس، با ارائه خدماتی مانند حمل بار هوایی، حمل بار دریایی و حمل بار زمینی از انگلیس در خدمت شما عزیزان هستیم.

توضیحات کلی درباره شهر لیورپول

از مهم ترین و اصلی ترین بندرهای تجاری کشور انگلیس و شهرهای مشهور بریتانیا شهر لیورپول می باشد. سالهاست این شهر زیبا در لیست بهترین شهرها برای زندگی و تجارت قرار گرفته است و البته ناگفته نماند، به دلیل داشتن مردمان مهمان ‌نواز و مهربان، محیطی دوستانه و با کیفیت بودن زندگی و تجارت در لیست بهترین ها قرار گرفته است. لیورپول در دسته شهرهایی قرار گرفته که مهاجرپذیر هستند. این شهر به علت داشتن قیمت کم مسکن از دیگر شهرهای انگلیس، تاریخچه ارزشمند، افرادی خونگرم و سیستم آموزشی قوی، به یکی از جاهای مورد پر طرفدار جهت مهاجرت مبدل شده است.

با توجه به موقعیت‌ های شغلی بسیار عالی و زیاد در این شهر، ساکنان آن از سطح و کیفیت زندگی خوبی برخوردارند. افرادی که تصمیم به تجارت از این شهر زیبا دارند می توانند با متخصصین شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس تماس بگیرند تا راهنمایی های لازم را جهت ارسال بار از انگلیس و این شهر زیبا دریافت کنند.

کم هزینه ترین روش ارسال بار از انگلیس چیست؟

حمل بار زمینی از انگلیس از روش های به صرفه ارسال بار از انگلیس است که هزینه کمی به دنبال دارد. حمل بار زمینی از این کشور جذاب به دو صورت فول تراک و خرده بار انجام می شود. در حمل بار زمینی به صورت فول تراک ، مالک بار قادر است یک یا چند تراک را بسته به حجم و وزن مرسوله خود در اختیار بگیرد. در مورد حمل بار زمینی از انگلیس به صورت خرده بار باید به این نکته دقت داشت که اگر بار قابلیت بارگیری در یک بارگنج با دیگر بارها را داشته باشد، می توان بار را به شیوه خرده بار یا همان گروپاژ جا به جا کرد و در غیر این صورت بهتر است به شیوه حمل بار فول تراک جا به جا شود. منظور از این روش در اختیار داشتن کامل یک تراک اسمی باشد که جهت حمل بار با حجم و وزن بالا به کار برده خواهد شد.

مدت زمان ارسال بار از انگلیس به روش زمینی بسته به شرکت حمل کننده ارائه دهنده این سرویس و بسته به شیوه حمل بار زمینی از انگلیس یعنی حمل فول تراک یا خرده بار می تواند متغیر باشد. اگر حمل بار زمینی از انگلیس به روش خرده بار باشد، مدت حمل بار حدود پانزده الی بیست روز و اگر ارسال بار از انگلیس با روش زمینی به صورت فول تراک باشد، مدت زمان حمل بار زمینی از انگلیس بین ده الی دوازده طول خواهد کشید.

مطالب بیشتر :

هزینه های حمل بار زمینی از انگلیس به ایران

اشاره کردیم که عوامل زیادی به ویژه وزن و حجم کالا تاثیر بسزایی در محاسبه هزینه های حمل بار زمینی از انگلیس یا به طور کلی، کشورهای اروپایی به ایران دارند؛ از این رو، قبل از اینکه مشخصات و اطلاعات جزئی کالا نظیر وزن و ابعاد آن را بدانیم، نمیتوانیم قیمت دقیقی از حمل بار به شما عزیزان ارائه دهیم. اما با توجه به این که بسته به روشی که برای ارسال بار از انگلیس انتخاب میکنید، نرخ مشخصی جهت حمل بار زمینی به صورت فول تراک یا همان FTL وجود دارد که کمک زیادی به شما در محاسبه هزینه های تقریبی حمل زمینی کالا خواهد کرد. به همین منظور، توجه شما را به لیست زیر جلب میکنیم:

حمل بار زمینی به صورت فول تراک از انگلیس به گمرک بازرگان: 2000 دلار
حمل بار زمینی به صورت فول تراک از انگلیس به گمرک شهریار: 2300 دلار
حمل بار زمینی به صورت فول تراک از انگلیس به گمرک جلفا: 2400 دلار
حمل بار زمینی به صورت فول تراک از انگلیس به گمرک سلفچگان: 2600 دلار

مدت زمان حمل بار زمینی از انگلیس به ایران

حتما میدانید که حمل و نقل زمینی نسبت به حمل هوایی بسیار بیشتر طول میکشد و چالش های مخصوص به خود را دارد. اما ما در شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس این اطمینان را به مشتریان خود میدهیم که حمل بار زمینی از انگلیس را در مدت زمانی معقول و در کوتاه ترین زمان ممکن به انجام برسانیم. برای اطلاع از مدت زمان تقریبی حمل بار زمینی از انگلیس به گمرکات زمینی ایران، پیشنهاد میکنیم از جدول زیر کمک بگیرید و برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس در تماس باشید:

مدت زمان تقریبی حمل بار زمینی از انگلیس به گمرک بازرگان: 18 روز کاری
مدت زمان تقریبی حمل بار زمینی از انگلیس به گمرک جلفا: 20 روز کاری
مدت زمان تقریبی حمل بار زمینی از انگلیس به گمرک شهریار: 22 روز کاری
مدت زمان تقریبی حمل بار زمینی از انگلیس به گمرک سلفچگان: 24 روز کاری

خدمات حمل بار زمینی قابل ارائه توسط شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس

خدمات حمل بار زمینی از انگلیس شامل نقل و انتقال بار، انجام خدمات گمرکی، انبارداری و مدیریت زنجیره تامین می باشد. این خدمات به مشتریان این اجازه را می دهد تا مرسولات خود را با ایمنی بالا و کارآمد از طریق جاده، حمل و نقل کنند. به طور کلی خدمات ارائه شده شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس برای ارسال بار از انگلیس روش زمینی شامل حمل درب به درب، بسته بندی، انبارداری، بارگیری، تخلیه و انجام امور گمرکی در مبدا می باشد.

به طور کلی شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس خدمات جامع ترخیص بار از گمرک را نیز ارائه می دهد تا این اطمینان را به مشتریان خود بدهد که مرسولات با سریع ترین زمان ممکن و کمترین هزینه ترخیص خواهند شد. همچنین موارد زیر نیز بخش دیگری از خدمات اصلی شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس می باشد.

حمل بار زمینی به صورت فول تراک
حمل بار زمینی به صورت خرده بار
حمل بارهای با حجم بالا
باید اشاره کرد شرکت ما در مدیریت کارآمد حمل بار زمینی از انگلیس و دیگر کشورهای اروپایی تخصص بالایی دارد و شامل خدماتی همچون برنامه ریزی و سازماندهی ارسال بار از انگلیس و هماهنگی همه ی فعالیت های مورد نیاز برای انجام عملیات نقل و انتقال (بسته بندی، انبارداری، بارگذاری و تخلیه) می باشد. همچنین شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس قادر به ردیابی مرسوله دارد، که این امکان را برای مشتریان فراهم می کند مکان و وضعیت مرسوله را در طول راه بررسی کنند. به طور کلی شرکت ما آماده ی ارائه هر گونه خدماتی با توجه به در خواست مشتری می باشد و تمام تلاش خود را دارد که تجار و بازرگانانی که به شرکت مراجعه می کنند به بهترین شکل ممکن عملیات واردات و صادرات مرسولات خود را به پایان برسانند

جمع بندی

یکی از متداول ترین، راحت ترین و کم هزینه ترین روش های ارسال بار از انگلیس، حمل بار زمینی از انگلیس می باشد. چون علاوه بر مزیت نرخ آن، می توان به سرعت عمل در جا به جایی کالا، کاهش مراحل اداری، بالا بردن ایمنی هنگام جا به جایی کالا و نیز بارگیری در مبدا و حمل مستقیم بار تا مقصد اشاره کرد. تنوع داشتن ابزار حمل و نقل و در دسترس بودن به راه های زمینی در کنار مزایای فوق العاده‌ای از علل هایی هستند که بیشتر تاجران و بازرگانان حمل بار زمینی را برای نقل و انتقال مرسولاتی که حجم زیادی دارند از انگلیس و دیگر کشورهای اروپایی انتخاب می کنند.

 سرویس حمل بار زمینی از انگلیس شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس با ارائه خدمات گوناگون و پیشرفته در حوزه ارسال بار از انگلیس، امکان جا به جایی با سرعت بالا و هزینه به صرفه را برای مشتریان خود هم به روش حمل بار زمینی فول تراک و هم حمل بار زمینی خرده بار از کلیه کشورهای اروپایی به ایران ایجاد کرده است. علاوه بر این شما همراهان گرامی می توانید در کنار خدمات حمل بار زمینی از انگلیس و دیگر کشورهای اروپایی از خدمات حمل بار هوایی، حمل بار دریایی، پست اکسپرس، حمل درب به درب حمل ته لنجی و همچنین از خدمات ترخیص کالای شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس بهره مند شوید و از ورود کالای خود در کمترین زمان و با ایمنی کامل به کشور اطمینان داشته باشید.

در مورد حمل بار زمینی از انگلیس سوال دارید؟

شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس به سه روش حمل و نقل هوایی، دریایی و زمینی حمل بار از انگلیس را انجام می دهد. ارسال کالا به روش حمل بار زمینی از انگلیس از دیرباز در صنعت باربری انجام شده است و به عنوان یکی از کهن ترین نوع حمل و نقل به حساب می آید. از دیگر شیوه های ارسال بار از انگلیس حمل بار هوایی است که این شیوه سرعت ارسال بار از این کشور را چندین برابر افزایش می دهد اما نسبت به حمل بار زمینی از انگلیس از هزینه بیشتری برخوردار می باشد. بنابراین حمل بار زمینی از انگلیس مقرون به صرفه تر از حمل بار هوایی می باشد، چون به طور کلی مشمول تعرفه های عملیاتی پایین تر و محدودیت های کمتری می باشد. این مزیت ها با ارائه خدمات بهینه سازی مسیر همچون ردیابی در زمان واقعی، برنامه ریزی مسیر و نظارت بر ترافیک افزایش پیدا می کند. شما عزیزان می توانید با استفاده از خدمات شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس اعم از دریافت گواهی استاندارد برای ترخیص بار، مشاوره بازرگانی ترخیص بار و همچنین دریافت مجوزات رسمی ترخیص بار محموله خود را به بهترین نحو انجام دهید.

همان طور که گفته شد نقل و انتقال محصولات فقط شامل بارگیری و تخلیه در مبدا و مقصد نیست. انتخاب روش نقل و انتقال مناسب جهت ارسال بار از انگلیس(حمل بارهوایی، حمل بار دریایی، حمل بار زمینی از انگلیس)، انتخاب متصدی یا ارائه دهنده مناسب حمل و نقل و خیلی از عوامل دیگری که برای نقل و انتقال با سرعت بالا و هزینه کم در نظر گرفته می شود را در بر گرفته است. زمان که صحبت از حمل بار زمینی از انگلیس می شود، صنعت حمل و نقل دارای مسئولیت بیشتری جهت جا به جایی بار می باشد. مرسولات کامیون‌ ها را به دو بخش می توان دسته بندی کرد که شامل کامیون با ظرفیت فول تراک (‌FTL)  و کامیون کمتر از ظرفیت کامل بار یا خرده بار (LTL) می باشد. هر دو سرویس نقل و انتقال جهت ارائه بالاترین سطح از خدمات شخصی سازی شده توسط ارسال کننده مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

تفاوت ‌های فراوانی بین هر دو ‌روش وجود دارد. در واقع روش حمل خرده بار زمانی صرفه اقتصادی دارد که چند بارگنج پالت را دریک زمان فرستاد، چون‌ که به جای پرداخت هزینه کل گنجایش کامیون، تنها هزینه فضای مورد استفاده می پردازید. برای استفاده از روش فول تراک باید کل فضای کامیون را اجاره کنید که نسبت به روش قبلی گران تر است. در صورت حمل بار با روش خرده بار، مرسولات به طور مستقیم به مقصد نمی رسند چون کامیون خرده بار چندین مرسوله را باید در مکان های مختلف تحویل دهد. به همین دلیل زمان رسیدن کالاها به مقاصد خود قابل پیش بینی نیست. اما زمان نقل و انتقال روش فول تراک کاملا پیش بینی می شود؛ چون کامیون در نوع از ارسال بار از انگلیس فقط مرسولات یک ارسال کننده را بارگیری کرده است. همچنین در حمل بار زمینی از انگلیس به صورت گروپاژ، شاید بار شما بارها جا به جا شود، این مسئله آسیب دیدن کالاها را چندین برابر خواهد کرد؛ اما در روش فول تراک ایمنی کامل بار تضمین می شود چون مرسولات بعد از بارگیری کامیون، مهر و موم می شود و راننده بدون توقف و مستقیم به طرف مقصد حرکت خواهد کرد.

هزینه های حمل و نقل ارسال بار از انگلیس در هزینه کل واردات بار تأثیر گذار است و عوامل بسیار زیادی هستند که قادر به  بالا بردن یا پایین آوردن نرخ حمل بار (حمل بار هوایی، حمل بار دریایی و حمل بار زمینی از انگلیس) هستند. همچنین با تغییر پیدا کردن شرایط این عوامل نیز می توانند عوض شوند و مناسب ترین راهکار این است که شما عزیزان با کمک کارشناسان این حوزه بتوانید، از هزینه های اضافی ممانعت کنید. بنابراین، شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس با ارائه پایین ترین قیمت خدمات حمل بار زمینی از انگلیس به روش های خرده بار و فول  تراک می تواند از هدر رفتن سرمایه شما پیشگیری کند.

جنس و نوع کالا مانند شیمیایی یا معمولی بودن آن، هزینه فریت بار یا کارگو، خرده بار، اضافه بار و...، حجم و وزن مرسولات، نوع بسته بندی مرسوله، نوع اینکوترمز انتخابی، هزینه های أخذ مجوز، نرخ ارز، مالیات ها و هزینه های گمرکی و... قسمتی از اصلی ترین عواملی هستند که می توانند هزینه ارسال بار از انگلیس را تحت تاثیر خود قرار دهند.

برای نقل و انتقال قوانین فراوانی ایجاد شده است که کلیه ی تجار و بازرگانان جهت ارسال مرسولات خود مستلزم رعایت آن ها هستند. اما در این بین بعضی از قوانین و مقررات هستند که تنها به یک کشور مربوط است که در پیرو قوانین بین المللی تشکیل شده است. به این گروه از قوانین که در داخل آن کشور باید اجرا شود قوانین گمرکی گفته می شود. همچنین در بین تجار و بازرگانان اصطلاحات ویژه ای ایجاد شده که با توجه به قوانین و مقررات رسمی اتاق بازرگانی تفسیر خواهند شد. قوانین ارسال بار از انگلیس بسیار پیچیده است. یکی از این قوانین مربوط فرستادن هدایا از انگلیس است.

در واقع مقدار عوارضی که جهت فرستادن هدایا از انگلیس باید پرداخت کرد به ارزش محصول بستگی دارد. برای هدیه هایی که ارزش آن ها از دویست و هفتاد پوند پایین تر است باید فرم CN22تکمیل شود اما برای بیشتر از دویست و هفتاد پوند باید فرم CN23 را تکمیل کرد. دومین قوانین مربوط به محصولات ممنوع شده مانند اسلحه و مهمات، تجهیزات نظامی، مواد منفجره، محصولات استراتژیک ، محصولات با کاربرد دوگانه (نظامی و غیر نظامی)و محصولات جهت شکنجه، مجازات و اعدام می شود.

همان طور که گفتیم گمرکات فراوانی جهت ارسال بار از انگلیس در کشور وجود دارد. کشور پایانه‌های مرزی و هوایی فراوانی دارد که نقش بسزایی در حوزه واردات و صادرات بار ایفا خواهند کرد. گمرک جلفا، یکی از گمرکات مرزی کشور می باشد که به جمهوری آذربایجان هم راه دارد و یکی از پنج پل ارتباطی این کشور با ایران است. از دیگر گمرکات کشور جهت حمل بار زمینی، گمرک سلفچگان می باشد. گمرک سلفچگان دارای مساحتی حدود دو هزار هکتار می باشد و نزدیک ترین و پر اهمیت ترین منطقه ویژه اقتصادی به مراکز اقتصادی و سیاسی کشور به حساب می آید.

یکی دیگر از معروف ترین گمرکات زمینی کشور ایران، گمرک بازرگان می باشد. شلوغ ترین پایانه کشور جهت حمل بار زمینی از انگلیس و دیگر کشورهای اروپایی گمرک بازرگان است. مرز بازرگان از مهم ترین مکان گمرک کشور به حساب می آید که در فاصله ی یک کیلومتری شهر بازرگان در شهرستان ماکو در استان آذربایجان غربی جای گرفته است. از دیگر گمرکات زمینی جهت ارسال بار از انگلیس گمرک شهریار است. در حال حاضر گمرک شهریار به عنوان یکی از مهم ترین گمرکات کشور در استان تهران شناخته شده است.

برای دریافت واردات پرسود از کشورهای اروپایی بهتر است که علاوه بر شناخت مراحل واردات و روش های گوناگون حمل و نقل پرسود ترین محصولات وارداتی از انگلیس را به طور کامل بشناسیم. در حالت کلی پرسودترین محصولات وارداتی از انگلیس محصولاتی می باشند که یا در داخل ایران ناموجود هستند و یا تولید آنها بسیار پایین تر از نیاز مردم می باشد، همچنین ممکن است به دلیل این که کیفیت محصولات مشابه پایین تر است بیشتر افراد تمایل دارند که محصولات وارد شده از کشورهای اروپایی مانند انگلیس را خریداری کنند. بیشتر کالاهایی که به روش حمل بار زمینی از انگلیس وارد می شوند جزء محصولات پرمصرف و مورد نیاز کارخانه های صنعتی و تولیدی است، که این نوع محصولات سود فراوانی را برای تجار و بازرگانان در پی خواهد داشت. مهم ترین آن ها قطعات الکتریکی، لوازم پزشکی و دارویی، ماشین آلات صنعتی، مواد اولیه کارخانه های صنعتی و همچنین قطعات کامپیوتری هستند که این محصولات سود خوبی را به همراه دارند.

 شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس حمل بار زمینی از انگلیس را نسبت به روش های دیگر به صرفه تر می داند. شرکت ما حمل بار زمینی از این کشور را به دو صورت فول تراک و خرده بار انجام می دهد. در حمل بار زمینی به روش فول تراک ، مشتریان قادرند یک یا چند تراک را بسته به حجم و وزن بار خود دریافت کنند. در مورد روش خرده بار باید به این نکته دقت کنید که اگر بار قابلیت بارگیری در یک بارگنج با دیگر بارها را داشته باشد، می توانید بار را به شیوه خرده بار جا به جا کنید و در غیر این صورت بهتر است شیوه حمل بار فول تراک را انتخاب کنید. مدت زمان ارسال بار از انگلیس بسته به شیوه حمل بار زمینی از انگلیس یعنی حمل فول تراک یا خرده بار می تواند متغیر باشد. اگر حمل بار زمینی از انگلیس به روش خرده بار باشد، مدت حمل بار حدود پانزده الی بیست روز و اگر ارسال بار از انگلیس با روش زمینی به صورت فول تراک باشد، مدت زمان حمل بار زمینی از انگلیس بین ده الی دوازده طول خواهد کشید.

انگلیس مرکز اصلی شهرهای معروف قاره ی اروپا می باشد. بهترین شهرهای مربوط به انگلستان، از پایتخت این کشور یعنی لندن تا شهر ساحلی ساوت همپتون در ساحل جنوبی انگلیس، برای تجارت و زندگی تاریخچه، امکانات و فرهنگ مختلفی دارند؛ یکی ازشهرهای بسیار جذاب و زیبای انگلیس لندن می باشد که در حال حاضر با داشتن جاذبه ‌های گردشگری فراوان، به مقصد مهاجرت بیشتر افراد مبدل شده است. پس از لندن دومین شهر بزرگ انگلیس شهربیرمنگام است. این شهر از فرهنگ و قدمت تاریخی فراوانی برخوردار است. کانال‌های آبی در سطح شهر بیرمنگام از شهر ونیز بیشتر می باشد.

 گلاسکو سومین شهر بزرگ بریتانیا و یک مرکز اقتصادی دور ازلندن باقی مانده است. این شهر بزرگ خود را ازموتور خانه صنعتی بریتانیا به مرکز تجارت، توریسم و فرهنگ مبدل کرده است. یکی دیگر از شهرهای مشهور کشور انگلیس، شهر منچستر می باشد که مهد فرهنگ مدرن بریتانیا به حساب می آید. این شهر به قدری پیشرفته و مدرن می باشد که به پایتخت شمال انگلستان لقب گرفته است. از مهم ترین و اصلی ترین بندرهای تجاری کشور انگلیس و شهرهای مشهور بریتانیا شهر لیورپول است. سالهاست این شهر زیبا در لیست بهترین شهرها برای زندگی و تجارت قرار گرفته است‌.

خدمات حمل بار زمینی از انگلیس شامل نقل و انتقال بار، انجام خدمات گمرکی، انبارداری و مدیریت زنجیره تامین می باشد. این خدمات به مشتریان اجازه می دهد تا مرسولات خود را با ایمنی بالا و کارآمد از طریق جاده، حمل و نقل کنند. به طور کلی خدمات ارائه شده شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس برای ارسال بار از انگلیس به روش زمینی شامل حمل درب به درب، بسته بندی، انبارداری، بارگیری، تخلیه و انجام امور گمرکی در مبدا می باشد. به طور کلی شرکت ما خدمات جامع ترخیص بار از گمرک را نیز ارائه می دهد تا این اطمینان را به مشتریان خود بدهد که مرسولات با سریع ترین زمان ممکن و کمترین هزینه ترخیص خواهند شد.

همچنین مواردی همچون حمل بار زمینی به صورت فول تراک، خرده بار و حمل بارهای با حجم بالا بخش دیگری از خدمات اصلی شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس می باشد. باید اشاره کرد شرکت ما در مدیریت کارآمد حمل بار زمینی تخصص بالایی دارد و شامل خدماتی همچون برنامه ریزی و سازماندهی ارسال بار از انگلیس و هماهنگی همه ی فعالیت های مورد نیاز برای انجام عملیات نقل و انتقال (بسته بندی، انبارداری، بارگذاری و تخلیه) می باشد.

5/5 - (1 امتیاز)
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x