پونک،مجتمع بوستان،واحد ۷۶۶ اداری

LOGO-FNXCARGO
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
LOGO-FNXCARGO

حمل بار هوایی از
کره جنوبی

اگر شما عزیزان با شرکت حمل و نقل بین المللی معتبر نظیر شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس وارد تجارت با کره جنوبی شوید، شک نکنید که بهترین شیوه واردات بار از کره جنوبی را برای شما انتخاب و به ارمغان می آوریم. در حال حاضر، سرویس حمل بار هوایی از کره مناسب ترین و پرسرعت ترین خدماتی است که به منظور ارسال محموله های وارداتی از این کشور ارائه میدهیم؛ به همین منظور، تصمیم داریم تا در ادامه به معرفی بیشتر این سرویس بپردازیم.

آنچه میخوانید

سایر خدمات ما

مقدمه

کره جنوبی، کشوری با مساحت بیش از 100 هزار کیلومتر که توانسته به یکی از قدرتمندترین کشورهای آسیایی تبدیل شود. جایگاه اقتصادی ویژه کره جنوبی در دنیا قطعا سبب شده تا بسیاری از تجار و واردکنندگان از سراسر جهان، از جمله ایرانی ها، به دنبال واردات بار از کره جنوبی و کسب سود بیشتر باشند. اقتصاد کره جنوبی روند رو به افزایشی داشته و این موضوع به قدری بااهمیت است که تجار و بازرگانان ایرانی زیادی به واردات کالا از این کشور علاقه پیدا کرده اند. اما مانند هر فعالیت تجاری دیگری، مسائلی چالش برانگیز پیرامون شیوه حمل بار وجود دارد که باید به دقت و توسط افرادی مجرب و حرفه ای انجام بگیرند. به نظر شما، چرا حمل بار هوایی از کره را جهت ارسال محموله های وارداتی از این کشور به ایران پیشنهاد میکنیم؟

اگر شما عزیزان با شرکت حمل و نقل بین المللی معتبر نظیر شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس وارد تجارت با کره جنوبی شوید، شک نکنید که بهترین شیوه واردات بار از کره جنوبی را برای شما انتخاب و به ارمغان می آوریم. در حال حاضر، سرویس حمل بار هوایی از کره مناسب ترین و پرسرعت ترین خدماتی است که به منظور ارسال محموله های وارداتی از این کشور ارائه میدهیم؛ به همین منظور، تصمیم داریم تا در ادامه به معرفی بیشتر این سرویس بپردازیم.

مطالب بیشتر :

بهترین روش های حمل بار از کره جنوبی

چنانچه به دنبال واردات بار از کره جنوبی به ایران هستید، دو روش عالی جهت ارسال محموله وارداتی شما وجود دارند: حمل بار هوایی از کره و حمل بار دریایی. مهمترین وجه تمایز این دو روش در وزن کالاهایی که میتوانند حمل کنند و مدت زمان حمل بار میباشد؛ بنابراین، با کمک مشاورین ما در شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس میتوانید بسته به نوع کالا، سرمایه ای که در اختیار دارید و اهمیت زمان ارسال کالا، بهترین روش را جهت حمل محموله های وارداتی خود انتخاب نمایید. در ادامه، هر دو روش را خیلی بیشتر برای شما معرفی خواهیم کرد.

حمل و ارسال دریایی بار از کره جنوبی

میتوانیم بگوییم که حمل و نقل دریایی، به بخشی جدانشدنی از تجارت های بین المللی تبدیل شده است. اصلی ترین دلیلی که سبب شده تا حمل و نقل دریایی بیش از پیش مورد توجه تجار و بازرگانان قرار بگیرد، هزینه های حمل و نقل بین المللی دریایی و تاثیر بسزای آن در قیمت تمام شده کالاهای وارداتی میباشد که از این طریق به کشور وارد شده اند. بنابراین دو فاکتور مهم را خیلی جدی بگیرید: وزن کالا، مدت زمان ارسال بار. برای محموله های سنگین و آن دسته از کالاهایی که حمل آنها با حساسیت بالایی باید انجام بگیرد، حمل بار دریایی از کره جنوبی میتواند انتخاب مناسبی باشد. به علاوه، اگر عجله ای در ارسال کالاها ندارید، این روش با این که مدت زمان بسیار طولانی تری طول میکشد، اما هزینه های واردات بار از کره جنوبی را به شدت کاهش میدهد.

حمل بار هوایی از کره جنوبی

حمل و نقل هوایی بسته به تجاری یا غیرتجاری بودن کالاهای ارسالی شما میتواند به صورت کارگو یا فریت ارسال گردد. برای حمل کالاهای تجاری از روش کارگو هوایی استفاده میشود که در این سرویس، محموله وارداتی شما را درون هواپیماهای مخصوص بارگیری و به ایران ارسال میکنیم. در رابطه با فریت بار هم باید بگوییم که به حمل کالاهای مسافرات تعلق دارد و آنها که میخواهند برای مدت زمان طولانی به سفر بروند، میتوانند برای ارسال لوازم شخصی و وسایل خود از خدمات فریت بار مسافری بهره مند شوند.

خدمات حمل بار هوایی از کره که توسط شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس انجام میگیرد، از جمله سریع ترین روش هایی است که میتوانید برای حمل بار خود در بالاترین سطح کیفیت استفاده کنید. در این سرویس، ما تمام تلاش خود را کرده ایم تا بدون نگرانی از تحریم های بین المللی و در امن ترین شرایط، محموله های نرمال و خطرناک مشتریان خود را به صورت هوایی به فرودگاه های ایران وارد نماییم و از هرگونه بروز خسارت یا هزینه های اضافی و ناخواسته جلوگیری نماییم. از جمله مهمترین فرودگاه بین المللی که جهت واردات بار از کره جنوبی مورد استفاده قرار میگیرند، میتوانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • فرودگاه بین المللی گیمهی
  • فرودگاه بین المللی گیمپو
  • فرودگاه بین المللی دئگو
  • فرودگاه بین المللی چئونگ جو
  • فرودگاه بین المللی ججو

مشکلات حمل بار از کره جنوبی به ایران

واردات بار از کره جنوبی یا هر کشور دیگری، چالش های خاص خود را دارد؛ اما در رابطه با حمل بار از این کشور به ایران باید بگوییم که چند نکته بسیار مهم را باید حتما رعایت کنید. تجار و بازرگانانی که محصولات مورد نظر خود را از فروشندگان کره ای خریداری نموده اند و قصد حمل آنها به ایران را دارند، باید به خوبی با قوانین و مقررات سختگیرانه گمرکی کره جنوبی و چالش های صادرات بار از این کشور در خصوص نحوه صدور مجوزها و اسناد و روش های تامین وجه کالای خریداری شده، آشنا باشند.

تصور کنید، یک کالایی را به عنوان بازرگان ایران جهت ارسال و مصرف در ایران خریداری میکنید. نماینده شما یا خود شما در کره جنوبی حتما باید تمامی اسناد و مدارک پرداخت هزینه کالای خریداری شده را از مبدا ایران به گمرک این کشور ارائه دهد تا توسط کارشناسان گمرکی مورد بازرسی قرار بگیرند. در صورتی که وجه پرداختی از کشور ثالثی انجام گرفته باشد، امکان حمل مستقیم از کره جنوبی فراهم نخواهد بود. البته، اصلا نگران چنین مشکلاتی نباشید؛ کارشناسان شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس با تسلط کامل بر بهترین شرایط حمل بار هوایی از کره به ایران، تمامی چالش های این مسیر را میشناسند و میتوانند به شما در تجربه وارداتی پرسود کمک بسیاری کنند.

مزایای حمل بار هوایی از کره جنوبی به ایران

چرا خدمات حمل بار هوایی از کره را جهت واردات بار از این کشور پیشنهاد میکنیم؟ قطعا جواب مشخص است. حمل و نقل هوایی مزایای بسیار چشمگیری دارد که هر تاجر و بازرگانی مشتاق است آن را تجربه کند. سرویس حمل بار هوایی توسط شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس در بالاترین سطح از کیفیت و با بهترین نرخ ها انجام میگیرد، بنابراین، پیشنهاد ما به شما این است که جهت واردات بار از کره جنوبی، این روش را مدنظر خود قرار دهید. برخی از مهمترین مزایای حمل بار هوایی، شامل موارد زیر میشود :

سرعت بالا در حمل بار

اولین ویژگی که در سرویس حمل بار هوایی توجه مشتریان ما را جلب میکند، سرعت بسیار بالا در حمل بار هوایی از کره جنوبی به ایران میباشد. همانطور که میدانید، سرعت در حمل و نقل هوایی فاکتور بسیار مهمی است و هر زمان که به بارگیری سریع محموله ها نیاز داشته باشید، بهترین انتخاب جهت واردات بار از کره جنوبی میباشد. شما میتوانیدبا استفاده از این سرویس، محموله خود را در کمتر از 5 روز کاری تحویل بگیرید؛ در صورتی که در حمل و نقل دریایی بسیار طولانی تر خواهد بود.

سرعت بالا در ارائه خدمات

سرویس حمل بار هوایی از کره جنوبی، خدمات حمل و نقل کالا به ایران را به سرعت، راحت و بسیار کارآمد فراهم میکند. در واقع، پروسه حمل هوایی با مشکلات کمتر و خیلی راحت تر قابل انجام است و به خصوص برای واردات و حمل کالاهای فاسد شدنی، روشی بسیار مناسب و محبوب میباشد.

دسترسی راحت

مزیت قابل توجه بعدی این است که به هر نقطه از جهان که بخواهید، با خدمات حمل و نقل هوایی امکان ارسال آن را پیدا میکنید؛ چرا که این سیستم فاقد موانع فیزیکی میباشد و میتواند به راحتی از مسیر چندین کشور عبور کند و بدون اینکه در هر کشوری نیاز به انجام عملیات گمرکی باشد، محموله ارسالی را در کوتاهترین زمان و مستقیم ترین مسیرها به مقصد مورد نظر برساند.

امکان تحویل کالا در تاریخ مشخص شده

میتوانیم بگوییم که ارائه مدت زمان حمل کالا در حمل و نقل هوایی مطمئن تر و راحت تر از سایر روش های حمل و نقل بین المللی کالا میباشد. احتمال لغو پروازها بسیار پایین میباشد و از آنجا که با حساسیت بالایی انجام میگیرند، معمولا بدون تاخیر و مشکلی به مقصد میرسند؛ بمابراین میتوانیم که زمان دقیق تری از رسیدن محموله وارداتی شما را ارائه دهیم.

مطالب بیشتر :

لیست فرودگاه های بین المللی کره جنوبی

برای حمل بار هوایی، بهتراست مهمترین فرودگاه های بین المللی و داخلی این کشور را نیز بشناسید تا برآورد خوبی از مسافت حمل کالا داشته باشید. به علاوه، امکانات و خدمات هر فرودگاه متفاوت است که در انتخاب آنها باید مورد توجه قرار بگیرد. اما اگر تمامی فرایند حمل بار از کره را به ما در شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس بسپارید، دیگر نیازی نخواهد بود تا جزئیات این فرودگاه ها را بدانید. بزرگترین فرودگاه های بین المللی کره جنوبی سئول (ICN) و فرودگاه بین المللی اینچئون هستند که به 130 مقصد در 49 کشور پرواز دارند.در ادامه بیشتر به معرفی این فرودگاه ها خواهیم پرداخت :

فرودگاه بین ‌المللی گیمهی Gimhae

فرودگاه بین المللی بوسان ( کد یاتا PUS، ایکائو RKPK)، به عنوان فرودگاه بین المللی گیمهی Gimhae نیز شناخته می شود که دومین فرودگاه بزرگ در کره جنوبی به شمار میرود. این فرودگاه بین المللی میباشد و به منطقه بوسان در کره جنوبی خدمت رسانی می کند. فرودگاه بوسان دارای پروازهای مسافربری بدون توقف به 36 مقصد در 15 کشور جهان است و جهت حمل بار هوایی از کره هم به کار گرفته میشود.

البته، توجه داشته باشید که هیچ سرویس مستقیمی بین بوسان و ایالات متحده، کانادا، آمریکای جنوبی، آمریکای مرکزی، کارائیب، آفریقا، خاورمیانه، آسیای جنوبی یا آسیای مرکزی وجود ندارد.

در حال حاضر 3 پرواز داخلی از بوسان انجام می شود؛ اما پروازهای بین قاره ای از بوسان این فرودگاه عبارتند از :

پروازهای بدون توقف از بوسان به اروپا: بوسان ایر در حال حاضر تنها ایرلاینی است که از بوسان به اروپا بدون توقف پرواز می کند.
پروازهای بدون توقف از بوسان به چین: بوسان ایر در تمام طول سال به هایکو (HAK)، چینگدائو (TAO)، شیان (XIY)، یانجی (YNJ) و .. پرواز دارد.
پروازهای بدون توقف از بوسان به ژاپن: بوسان ایر در تمام طول سال به فوکوکا (FUK)، ناگویا (NGO)، اوزاکا (KIX)، ساپورو (CTS) و توکیو (NRT) دارای پرواز میباشد.

فرودگاه بین‌المللی چئونگ جو

فرودگاه بین المللی Cheongju & Daejeon (کد یاتا CJJ و ایکائو RKTU)، فرودگاهی کوچک در کره جنوبی میباشد که یک فرودگاه بین المللی به شمار میرود. همچنین، با پروازهای داخلی به منطقه Cheongju & Daejeon در کره جنوبی خدمت رسانی می کند. به علاوه، فرودگاه Cheongju & Daejeon دارای پروازهای مسافری بدون توقف به ۲ مقصد در ۱ کشور است.

در حال حاضر، یک پرواز داخلی از چئونگ جو انجام میگیرد، اما پروازهای بین المللی آن به شرح زیر است :

پروازهای ویتنام از فرودگاه چئونگ جو: در ویتنام، تنها مقصدی است که از چئونگ جو پرواز مستقیم دارد و نام آن Da Nang است. پروازهای مستقیم به Da Nang توسط Tway Air ارائه می شوند که یک مسیر فصلی است و از ماه مارس شروع می شود و در اکتبر به پایان می رسد.

فرودگاه بین ‌المللی دایگو

فرودگاه دایگو ( یاتا: TAE، ایکائو : RKTN) که به عنوان فرودگاه بین‌المللی دایگو نیز شناخته می‌شود، فرودگاهی کوچک در کره جنوبی است. این فرودگاه بین المللی به منطقه Daegu در کره جنوبی خدمت رسانی می کند. البته، این فرودگاه دارای پروازهای مسافربری بدون توقف به 8 مقصد در 5 کشور مختلف میباشد. به علاوه، در حال حاضر یک پرواز داخلی از دایگو انجام می شود. اما پروازهای بین المللی آن جهت حمل بار هوایی از کره به صورت زیر است:

از Daegu به JapanFlights ژاپن: 3 مقصد در ژاپن وجود دارندد که دارای پروازهای مستقیم و بدون توقف از دایگو میباشند.
تمام پروازهای مستقیم از دایگو به فوکوئوکا، اوزاکا و توکیو توسط Tway Air انجام می شود.
فرودگاه دائگو به لائوس: Vientiane تنها مقصد لائوس با پروازهای مستقیم از Daegu میباشد. پروازهای مستقیم به Vientiane توسط Tway Air ارائه می شوند. البته، این مسیر اخیرا اعلام شده و در مارس 2023 آغاز به کار خواهد کرد.
پروازها از دایگو به تایوان: 1 مقصد در تایوان وجود دارد که حمل بار هوایی مستقیم از دایگو کره دارد. پروازهای بدون توقف به تایپه توسط Air Busan، Jin Air و Tway Air ارائه می شوند.

فرودگاه گونسان

فرودگاه گونسان ( کد یاتا: KUV، ایکائو RKJK ) ، یک فرودگاه کوچک در کره جنوبی است که فقط پروازهای داخلی دارد و جهت واردات بار از کره جنوبی کاربرد نخواهد داشت. فرودگاه Gunsan دارای پروازهای مسافری بدون توقف میباشد که تنها به یک مقصد برنامه ریزی شده اند. در واقع، در حال حاضر یک پرواز داخلی از گونسان انجام می شود.

پروازهای بین المللی از Gunsan: در حال حاضر هیچ پرواز بین المللی از فرودگاه گونسان جهت حمل بار هوایی از کره وجود ندارد. به علاوه، برای رفتن از گونسان به کشوری دیگر به یک پرواز با توقف از طریق شهر ججو نیاز خواهید داشت.
فرودگاه های جایگزین نزدیک Gunsan

در زیر می توانید لیستی از فرودگاه های جایگزین Gunsan (KUV) را بیابید. نزدیکترین فرودگاه ها به گونسان عبارتند از :

(KUV) Gwangju (KWJ) و Muan (MWX) هستند.

فرودگاه گوانگجو

فرودگاه گوانگجو (یاتا: KWJ، ایکائو: RKJJ) که با نام فرودگاه گوانگجو نیز شناخته می شود، فرودگاهی کوچک در کره جنوبی است که فقط پروازهای داخلی دارد و در حال حاضر 2 پرواز داخلی از گوانگجو انجام می شود. در رابطه با پروازهای بین المللی از گوانگجو باید بگوییم که، در حال حاضر هیچ پرواز بین المللی از گوانگجو جهت حمل بار هوایی از کره وجود ندارد. برای رفتن از گوانگجو به کشوری دیگر به پروازی با توقف نیاز دارید، مثلاً از طریق شهر ججو یا سئول، امکان پذیر خواهد بود.

پروازها از گوانگجو به شهرهای داخلی کره جنوبی: 2 فرودگاه در کره جنوبی وجود دارند که دارای پروازهای داخلی بدون توقف از گوانگجو میباشند. از گوانگجو تا شهر ججو 4 ایرلاین وجود دارد که خدمات مستقیم دارند. این ایرلاین ها عبارتند از: خطوط هوایی آسیانا (استار اتحاد)، ججو ایر، جین ایر و کره‌این ایر (اسکای تیم).
تنها ایرلاینی که پروازهای مستقیم به سئول دارد، خطوط هوایی آسیانا (استار آلیانس) میباشد.

فرودگاه بین المللی ججو

فرودگاه شهر ججو (یاتا: CJU، ایکائوRKPC) که به عنوان فرودگاه بین المللی ججو نیز شناخته می شود، سومین فرودگاه بزرگ کره جنوبی به شمار میرود. این فرودگاه بین المللی است و به منطقه ججو سیتی در کره جنوبی خدمت رسانی می کند. به علاوه، فرودگاه بین المللی شهر ججو دارای پروازهای مسافربری بدون توقف به 18 مقصد در 5 کشور است. همچنین، در حال حاضر 11 پرواز داخلی از شهر ججو انجام می شود.

پروازهای بین المللی از شهر ججو جهت واردات بار از کره جنوبی عبارتند از :

فرودگاه ججو به چین: 3 مقصد در چین وجود دارد که پروازهای بدون توقف از شهر ججو را پذیرش میکنند.
پروازهای مستقیم به پکن توسط اسکای تیم ارائه می شود.
تنها ایرلاینی که به هانگژو پرواز مستقیم دارد Loong Airاست. البته، این مسیر اخیرا اعلام شده و هنوز عملیاتی نشده است و در مارس 2023 آغاز به کار خواهد کرد.
به علاوه، با جین ایر می توانید از شهر ججو به شیان چین بدون توقف پرواز کنید
پروازها از شهر ججو به هنگ کنگ: هنگ کنگ تنها مقصد هنگ کنگ با پروازهای مستقیم از شهر ججو است. پروازهای مستقیم به هنگ کنگ توسط هنگ کنگ اکسپرس ارائه می شوند.
فرودگاه ججو به ژاپن: تنها مقصدی که از شهر ججو دارای پرواز مستقیم در ژاپن میباشد، اوزاکا است. پروازهای مستقیم به اوزاکا توسط Tway Air ارائه می شوند. در واقع، یک مسیر فصلی است که از ماه مارس شروع می شود و در اکتبر به پایان می رسد.

فرودگاه بین‌المللی موان

فرودگاه موان (یاتا: MWX، ایکائو: RKJB ) که با نام فرودگاه بین‌المللی موان نیز شناخته می‌شود، یک فرودگاه کوچک در کره جنوبی است. این فرودگاه بین المللی به منطقه Muan، کره جنوبی خدمت رسانی می کند. همچنین، فرودگاه موان دارای پروازهای مسافربری بدون توقف است که تنها به یک مقصد برنامه ریزی شده پرواز دارند. البته، در حال حاضر هیچ پرواز داخلی از موآن وجود ندارد.

پروازهای بین المللی از Muanجهت حمل بار هوایی از کره به صورت زیر میباشند :

پروازها از موان به تایلند: بانکوک تنها مقصد تایلند با پرواز مستقیم از موان است. پروازهای مستقیم به بانکوک توسط ججو ایر ارائه می شوند.

آموزش نحوه واردات بار از کره جنوبی به ایران

چندین فاکتور هستند که سبب شده تا امر واردات کالا در کشور ما به فعالیتی مهم و البته ضروری تبدیل شود. با توجه به گران بودن فعالیت های واردات کالا به کشور و تعرفه های متفاوتی که وجود دارند، لازم است علاوه بر این که نسبت به انتخاب بهترین روش ارسال بار یعنی حمل بار هوایی از کره، درباره واردات کالا از این کشور نیز اطلاعات کاربردی داشته باشید. از آنجا که میدانیم پروسه انجام واردات بار از کره جنوبی تا چه اندازه مهم و حساس است، همراه با کارشناسانمان تصمیم داریم تا مراحل واردات کالا را به ترتیب شرح دهیم. فرقی ندارد که تاجر ایرانی قصد واردات دارد یا تاجر خارجی، در هر صورت، رعایت مراحل زیر ضروری میباشد :

انتخاب کالای مناسب

در وهله اول، باید به دقت بازار داخلی کشور را مورد بررسی قرار دهید، تحقیق کنید تا متوجه شوید بازار به کدام کالاها نیاز دارد و چه کالایی برای واردات و حمل بار هوایی از کره جنوبی مناسب تر میباشد. مهمترین ویژگی هایی که یک کالای وارداتی مناسب باید داشته باشد، به نظر شما چیست؟

هر وارد کننده یا تاجری برای این که بتواند بهترین کالاها را جهت واردات انتخاب کنید، باید چندین معیار را در نظر داشته باشد که از مهمترین آنها میتوانیم به موارد زیر اشاره کنیم :

برخی عوامل در واردات کالا به توانایی های وارد کننده مربوط است که شامل کیفیت بسته بندی کالا، توانایی فروش، برچسب زنی و مقدار درصد سودی که به کالا اضافه میکند، میشود.
فاکتورهایی که به بازار داخلی و محیط رقابتی آن کالا بستگی دارند، نظیر سبک زندگی مصرف کنندگان، بازار هدف، مقدار نیاز مصرف کننده، حداقل مقدار سفارش محصول و.. باید جهت واردات بار از کره جنوبی در نظر گرفته شوند.
مواردی که به قوانین و مقررات کشور در رابطه با اخذ مجوزهای ضروری برای واردات کالا، دستورالعمل ها و آئین نامه های واردات کالای مورد نظر، مقدار ارش گمرکی و حقوق وردی کالا مربوط میباشند، بسیار حائز اهمیت هستند.
فاکتورهایی که در انتخاب تامین کننده مناسب جهت خرید کالا تاثیر دارند، مانند شهرت و اعتبار در صنعت، توانایی تولید کالا طبق معیارهای شما، مجوزها و ضمانت نامه های لازم، موعد تحویل کالا، موقعیت مالی، روابط سیاسی و اقتصادی میان دو کشور، خدمات پس از فروش و.. را حتما مورد توجه قرار دهید.

مکاتبه و مذاکره با فروشنده کره ای

گام بعدی در واردات بار از کره جنوبی به ایران، مذاکره و ارتباط با فروشنده کالایی است که قصد خرید و ورود آن به کشور را دارید. در واقع پس از انتخاب کالا، باید به دنبال کسب اطلاعات از منایع مختلف جهت بازاریابی و پیدا کردن بازار مناسب برای فروش آن میباشد. حتما میدانید که برقراری ارتباط میان فروشنده و خریدار تا چه ندازه در بازاریابی حائز اهمیت است. بنابراین، فراموش نکنید که جهت ارتباط با فروشنده کالای مورد نظر، از کمک متخصصین این حوزه بهره مند شوید و اصول بازاریابی را رعایت نمایید.

دریافت پروفرما یا پیش فاکتور کالا

یکی از مهمترین مدارکی که برای حمل بار هوایی از کره نیاز داریم، پروفرما یا پیش فاکتور کالای وارداتی شما میباشد. شما عزیزان پس از انتخاب کالا و مکاتبه با فروشنده، باید سندی تحت عنوان پروفرما را از او دریافت کنید تا بتوانید با استفاده از این سند، از جزئیات خرید خود و مالای مورد نظر مطلع شوید و باقی مراحل واردات بار از کره جنوبی به ویژه حمل و نقل را به انجام برسانید. به علاوه، از پروفرما جهت ثبت سفارش بازرگانی، گشایش اعتبار اسنادی و ترخیص کالا از گمرک فرودگاه امام خمینی نیز استفاده میشود.

اخذ مجوزهای ورود کالا

برای واردات بار از کره جنوبی یا هر کشور دیگری به ایران، اخذ مجوزهای ضروری و ثبت سفارش کالا بسیار مهم میباشد. در واقع، شما باید متناسب با نوع کالای خود، برای دریافت مجوزهای مربوطه از سازمان صنعت، معدن و تجارت اقدام نمایید و ثبت با طی کردن مراحل ثبت سفارش در سامانه جامع تجارت، موفق به اخذ مجوز ثبت سفارش شوید.

پرداخت بین المللی هزینه ها

بعد از این که موفق به دریافت مجوزها و ثبت سفارش بازرگانی کالا شدید، نوبیت به انتقال پول و پرداخت هزینه ها میباشد. چند روش برای پرداخت های بین المللی وجود دارند که عبارتند از: پرداخت بر مبنای تجارت باز، پیش پرداخت، اعتبار اسنادی و برات. استفاده از هر کدام از این روش ها به جهت واردات بار از کره جنوبی دارای نکات و قوانین خاصخودش است که حتما باید با کمک کارشناسان فعال در این زمینه صورت بگیرد تا از هر گونه خسارت و مشکلات احتمالی جلوگیری شود.

بیمه کردن کالا در حمل و نقل

میتوانیم بگوییم یکی از مهمترین مواردی که در حمل بار هوایی از کره جنوبی به ایران پیشنهاد میگردد، بیمه حمل و نقل کالا میباشد. توصیه میکنیم قبل از حمل بار، نسبت به بیمه نمودن کالا اقدام نمایید و از خدمات شرکت بیمه در این زمینه بهره مند شوید تا با خیال آسوده تر، محموله خود را در داخل کشور تحویل بگیرید.

حمل بار از کره جنوبی به ایران

قبل از ترخیص کالا از گمرک، حمل و ارسال بار مهمترین کاری است که در واردات بار از کره جنوبی باید به دقت انجام شود. دو روش حمل دریایی و هوایی جهت حمل کالا از این کشور به ایران قابل انجام هستند؛ اما چرا سرویس حمل بار هوایی از کره توسط شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس را پیشنهاد میکنیم؟ این سرویس، پکیجی کامل از بهترین خدمات حمل و نقل هوایی با پرسنلی مجرب میباشد که تجربه متفاوتی از حمل سریع و مطمئن محموله ها با نرخی مقرون به صرفه را برای شما رقم میزند. اگر نیاز به خدمات واردات حمل بار از کره جنوبی به ایران را دارید، همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید تا به طور کامل شما را راهنمایی کنند.

بهترین مراکز خرید در کره جنوبی (سئول)

بهتر است شمایی که قصد واردات بار از کره جنوبی را دارید، مراکزی که جهت خرید کالا مناسب هستند را به خوبی بشناسید و بعد نسبت به شیوه حمل بار هوایی از کره تصمیم نهایی را بگیرید. بهترین مراکز خرید در سئول، علاقه مندان به خرید را از سراسر جهان توانسته اند به خود جذب کنند. بیشتر این مکان‌ها در مناطق پرجنب‌وجوش شهر، از جمله Myeongdong، Gangnam و Hongdae قرار دارند. همچنین می‌توانید از جاذبه‌های مفرح در این مراکز خرید مانند موزه‌ها، تئاترها و گالری‌های هنری نیز لذت ببرید. نمایش مد، نمایشگاه های هنری، جشن های فرهنگی و اجرای موسیقی در تمام طول سال در این مراکز خرید برگزار می شود.

بسیاری از مراکز خرید در سئول حتی بازپرداخت مالیات، تعویض لباس و خدمات تحویل به فرودگاه را هم ارائه می دهند؛ بنابراین، تصمیم گرفتیم تا لیستی از بهترین و محبوب ترین مراکز خرید سئول را برای شما تهیه کنیم.

فروشگاه بزرگ لوته

فروشگاه بزرگ Lotte Myeongdong یکی از بزرگترین مراکز خرید سئول میباشد. این مرکز خرید مجموعه ای چشمگیر از پوشاک، لوازم جانبی، جواهرات، محصولات زیبایی، مبلمان، لوازم الکترونیکی و تجهیزات ورزشی دارد. در داخل، همچنین یک فروشگاه معاف از مالیات، یک گالری هنری و یک فودکورت با غذاهای محلی و بین‌المللی را میتوانید ببینید.حتی می توانید ترتیبی دهید که خریدهایتان برای تحویل به فرودگاه جهت حمل بار هوایی از کره، تحویل داده شوند. همچنین، فروشگاه بزرگ Lotte مستقیماً به هتل Lotte سئول متصل است و این امکان را برای مهمانان فراهم می کند تا از یک روز خرید عالی لذت ببرند.

آدرس: سئول ،81، Namdaemun-ro، Jung-gu
ساعت کاری: دوشنبه تا جمعه از 10.30 صبح تا 8 بعد از ظهر، شنبه تا یکشنبه از 10.30 صبح تا 8.30 بعد از ظهر
شماره تلفن: 8227723008+

مرکز خرید استارفیلد COEX

مرکز خرید استارفیلد COEX بیش از 300 مغازه فروش لباس، لوازم آرایشی، لوازم الکترونیکی و جواهرات دارد که فقط چند مورد را میتوانیم نام بریم. مثلا، علاقه مندان به کتاب از کتابخانه استارفیلد بسیار لذت خواهند برد؛ چرا که این کتابخانه بیش از 50000 مطالب خواندنی را در قفسه هایی به ارتفاع 13 متر به نمایش گذاشته است. همچنین، کودکان می‌توانند با آجرهای رنگارنگ لگو در Bricklive بازی کنند و هزینه ورودی برای هر کودک 10000 وون و برای بزرگسالان 5000 وون میباشد.

آدرس: سئول، 513 ، Yeongdong-daero، Gangnam-gu
ساعت کاری: همه روزه از 10:30 صبح تا 10 شب (ساعت کاری بسته به فروشگاه، متفاوت است)
شماره تلفن: 82260025300+

مرکز خرید Mecenatpolis

مرکز خرید Mecenatpolis Mall یک مرکز خرید فوق العاده در فضای باز و در مجاورت ایستگاه قطار Hapjeong است. این مکان به دلیل فضاهای عمومی پر جنب و جوش، بالکن های تراس دار، پل های شیشه ای، آب نماهای منحصر به فرد، و باغ های روی پشت بام، به مکانی محبوب برای عکاسی تبدیل شده است. این مرکز خرید دارای ده‌ها فست فود زنجیره‌ای، کافه‌ها، رستوران‌های سطح ‌بالا و متوسط با بخش‌های نشستن در فضای باز نیز میباشد و این باغ در فضای باز، میزبان رویدادهایی نظیر نمایشگاه‌های هنری، جشن‌های فرهنگی، و اجرای موسیقی در طول سال میباشد.

آدرس: سئول، 45 Yanghwa-ro، Mapgo-gu
ساعت کاری: همه روزه از 10 صبح تا نیمه شب (ساعت کاری بسته به فروشگاه متفاوت است)
شماره تلفن: 82222697178+

مرکز خرید تایمز اسکوئر

مرکز خرید تایمز اسکوئر، دارای فروشگاه بزرگ Shinsegae، یک سینما، کتابفروشی، مرکز نمایش چند منظوره، و یک مرکز بازی میباشد که جهت واردات و حمل بار هوایی از کره جنوبی نیز بسیار پیشنهاد میشود. همچنین می‌توانید از غذاهای متنوع در کافه‌ها، رستوران‌ها و میخانه‌های این مرکز خرید لذت ببرید.

برندهای بین المللی موجود در این مرکز خرید 5 طبقه عبارتند از زارا، آدیداس، اونیتسوکا تایگر، تیمبرلند و سواروسکی. علاقه مندان به سینما می توانند آخرین فیلم پرفروش را در CGV Starium (که یکی از بزرگترین نمایشگرهای سینمای جهان را دارد) تماشا کنند. به علاوه، مرکز خرید تایمز اسکوئر فضاهای مناسبی برای استراحت دارد، مثلا پارک بوم‌شناسی جایی است که می‌توانید پس از یک روز خرید در آن استراحت کنید.

آدرس: سئول ، 15 ، Yeongjung-ro، Yeongdeungpo-gu
ساعت کاری: همه روزه از ساعت 10:30 صبح الی 10 شب
شماره تلفن: 82226382000+

مرکز خرید گالری

فروشگاه گالریا مکانی عالی برای خریدارانی است که به دنبال اجناس با کیفیت و مارک هستند. این مرکز خرید در خیابان Apgujeong Rodeo، یکی از مجلل ترین خیابان های خرید در سئول واقع شده است. تقریباً هر چیزی را در Galleria می‌توانید پیدا کنید، از کفش، کیف، لوازم جانبی گرفته تا لوازم ورزشی و لباس‌های طراحان مشهور. البته قیمت ها بالا هستند؛ بنابراین معمولا برای خریدهای لوکس پیشنهاد میشود.

آدرس: سئول، 343، Apgujeong-ro، Gangnam-gu
ساعت کاری: همه روزه از ساعت 10:30 صبح تا 8 شب
شماره تلفن: 82234494114+
قیمت: بسته به اقلام انتخابی متفاوت است

مرکز خرید Doota

دوتا مال یک مرکز خرید در برج دوسان است که در حدود 300 متری شمال غربی پارک تاریخی و فرهنگی دانگدامون قرار دارد. این مرکز خرید بیش از 600 فروشگاه دارد که تا ساعت 5 صبح باز می‌مانند و می‌توانید اقلام مد روز، سوغاتی‌ها و اقلام قدیمی لوکس را جهت واردات بار از کره جنوبی خریداری کنید. علاوه بر برندهای بین‌المللی مانند Calvin Klein، Reebok، و Boy London، می‌توانید حدود 40 طراح محلی را نیز بیابید که از طریق کنفرانس سالانه طراحان Doota Venture انتخاب شده‌اند. دوتا همچنین خدمات تعویض لباس و بازپرداخت مالیات را برای بازدیدکنندگان خارجی نیز ارائه می دهد.

آدرس: سئول ،برج دوسان، 275، Jangchungdan-ro، Jung-gu
ساعت کاری: دوشنبه تا شنبه از 10.30 صبح تا 5 صبح، یکشنبه از 10.30 صبح تا نیمه شب
شماره تلفن: 8223398238+

مرکز خرید Common Ground

Ground یک مرکز خرید بی نظیر در نزدیکی دانشگاه Konkuk در سئول میباشد که با حدود 200 کانتینر حمل و نقل بزرگ ساخته شده است. این واقعیت به تنهایی باید به شما بگوید که Common Ground حال و هوای متفاوتی دارد، اما مجموعه‌های واقعی مغازه‌های مدرن و جوان پسند با تمرکز بر فرهنگ مستقل، اصالت بیشتری به فضای از قبل خاص می‌افزایند. هر چیزی که بخواهید را میتوانید به راحتی در این مرکز خرید پیدا کنید و کالای مناسب خود را خریداری و با خدمات حمل بار هوایی از کره توسط شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس، به سرعت در داخل ایران تحویل بگیرید.

آدرس: سئول، 200 Achasan-ro، Jayang 4(sa)-dong، Gwangjin-gu
ساعت کاری: همه روزه از ساعت 11 صبح تا 10 شب

عوامل موثر بر هزینه های حمل بار هوایی از کره

در محاسبه هزینه های حمل بار هوایی از کره، چندین فاکتور را مورد توجه قرار میدهیم؛ اما در رابطه با وزن و حجم کالا باید بگوییم که بیشترین تاثیر را بر قیمت گذاری حمل هوایی کالا از کشوری به کشور دیگر دارند. شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس توانسته با ارائه نرخی رقابتی در سرویس حمل بار هوایی خود، به طور چشمگیری به مدیریت هزینه های واردات بار از کره جنوبی کمک کند، ولی دقت داشته باشید که به غیر از کرایه شرکت حمل و نقل، عوامل دیگر نیز باید به خوبی مورد بررسی قرار بگیرند تا هم از هزینه های اضافی بپرهیزید، هم آمادگی کافی برای پرداخت هزینه ها را داشته باشید. برای از مهمترین فاکتورهایی که بر قیمت گذاری حمل بار هوایی از کره به ایران تاثیر میگذارند، عبارتند از :

وزن و حجم بار که هر چه بیشتر باشد، برای هر کیلوگرم بار کمتر محاسبه خواهد شد.
در صورتی که حجم بار شما بسیار زیاد باشد، وزن حجمی کالا مبنای محاسبه هزینه های حمل و نقل هوایی بار قرار خواهد گرفت.
عمل مهم دیگر در قیمت گذاری حمل بار هوایی از کره، کرایه است که شرکت های حمل و نقل بین المللی دریافت میکنند. از این بابت اصلا نگران نباشید؛ ما در شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس تلاش کرده ایم تا بهترین قیمت ها را با بالاترین کیفیت خدمات به مشتریان خود ارائه دهیم.
حمل و ارسال محموله وارداتی از مبدا شهرهای مختلف کره نیز میتواند در مسافت حمل کالا و هزینه های ارسال آن موثر باشد.

مطالب بیشتر :

لیست هزینه های حمل بار هوایی از کره به ایران

اشاره کردیم که فاکتورهای مهمی را در محاسبه هزینه های حمل بار هوایی از کره جنوبی به ایران باید در نظر گرفت؛ از این رو، توصیه میکنیم برای استعلام کرایه حمل بار از کره و سایر هزینه ها، با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا هزینه ها را طبق جزئیات کالا برای شما محاسبه کرده و در اختیار شما عزیزان قرار دهند. برای این که از هزینه های تقریبی حمل بار هوایی از کره جنوبی به ازای هر کیلوگرم بار توسط شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس اطلاع بیشتری داشته باشید، توجه شما را به لیست هزینه های زیر جلب می نماییم:

هزینه حمل و نقل هوایی از کره جنوبی به فرودگاه بین المللی امام خمینی برای +45 کیلوگرم: 8.0 دلار
هزینه حمل و نقل هوایی از کره جنوبی به فرودگاه بین المللی امام خمینی برای +100 کیلوگرم: 7.8 دلار
هزینه حمل و نقل هوایی از کره جنوبی به فرودگاه بین المللی امام خمینی برای +300 کیلوگرم: 7.5 دلار
هزینه حمل و نقل هوایی از کره جنوبی به فرودگاه بین المللی امام خمینی برای +500 کیلوگرم: 7 دلار
هزینه حمل و نقل هوایی از کره جنوبی به فرودگاه بین المللی امام خمینی برای +1000 کیلوگرم: 6.8 دلار
هزینه حمل و نقل هوایی از کره جنوبی به فرودگاه بین المللی امام خمینی برای +1500 کیلوگرم: 6.5 دلار
هزینه حمل و نقل هوایی از کره جنوبی به فرودگاه بین المللی امام خمینی برای +2500 کیلوگرم: 6 دلار
هزینه حمل و نقل هوایی از کره جنوبی به فرودگاه بین المللی امام خمینی برای +3500 کیلوگرم: 5.5 دلار

جدول زمان بندی حمل بار هوایی از کره جنوبی

اگر برای واردات بار از کره جنوبی به دنبال حمل سریع و امن هستید، سرویس حمل بار هوایی از کره با تمام مزایای چشمگیری که با خود به همراه دارد، انتخابی بسیار مناسب برای شما خواهد بود. از آنجا که تیم شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس تمام تلاش خود را میکند تا محموله وارداتی شما را به راحتی و به سرعت به ایران برساند، مدت زمان حمل و نقل هوایی نسبت به حمل بار دریایی بسیار کوتاه تر خواهد بود. برای اطلاع بیشتر از مدت زمان تقریبی حمل بار هوایی از کره، توجه شما را به جدول زیر جلب می نماییم:

پرونده باز نمی شود مجوزهای پرونده را بررسی کنید تا مطمئن شوید که توسط سرور شما قابل خواندن است.

جمع بندی

معمولا بهترین انتخابی که جهت واردات بار از کره جنوبی به ایران پیشنهاد میشود، حمل و نقل هوایی است؛ اما با در نظر گرفتن چندین فاکتور، شما میتوانید بهترین تجربه را از حمل بار به ایران داشته باشید. از آنجا که میدانیم پروسه واردات کالا تا چه اندازه برای وارد کنندگان ایرانی سخت و پیچیده است، ما در شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس تمام سعی خود را کرده ایم تا مسیری راحت و آسوده از حمل و ارسال محموله های وارداتی را برای مشتریان خود فراهم کنیم. شما عزیزان میتوانید با سرویس حمل بار هوایی از کره توسط شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس، با نرخی مقرون به صرفه کالاهای خود را در هر حجمی به کشور وارد نمایید و تحویل بگیرید. جهت کسب اطلاعات بیشتر، کارشناسان ما آماده راهنمایی شما تجار گرامی میباشند.

در مورد حمل بار هوایی از کره جنوبی سوال دارید؟

شما میتوانید یکی از دو روش بسیار عالی را جهت ارسال بار از کره به ایران انتخاب نمایید. این روش ها عبارتند از: حمل بار دریایی و حمل بار هوایی از کره. هر دو روش میتوانند جهت حمل محموله وارداتی و خریداری شده شما مناسب باشند، اما بسته به شرایط و به ویژه وزن و حساسیت های کالا، یکی از این دو روش مناسب تر خواهد بود. اگر به دنبال خدماتی با کیفیت و سرعت بسیار بالا هستید، سرویس حمل بار هوایی از کره به ایران که توسط شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس ارائه میگردد را پیشنهاد میکنیم. در این سرویس تلاش شده تا بهترین خدمات حمل و نقل هوایی با نرخی مناسب به مشتریان عزیز ارائه گردد و نگرانی بابت ارسال انواع کالاهای خطرناک یا نرمال وجود نداشته باشد.

علی رغم اینکه واردات بار از کره جنوبی میتواند یکی از بهترین گزینه ها برای تجار و بازرگانان ایرانی باشد، اما قوانین سفت و سختی نیز وجود دارند که ممکن است فرایند ترخیص و حمل بار را با مشکلاتی مواجه کنند. به علاوه، وجود تحریم های بین المللی امکان حمل مستقیم بار را میتواند دشوار کند و چالش هایی جهت هماهنگی با تامین کننده کره ای و شیوه ارسال کالاها رخ خواهد داد. از این رو، بهترین کاری که میتوانید برای غلبه بر این مشکلات بکنید، همکاری با یک شرکت حمل و نقل بین المللی معتبر است کحه به اندازه کافی پیچ و خم های واردات و حمل کالا از کره به ایران را میشناسند.

البته از دیگر مشکلات حمل بار از این کشور میتواند این باشد که نیاز به حضور شما یا نماینده شما جهت ارائه مدارک و پرداخت هزینه ها وجود دارد؛ بنابراین، تیم متخصص شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس با ارتباطات و نمایندگی هایی که در کره جنوبی دارد، این چالش ها را به راحتی حل خواهد کرد و بی دردسر، محموله شما به مقصد ایران فرستاده خواهند شد.

از محبوب ترین و پرطرفدارترین سرویس های ما جهت ارسال بار از کره، حمل بار هوایی میباشد که بهترین شرایط را با بالاترین سطح از رعایت استانداردها برای مشتریان به ارمغان می آورد. امکان حمل و ارسال انواع کالاهای نرمال و حتی خطرناک، استفاده از سرویس تجمعی و تک بارنامه، سوئیچ B/L تنها بخشی از مزایای فوق العاده ای هستند که این سرویس توسط شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس به همراه دارد. علاوه بر تمام اینها، مدت زمان حمل بار هوایی در مقایسه با حمل و نقل دریایی بسیار کوتاهتر است و بهترین انتخاب برای شرایطیاست که عجله دارید. همچنین، امنیت در حمل محموله مزیت دیگری است که حمل و نقل هوایی با خود به همراه دارد و این اطمینان را به شما میدهد که محموله وارداتی بدون هیچگونه آسیبی به مقصد خواهد رسید.

از نظر کارشناسان شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس، اولین گام از واردات کالا، تحقیق و کسب اطلاعات کافی درباره چگونگی واردات، هزینه ها، قوانین داخلی و خارجی و انتخاب بهترین شرکت های بازرگانی و حمل بار میباشد. اگر بتوانید به خوبی تحقیق و جستجو نمایید، قطعا شانس بیشتری برای انتخاب بهترین و معتبرترین شرکت های بازرگانی و حمل و نقل بین المللی خواهید داشت. انتخاب بهترین شرکت ها از این لحاظ بسیار حائز اهمیت است که تیم آنها به عنوان نماینده شما در تحویل و حمل بار فعالیت خواهند کرد و هر چه تخصص و تجربه بیشتری داشته باشند، پروسه واردات کالا به آسانی به اتمام خواهد رسید.

به علاوه، از دیگر مراحل ابتدایی و البته مهم در واردات بار از کره جنوبی، انتخاب کالای مناسب است؛ کالایی برای واردات مناسب خواهد بود که در بازارهای داخلی و به طور کلی در کشور، مورد نیاز باشند و به مصرف برسند. این گونه میتوانید از سود حاصل از تجارت خود مطمئن باشید.

اول از همه باید بدانید که قصد خرید چه کالاهایی هستند و دنبال چه نوع محصولاتی با چه قیمتی میگردید، در این صورت، میتوانید به راحتی به بهترین مرکز خرید مربوطه مراجعه کنید و بدون اتلاف وقت و هزینه، خرید کنید. از جمله بهترین مراکز خرید سئول میتوانیم به فروشگاه بزرگ لوته، مرکز خرید استارفیلد COEX، مرکز خرید Mecenatpolis، مرکز خرید تایمز اسکوئر، مرکز خرید گالری، مرکز خرید Doota، مرکز خرید Common Ground اشاره کنیم. اگر به اطلاعات بیشتری درباره نحوه خرید از کره و مراکز خرید آن نیاز دارید، توصیه میکنیم با کارشناسان کا تماس بگیرید تا بسته به نیاز شما، بهترین ها را معرفی کنند.

خیر!

هزینه های حمل بار هوایی را تقریبا هیچ گاه نمیتوان به طور دقیق اعلام کرد؛ چرا که هزینه های حمل و نقل همواره به فاکتورهای مختلفی به ویژه وزن و حجم محموله ارسالی بستگی دارد. به علاوه، کرایه ای که شرکت حمل کننده بار دریافت میکند، متغیر است و در بازه های زمانی مختلف ممکن است تفاوت داشته باشد. هرچه وزن و حجم مرسوله بیشتر باشد، به دنبال آن کرایه حمل بار به ازای هر کیلوگرم کمتر محاسبه خواهد شد. در حمل بار هوایی از کره، وزن حجمی کالا را مبنای محاسبه هزینه ها قرار خواهیم داد. همچنیم، مبدا و فرودگاه های ارسال بار هوایی نیز میتواند در کاهش یا افزایش هزینه ها موثر باشند.

شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس همواره تلاش کرده است سرویس های حمل بار هوایی خود را با نرخی مقرون به صرفه و معقول ارائه دهد؛ از این رو، خدمات حمل بار هواییاز کره به ایران به یکی از محبوب ترین و بهترین سرویس های ما تبدیل شده و توانسته یکی از بهترین روش ها جهت ارسال سربع و امن محموله ها باشد. برای استعلام قیمت حمل بار و دریافت جزئیات بیشتر، حتما با کارشناسان ما در ارتباط باشید، اما لیست زیر هم میتواند به شما در برآورد هزینه ها کمک کند:

هزینه حمل بار هوایی از کره به ایران برای +45 کیلوگرم بار: 8 دلار
هزینه حمل بار هوایی از کره به ایران برای +100 کیلوگرم: 7.8 دلار
هزینه حمل بار هوایی از کره به ایران برای +300 کیلوگرم: 7.5 دلار
هزینه حمل بار هوایی از کره به ایران برای +500 کیلوگرم: 7 دلار
هزینه حمل بار هوایی از کره به ایران برای +1000 کیلوگرم: .8 دلار
هزینه حمل بار هوایی از کره به ایران برای +1500 کیلوگرم: 6.5 دلار
هزینه حمل بار هوایی از کره به ایران برای +2500 کیلوگرم: 6 دلار

سرویس حمل بار هوایی از کره بهترین راه برای افرادی است که به دنبال سرعت بالا در ارسال محموله های وارداتی میگردند؛ چرا که در کمتر از 15 روز کاری، محموله شما وارد ایران خواهد شد و تمامیفرایندهای گمرکی، تخلیه و بارگیری، آماده سازی و بسته بندی به انجام خواهند رسید. از این رو، لیست زیر به شما در اطلاع زمان تقریبی حمل بار هوایی از کره به ایران کمک خواهد کرد:

مدت زمان حمل هوایی از فرودگاه بین ‌المللی گیمهی به ایران: 4 تا 6 روز کاری
مدت زمان حمل هوایی از فرودگاه بین‌المللی چئونگ جو به ایران: 4 تا 5 روز کاری
مدت زمان حمل هوایی از فرودگاه بین ‌المللی دایگو به ایران: 3 تا 4 روز کاری
مدت زمان حمل هوایی از فرودگاه بین ‌المللی موان به ایران: 5 تا 7 روز کاری

فرودگاه بین ‌المللی گیمهی Gimhae، فرودگاه بین‌المللی چئونگ جو، فرودگاه بین ‌المللی دایگو، فرودگاه گونسان، فرودگاه گوانگجو، فرودگاه بین المللی ججو، فرودگاه بین‌المللی موان از جمله فرودگاه های بین المللی و مهم کره هستند که در زمینه حمل و نقل هوایی فعالیت میکنند. انتخاب فرودگاه مبدا در جهت ارسال بار، در هزینه ها و مدت زمان ارسال بار نیز موثر خواهد بود.

شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس با دارا بودن مجوز حمل بین المللی انواع کالاها و بیش از 9 سال سابقه درخشان، توانسته با ایجاد شبکه ای گسترده در سراسر جهان و ارائه مشاوره های حرفه ای، بهترین خدمات حمل بار را از اغلب کشورها به ایران فراهم نماید. مشتریان سرویس های حمل بار هوایی میتوانن از خدمات ویژه ای نظیر حمل هوایی کالاهای نرمال و خطرناک، سرویس های تجمیعی یا تک بارنامه، حمل کالاهای تحریمی و غیره با نرخی کاملا رقابتی بهره مند شوند.

5/5 - (1 امتیاز)
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x