حمل بار هوایی از
اتریش

به هر دلیلی اگر نیاز به ارسال بار از اتریش به ایران دارید، آیا روش های حمل بار از این کشور را میشناسید؟ ارسال بار از اتریش ممکن است چالش ها و دشواری های خاص خود را داشته باشد، اما شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس با سال ها تجربه در زمینه حمل بار هوایی از اتریش، آماده است تا بهترین تجربه از حمل و نقل بین المللی کالا و تحویل در فرودگاه بین المللی امام خمینی را برای شما رقم بزند.

آنچه میخوانید

سایر خدمات ما

مقدمه

چهاردهمین کشور ثروتمند جهان، اتریش با پایتخت وین میباشد. اقتصاد اتریش در میان کشورهای اروپایی بسیار مطرح است و توانسته در صادرات کالاهایی نظیر تجهیزات، ماشین آلات، موتور و قطعات خودرو، کالاهای فلزی، آهن و فولاد، دارو و تجهیزات پزشکی، مواد شیمیایی، مواد غذایی، کالاهای نساجی، مواد مصنوعی و انواع کاغذها بسیار موفق عمل کند. به هر دلیلی اگر نیاز به ارسال بار از اتریش به ایران دارید، آیا روش های حمل بار از این کشور را میشناسید؟ ارسال بار از اتریش ممکن است چالش ها و دشواری های خاص خود را داشته باشد، اما شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس با سال ها تجربه در زمینه حمل بار هوایی از اتریش، آماده است تا بهترین تجربه از حمل و نقل بین المللی کالا و تحویل در فرودگاه بین المللی امام خمینی را برای شما رقم بزند.

مطالب بیشتر :

کشور اتریش

پیش از آن که به معرفی خدمات حمل بار هوایی از اتریش که سریع ترین و بهترین روش ارسال بار از اتریش است، بپردازیم، بیاید کمی بیشتر با این کشور اروپایی آشنا شویم. اتریش در اروپای مرکزی و نیم کره شمالی قرار گرفته است که پایتخت آن، شهر وین با جمعیتی بسیار زیاد میباشد. سرسبزی و زیبایی های اتریش به دلیل این است که 75 درصد از خاک آن را کوه های آلپ تشکیل داده اند.

حدود 25 درصد از جمعیت اتریش در شهر وین زندگی میکنند. شهرهای مهم دیگر این کشور که عبارتند از گراس، سالزبورگ، لینز و اینسبروک حدود 100 هزار نفر جمعیت دارند و جمعیت بقیه شهرهای اتریش کمتر از این مقدار میباشد. اگر بخواهیم اطلاعات بیشتری درباره این کشور بدهیم، میتوانیم بگوییم که اسلوونی ها، آلمانی ها، کردهای ترکیه، کروات ها، صرب ها و بوسنی ها حدود 5 درصد جمعیت و آتئیست ها تقریبا 12 درصد جمعیت اتریش را تشکیل میدهند. اتریش به عنوان یکی از ثروتمندترین کشورهای اروپایی شناخته شده است و جمعیت تخمینی آن به 8 میلیون نفر میرسد. اقتصاد کشور اتریش بسیار قدرمتند است و از آنجا که در تنوع در محصولات دانش و تحقیقات و نوآوری بسیار معروف میباشد، در صادرات هم نقش پررنگی ایفاکرده است.

واردات از اتریش یا حمل کالاهای خریداری شده و وسایلی که نیاز دارید از اتریش به ایران، سبب شده تا روش های ارسال بار از اتریش بسیار مطرح باشند. دو روش جهت حمل کالاهای ارسالی از اروپا به ایران قابل استفاده است: حمل بار هوایی و حمل بار زمینی. حمل بار هوایی از اتریش به دلیل سرعت بالا و کیفیت استانداردی که دارد، از جمله سرویس های محبوب ما میباشد که برای ارسال بار از این کشور به شما عزیزان پیشنهاد میشود. برای آشنایی بیشتر با این خدمات، توصیه میکنیم ادامه این مقاله را از دست ندهید.

ارسال بار از وین به ایران

با شهر وین آشنا هستید؟ وین پایتخت کشور اتریش میباشد که سالانه حدود 7 میلیون توریست از آن بازدید میکنند بزرگترین شهر اتریش و نهمین شهر بزرگ اروپا به شمار میرود. جالب است بدانید تا پیش از آغاز قرن بیستم میبادی، وین بزرگترین شهر آلمانی زبان اروپا محسوب میشود. ارسال بار از وین اتریش به ایران از جمله تخصص های شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس درمینه حمل بار هوایی از اتریش میباشد. قوانین و مقررات بین المللی و البته پیچیدگی های حمل و ارسال کالا به ایران به گونه ای است که همکاری با یک شرگت حمل و نقل بین المللی معتبر این اطمینان را به شما میدهد که بدون دردسر، محموله خود را دریافت نمایید.

لیست کالاهای وارداتی از اتریش

اتریش از جمله کشورهای اروپایی است که میتواند مبدا خوبی برای واردات انواع و اقسام کالاها به ایران باشد. باید به شما بگوییم که مهمترین مرحله از واردات کالا از هر کشوری، شناخت و بررسی بهترین کالایی است که میتوانید وارد کنید؛ چرا که به این شکل میتوانید سود حاصل از تجارت خود را تا حد زیادی تضمین نمایید. اما برای واردات و ارسال بار از اتریش کدام کالاها را میتوانید انتخاب کنید؟ ماشن آلات و تجهیزات صنعتی، آهن و تولیدات فلزی، مواد غذایی، دارو و کالاهای پزشکی و انواع کاغذ و مواد مصنوعی از جمله کالاهای وارداتی از این کشور هستند که میتوانید با استفاده از خدمات حمل بار هوایی از اتریش توسط شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس به ایران وارد نمایید.

جالب است بدانید که ایران نیز دارای کالاهای صادراتی به اتریش است که اتفاقا از روش های حمل بار هوایی و زمینی میتوانید جهت ارسال بار به اتریش و حتی فریت بار به این کشور استفاده کنید. انواع محصولات کشاورزی که شامل صیفی جات، سیر، پیاز و سیب زمینی میشوند، انواع لوازم خانگی، مصالح ساختمانی، قیر، مازوت، کک و انواع مشتقات نفتی و فراورده های پتروشیمی از جمله کالاهای صادراتی ایران به اتریش میباشند. ارسال بار و حمل بار هوایی از اتریش توسط فرودگاه بین المللی وین به فرودگاه بین المللی امام خمینی انجام میگیرد و البته به منظور استفاده از خدمات حمل بار زمینی، از کریرهای مختلف برای حمل خرده بار یا فول تراک بهره میگیرند.

مراکز خرید مشهور در وین اتریش

احتمالا درباره خرید از وین اتریش اطلاعات زیادی ندارید، اما بگوییم که این شهر میتواند انتخاب فوق العاده ای جهت خرید و ارسال بار از اتریش به ایران باشد؛ چرا که از اجناس دست دوم و قدیمی گرفته تا جدیدترین و مشهرترین برندها را با تنوعی بی نظیر میتوانید در مراکز خرید وین پیدا کنید. البته قبل از این که به اصل مطلب یعنی معرفی مراکز خرید وین اتریش بپردازیم، بهتر است چند نکته مهم را باهم مرور کنیم. دقت داشته باشید که قبل از حمل بار هوایی از اتریش و هنگام خرید این نکات را فراموش نکنید:

 • به عنوان توریست، باید هنگام خرید فرم Reimbursement را از فروشنده کالای خود بگیرید. این فرم از این جهت حائز اهمیت است که زمان خروج کشور، مالیات روی آن پس گرفته خواهد شد. البته چند شرط دارد: خریدتان باید بیش از 75 یورو باشد و عضو EU نباشید. در هنگام خروج از کشور اتریش، این فرم باید اظهار گردد.
 • در رابطه با ساعت کار مغازه ها باید بگوییم که تایم کاری فروشگاه های توریستی با سایر نقاط شهر وین متفاوت است. معمولا، ساعت کار رسمی مغازه ها از 5 صبح تا 9 شب میباشد که شنبه ها به 6 بعد از ظهر کاهش خواهد یافت.
 • به جز مراکز خرید و پاساژهای معروفی که جهت خرید از وین میتوانید انتخاب کنید، خیابان های مشهوری از جمله کولمارت، نوباگاسه، جوزفشتاتر اشتراسه، کارتنر اشتراسه و خیابان Mariahilferstrasses نیز برای خرید بسیار پیشنهاد میشوند.
 • چانه زدن درباره قیمت ها در بازارها به ویژه بازارهای محلی بسیار رایج است؛ بنابراین به هیچ عنوان خجالت نکشید.

در ادامه لیستی از محبوب ترین مراکز خرید وین تهیه کرده ایم که میتوانید برای خرید انتخاب نمایید و در ادامه با استفاده از خدمات حمل بار هوایی از اتریش به ایران توسط شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس، محموله های خریداری شده خود را به راحتی وارد نمایید.

مرکز خرید وین میته Wien Mitte The Mall

مرکز خرید Wien Mitte The Mallدرست نزدیک ایستگاه راه‌آهن قرار دارد و ورود و خروج از شهر را برای مردم با قطار بسیار آسان می‌کند. این مرکز خرید بیش از 50 مغازه دارد که طیف وسیعی از کالاها را می فروشند، از جدیدترین و به روزترین محصولات گرفته تا کالاهای خانگی معمولی، محصولات مسافرتی، و کتاب. اگرچه صدها فروشگاه در این مرکز خرید فعال نیستند، اما کیفیت آن دست نخورده باقی مانده همین باعث شده تا به یکی از بهترین مراکز خرید در وین تبدیل شود. نزدیکی آن به ایستگاه راه‌آهن تعداد زیادی از شرکت‌های مسافرتی را به خود جلب کرده است، بنابراین اگر به دنبال تورگردان‌های مجرب برای کار در وین هستید، این یکی از بهترین مکان‌ها برای دیدن است.

 • آدرس: وین، Landstraßer Hauptstraße 1b

ساعات کاری:

 • دوشنبه تا جمعه: از ساعت 9:00 صبح تا 8:00 بعد از ظهر
 • شنبه ها: از ساعت 9:00 صبح تا 6:00 بعد از ظهر
 • یکشنبه ها تعطیل است.

خدمات و امکانات مرکز خرید:

 • تجربه خرید راحت
 • فعالیت های سرگرمی
 • ناهار خوری
 • پارکینگ اختصاصی خودرو
 • زمین بازی بچه ها
 • غرفه عکاسی

مرکز خرید The Donau Zentrum

مرکز خرید The Donau Zentrum با بیش از 260 خرده فروشی با برندهای برتر و بیش از 50 کافه و رستوران، یکی از بزرگترین و محبوب ترین مراکز خرید وین و در ادامه، حمل بار هوایی از اتریش است. این مرکز خرید یکی از بهترین مکان‌ها برای خرید میباشد؛ بنابراین اگر می‌خواهید برخی از بهترین مارک‌های طراح های جهانی را امتحان کنید و همچنین برخی از بهترین غذاها را از میان تنوع گسترده ای بهترین رستوران‌های وین، تجربه کنید، The Donau Zentrum را از دست ندهید. طراحی این مرکز خرید خیره کننده است و دکوراسیون داخلی و نورپردازی باکیفیت آن برای مدت طولانی چشم های شما را خیره خواهد کرد.

Donau Zentrum در کاگران بزرگترین مرکز خرید وین و پربازدیدترین مرکز خرید است، با بیش از 260 تجارت در حدود 130000 متر مربع. این که چرا وینی‌ها به طور خاص به این مرکز خرید می‌آیند، ساده است: در Donauzentrum، ممکن است برندهایی را پیدا کنید که در جاهای دیگر وین موجود نیستند. می توانید لباس ساحلی عالی را در Hollister امتحان کنید، رژ لب مناسب را در KIKO بخرید، و سپس ترکیبی عالی از چای را در چایخانه روسی _ فرانسوی تجربه کنید.

 • آدرس: خیابان واگرامر. 94، 1220 وین، اتریش

ساعات کاری:

 • دوشنبه تا جمعه – از ساعت 9:00 صبح تا 8:00 بعد از ظهر
 • شنبه – از ساعت 9:00 صبح تا 6:00 بعد از ظهر
 • یکشنبه تعطیل است

خدمات و امکانات رفاهی:

 • تجربه خرید راحت
 • سرگرمی
 • رستوران های ناهار خوری
 • باغ جادویی (زمین بازی کودکان)
 • وای فای رایگان
 • پارکینگ (کارواش نیز در اینجا موجود است)
 • برخورداری از دستگاه های خودپرداز

مرکز خرید BahnhofCity Wien Hauptbahnhof

مرکز خرید BahnhofCity Wien Hauptbahnhof یکی از جدیدترین مراکز خرید در وین است که در سال 2014 و همزمان با افتتاح ایستگاه مرکزی وین افتتاح شد. این مرکز خرید محبوب دارای بیش از 90 کسب و کار مختلف است که هر چیزی از ادبیات گرفته تا لباس، لوازم الکترونیکی مصرفی، و تنقلات سریع را می فروشند. باز هم، قرارگیری راحت آن در داخل ایستگاه قطار، این مرکز خرید را مورد علاقه مردم محلی و گردشگران قرار می‌دهد که خرید آن را در مسیر خارج از شهر بسیار راحت می‌دانند.

Hauptbahnhof، ایستگاه مرکزی وین، از سال 2014 شروع به کار کرده است، که آن را به یکی از بهترین مکان‌های دیدنی در اتریش تبدیل می‌کند. مرکز خریدBahnhofCity دارای 90 فروشگاه مختلف میباشد که از تنقلات گرفته تا لوازم الکترونیکی مصرفی و کتاب و پوشاک را به فروش میرسانند. شاید رفتن به مرکز خرید در ایستگاه راه آهن عجیب به نظر برسد، اما اگر در همان نزدیکی زندگی نمی کنید، مکان فوق العاده ای برای تهیه مایحتاج ضروری بعد از ساعات کاری معمولی است. بنابراین اگر قصد ارسال بار از اتریش دارید، پیشنهاد میکنیم این مورد را حتما در لیست خود قرار دهید.

ساعات کاری:

 • دوشنبه تا جمعه: از ساعت 9:00 صبح تا 9:00 شب
 • شنبه ها: از ساعت 9:00 صبح تا 6:00 بعد از ظهر
 • یکشنبه ها تعطیل است.

خدمات و امکانات رفاهی :

 • غرفه عکاسی
 • تجربه خرید راحت
 • فعالیت های سرگرمی
 • غذا شناسی
 • دستگاه های خودپرداز
 • نمازخانه
 • وای فای رایگان
 • ارائه خدمات تاکسیرانی

مرکز خرید Auhof

این مرکز خرید در غرب وین با بیش از 140 فروشگاه در حدود 48000 متر مربع، یک مقصد محبوب برای ارسال و حمل بار هوایی از اتریش میباشد. همه مغازه‌هایی که انتظار دارید (از بیژو بریژیت گرفته تا زارا و بیلا تا تشیبو) در اینجا وجود دارند و میتوانید از طیف وسیع و متنوعی از انواع غذاها و کافه ها در این مکان فوق العاده لذت ببرید.

 • آدرس: وین، Albert-Schweitzer-Gasse 6

ساعات کاری مرکز خرید:

 • دوشنبه تا شنبه – 9:00 صبح تا 8:00 بعد از ظهر
 • یکشنبه ها تعطیل است.

خدمات و امکانات رفاهی:

 • رستوران هایعالی
 • فعالیت های سرگرمی
 • تجربه خرید لذت بخش
 • برخورداری از مرکز پزشکی

Lugner City GmbH

مرکز خرید Lugner City GmbH برای رویداد سالانه‌اش، Mr. Lugne Guest Reveal، که اغلب در سینمای داخلی برگزار می‌شود، مشهور است. این مرکز خرید هم برای مصرف کنندگانی که به دنبال معاملات سودمند و مقرون به صرفه هستند و هم مشتریان رده بالایی که مایل به خرید از برخی از معتبرترین برندهای جهان مانند H&M هستند، پیشنهاد میشود. میدان بزرگی که درست در مرکز قرار دارد، جنبه منحصر به فردی از این مکان است، جایی که می توانید رویدادهای هیجان انگیزی را در حال وقوع کشف کنید. اگر از خرید خسته شده اید یا فقط می خواهید کمی استراحت کنید، به این میدان بیایید و انواع برنامه ها و نمایش های رایگان را تماشا کنید.

جالب است بدانید، همیشه این امکان وجود دارد که خود آقای لوگنر به طور خودجوش دسته ای از لباس ها را در کنار جایی که در حال گشت و گذار هستید بچیند یا یک هات داگ را در Mörtels Würstelstand هنگام خرید در شهر Lugner به شما تحویل دهد. بنابراین برای افرادی که قصد واردات و ارسال بار از اتریش را دارند، این مرکز خرید از جمله مراکز خریدی است که میتوانید کالاهای متنوع را با قیمتی مقرون به صرفه پیدا و خریداری نمایید.

 • آدرس: گابلنزگ. 11، 1150 وین، اتریش

ساعات کاری مرکز خرید:

 • دوشنبه تا جمعه – از ساعت 9:00 صبح تا 9:00 شب
 • شنبه ها – از ساعت 9:00 صبح تا 6:00 بعد از ظهر
 • یکشنبه ها تعطیل است.

خدمات و امکانات رفاهی:

 • خريد كردن
 • فعالیت های سرگرمی
 • برخورداری از رستوران ها
 • دارای مرکز پزشکی
 • برخورداری از پارکینگ اختصاصی

مرکز خرید Ringstrassen Galerien

Galeri enیک مرکز خرید در حومه جنوبی شهر قدیمی وین میباشد. این ساختمان شامل دو ساختمان دیگر است که توسط یک پل شیشه‌ای به هم متصل شده‌اند، دیوارهای آن میزبان مجموعه‌ای از فروشگاه‌های ممتاز هستند که بهترین محصولات مد و لوازم زندگی را از سراسر جهان به فروش می‌رسانند. این مرکز خرید فوق‌العاده مدرن میباشد، با طراحی شیک و محیطی جذاب و سنتی که حتما شما را به خرید ترغیب خواهد کرد. در واقع یکی از بهترین مراکز خرید برای تجربه خرید واقعی در وین است، با بیش از 60 بوتیک و فروشگاه شیک، 6 رستوران، و یک سوپر مارکت زنجیره ای برجسته.

افزون بر اینها، Ringstrassen Galerien یک مکان مجلل دوست داشتنی است که در قلب شهر درست در کنار اپرای دولتی واقع شده است. یک مرکز خرید سنتی نیست و اگر می‌خواهید با سرمایه ای کم، خرید زیادی داشته باشید، معمولا پیشنهاد نمیشود. از طرف دیگر، اگر به دنبال یک کت و شلوار دوخته شده از یک مزون لباس مردانه انحصاری، جدیدترین مد ایتالیایی کودکان، برس های موی معروف الکساندر یا غذاهای لذیذ هستید، فروشگاه های این مرکز خرید قطعا مناسب هستند.

 • آدرس: وین، Kärntner Ring 5-7

ساعات کاری مرکز خرید:

 • دوشنبه تا جمعه – از ساعت 10:00 صبح تا 7:00 بعد از ظهر
 • شنبه ها – از 10:00 صبح تا 6:00 بعد از ظهر
 • یکشنبه ها تعطیل است.

خدمات و امکانات:

 • تجربه راحت خريد كردن
 • فعالیت های سرگرم کننده
 • رستوران و کافه

مرکز خرید Columbus

اگر به دنبال یک مرکز خرید معمولی و روزمره در وین اتریش هستید که در آن بتوانید بدون نیاز به پرداخت هنگفت برای برندهای بین المللی یا فریب خوردگی های ارزان قیمت، همه چیزهایی که نیاز دارید را بخرید، مرکز کلمبوس مکانی مناسب برای خرید کردن شما جهت ارسال بار و حمل بار هوایی از اتریش میباشد. مرکز تجاری در فاصله کوتاهی از ایستگاه راه‌آهن قرار دارد و دارای انواع مغازه‌ها، رستوران‌ها و کافه‌های خوب است. همچنین به اندازه سایر مراکز خرید بزرگ و ترسناک نیست، و حتی اگر قصد خرید ندارید، مکان دلپذیری برای گذراندن وقت شما خواهد بود.

 • آدرس: وین، Columbusp

ساعات کاری:

 • دوشنبه تا جمعه – از ساعت 9:00 صبح تا 7:00 بعد از ظهر
 • شنبه – از ساعت 9:00 صبح تا 6:00 بعد از ظهر
 • یکشنبه ها تعطیل است.

خدمات و امکانات رفاهی مرکز خرید:

 • تجربه راحت خريد كردن
 • فعالیت های سرگرمی
 • دارای رستوران و کافه
 • همچنین زمینه هایی را برای فعالیت کسب و کارها فراهم می کند.

قوانین حمل بار هوایی از اتریش

این که چه مقدار با مجاز میتوانید با خود حمل کنید یا جهت ارسال بار از اتریش استفاده کنید، همیشه یکی از دغدغه هایاصلی مسافرین و البته تجار و بازرگانان بوده است. دقت داشته باشید که حمل بار اضافی قطعا هزینه های بیشتری با خود به همراه خواهد داشت که خوشایند نیست. در رابطه با قوانین حمل بار هوایی از اتریش باید بگوییم که معمولا مقدار بار مجاز در تمامی شرکت های هواپیمایی یکسان است؛ اما همچنان ممکن است تفاوت هایی در هر یک از ایرلاین های کشور اتریش وجود داشته باشد. کارشناسان ما در شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس، علاوه بر این که بهترین و به صرفه ترین خدمات ارسال بار از اتریش را برای شما مشتریان عزیز فراهم میکنند، با ارائه مشاوره ای درست در این زمینه به شما کمک خواهند کرد تا از هزینه های اضافی جلوگیری نمایید.

مطالب بیشتر :

محدودیت حمل هوایی کیف دستی ها

در رابطه با کیف دستی هایی که با خود حمل میکنید، قوانین و محدودیت هایی به منظور جلوگیری از خطر مایعات اشتعال زا وجود دارد. چنین قوانین و محدودیت هایی شامل حال افرادی میشود که از یکی از فرودگاه های بین المللی اتحادیه اروپا پرواز دارند یا قصد دارند پرواز خود را در یکی از این فرودگاه ها تغییر دهند. البته این مورد هم اضافه کنیم که ممکن است مشابه این محدودیت ها در کشورهای خارج از اتحادیه اروپا هم انجام بگیرند. منظورمان از مایعات اشتعال زایی که ممکن است در کیف دستی ها قرار بگیرند، لوسیون ها، خمیردندان، نوشیدنی ها، ژل مو، شربت، عطر، فوم اصلا و مواد مشابه آنها میباشد.

قوانین مقدار بار مجاز هواپیمایی اتریشی

شما برای اقلامی که امکان حمل آنها با کیف دستی ها وجود ندارد، میتوانید از چمدان ها استفاده کنید. به علاوه، مقدار بار مجاز در حمل بار هوایی از اتریش توسط هواپیمایی اتریشی به طور کامل تعریف شده و با توجه به کلاس پروازی متفاوت خواهد بود. هزینه ای که شما برای هر بلیط میپردازید، البته براساس مسیر پروازتان، مقدار مشخصی از کرایه حمل بار را هم شامل میشود. در بلیط یا برگه تائیدیه پرواز شما از اتریش، مجوز حمل بار رایگان نیز درج خواهد شد. سایر قوانین حمل بار مجاز هواپیمایی اتریشی در مسیرهای اروپایی و بین قاره ای به شرح زیر میباشد:

 • برای پروازهای مسیرهای اروپایی، مسافرین کلاس پروازی اکونومی لایت قادر به حمل چمدان نیستند.
 • در مسیرهای اروپایی، مسافرهای کلاس پروازی اکونومی کلاس و فلکس، میتوانند یک چمدان 23 کیلویی حمل کنند.
 • در مسیرهای اروپایی، مسافرهای کلاس پروازی بیزینس کلاسقادر به حمل دو چمدان 23 کیلویی هستند.
 • در پروازهای مسیرهای بین قاره ای، مسافرین کلاس پروازی اکونومی لایت قادر به حمل چمدان نخواهند بود.
 • برای مسیرهای بین قاره ای، مسافرهای کلاس پروازی اکونومی کلاس، بیسیک، سیور و فلکس قادر به حمل یک چمدان 23 کیلویی هستند.
 • در مسیرهای بین قاره ای، مسافرهای کلاس پروازی بیزینس سیور و فلکس قادر به حمل دو چمدان 32 کیلویی خواهند بود.

در رابطه با حمل بار هوایی از اتریش بیش از حد مجاز، باید هزینه های اضافی را پرداخت نمایید. کرایه اضافه بار طبق مسیر پرواز و اینکه ایا چمدان اضافه حمل میکنید یا نه، متفاوت خواهد بود. برای اطلاعات بیشتر در این باره، توصیه میکنیم با کارشناسان شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس در تماس باشید.

معرفی فرودگاه بین المللی وین

بزرگ ترین و شلوغ ترین فرودگاه اتریش که دارای خدمات ارسال و حمل بار هوایی از اتریش به ایران میباشد، فرودگاه بین المللی شهر وین یا همان VIE است. این فرودگاه تنها 11 مایل از مرکز شهر فاصله دارد و محل قرارگیری آن به محله شوچات بسیار معروف میباشد. فرودشکاه بین المللی وین دارای سه ترمینال مستقل از هم میباشد که یکی از آنها منحصرا برای شرکت های حمل کننده ارزان قیمت جهت ارسال بار از اتریش ساخته شده است. ترمینال های فرودگاه بین المللی وین از امکانات بسیار مناسبی جهت ارائه به مشتریان داخلی و خارجی برخوردارند و حتی امکان پشتیبانی از هواپیماهای بزرگ نیز وجود دارد.

با توجه به این که فرودگاه وین یک فرودگاه بین المللی است، علاوه بر پروازهای داخلی، اغلب پروازهای آن به مقصد کشورهایی نظیر مجارستان، چک و فرانسه میباشد اما ارائه خدمات حمل بار هوایی به کشورهای آسیایی، امریکای شمالی و آسیا نیز صورت میگیرد. از جمله امکانات قابل توجه این فرودگاه میتوانیم به غرفه تبادل ارز، پارکینگ اختصاصی خودرو، صندوق امانات، بوفه، اتصال رایگان به وایفای، ارائه خدمات به معلولان و.. اشاره کنیم.

در رابطه با ترمینال ها و عملکردهای آنها در فرودگاه بین المللی وین اتریش باید بگوییم که دارای چهار ساختمان ترمینال جدا از هم میباشد که با عنوان های ترمینال اصلی، ترمینال 1، ترمینال 2 و ترمینال سوم شناخته میشوند. به عنوان مثال، یکی از ترمینال های فرودگاه به پروازهای منطقه شینگن و ترمینال دیگر به پروازهای داخلی اختصاص دارد. از آنجا که این فرودگاه وسعت بسیار زیادی دارد، در هفته تعداد بیشماری از پروازهای داخلی و خارجی را مدیریت میکند. شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس از جمله شرکت های ایرانی است که دارای خدمات حمل بار هوایی از اتریش در این فرودگاه به فرودگاه بین المللی امام خمینی میباشد. بنابراین، توصیه میکنیم بهترین روش ارسال بار از اتریش را انتخاب نمایید و با استفاده از خدمات تخصصی ما دیگر نگرانی بابت هزینه ها و امنیت حمل بار خود نداشته باشید.

با توجه به این که شرکت های هواپیمایی از کشورهای مختلف با این فرودگاه همکاری دارند، پیشنهاد میکنیم برای اطلاعات بیشتر، نگاهی به جدول زیر داشته باشید :

پرونده باز نمی شود مجوزهای پرونده را بررسی کنید تا مطمئن شوید که توسط سرور شما قابل خواندن است.

لیست مهمترین فرودگاه های بین المللی اتریش

مهمترین و اصلی ترین فرودگاهی که دارای خدمات حمل بار هوایی از اتریش به ایران میباشد، فرودگاه بین المللی وین است که بالاتر توضیح دادیم و در ادامه نیز بیشتر این فرودگاه را معرفی خواهیم کرد. اما به غیر از فرودگاه بین المللی وین، فرودگاه های بسیاری هستند که در جهت ارسال بار از اتریش بسیار فعالی میباشند و خوب است که اطلاعات کلی نسبت به هر یک از آنها داشته باشید.

فرودگاه بین المللی وین Vienna International Airport – VIE

فرودگاه بین المللی وین در جنوب شرقی شهر وین قرار دارد. در سال 2005، بیش از 230900 پرواز جداگانه در این فرودگاه جهت ارسال بار از اتریش انجام شد و 15.86 میلیون مسافر از فرودگاه وین استفاده کردند. پس از چند سال مذاکره طولانی با جوامع اطراف، تصمیم گرفته شد که ظرفیت پروازهای فرودگاهی با افزودن باند سوم این فرودگاه افزایش یابد. در حال حاضر فرودگاه در حال توسعه (ساخت چندین ساختمان جدید) است تا برای افزایش تعداد مورد انتظار مسافران آماده شود.

جالب است بدانید، فرودگاه بین‌المللی وین پیشرو در تعداد مقصدهای پروازی در اروپای شرقی است: 42 مقصد خدمات هوایی را برای مسافران ارائه می‌کنند. در واقع، وین در رتبه اول شهرهای اروپایی قرار دارد و پس از آن، فرانکفورت (39 مقصد)، پراگ (30 مقصد)، مونیخ (29 مقصد)، بوداپست (21 مقصد)، میلان MXP (21 مقصد) و زوریخ (16 مقصد) قرار دارند.

فرودگاه اینسبروک Innsbruck Airport – INN

محیط زیست توسط ترافیک حمل و نقلی در سراسر جهان، از جمله بخش هوانوردی عمومی، بسیار تحت فشار میباشد. انجام اقدامات احتیاطی برای به حداقل رساندن آسیب ها و حفاظت حداکثری از محیط زیست جزء اساسی استراتژی سازمانی شرکت مدیریت فرودگاه تیرول جهت حمل بار هوایی از اتریش است. فرودگاه اینسبروک به طور مداوم استانداردهای جدیدی را در این زمینه تنظیم می کند؛ البته، نه تنها در اتریش، بلکه به طور کلی در اروپا.

فرودگاه زالتسبورگ Salzburg Airport – SZG

فرودگاه زالتسبورگ خود را به عنوان یک فرودگاه منطقه‌ای مدرن معرفی می‌کند که در ایجاد شغل نیز نقش پررنگی داشته و همچنین، نقشی روزافزون به عنوان یک سرمایه‌گذار قوی در اقتصاد و صنعت گردشگری این کشور ایفا می‌کند. خدمات این فرودگاه بزرگ، شامل جابجایی مسافران از ورود به هواپیما تا سوار شدن به هواپیما و تمام فعالیت‌های مرتبط با آن از جمله برنامه‌های بارگیری برای هواپیما و حمل بار هوایی از اتریش میشود.

فرودگاه گراس Graz Airport – GRZ

این فرودگاه بین المللی در فاصله چند قدمی ایستگاه راه آهن Flughafen Graz-Feldkirchen (حدود 4 دقیقه پیاده روی، خروجی سمت راست سکو) در خط مستقیم بین Graz و Spielfeld-Straß قرار دارد. زمان سفر به فرودگاه از ایستگاه اصلی گراتس تقریباً 12 دقیقه با قطار منطقه ای میباشد؛ در نتیجه شرایط مناسبی هم برای دسترسی افراد فراهم کرده است.

در اوایل قرن بیست و یکم، تعداد مسافران فرودگاه گراتس از مرز 750000 نفر فراتر رفت و در سال 2004 کمی کمتر از 900000 نفر بود. این امر منجر به توسعه نهایی ساختمان ترمینال فعلی در سال 2003 و ساخت ترمینال دوم در سال 2005 شد. سایر ویژگی های فرودگاه بین المللی Graz جهت ارسال بار از اتریش شامل موارد زیر میشود:

خطوط هوایی:

 • خطوط هوایی اتریش (دوسلدورف، لینز، وین)
 • InterSky (برلین _ تمپلهوف، فردریشهافن)
 • لوفت هانزا (فرانکفورت، مونیخ، اشتوتگارت)
 • رایان ایر (لندن _ استنستد)
 • Welcome Air (گوتنبرگ _ لاندوتتر، هانوفر، اینسبروک، استاوانگر)

فرودگاه بین المللی لینز Linz Airport – LNZ

فرودگاه Blue Danube Linz یکی از فرودگاه های منطقه ای پیشرو در اتریش است. به عنوان یک مرکز تدارکات هوانوردی مدرن، در چارچوب دنیای تجارت به طور فزاینده ای به تضمین موقعیت اتریش به عنوان یک قدرت اقتصادی کمک می کند و سفرهای هوایی تعطیلات را در بخش های کوتاه و متوسط فراهم می کند. از جمله خدمات هوایی ویژه ای که فرودگاه بین المللی Linz برای مشتریان خود فراهم کرده، میتوانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

مشتریان

 • به عنوان یک فرودگاه منطقه ای، فرودگاه لینز نقطه شروع ایده آلی برای سفرهای کاری و تعطیلات است و سطح بالایی از خدمات را ارائه می دهد. هدف آنها این است که از طریق ارتقاء زیرساخت‌ها و خدمات مداوم و بهینه‌سازی همچنان به فعالیت خود ادامه دهند.

کارمندان

 • در یک شرکت خدماتی نیروی کار از اهمیت ویژه ای برخوردار است. بنابراین، آنها به دنبال این هستند که میزان زیادی از مسئولیت را به کارکنان آموزش دیده منتقل کنند و در نتیجه پرسنل خود را هم به چالش بکشند. هدف، تضمین رضایت مشتری ها از طریق پرسنل با انگیزه است.

فرودگاه کلاگنفورت Klagenfurt Airport – KLU

قبلاً در سالهای 1926 تا 1938 هفت شرکت هواپیمایی در فرودگاه کلاگنفورت جهت حمل بار هوایی از اتریش فعالیت می کردند. کشورهایی مانند آلمان، ایتالیا، اسلوونی و البته پروازهای داخلی به تمام شهرهای بزرگ اتریش با کلاگنفورت در ارتباط بودند. پس از سال 1950 این فرودگاه با کشورهایی مانند برزیل، اسرائیل، ونزوئلا، هلند، آلمان بریتانیا و غیره نیز توانست ارتباط برقرار کند.

اگر با این فرودگاه سر و کار دارید، می‌توانید از مینی‌موندوس و فواره لیندورم در داخل دهکده‌ها دیدن کنید و در نزدیکی فرودگاه باقی بمانید. از زمانی که وین به پربازدیدترین شهر اتریش تبدیل شد، کلاگنفورت کمتر مورد توجه قرار میگیرد. با این حال، فرودگاه آن همچنان در ارائه رستوران‌ها، فروشگاه‌ها و تراس بازدیدکنندگان در ترمینال‌ها در کنار پشتیبانی VIP بسیار موفق عمل کرده است. با توجه به اندازه کوچک خود، Klagenfurt برای خدمات عالی به مشتریان خود بسیار شناخته شده میباشد!

نحوه استعلام هزینه حمل بار هوایی از اتریش

شما عزیزان برای اطلاع از قیمت تقریبی حمل بار هوایی از اتریش، به راحتی میتوانید با کارشناسان ما در تماس باشید تا با پرسیدن چند سوال از شما، هزینه های تقریبی را محاسبه کرده و مشاوره های لازم درخصوص ارسال بار از اتریش را به شما ارائه دهند. شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس جهت استعلام کرایه حمل بار هوایی از اتریش نیاز به سه مدرک اصلی دارد که عبارتند از: پکینگ لیست ، پروفرما اینویس، گواهی مبدا. با توجه به این که ارائه چنین اسنادی جهت حمل و ارسال بار برای ما ضروری میباشد، در ادامه اطلاعات کامل تری درباره آنها به شما ارائه میدهیم تا از بروز اشتباهات به راحتی جلوگیری نمایید.

مطالب بیشتر :

پروفرما اینویس

پروفرما یا پیش فاکتور از جمله اسناد مهمی است که توسط فروشنده به خریدار صادر میگردد و اطلاعاتی درباره نوع، مقدار و تعداد کالا، آدرس و مشخصات فروشنده و خریدار، قیمت واحد کالا و قیمت کل، شیوه پرداخت هزینه، مدت اعتبار سند پروفرما، زمان تحویل کالا و مبدا کالا را شامل میشود. اگر قصد ارسال بار از اتریش یا هر کشور دیگری را دارید، فراموش نکنید که پروفرما اینویس از مهمترین اسناد و مدارکی است که باید به شرکت حمل کننده کالا، گمرک و بانک و.. ارائه دهید. کارشناسان ما با استفاده از جزئیاتی که در پروفرما درج شده اند، میتوانند تمامی فاکتورها را در نظر گرفته و هزینه حمل بار هوایی از این کشور را در اختیار شما قرار دهند.

پکینگ لیست یا لیست عدلبندی

پکینگ لیست از دیگر اسناد و مدارک مهمی است که در حمل و نقل بین المللی کالا نقش پررنگی را ایفا میکند. از آنجا که پکینگ لیست نسبت به پروفرما جزئیات بیشتری را شامل میشود، تهیه و ارائه آن بسیار اهمیت دارد. پکینگ لیست دارای فهرستی جدل بندی شده است که باید توسط فروشنده کالا تهیه شود و جزئیات کاملی از جمله تعداد، نوع، اعداد، بسته بندی ها و.. را در خود جای داده باشد. شما عزیزان برای تهیه لیست عدلبندی باید فهرستی دقیق و کامل از محموله ارسالی را آماده نماید. البته دقت داشته باشید که تمامی اطلاعات درج شده در این سند باید با پروفرما اینویس تطابق داشته باشند.

گواهی مبدا

چرا به گواهی مبدا جهت استعلام هزینه حمل بار هوایی از اتریش نیاز داریم؟ لازم است بدانید که گواهی مبدا همانطور که از اسمش پیداست، سند مشخص کننده مبدا کالای خریداری شده میباشد. کشور مبدا کشوری است که کالا در آن ساخته، تهیه و پردازش شده باشد، بنابراین تهیه گواهی مبدا به جهت در نظر گرفتن تعرفه های گمرکی و سایر مبالغ مهم میباشد.

جدول مدت زمان حمل بار هوایی از اتریش

در ابتدا باید بگوییم که مدت زمان ارسال بار اتریش به عوامل متعددی میتواند بستگیداشته باشد؛ از این رو، نمیتوان زمان دقیقی ارائه داد. اما ما در شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس همواره تلاش کرده کرده ایم خدمات حمل بار هوایی از اتریش و کارگو را در سریع ترین زمان ممکن به انجام برسانیم. بنابراین، مدت زمان تقریبی حمل هوایی از فرودگاه های این کشور به فرودگاه امام خمینی ایران، حدود 6 تا 10 روز کاری ممکن است طول بکشد:

 • مدت زمان حمل بار هوایی از فرودگاه بین المللی وین به فرودگاه امام خمینی: 6 روز کاری
 • مدت زمان حمل بار هوایی از فرودگاه بین المللی زالتسبورگ به فرودگاه امام خمینی: 8 روز کاری
 • مدت زمان حمل بار هوایی از فرودگاه بین المللی گراتس به فرودگاه امام خمینی: 7 روز کاری
 • مدت زمان حمل بار هوایی از فرودگاه بین المللی اینسبروک به فرودگاه امام خمینی: 9 روز کاری
 • مدت زمان حمل بار هوایی از فرودگاه بین المللی لینز به فرودگاه امام خمینی: 10 روز کاری

هزینه های حمل بار هوایی از اتریش به ایران

همانطور که مدت زمان حمل بار هوایی از اتریش میتواند تحت تاثیر عوامل متعددی قرار بگیرد، هزینه های حمل و نقل هوایی نیز به فاکتورهای مهمی از جمله وزن و حجم محموله ارسالی شما به طور زیادی بستگی دارد. در رابطه با هزینه های تقریبی ارسال بار از اتریش باید بگوییم که میتواند به ازای هر کیلوگرم، حدود 10 دلار باشد؛ از این رو، برای اطلاعات بیشتر میتوانید جدول زیر را بررسی نمایید :

پرونده باز نمی شود مجوزهای پرونده را بررسی کنید تا مطمئن شوید که توسط سرور شما قابل خواندن است.

جمع بندی

بدون شک، هر تاجر و وارد کننده ای به دنبال این است که تمامی مراحل واردات یا صادرات کالا را به راحت ترین شکل ممکن و بدون نگرانی از بروز خسارت و آسیب به اتمام برسانند. اگر تجربه فعالیت تجاری دارید، حتما میدانید که حمل و نقل بین المللی تا چه اندازه حائزاهمیت است؛ به ویژه برای تجار ایرانی که با محدودیت های حاصل از تحریم ها نیز مواجه هستند.

شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس از جمله شرکت های معدود حمل و نقل کشور است که سابقه سال ها فعالیت در زمینه حمل بار از کشورهای اروپایی را دارا میباشد؛ بنابراین، اگر قصد واردات و ارسال بار از اتریش را دارید، ما در کنار شما هستیم. خدمات حمل بار هوایی شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس با بهترین قیمت ها ارائه میگردد و بهترین شرایط را برای شما فراهم خواهند کرد. کافیاست برای کسب اطلاعات بیشتر، با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

در مورد حمل بار هوایی از اتریش سوال دارید؟

اگر نیاز به خدمات واردات بار یا کالاهای خریداری شده خود از اتریش به ایران را دارید، به دو روش حمل بار هوایی و حمل بار زمینی میتوانید بار خود را ارسال نمایید. هر دو روش بسته به شرایط و نوع کالای وارداتی شما میتوانند بهترین باشند؛ اما در هر صورت، سرویس حمل بار هوایی از اتریش به ایران توسط شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس میتواند شرایطی استانداردتر و باکیفیت تر از حمل بار را برای شما عزیزان رقم بزند. معمولا حمل و ارسال بار از وین پیچیدگی های خاص خود را دارد و به راحتی نمیتوانید پروسه های گمرکی و بین المللی را پشت سر بگذارید؛ بنابراین، بهترین انتخاب برای شما و با توجه به نوع کالای وارداتی میتواند حمل با هوایی یا حمل بار زمینی از اتریش به ایران باشد.

تنوع کالاها برای واردات از اتریش به ایران بالاست و اتفاقا در این مورد، تبادلات تجاری نسبتا زیادی بین این دو کشور انجام میگیرد. از جمله محصولاتی که به شما پیشنهاد میکنیم جهت واردات از اتریش انتخاب نمایید، عبارتند از: دارو و تجهیزات پزشکی، انواع کاغذها و مواد مصنوعی، آهن و مصنوعات فلزی، تجهیزات صنعتی و ماشین آلات، مواد غذایی و..

با توجه به این که انتخاب بهترین و پرسودترین کالاها برای واردات، بخش مهمی از این فعالیت تجاری را به خود اختصاص داده است. بهتر است از میان طیف گسترده ای از کالاها که امکان واردات و حمل آنها از اتریش به ایران وجود دارد، بهترین ها را با کمک کارشناسان این حوزه خریداری نمایید. فراموش نکنید که انتخاب نوع کالای وارداتی در حمل و نقل بین المللی نیز بسیار مهم است؛ در نتیجه، امکان استفاده از سرویس حمل بار هوایی از اتریش برای هر نوع کالایی وجود نخواهد داشت.

مرکز خرید وین میته، مرکز خرید The Donau Zentrum، مرکز خرید BahnhofCity Wien Hauptbahnhof، مرکز خرید Auhof، مرکز خرید Lugner City GmbH، مرکز خرید Ringstrassen Galerien، مرکز خرید Columbus از جمله بهترین مراکز خرید وین هستند که برای خرید انواع کالاهای برند و باکیفیت پیشنهاد میکنیم. اگر به وین سفر کردید، حتما به این مراکز خرید سر بزنید و تجربه خرید از آنها را از دست ندهید. از اجناس دست دوم و قدیمی گرفته تا انواع کالاهای برند و مد روز را میتوانید در قیمت های متفاوتی در این مراکز خرید پیدا کنید و هر نوع کالایی که خواستید را جهت واردات و حمل بار از اتریش به ایران انتخاب نمایید. فراموش نکنید که همواره مراکز خرید یکی از بهترین گزینه ها برای منبع یابی و تامین کالاهای مورد نیاز جهت واردات بوده اند.

در پاسخ به این سوال لازم است بگوییم که بله!

حمل و ارسال بار از کشورهای اروپایی به ویژه اتریش به ایران هیچگاه راحت نبوده و قطعا اگر با یک شرکت حمل و نقل بین المللی معتبر همکاری نکنید، با مشکلات جدی و دردسرسازی مواجه خواهید شد. به عنوان مثال، مهم است که بدانید چه مقدار بار مجاز میتوانید با خود حمل کنید یا قوانین حمل بار در فرودگاه های مختلف اتریش چگونه است. به علاوه، قوانین و امور گمرکی در گمرکات کشورهای مختلف، متفاوت میباشد و حتما باید به دست کسانی انجام بگیرد که به اندازه کافی به قواعد و دستورالعمل های جدید بین المللی مسلط هستند. از این رو، تیم متخصص شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس همواره تلاش خود را کرده است تا با دانشو تجربه خود، بهترین تجربه از حمل بار هوایی را برای مشتریان خود رقم بزنند. با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا بتوانید با دریافت مشاوره های لازم، از بروز هزینه های غیرضروری و خسارت های احتمالی جلوگیری نمایید.

بله، فرودگاه بین المللی وین از جمله فرودگاه های بین المللی اتریش میباشد که دارای خدمات حمل بار هوایی به کشورهای اروپایی مانند فرانسه و مجارستان، کشورهای آسیایی و امریکای شمالی است. این فرودگاه، مطرح ترین و معروفترین فرودگاه بین المللی اتریش در زمینه حمل و نقل هوایی میباشد که سه ترمینال مستقل از هم را داراست. به علاوه، امکانات خدمات مناسب دیگری را هم به مشتریان خود ارائه میدهد که از جمله آنها میتوانیم به غرفه های تبادل ارز، صندوق امانات و پارکینگ اختصاصی اشاره کنیم. سرویس حمل بار هوایی از اتریش توسط شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس از مبدا فرودگاه بین المللی وین به فرودگاه بین المللی امام خمینی انجام میگیرد و بهترین خدمات حمل و نقل هوایی را در اختیار مشتریان قرار میدهد.

برای استعلام قیمت حمل بار هوایی از اتریش به ایران، میتوانید همین حالا از طریق سایت شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس یا شماره تلفن 02148000110 با کارشناسان ما در تماس باشید. برای این که استعلام و برآورد هزینه های حمل بار شما با نهایت دقت اعلام شود، باید پروفرما اینویس، گواهی مبدا و پکینگ لیست کالاهای وارداتی خود را آماده داشته باشید تا بتوانیم به خوبی شما عزیزان را راهنمایی نماییم. کارشناسان ما چندین سوال درباره جزئیات کالا و شیوه ارسال بار خواهند پرسید و در ادامه، به طور کامل شما را در جریان هزینه های تقریبی و نحوه ارسال بار از اتریش به ایران قرار خواهند داد.

دلیل اهمیت پکینگ لیست در حمل و ارسال بار از اتریش به ایران، این است که مشخصات و جزئیات کاملیاز کالا و بسته بندی ها و تعدادش را در خود جای داده و میتواند راهنمای بسیار خوبی برای حمل ایمن و بررسی محموله های وارداتی باشد. بنابراین، با توجه به این که پکینگ لیست نسبت به پروفرمای کالا، اطلاعات دقیق تری را درباره نوع، تعداد، اعداد و بسته بندی های کالاهای خریداری شده شامل میشود، ارائه آن برای انجام هماهنگی های حمل بار از اتریش، استعلام کرایه حمل و ترخیص بار از گمرکات هر دو کشور الزامی میباشد.

از آنجا که نمیتوان پاسخ دقیقی به این سوال داد، تلاش کردیم تا با برآورد مدت زمان حمل بار هوایی از فرودگاه های مختلف اتریش به فرودگاه بین المللی امام خمینی، زمان تقریبی را به مشتریان خود ارائه دهیم. معمولا سرویس حمل بار هوایی از اتریش توسط شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس به افرادی پیشنهاد میگردد که نیاز به سرعت بالا در ارسال کالا دارند، یا میخواهند محموله ای باارزش را در امن ترین شرایط به ایران ارسال نمایند؛ بنابراین مهم است که فاکتورهای متعددی نظیر شرایط جوی، ترافیک فرودگاهی، پیک شلوغی ها و تعطیلات را نیز در نظر داشته باشید. اما به طور کلی، حمل بار هوایی از فرودگاه بین المللی وین، فرودگاه بین المللی زالتسبورگ، فرودگاه بین المللی گراتس، فرودگاه بین المللی اینسبروک و فرودگاه بین المللی لینز به مقصد فرودگاه بین المللی امام تهران حدود 6 تا 10 روز کاری ممکن است طول بکشد.

هزینه حمل بار هوایی از اتریش به ایران به ازای هر کیلوگرم بار محاسبه خواهد شد. البته دقت داشته باشید که برای برآورد دقیق هزینه های حمل محموله وارداتی شما نیازبه جزئیات کامل تری از کالاها داریم؛ چرا که وزن و حجم بار در محاسبه چنین هزینه هایی به ویژه کرایه حمل و نقل هوایی بسیار تاثیرگذار است. از این رو، پیشنهاد میکنیم برای اطمینان خاطر بیشتر، جهت کسب الاعات بیشتر درباره هزینه های حمل بار هوایی از اتریش به ایران با کارشناسان شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس در ارتباط باشید.

هزینه حمل هوایی از فرودگاه وین به فرودگاه امام خمینی برای +45 کیلوگرم: 10 دلار
هزینه حمل هوایی از فرودگاه وین به فرودگاه امام خمینی برای +100 کیلوگرم: 9 دلار
هزینه حمل هوایی از فرودگاه وین به فرودگاه امام خمینی برای +500 کیلوگرم: 8 دلار
هزینه حمل هوایی از فرودگاه وین به فرودگاه امام خمینی برای +1000 کیلوگرم: 7 دلار

ما همواره تلاش کرده ایم تا با سال ها سابقه فعالیت در زمینه حمل و نقل بین المللی از سراسر جهان به ایران، بهترین و متنوع ترین خدمات را به تجار و مشتریان ایرانی خود ارائه دهیم. سرویس حمل بار هوایی از اتریش به ایران یکی محبوب ترین خدمات کارگو توسط شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس میباشد که با بهترین نرخ جهت ارسال انواع کالاهای نرمال و حتی خطرناک ارائه میگردد. علاوه بر تمام اینها، برخورداری از مجوزهای معتبر بین المللی، 9 سال سابقه درخشان، شبکه گسترده بین المللی، تیم مشاورین حرفه ای، امکان حمل انواع کالاهای تحریمی و حمل کالا از تمامی کشورها از جمله ویژگی های منحصر به فرد شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس میباشند.

5/5 - (1 امتیاز)
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x