پونک،مجتمع بوستان،واحد ۷۶۶ اداری

LOGO-FNXCARGO
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
LOGO-FNXCARGO

حمل بار هوایی از
ترکیه

حمل بار هوایی از ترکیه به ایران با مناسب ترین قیمت ها، بالاترین کیفیت خدمات در کوتاه ترین زمان ممکن، از جمله سرویس های محبوب شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس میباشد که میتوانید جهت حمل کالا از ترکیه به ایران انتخاب نمایید.

آنچه میخوانید

سایر خدمات ما

مقدمه

ترکیه، کشوری که در چند سال اخیر در حوزه های اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی توسعه قابل توجهی داشته است. پیشرفت گسترده این کشور در زمینه هایی نظیر پوشاک و لباس سبب شده تا هر تاجر و بازرگانانی، به ویژه وارد کنندگانی ایرانی نسبت به واردات کالا و پوشاک از ترکیه بسیار علاقه مند شوند. میدانیم که بخش مهمی از واردت کالا به حمل و نقل بین المللی بار وارداتی اختصاص دارد؛ البته، از آنجا که کشور ترکیه در نزدیکی ایران قرار دارد، ارتباط و حمل کالا از تر کیه به ایران راحت تر خواهد بود. اما حمل بار زمینی، ریلی یا حمل بار هوایی از ترکیه، کدام یک میتواند بهترین روش جهت ارسال کالاهای وارداتی شما به ایران میباشد.

حمل بار هوایی از ترکیه به ایران با مناسب ترین قیمت ها، بالاترین کیفیت خدمات در کوتاه ترین زمان ممکن، از جمله سرویس های محبوب شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس میباشد که میتوانید جهت حمل کالا از ترکیه به ایران انتخاب نمایید. ترکیه از قدیمی ترین شرکای تجاری ایران به شمار میرود و به هیچ عنوان نمیتوان از مزایای واردات کالا از این کشور غافل شد؛ بنابراین پیشنهاد میکنیم برای این تجربه ای متفاوت از حمل و نقل بین المللی را برای خود رقم بزنید، با ما همراه باشید.

مطالب بیشتر :

شیوه های محبوب حمل کالا از ترکیه به ایران

از نظر ما، حمل بار هوایی از ترکیه بهترین انتخابی است که میتوانید جهت ارسال کالا از این کشور به ایران داشته باشید؛ اما دقت داشته باشید که انتخاب بهترین روش ها به فاکتورهای متعددی بستگی دارد و اصلی ترین تصمیم گیرنده، خود شما هستید. بسته به شرایط، نوع کالا و بودجه ای که در اختیار دارید، میتوانید از روش حمل بار زمینی از ترکیه، ریلی یا هوایی استفاده کنید که هر کدام از آنها نیز به روش های مختلفی قابل انجام هستند. شما عزیزان برای ورود کالاهای خریداری شده خود به ایران، میتوانید دو سرویس ویژه از شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس که شامل حمل بار هوایی از ترکیه و زمینی میشود را در نظر بگیرید.

پیش از آنکه در رابطه با هر کدام از این روش ها توضیحات کامل را ارائه دهیم، باید بگوییم که در صورتی که حجم و وزن محموله ارسالی شما کمتر از 1500 کیلوگرم میباشد، حمل کالا از ترکیه به ایران به صورت هوایی نسبت به زمینی مقرون به صرفه تر خواهد بود؛ در نتیجه، استفاده از خدمات حمل بار هوایی ما علاوه بر تامین امنیت بیشتر کالاهای وارداتی شما، سبب میشود تا محموله را خیلی سریع تر تحویل بگیرید.

حمل بار هوایی از ترکیه به ایران

با توجه به این که میدانیم یکی از اصلی ترین دغدغه های تجار و وارد کنندگان ایرانی که قصد واردات کالا از ترکیه را دارند، روش مناسب ارسال کالا از ترکیه به ایران میباشد، بهترین شرایط حمل بار را برای مشتریان خود فراهم کرده ایم. جهت ارسال کالا از ترکیه به ایران حتما به دنبال شرکت حمل و نقل بین المللی باشید که دارای نمایندگی در این کشور باشد و با تجربه و تخصصی که در زمینه حمل و ارسال باردارد، بتواند از بروز هر گونه اشتباه و آسیبی جلوگیری نماید.

همانطور که میدانید، یکی از محبوب ترین روش های حمل کالا از ترکیه به ایران، حمل و نقل زمینی میباشد. حمل بار هوایی سریع ترین روشی است که میتوانید برای ارسال بار خود انتخاب نمایید و البته بسته به نوع ایرلاین، مدت زمان حمل کالا میتواند متفاوت باشد؛ اما تحت هر شرایطی، بسیار کوتاه است. فرودگاه آنتالیا، فرودگاه بین ‌المللی اَسَن ‌بوغا در آنکارا، فرودگاه شاکیرپاشا آدانا در شهر آدانا، فرودگاه بین‌المللی عدنان مِندرس در ازمیر، فرودگاه دامالان در شهری با همین اسم و فرودگاه اوگوزلی در شهر غازی عینتاب از جمله مهمترین فرودگاه های بین المللی ترکیه هستند که اغلب بارهای ارسالی از مبدا این فرودگاه ها حمل میشوند.

دو فرودگاه بین المللی مهم در شهر تجاری استانبول مستقر هستند. فرودگاه بین المللی صبیحه گوکچن با کد یاتا SAW، حدود 20 کیلومتری شرق ناحیه آسیایی و در منطقه کورتکوی قرار دارد. فرودگاه بعدی که در زمینه حمل بار هوایی از ترکیه به ایران خدمات ارائه میدهد، فرودگاه بین المللی آتاتورک با کد یاتا IST است که در 24 کیلومتری غربی مرکزشهر و بخش اروپایی استانبول مستقر شده است. ایرلاین ایرانی که به صورت روزانه به این شهر پرواز دارد، ماهان ایر میباشد که همین امر سبب شده تا خدمات حمل و نقل هوایی از ترکیه با سرعت بالایی صورت بگیرد.

حمل بار زمینی از ترکیه به ایران

با توجه به این که کشور ما در قسمت غربی خود دارای مرز مشترک زمینی با ترکیه است، حمل و نقل زمینی به یکی از پرکاربردترین روش ها جهت حمل کالا از ترکیه به ایران تبدیل شده است. به دلیل همسایگی این دو کشور باهم، حمل و نقل زمینی در مدت زمان کوتاهی و با هزینه های بسیار کمتر از حمل و نقل هوایی میتواند انجام بگیرد؛ اما دقت داشته باشید که امنیت این روش به اندازه حمل بار هوایی از ترکیه نمیباشد و برای کالاهای سبک تر و باارزش پیشنهاد نمیشود.

حمل و نقل زمینی توسط تمامی کریرهای ترکیش از سراسر نقاط ترکیه قابل انجام است و معمولا با توجه به نوع بار (حمل گروپاز یا فول تراک)، حدود 5 روز تا 10 روز کاری ممکن است طول بکشد. بهتر است شما عزیزان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سرویس حمل بار زمینی از ترکیه با کارشناسان شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس مشورت نمایید تا از تمامی راهنمایی های لازم همراه با استعلام کرایه حمل کالا بهره مند شوید و بهترین انتخاب را داشته باشید.

مراحل واردات کالا از ترکیه به ایران

واردات کالا از ترکیه همانند واردات از امارات متحده و چین همیشه مورد توجه تجار و بازرگانان ایرانی بوده است. از این رو، اگر ترکیه را به منظور واردات کالا انتخاب کرده اید، علاوه بر این که باید در رابطه با روش های حمل بار به ویژه حمل بار هوایی از ترکیه به ایران اطلاعات کافی داشته باشید، آگاهی از قوانین و مراحل واردات از این کشور نیز بسیار مهم است.

مراحل واردات کالا از ترکیه چگونه است؟ باید بگوییم که مراحل واردات از ترکیه تقریبا مشابه فرایند واردات و ترخیص از سایر کشورهاست؛ اما به هر حال، تفاوت هایی در قوانین گمرکی، هزینه های حمل کالا از ترکیه به ایران، بیمه محصول و… وجود دارند که باید مورد توجه قرار بگیرند. بهتر است علاوه بر معرفی خدمات حمل بار هوایی از ترکیه توسط شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس جهت تجربه وارداتی بهتر، نگاهی هم به کلیات فرایند واردات از این کشور داشته باشیم:

در گام اول از واردات کالا از ترکیه، باید پس از خرید کالا و عقد قرارداد، نسبت به تنظیم اظهارنامه گمرکی اقدام نمایید. برای این که بتوانید اظهارنامه گمرکی را تنظیم نمایید، نیاز به مدارک هویتی و تجاری داریم. فراموش نکنید که در وهله اول، باید با کارشناسان متخصص در این حوزه مشورت کنید و درباره بازار انواع کالاها در ترکیه، انتخاب کالای مناسب و بهترین فروشندگان اطلاعات کاملی به دست آورید. در هر صورت، تشریفات گمرکی و ترخیص کالا در گمرکات ترکیه نیازمند به روز بودن و آگاهی از بخشنامه ها و قوانین جدید است؛ بنابراین همکاری با شرکت های بازرگانی یا ترخیص کار میتواند بسیار موثر باشد.

همانطور که گفتیم، برای تنظیم اظهارنامه گمرکی نیاز به انواع مدارک از جمله بارنامه، قبض انبار ، بیمه نامه، کارت بازرگانی، اسناد خرید و فروش کالا، پروفرما ، مجوزات صادرات کالا از ترکیه و… داریم. تمامی این فرایند بهتر است با کمک متخصصان ان حوزه صورت بگیرد؛ چرا که دشواری های این مسیر خیلی بیشتر از چیزی است که به نظر میرسد.

خدمات حمل بار هوایی از ترکیه به ایران برای بسیاری از کالاها پیشنهاد میشود که مقصد آن، گمرک فرودگاه امام خمینی تهران میباشد. در نتیجه، فرایند ترخیص کالا باید در گمرک فرودگاه امام انجام بگیرد و پس از آن، میتوانید محموله وارداتی خود را به هر نقطه ای از کشور که خواستید، حمل نمایید. براساس قوانین گمرکی ایران، واردات تمامی کالاها و محصولات باید با ثبت سفارش گمرکی و اخذ مجوز از وزارت صمت همراه باشد. تمامی مجوزهای واردات و ترخیص کالا برای واردات محصولات مورد نظر شما، باید از ارگان های مربوطه انجام بگیرند؛ اما از آنجا که فرایندی وقت گیر میباشد، حتما به موقع نسبت به انجام آن اقدام نمایید.

اگر بخواهیم خیلی خلاصه تمامی مراحل واردات کالا از ترکیه به ایران را برای شما شرح دهیم، باید بگوییم که به صورت زیر میباشد:

 • جستجوی بهترین فروشنده یا تولید کننده کالای مورد نظر در ترکیه
 • عقد قرارداد با فروشنده ترکیه ای
 • ثبت سفارش بازرگانی
 • تنظیم اظهارنامه گمرکی
 • ارزیابی و بررسی اظهارنامه توسط گمرک
 • اخذ مجوزات لازم از وزارت صنعت، معدن و تجارت ایران؛ اخذ مجوزها بسته به نوع کالای وارداتی شما میتواند متفاوت باشند.
 • کسب گواهی های بهداشت و استاندارد به منظور تائید کیفیت و صحت کالاهای وارداتی از ترکیه
 • ترخیص کالا از گمرک؛ باید توسط صاحب کالا یا نماینده قانونی وی در گمرکات ایران و ترکیه به انجام برسد.

کالاهای پرسود وارداتی از ترکیه

انتخاب بهترین کالاهای وارداتی جهت واردات از ترکیه به ایران، از چند جهت بسیار حائز اهمیت است که از مهمترین آنها میتوانیم به روش مناسب حمل کالا از ترکیه به ایران و سود حاصل از فروش آنها در بازارهای داخلی ایران اشاره کنیم. چه کالاهایی را به عنوان کالاهای پرسود وارداتی از ترکیه در نظر میگیریم؟ چنین کالاهایی در سریع ترین زمان ممکن از طریق حمل بار هوایی از ترکیه وارد ایران میشوند و به سرعت به فروش میرسند؛ در نتیجه، سود بالایی هم با خود به همراه دارند.

از جمله عمده کالاهای پرسود وارداتی از این کشور که به سرعت نیز در داخل بازارهای ایرانی به فروش میرسند، میتوانیم به انواع لباس به ویژه جوراب و ساپورت اشاره کنید. به علاوه، وارداتی اقلامی نظیر لوازم الکترونیکی (ژنراتورهای برقی) و لوازم یدکی خودرو برای تجار و وارد کنندگان ایرانی سود بالایی به همراه دارند. حتما زمانی که به دنبال خرید کالای مورد نظر خود در بازار و فروشگاه ها هستید، با چنین کالاهای تولید شده و وارداتی از ترکیه نیز مواجه شده اید.

مواد اولیه نساجی و محصولات پلاستیکی از دیگر کالاهای پرسود وارداتی از ترکیه میباشند. همچنین، شما میتوانید از واردات و فروش انواع چراغ و وسایل روشنایی در ایران نیز سود خوبی به دست آورید. خشکبار، گندم های دامی، موزهای سبز یا خشک شده، تخته های فیبری، محصولات چوب، داروهای کمیاب، زعفران، لوبیای سویا درشت یا خرد شده، تجهیزات ساختمانی نظیر کابینت، کاشی، سرامیک و غیره، بدلیجات و اکسسوری ها، فسفات کلسیم و آلومینوکلسیک برخی دیگر از کالاهایی هستند که به منظور واردات و حمل کالا از ترکیه به ایران پیشنهاد میکنیم.

واردات چنین کالاهایی به احتمال خیلی زیاد برای تجار و وارد کنندگان ایرانی سود بالایی به همراه خواهند داشت؛ چرا که خیلی سریع به فروشو از سود حاصل از آنها میتوان جهت سرمایه گذاری برای واردات کالاهای بعدی استفاده کرد. البته دقت داشته باشید که بخش مهمی از یک تجارت پرسود به حمل و نقل بین المللی کالا مربوط میشود؛ از این رو، شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس توانسته با ارائه بهترین نرخ ها جهت حمل بار هوایی از ترکیه، به حذف هزینه های اضافی و سود بیشتر مشتریان خود کمک شایانی کند.

مطالب بیشتر :

مزایای واردات کالا از کشور ترکیه

به دلیل همسایگی ایران و ترکیه، مراودات زیادی در زمینه کالاهای تجاری بین این دو کشور صورت میگیرد. روابط و مبادلات تجاری بین ایران و ترکیه سبب شده تا در زمینه های متنوع، تجار و بازرگانان زیادی به فعالیت های تجاری بپردازند و سود خوبی هم از این راه به دست آورند. از دیگر مزایای واردات و حمل کالا از ترکیه به ایران میتوانیم به داشتن راه های ارتباطی متنوع بین این دو کشور اشاره کنیم. میتوانیم هم از طریق مرز زمینی مشترک و هم متصل بودن ترکیه دریای مدیترانه و سیاه، ارتباط مناسبی با اروپا داشته باشیم. به علاوه، ترکیه به دلیل موقعیت جغرافیایی خوبی که دارد، راه های ارتباطی زیادی را میان کشورهای آسیایی و اروپایی ایجاد کرده است.

البته مهمترین مزیت، کالاهای تولید شده در ترکیه از کیفیت بالا و مطلوبی برخوردارند و حتی قیمت مناسب تری سبت به کشورهای اروپایی دارند؛ به همین دلیل، قطعا واردات کالا از ترکیه میتواند یکی از بهترین انتخاب ها برای تجار و وارد کنندگان ایرانی باشد. افزون بر همه اینها، وجود قوانین گمرکی خاصی که ترکیه دارد، واردات و ترخیص کالا از این کشور را بسیار آسان میکنند.

مهمترین فرودگاه های بین المللی ترکیه

برای شما که قصد حمل کالا از ترکیه به ایران را دارید، آشنایی با مهمترین فرودگاه های بین المللی ترکیه میتواند کمک کند تا مبدا بهتری را جهت حمل بار هوایی از ترکیه به فرودگاه امام خمینی انتخاب نمایید. مهمترین فرودگاهی که تجار و وارد کنندگان ایرانی با آن سر و کار دارند، فرودگاه بین المللی استانبول میباشد؛ به غیر از این، خدمات حمل بار هوایی توسط شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس از سایر فرودگاه ها نیز قابل انجام است که در ادامه به طور کامل معرفی خواهیم کرد.

فرودگاه بین المللی استانبول Istanbul Airport

این فرودگاه یکی از بزرگترین فرودگاه های ترکیه محسوب میشود. تعداد زیادی از مسافران به طور مکرر از فرودگاه بین المللی استانبول استفاده می کنند؛ چرا که مرکز اصلی خطوط هوایی ترکیش میباشد. به علاوه، این فرودگاه دارای ترمینال های داخلی و بین المللی جهت حمل بار هوایی از ترکیه است. مسافران می توانند از امکاناتی مانند خرید، کافه و رستوران لذت ببرند. شما می‌توانید به دلخواه خرید کنید و هر چه که میخواهید را از فروشگاه‌های بدون عوارض اینجا بخرید.

فرودگاه استانبول از جمله مدرن ترین و بزرگترین فرودگاه های جهان میباشد که در شمال غربی شهر در منطقه آرناووتکوی واقع شده است. این فرودگاه به طور رسمی توسط اردوغان رئیس جمهور ترکیه در 29 اکتبر 2018، روز ملی ترکیه افتتاح شد. البته، در آخرین هفته یعنی 6 آوریل 2019، جایگزین فرودگاه آتاتورک استانبول به عنوان فرودگاه مسافربری اصلی استانبول شد.

در حال حاضر، فرودگاه بین المللی استانبول می تواند سالانه 90 میلیون مسافر را جابه جا کند. همچنین، فرودگاه استانبول در آینده می تواند سالانه 200 میلیون مسافر را جابه جا کند و شرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاینز مسئول 80 درصد از کل پروازهای فرودگاه استانبول است. این فرودگاه در سمت اروپایی استانبول قرار دارد و دومین فرودگاه شهر استانبول فرودگاه سابیها گوکچن در سمت آسیایی قرار دارد.

 • نوع فرودگاه: عمومی
 • اپراتور: فرودگاه های TAV
 • آدرس: Yeşilköy، باکرکوی، ترکیه

مزایای فرودگاه استانبول

 • ترمینال چشمگیر (معماری مدرن)
 • مترو و اتوبوس ارزان قیمت به مرکز شهر
 • امنیت بالا

معایب فرودگاه استانبول

 • صندلی کافی برای مسافرین منتظر وجود ندارد.
 • هتل های فرودگاه به اندازه کافی نزدیک نیستند.
 • استفاده از تاکسی از باند تا ترمینال خیلی طول می کشد.
 • مسافت های بسیار طولانی برای پیاده روی در ساختمان ترمینال و احتمال از دست دادن پرواز وجود دارد.

فرودگاه بین المللی آنتالیا Antalya Airport

فرودگاه آنتالیا سومین فرودگاه شلوغ ترکیه است که عمدتاً به دلیل تعداد زیاد گردشگران در فصل تابستان و تعطیلات میباشد. مرکز شهر با اتوبوس، تراموا و تاکسی از فرودگاه آنتالیا قابل دسترسی است. البته، ترمینال 2 فقط در ماه های شلوغ تابستان استفاده می شود.

فرودگاه آنتالیا در کجا واقع شده است؟ فرودگاه آنتالیا در شرق این شهر قرار دارد. این فرودگاه از طریق D400 به راحتی قابل دسترسی است و این جاده فرودگاه را به شهرهای آنتالیا، سیده و آلانیا متصل می کند. فرودگاه آنتالیا چند ترمینال دارد؟

این فرودگاه دارای سه ترمینال است: ترمینال 1 و ترمینال 2 برای پروازهای بین المللی و حمل کالا از ترکیه به ایران و ترمینال 3 (داخلی) برای ترافیک داخلی. ترمینال 1 به ترمینال داخلی متصل میباشد، اما 2.5 کیلومتر با ترمینال 2 فاصله دارد.

 • نوع فرودگاه: عمومی
 • اپراتور: فرودگاه ICF
 • آدرس: آنتالیا

فرودگاه صبیحه گوکچن (سابیها) استانبول Istanbul Sabiha Gökcen Airport

فرودگاه سابیها گوکچن استانبول که در سال 2001 افتتاح شده، یک فرودگاه مدرن در بخش آسیایی استانبول جهت حمل بار هوایی از ترکیه میباشد. این فرودگاه میزبان شرکت هواپیمایی ارزان قیمت پگاسوس است و از یک ترمینال و دو باند تشکیل شده است. بزرگترین شهر ترکیه دارای دو فرودگاه میباشد؛ فرودگاه استانبول در شمال غربی شهر شلوغ ترین فرودگاه استانبول و میزبان شرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاینز میباشد.

فرودگاه سابیها گوکچن استانبول کجا واقع شده است؟ این فرودگاه در جنوب شرقی مرکز شهر واقع شده است و بعد از خروجی سمت راست فقط 5 دقیقه تا فرودگاه فاصله دارد.

فرودگاه سابیها گوکچن استانبول چند ترمینال دارد؟ این فرودگاه دارای یک ترمینال مدرن برای پروازهای داخلی و خارجی است و ترمینال در سال 2009 افتتاح شده. در طبقه همکف، سالن ورود و در طبقه بال،ا سالن خروجی ها را خواهید دید. پس از تحویل بار، به بخش عمومی سالن ورود می‌رسید، جایی که می‌توانید پول برداشت کنید، سیم‌کارت بخرید و به سمت تاکسی‌ها و اتوبوس‌ها بروید.

 • نوع فرودگاه: عمومی
 • اپراتور: فرودگاه های مالزی
 • مکان: پندیک، استانبول

فرودگاه اسن بوغا آنکارا Ankara Esenboga Airport

فرودگاه اسن بوغا آنکارا به نام روستای نزدیک به آن یعنی اسنبوغا، نامگذاری شده است، این فرودگاه در فاصله با پایتخت ترکیه واقع شده است. به علاوه، فرودگاه اسنبوگا آنکارا مرکز خطوط هوایی ترکیش و شرکت تابعه ارزان قیمت آن آنادولو جت میباشد. شما می توانید با اتوبوس و تاکسی از این فرودگاه به مرکز شهر بروید.

فرودگاه اسنبوگا آنکارا در کجا واقع شده است؟ این فرودگاه در شمال شرقی آنکارا قرار دارد و از طریق جاده بلوار اوزال (Esenboga Yolu) قابل دسترسی است. فرودگاه اسنبوگا آنکارا چند ترمینال دارد؟ این فرودگاه دارای یک ترمینال بزرگ برای پروازهای داخلی (iç Hatlar) و یک ترمینال بین المللی (dış Hatlar) است. در کنار آن یک ترمینال عمومی هوانوردی برای پروازهای خصوصی و تجاری جهت حمل بار هوایی از ترکیه وجود دارد.

 • نوع فرودگاه: عمومی
 • اپراتور: فرودگاه های TAV
 • آدرس: شمال شرقی آنکارا

فرودگاه عدنان مندرس ازمیر Izmir Adnan Menderes Airport

فرودگاه عدنان مندرس ازمیر یک فرودگاه مدرن است که به نام عدنان مندرس، نخست وزیر سابق نامگذاری شده است. این فرودگاه دارای دو باند و دو ترمینال میباشد. به علاوه، پنجمین فرودگاه بزرگ ترکیه از نظر تعداد مسافر است و به طور گسترده توسط خطوط هوایی پگاسوس، سان اکسپرس و خطوط هوایی کورندون استفاده می شود.

فرودگاه عدنان مندرس ازمیر کجا واقع شده است؟ فرودگاه عدنان مندرس ازمیر در جنوب شهر واقع شده است. این فرودگاه در منطقه Gaziemir، بخشی از استان ازمیر قرار دارد و از طریق بزرگراه Otoyol 30 (O-30) و Otoyol 31 (O-31) قابل دسترسی است. فرودگاه عدنان مندرس ازمیر چند ترمینال دارد؟ این فرودگاه دارای دو ترمینال به هم پیوسته است، ترمینال بین المللی (که در سال 2006 افتتاح شده) درست در شمال ترمینال داخلی (در سال 2014 افتتاح شده) واقع شده است.

فرودگاه آدانا Adana Airport

آدانا شهری در جنوب ترکیه است که در 50 کیلومتری دریای مدیترانه و 200 کیلومتری مرز با سوریه قرار دارد. فرودگاه آدانا عمدتاً برای پروازهای داخلی استفاده می شود، اما تعداد ارتباطات و پروازهای بین المللی آن در حال افزایش میباشد. در لیست مهمترین فرودگاه های ترکیه، فرودگاه آدانا یک فرودگاه بین المللی است که در آدانا، ترکیه واقع شده.

فرودگاه آدانا در کجا واقع شده است؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که، فرودگاه آدانا ساکیرپاشا در غرب مرکز شهر و در حومه شهر واقع شده است. فرودگاه آدانا چند ترمینال دارد؟ این فرودگاه از دو ترمینال، یک ترمینال داخلی و یک ترمینال بین المللی جهت حمل کالا از ترکیه به ایران و.. تشکیل شده است.

فرودگاه دالامان Dalaman Airport

این فرودگاه در جنوب غربی ترکیه واقع شده است و عمدتاً برای پروازهای چارتر و جابجایی گردشگرانی استفاده میشود که آماده جشن گرفتن تعطیلات خود در ریویرا ترکیه هستند. اگر برای تعطیلات به مارماریس یا فتحیه می روید، مطمئناً به فرودگاه دالامان پرواز خواهید کرد. فرودگاه دالامان در کجا قرار دارد؟ این فرودگاه در شرق مارماریس و جنوب دالامان قرار دارد و از شرق و غرب از طریق D400 قابل دسترسی است. فرودگاه دالامان چند ترمینال دارد؟

فرودگاه دالامان دارای دو ترمینال میباشد. ترمینال بین المللی مدرن (ترمینال بین المللی جدید) که در جولای 2018 افتتاح شده، ترمینال اصلی فرودگاه است. ترمینال دیگر که در سال 2006 افتتاح شده، خدمات پروازهای داخلی را ارائه می دهد.

 • نوع فرودگاه: عمومی/نظامی
 • اپراتور: سرمایه گذاری و مدیریت فرودگاه YDA
 • آدرس: دالامان، ترکیه

فرودگاه میلاس _ بدروم Milas-Bodrum Airport

همانطور که از نام آن مشخص است، این فرودگاه در جنوب غربی ترکیه بین شهرهای میلاس و بدروم قرار دارد و به همین دلیل فرودگاه میلاس _ بدروم نامیده می شود. این فرودگاه مدرن دارای دو باند و دو ترمینال است و محبوبیت آن جهت جابجایی گردشگران در حال افزایش است. البته جالباست بدانید، این فرودگاه دقیقاً بین فرودگاه عدنان مندرس ازمیر و فرودگاه دالامان (مارماریس، فتحیه و اولودنیز) واقع شده است.

فرودگاه میلاس-بدروم کجا واقع شده است؟ فرودگاه میلاس-بدروم در استان موغلا در شمال شرقی بدروم قرار دارد. با ماشین می توانید از طریق D330 (Mugla Bodrum Yolu) به فرودگاه برسید. همچنین، این جاده فرودگاه Milas-Bodrum را به Milas و Bodrum متصل می کند.

فرودگاه میلاس-بدروم چند ترمینال دارد؟ فرودگاه میلاس-بدروم دارای دو ترمینال است. در ژوئن 2012، ترمینال بین المللی جدید به بهره برداری رسید و ترمینال بین المللی قدیمی اکنون به عنوان ترمینال داخلی (پروازهای داخلی) استفاده می شود. فاصله پیاده روی بین هر دو ترمینال حدود 6 دقیقه میباشد.

 • نوع فرودگاه: عمومی
 • اپراتور: هلدینگ فرودگاه های TAV، اداره کل فرودگاه های کشور
 • آدرس: بدروم، ترکیه

فرودگاه بین المللی ترابزون Trabzon Airport

ترابزون شهری در استان ترابزون میباشد که در شمال شرقی ترکیه واقع شده است. این شهر در یک محیط سبز طبیعی و در دریای سیاه قرار دارد و به همین دلیل در بین مردم ترکیه بسیار محبوب است. البته، این فرودگاه عمدتاً برای پروازهای داخلی استفاده می شود.

فرودگاه ترابزون در کجا واقع شده است؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم، فرودگاه ترابزون در شرق شهر قرار دارد. بزرگراه های E70 و E97 به فرودگاه نزدیک هستند و به همین دلیل فرودگاه ترابزون با ماشین بسیار راحت قابل دسترسی میباشد. فرودگاه ترابزون چند ترمینال دارد؟ این فرودگاه دارای دو ترمینال است، یکی برای پروازهای داخلی (İç Hatlar Terminali – ترمینال داخلی) و دیگری برای پروازهای بین المللی (Dış hatlar Terminali – ترمینال بین المللی). ترمینال های فرودگاه ترابزون در فاصله چند قدمی یکدیگر قرار دارند و برج کنترل در بین آنها قرار گرفته است.

حمل اثاثیه منزل از ترکیه به ایران

این مورد در چند سال اخیر برای بسیاری از ایرانی ها از اهمیت بالایی برخوردار است. دلیل آن، این است که تا چندین سال گذشته، قیمت لیر ترکیه بالا بود و امکان داشتن یک زندگی راحت برای برخی ها در شهرهای مختلف ترکیه فراهم بود؛ اما در حال حاضر با سقوط ارزش لیر، تقاضا برای بازگشت به ایران نیز تا حدودی افزایش یافته است. اگر شما هم تصمین به حمل کالا از ترکیه به ایران و ارسال اسباب و لوازم خود به ایران را دارید، شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس این آمادگی را دارد تا با ارائه خدمات حمل زمینی و حمل بار هوایی از ترکیه، وسایل شما را به سرعت به ایران حمل نماید.

البته حمل لوازم منزل از ترکیه به ایران شرایط خاصی دارد که در ادامه بیان خواهیم کرد. برای حمل اثاثیه منزل، باید از مدت اعتبار کارت کیملیک (اقامت) یک سال گذشته باشد و در ادامه به کنسولگری ایران در آنکارا یا استانبول مراجعه نمایید تا نامه ترک خاک را دریافت نمایید.

مراحل حمل بار هوایی از ترکیه توسط شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس

خدمات کارگو و حمل بار هوایی از جمله سرویس های تخصصی و محبوب ماست که میتوانید با خیال راحت، فرایند ارسال محموله های وارداتی خود را به ما بسپارید. شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس با سال ها سابقه فعالیت در این حوزه و برخورداری از تیمی متخصص، به صورت همه روزه آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز جهت حمل کالا از ترکیه به ایران، به ویژه حمل بار هوایی از ترکیه میباشد. از جمله مهمترین خدمات ما در این حوزه، میتوانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • کارشناسی دقیق محموله وارداتی شما، بررسی نوع کالا و انتخاب بهترین و مقرون به صرفه ترین روش جهت حمل کالا از ترکیه به ایران
 • بسته بندی استاندارد کالا، تهیه و ترجمه لیست کاملی از اقلام محموله وارداتی شما جهت ارائه به گمرک
 • ارائه مشاوره های تخصصی جهت تکمیل اسناد و مدارک مورد نیاز و صرفه جویی در وقت و هزینه
 • تخلیه کاملا حرفه ای و اصولی توسط نیروهای مجرب و متخصص در زمینه حمل و نقل بین المللی بار

امکان استفاده از سرویس تجمیعی و تک بارنامه نیز وجود دارد که بسته به شرایط، میتوانیم بهترین و امن ترین شرایط حمل کالا از ترکیه به ایران را برای شما به ارمغان بیاوریم.

مهمترین نکاتی که در رابطه با حمل کالا از ترکیه به ایران باید بدانید

کارشناسان ما در شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس تصمیم به این گرفتند تا علاوه بر ارائه مشاوره های لازم درباره خدمات حمل بار هوایی از ترکیه، مهمترین نکاتی که پیش از شروع فرایند حمل کالا از ترکیه به ایران باید بدانید را گردآوری کنند. در ادامه به توضیحات بیشتر درباره سرویس های حمل بارمان میپردازیم؛ به نکات زیر دقت داشته باشید:

حمل کالا از ترکیه به ایران توسط شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس در تمامی روزهای هفته میتواند انجام بگیرد.
پیشنهاد میکنیم پیش از اقدام به واردات و حمل بار هوایی از ترکیه، حتما با کارشناسان ما در تماس باشید تا مشاوره های لازم را دریافت نمایید.
اگر میخواهید یک بار تجاری را از این کشور به ایران حمل کنید، حتما درباره چرایی و چگونگی واردات کالای مورد نظر پرس و جو کنید.
خروج برخی کالاها از ترکیه ممنوع میباشد و همین امر برای ورود برخی از کالاها به ایران نیز وجود دارد؛ بنابراین محموله خریداری شده شما باید در دسته کالاهای مجاز قرار گرفته باشد تا بتوانید مجوزهای لازم را دریافت نمایید.
هماهنگی های لازم جهت حمل کالا از ترکیه به ایران به راحتی و توسط کارشناسان شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس انجام میگیرند؛ بنابراین خدمات حمل بار هوایی از ترکیه با بالاترین سطح کیفیت در اختیار شما قرار خواهند گرفت.
بیمه نامه معتبر از مهمترین مواردی است که باید در نظر داشته باشید؛ در نتیجه، فراموش نکنید.
هزینه حمل بار هوایی از ترکیه به ایران، به ازای هر کیلوگرم در نظر گرفته میشود.
برای حمل کالا از ترکیه به ایران، پیشنهاد میکنیم از حدود یک الی دو هفته قبل به انجام هماهنگی های لازم بپردازید.
دقت داشته باشید محموله ای که ارسال میکنید، وزن آن بیشتر از مقدار مجاز نباشد؛ چرا که این مسئله در حمل و نقل هوایی از اهمیت بالایی برخوردار است.
جهت حمل بار هوایی از ترکیه به ایران، به عنوان تاجر، به همراه داشتن مدارک بازرگانی و پکینگ لیست ضروری میباشد.

مطالب بیشتر :

محبوب ترین مراکز خرید ترکیه

مراکز خرید ترکیه از لحاظ گردشگری بسیار مورد توجه توریست ها به ویژه ایرانی ها قرار گرفته است؛ اما به لحاظ تجاری، خرید از این مراکز خرید نیز پیشنهاد میشود. مراکز خرید بزرگ و بازارهای مشهور از جمله مکان هایی هستند که جهت واردات و خرید کالا میتوانید انتخاب کنید و در ادامه، با استفاده از خدمات حمل بار هوایی از ترکیه، به راحتی آنها را به ایران حمل نمایید و سود خوبی هم به دست آورید.

میتوانیم بگوییم، بهترین مکان ها برای خرید در ترکیه عبارتند از:

 • مرکز خرید استانبول
 • بازار بزرگ
 • خیابان بغداد
 • بازار آراستا
 • بازار ادویه
 • بازار کمرالتی ازمیر
 • مرکز خرید نیشانتاشی استانبول
 • خیابان استقلال استانبول
 • بازار صحافلار استانبول
 • بازار مسگرها
 • چهارشنبه بازار فاتیح استانبول
 • بازار اورتاکوی استانبول
 • مرکز خرید آکمرکز
 • خیابان Nuruosmaniye Caddesi

مرکز خرید استانبول

مرکز خرید استانبول یکی از بازارهای معروف شهر استانبول است که به دلیل قرارگیری در بافت تاریخی شهر، اهمیت زیادی نیز دارد. معروف ترین بازار ترکیه به شمار میرود و از آنجایی که این بازار دارای تنوع بسیار زیادی از انواع فروشگاه ها میباشد، شامل شرکت های بسیاری است که در زمینه صادرات کالا فعال میباشند و میتوانید برای واردات و حمل کالا از ترکیه به ایران، آنها را انتخاب نمایید. همچنین به عنوان گردشگر ترکیه، لباس های متنوع و باکیفیت، منسوجات دست ساز، لباس بچه گانه و … به فروش میرسند. لباس عروسی و علاوه بر آن، کیف و کفش و لباس چرمی، لباس های زنانه فراوانی نیز دارد!

بازار بزرگ استانبول

بازار بزرگ استانبول یکی از بهترین و محبوب ترین بازارهای استانبول میباشد که در اواسط قرن چهاردهم به دستور سلطان محمد دوم (الفتح) در سال 1461 میلادی ساخته شد و ساخت آن حدود چهار سال به طول انجامید، سپس سلطان سلیمان در قرن شانزدهم بازار را گسترش داد. علاوه بر تاریخ باستانی این بازار (دو قرن و نیم)، طراحی هنری که بر اساس آن ساخته شده بود، سبب شد تا به یکی از محبوب ترین بازارها در سطح جهانی تبدیل شود. علاوه بر لباس‌های متنوع، منسوجات نفیس خانگی، محصولات مختلف و فرش‌های معروف، شما میتوانید انواع کالاها که شامل آثار نقره و طلای ظریف، ساعت‌های متمایز، سنگ‌های قیمتی، آثار مسی، سکه‌های باستانی و موارد دیگر است را در بازار بزرگ بیابید.

خرید در خیابان بغداد استانبول

اگر به دنبال خرید لوکس در ترکیه هستید، خرید در خیابان بغداد یکی از خاطره انگیزترین کارهایی است که می توانید انجام دهید! این خیابان 9 کیلومتر طول دارد و دارای تنوع زیادی از مراکز خرید، مغازه ها و رستوران ها می باشد. اگر از قبل برنامه‌ دارید یا نه، زمانی که در ترکیه هستید، حتماً باید در خیابان بغداد خرید کنید. این خیابان با اقلام منحصر به فرد خود و از آنجا که یک مقصد خرید شگفت انگیز در ترکیه است، قطعا تجربه خریدی استثنایی را برای شما رقم میزند! شما سبک های جدید و لباس های منحصر به فرد، جواهرات فانتزی، مجسمه های نفیس، نقاشی ها و ظروف شیشه ای مد روز را در این خیابان خواهید دید. پس از اتمام خرید در خیابان بغداد استانبول، استراحت کنید و قهوه ترک بی نظیر خود را میل کنید.

بازار ادویه

آیا تا به حال در مورد خرید ادویه ها از بازار ادویه ترکیه چیزی شنیده اید؟ بازار ادویه یکی از بهترین مکان ها برای خرید و واردات و حمل کالا از ترکیه به این است. این بازار در سال 1660 ساخته شده است و امروزه، یک فضای تجاری بزرگ با مغازه هایی است که ادویه های مصری و محلی متنوعی می فروشند. بازار ادویه علاوه بر این، فاصله کمی با بازار بزرگ دارد. بنابراین، هنگامی که خرید سوغاتی و هدایا در بازار بزرگ را تمام کردید، ادویه های عجیب و غریب، میوه های خشک، آجیل، روغن زیتون بکر، قهوه و شیرینی های ترکی را در این بازار از دست ندهید.

بازار کمرالتی ازمیر

اکنون قصد داریم شما را به یکی از قدیمی ترین بازارهای ترکیه جهت خرید و حمل بار هوایی ازترکیه ببریم! بازار کمرالتی کالاهای منحصر به فرد زیادی برای خرید در ترکیه دارد. بازار کمرالتی در ازمیر واقع شده و حدود 400 سال پیش ساخته شده است! البته، به خاطر عتیقه فروشی ها و البته ترشی های معروفش بسیار معروف میباشد.

مرکز خرید نیشانتاشی استانبول

به مد و برندهای معروف علاقه دارید؟ مرکز خرید نیشانتاشی Nişantaşı یکی از مراکز خرید مجلل ترکیه است. با تنوع زیاد برندهای مد معروف، قطعا شما را شگفت زده خواهد کرد، همچنین رستوران های معروف زیادی دارد که غذاهای بسیار خوشمزه و منحصر به فردی را ارائه می دهند. بنابراین پیشنهاد میکنیم در سفر خود به ترکیه، به این مرکز خرید هم سری بزنید

خیابان استقلال استانبول

خرید از خیابان استقلال استانبول قطعا یکی از تجربیات منحصربه‌فردی خواهد بود که در خیابان‌های ترکیه خواهید داشت؛ چرا که شکل و معماری منحصربه‌فردش بسیار معروف میباشد؛ خیابانی طویل پر از مغازه‌ها، رستوران‌ها، کافه‌ها، سینماها و بسیاری موارد دیگر. بهترین جاذبه‌هایی که می‌توانید در خیابان استقلال ببینید، خانه و موزه دراویش چرخان Mekan Galata Mevlevi، پاساژ معروف گل‌ها، The Atlas Arcade و رستوران ترکی Saray Muhallebicisi میباشد.

چهارشنبه بازار فاتح

بازدید از بازار Fatih Çarsamba فرصتی برای تجربه روح شگفت انگیز ترکیه است، همه چیز برای انجام و مزه کردن از نانوایی های تازه گرفته تا مارک ها و لباس های مقرون به صرفه را خواهید یافت. پیشنهاد میکنیم برای تجربه زندگی واقعی در ترکیه، این بازار را فراموش نکنید.

بازار اورتاکوی استانبول

هنگامی که به خاطر خرید در ترکیه هستید، حتما از بازار اورتاکوی استانبول بازدید کنید. این بازار در قرن هفدهم ساخته شده و به خاطر محصولاتی با برندهای سطح بالا معروف است؛ بنابراین اگر به خرید برندهای مد فانتزی علاقه دارید، کافی است به بازار اورتاکوی بروید.

بازار آکمرکز

این بازار یکی از اولین مراکز خرید استانبول است که در سال 1993 ساخته شده. Akmerkez در وسط استانبول واقع شده است و شما می توانید با حداکثر 15 دقیقه از نزدیکترین ایستگاه مترو، به این بازار شگفت انگیز برسید. شما می توانید طیف گسترده ای از مغازه ها و رستوران ها را پیدا کنید، همچنین این بازار یکی از ساده ترین مراکز خرید در شهر محسوب می شود؛ بنابراین، بازدید از بازار اکمرکز را از دست ندهید!

خیابان Nuruosmaniye Caddesi

روبروی منطقه بازار بزرگ، در یکی از بهترین مکان های استانبول واقع شده است. Nuruosmaniye Caddesi بین سال‌های 1748 و 1755 ساخته شده و مراسم افتتاحیه آن در سال 1955 برگزار شد و بر اساس سبک امپراتوری عثمانی طراحی شده است.

هزینه های حمل کالا از ترکیه به ایران

عوامل زیادی در هزینه های حمل بار هوایی از ترکیه موثرند و با توجه به شرایط، حتی میتوانند بسیار متغیر باشند. بهترین راهکار این است که با کمک کارشناسان و متخصصین باتجربه شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس بتوانید این عوامل را بررسی کرده و بهترین روش را جهت حمل کالا از ترکیه به ایران انتخاب نمایید.

از جمله مهمترین عوامل تاثیرگذار میتوانیم به ماهیت و نوع بار ( شیمیایی یا معمولی بودن کالا)، حجم و وزن بار، نوع بسته بندی، اینکوترمز کالا که جزو قوانین حمل و نقل بین المللی کالا محسوب میشود، هزینه اخذ مجوزها، نرخ ارز، مقررات دولتی نظیر هزینه های گمرکی یا مالیات و.. اشاره کنیم. البته این موارد مهمترین عواملی هستند که میتوانند هزینه حمل بار هوایی را تجت تاثیر خود قرار دهند؛ اما در هر شرایطی، شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس تمام تلاش خود را کرده تا بتواند با ارائه رقابتی ترین قیمت ها، به سودآوری شما عزیزان کمک بیشتری نماید.

برای اطلاع بیشتر از هزینه های تقریبی حمل بار هوایی از ترکیه به ایران، پیشنهاد میکنیم به لیست زیر توجه کنید :

پرونده باز نمی شود مجوزهای پرونده را بررسی کنید تا مطمئن شوید که توسط سرور شما قابل خواندن است.

مدت زمان حمل بار هوایی از ترکیه به ایران

سرعت از مهمترین عواملی است که در حمل و نقل بین المللی کالا مورد توجه قرار میگیرد. بسیاری از افرادی که خدمات حمل بار هوایی ما را انتخاب میکنند، به دنبال سرعت بسیار بالای این سرویس در تحویل کالا هستند. علی رغم این که مدت زمان حمل بار هوایی از ترکیه نیز به عوامل متعددی بستگی دارد، ما در شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس تمام تلاش خود را کرده ایم تا محموله وارداتی شما را در سریع ترین زمان ممکن تحویل دهید. برای اطلاع از مدت زمان تقریبی حمل هوایی کالا، لیست زیر بسیار کمک کننده خواهد بود:

 • مدت زمان حمل بار هوایی از فرودگاه بین المللی دالامان به فرودگاه امام خمینی: 3 روز کاری
 • مدت زمان حمل بار هوایی از فرودگاه بین المللی دالامان به فرودگاه امام خمینی: 4 روز کاری
 • مدت زمان حمل بار هوایی از فرودگاه بین المللی ترابزون به فرودگاه امام خمینی: 5 روز کاری
 • مدت زمان حمل بار هوایی از فرودگاه بین المللی عدنان مندرس به فرودگاه امام خمینی: 3 روز کاری
 • مدت زمان حمل بار هوایی از فرودگاه بین المللی آدانا به فرودگاه امام خمینی: 4 روز کاری

مراحل حمل بار هوایی از ترکیه توسط شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس

خدمات کارگو و حمل بار هوایی از جمله سرویس های تخصصی و محبوب ماست که میتوانید با خیال راحت، فرایند ارسال محموله های وارداتی خود را به ما بسپارید. شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس با سال ها سابقه فعالیت در این حوزه و برخورداری از تیمی متخصص، به صورت همه روزه آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز جهت حمل کالا از ترکیه به ایران، به ویژه حمل بار هوایی از ترکیه میباشد. از جمله مهمترین خدمات ما در این حوزه، میتوانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • کارشناسی دقیق محموله وارداتی شما، بررسی نوع کالا و انتخاب بهترین و مقرون به صرفه ترین روش جهت حمل کالا از ترکیه به ایران
 • بسته بندی استاندارد کالا، تهیه و ترجمه لیست کاملی از اقلام محموله وارداتی شما جهت ارائه به گمرک
 • ارائه مشاوره های تخصصی جهت تکمیل اسناد و مدارک مورد نیاز و صرفه جویی در وقت و هزینه
 • تخلیه کاملا حرفه ای و اصولی توسط نیروهای مجرب و متخصص در زمینه حمل و نقل بین المللی بار
 • امکان استفاده از سرویس تجمیعی و تک بارنامه نیز وجود دارد که بسته به شرایط، میتوانیم بهترین و امن ترین شرایط حمل کالا از ترکیه به ایران را برای شما به ارمغان بیاوریم.

جمع بندی

شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس از جمله شرکت های پیشرو در زمینه حمل بار هوایی از نقاط مختلف جهان به ایران میباشد که به صورت کاملا حرفه ای و زیر نظر کارشناسان باتجربه اقدام به حمل بار هوایی از ترکیه به ایران میکند. خدمات حمل بار هوایی از ترکیه در مجموعه ما در سریع ترین زمان ممکن انجام میگیرد و اگر قصد واردات کالا از این کشور همسایه را دارید، شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس میتواند بهترین ها را برای شما رقم بزند. از جمله مزایای ویژه استفاده از خدمات ما میتوانیم به ارسال سریع، تحویل درب به درب، پشتیبانی حرفه ای، پیگیری لحظه ای، سرویس تک بارنامه و تجمیعی و سوئیچ B/L اشاره کنیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره روش های حمل کالا از ترکیه به ایران، با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

در مورد حمل بار هوایی از ترکیه سوال دارید؟

از نظر کارشناسان شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس، بهترین سرویسی که جهت ارسال بار از ترکیه به ایران میتوانید انتخاب کنید، حمل بار هوایی میباشد. البته، انتخاب بهترین شیوه ارسال بار تا حد زیادی به نوع کالاهای وارداتی و شرایط شما بستگی دارد؛ بنابراین تصمیم نهایی با خود شماست. گزینه های حمل و نقل زمینی و ریلی هم برای ارسال بار از ترکیه به ایران وجود دارند. در نتیجه، اگر به دنبال سرعت بالا و در عین حال، امنیت و کیفیت استاندارد هستید، سرویس حمل بار هوایی از ترکیه به ایران بهترین انتخابی است که میتوانید داشته باشید. این سرویس امکان حمل انواع کالاها را برای شما عزیزان فراهم کرده تا بتوانید با خیالی راحت از بالاترین سطح از خدمات بهره مند شوید.

از آنجا که میدانیم حمل و ارسال بار در واردات کالا از ترکیه به ایران همواره یکی از اصلی ترین دغدغه های تجار و بازرگانان ایرانی بوده است، تلاش کرده ایم تا بهترین شرایط را به ارمغان آوریم. از این رو، اگر پروسه حمل محموله های وارداتی خود را به کارگزاران متخصص شرکت حمل و نقل بین المللی  ققنوس بسپارید، با ارسال کالاها به انبار ما در ترکیه، محموله های یکپارچه و آماده خواهند شد تا با بهترین بسته بندی ها در هواپیما بارگیری و به ایران ارسال شوند. به علاوه، تخلیه بار در فرودگاه امام خمینی انجام خواهد گرفت که در حال حاضر، بهترین گمرک فرودگاهی جهت پذیرش و ترخیص بار هوایی به شمار میرود.

برای واردات کالا از ترکیه، در مرحله اول باید نوع کالایی که قصد واردات آن را دارید، به خوبی مشخص نمایید. این نکته را فراموش نکنید که منبع یابی و سورسینگ کالا از اولین و مهمترین مراحل در واردات کالا میباشد؛ از این رو، به دنبال خرید پرسودترین کالاها از بهترین و معتبرترین تامین کننده ها باشید تا علاوه بر تجربه تجارتی پرسود، از بروز هر گونه کلاهبرداری و خسارتی نیز جلوگیری نمایید. در ادامه، حتما درباره قوانین و مقررات داخلی و بین المللی، به ویژه قوانین و امور گمرکی اطلاعات کسب کنید و بدون داشتن اگاهی لازم، دست به هیچ اقدامی نزنید.

البته در این مسیر، شرکت های بازرگانی معتبری نظیر گروه تجاری ققنوس میتوانند همراه شما باشند تا صفر تا 100 پروسه واردات کالا از ترکیه را به انجام برسانند. به علاوه، برای ارسال بار از این کشور لازم است نگران هزینه ها و انتخاب بهترین روش ها باشید، کارشناسان ما در شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس شما عزیزان را به طور مفصل راهنمایی خواهند کرد.

جستجوی بهترین فروشنده یا تامین کننده ترک، عقد قرارداد با فروشنده، ثبت سفارش کالا، تنظیم اظهارنامه گمرکی، بازرسی و دریافت گواهی های بازرسی، ارزیابی و بررسی اظهارنامه توسط گمرک، اخذ مجوزات لازم از ارگان های مربوطه، کسب گواهی های بهداشت یا استاندارد (در صورتی که مشمول استاندارد اجباری باشند) و در آخر، ترخیص کالا از گمرک از مهمترین مراحل ابتدایی تا انتهایی واردات کالا از ترکیه به ایران هستند. البته، حتما در جریان چالش ها و دشواری های این مسیر هستید؛ بنابراین پیشنهاد میکنیم از کمک کارشناسان و ترخیص کاران معتبر گمرکی بهره مند شود و در جهت انتخاب بهترین شیوه ارسال بار از ترکیه، سرویس حمل بار هوایی را تا حد امکان مورد توجه خود قرار دهید. چرا که از ارسال امن و سریع محموله وارداتی خود مطمدن خواهید بود و دیگر نگرانی بابت تاخیر در ارسال کالاها یا بروز آسیب حین حمل کالا نخواهید داشت.

طبق امارها و تجربیات ما از پرسودترین کالاها برای واردات، لوازم و اقلام الکترونیکی، لوازم یدکی خودرو، مواد نساجی و پلاستیکی از بهترین انتخاب ها میتوانند باشند. از دیگر کالاهای پرسودی که میتوانید برای واردات از ترکیه به ایران انتخاب نمایید، میتوانیم به گندم های دامی، خشکبار، تخته های فیبری، موز سبک یا خشک شده، تجهیزات ساختمانی مانند سرامیک، کاشی و کابینت، بدلیجات و اکسسوری ها و.. اشاره کنیم. خرید و فروش چنین کالاهایی که از ترکیه وارد شده اند، در ایران طرفداران زیادی دارند. البته علاوهبر همه اینها، پوشاک ترک همیشه در صدر بوده اند و از بهترین و پرسودترین کالاهایی هستند از ترکیه به ایران وارد میشوند.

حتما شما هم متوجه شده اید که در چند سال اخیر، تا چه اندازه اجناس و برندهای ترکی در ایران مطرح بوده اند و تقریبا توانسته اند جایگزین بسیاری از برندها در داخل ایران شوند. تمام این موارد بخاطر مزایای قابل توجهی است که واردات کالا از ترکیه برای ایرانی ها به همراه دارد. مبادلات و روابط تجاری میان این دو کشور به گونه ای بوده است که تجار و بازرگانان زیادی توانسته اند در زمینه های مختلف به فعالیت های تجاری بپردازند. علاوه بر اینها، پل های ارتباطی و روش های بسیار سریع و مناسبی در جهت ارسال بار از ترکیه وجود دارد که از جمله بهترین آنها میتوانیم به سرویس حمل بار هوایی توسط شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس اشاره کنیم. همچنین، اقلام و اجناسی که از این کشور وارد میشوند، کیفیت بسیار بالا و مطلوبی  دارند؛ در نتیجه، واردات از ترکیه به یکی از گزینه های اول و البته پرسود برای وارد کنندگان ایرانی تبدیل شده است.

ترکیه چندین فرودگاه بین المللی بسیار مهم دارد که در زمینه حمل مسافر و حمل بار هوایی خدمات متنوعی را ارائه میدهند. البته از میان همه آنها، فرودگاه بین المللی استانبول فرودگاهی است که تجار و وارد کنندگان ایرانی بیشتر با آن سر و کار دارند. از دیگر فرودگاه های بین المللی ترکیه میتوانیم به فرودگاه بین المللی آنتالیا Antalya Airport، فرودگاه صبیحه گوکچن (سابیها) استانبول، فرودگاه اسن بوغا آنکارا، فرودگاه عدنان مندرس ازمیر، فرودگاه آدانا، فرودگاه دالامان، فرودگاه میلاس _ بدروم و فرودگاه بین المللی ترابزون اشاره کنیم.

سرویس حمل بار هوایی از ترکیه از جمله محبوب ترین خدمات ما میباشد که طرفداران زیادی دارد. تلاش کرده ایم تا با نمایندگان مجرب خود در ترکیه، صفر تا صد فراین حمل و ارسال بار را در امن ترین شرایط و بالاترین سطح از کیفیت با نرخی مناسب به انجام برسانیم. تیم متخصص شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس در ابتدا با بررسی و کارشناسی دقیق محموله های وارداتی شما، بهترین و مقرون به صرفه ترین روش از حم کالا از ترکیه ایران را پیشنهاد خواهن کرد. در ادامه با بسته بندی مناسب کالا، تهیه و ترجمه لیست کاملی از کالاهای وارداتی جهت ارائه به گمرک و ارائه مشاوره های لازم برای تکمیل اسناد و مدارک مورد نیاز، هماهنگی های ضروری را انجام میدهند تا کارگزاران حمل و نقل ما بتوانند محموله را در سریع ترین زمان ممکن به ایران برسانند.

بسته به چندین فاکتور مهم از جمله ماهیت و نوع کالاهای وارداتی، نوع و تعداد بسته بندی ها، حجم و وزن محموله، شیمیایی یا معمولی بودن کالا و اینکوترمز حمل و نقل، هزینه های حمل بار از ترکی میتوانند بسیار متفاوت باشند. اما از آنجا که حذف هزینه های اضافی و همکاری با یک شرکت حمل و نقل بین المللی معتبر بسیار تاثیرگذار است، تیم ما در شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس تلاش کرده است تا خدمات حمل و نقل هوایی خود را با بهترین نرخ به مشتریان ارائه دهد. هزینه های حمل بار هوایی را به ازای هر کیلوگرم بار محاسبه میکنیم که برای بارهای 45+ کیلوگرم، 100+ کیلوگرم، 500+ کیلوگرم و 1000+ کیلوگرم به ترتیب از 8 دلار تا 5 دلار میتواند متغیر باشد. پیشنهاد میکنیم برای کسب اطلاعات بیشتر حتما با کارشناسان ما در تماس باشید تا جزئیات کامل تری را در اختیار شما قرار دهند.

با توجه به این که میدانیم سرعت در ارسال بار هوایی از اهمیت ویژه ای برای مشتریانمان برخوردار است، خدمات حمل بار هوایی از مبدا فرودگاه های بین المللی ترکیه به مقصد فرودگاه بین المللی امام خمینی در کوتاه ترین زمان ممکن فراهم کرده ایم. اگر با مواردی همچون تغییرات آب و هوایی یا ترافیک هوایی مواجه نشویمف مدت زمان حمل بار هوایی از ترکیه به ایران توسط شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس حدود 3 یا 4 روز کاری خواهد بود.

5/5 - (1 امتیاز)
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x