حمل بار زمینی از
فرانسه

اگر تمایل دارید با فرایند ارسال بار از فرانسه به ایران، مدت زمان، هزینه و شیوه های حمل آن آشنا شوید، ادامه این مطلب را دنبال کنید. شما عزیزان در صورت آگاهی داشتن از سرویس های شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس می‌ توانید روشی مناسب را برای تجارت خود برگزینید و با خدمات آن به طور کامل آشنا شوید تا محصولات و بار شما به راحتی و با قیمتی مناسب حمل شوند.

آنچه میخوانید

سایر خدمات ما

مقدمه

آمار و ارقام نشان دهنده این است که در سال نود و پنج کشور فرانسه بین نه کشور برتری بوده که از لحاظ واردات و صادرات با کشور ایران تعامل بسیار قابل قبولی داشته است. ماشین‌ آلات، ابزارهای صنعتی و محصولاتی با تکنولوژی پیشرفته از جمله کالاهایی می باشند که به روش حمل بار زمینی از فرانسه به ایران وارد خواهند شد. در فرایند ارسال بار از فرانسه به ایران آن چه که بسیار حائز اهمیت است نوع روشی می باشد که برای نقل و انتقال انتخاب می شود. یکی از روش‌ هایی که از لحاظ اقتصادی صرفه اقتصادی دارد، روش حمل بار زمینی از فرانسه است.

اگر تمایل دارید با فرایند ارسال بار از فرانسه به ایران، مدت زمان، هزینه و شیوه های حمل آن آشنا شوید، ادامه این مطلب را دنبال کنید. شما عزیزان در صورت آگاهی داشتن از سرویس های شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس می‌ توانید روشی مناسب را برای تجارت خود برگزینید و با خدمات آن به طور کامل آشنا شوید تا محصولات و بار شما به راحتی و با قیمتی مناسب حمل شوند.

مطالب بیشتر :

بهترین روش های ارسال بار از فرانسه (هوایی و زمینی)

شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس نقل و انتقال محصولات و بار مشتریان از فرانسه، آلمان و دیگر کشورهای اروپایی را به سه روش حمل بار هوایی، حمل بار دریایی و حمل بار زمینی انجام می دهد. ارسال بار از فرانسه با روش زمینی از گذشته تاکنون بسیار مورد توجه تجار قرار گرفته و یکی از روش های قدیمی نقل و انتقال به حساب می آید. هر چند امروزه با پیشرفت تکنولوژی و ارائه سرویس های متعدد در صنعت نقل و انتقال نقش حمل بار زمینی از فرانسه و دیگر کشور های اروپایی کمتر شده ولی یکی از روش های مقرون به صرفه حمل بار از کشورهای اروپایی می باشد.

باید گفت که شرکت ها با خدمات فراوان خود از بیشتر نقاط کل دنیا این آمادگی را دارند تا مرسولات وارداتی را از گمرک های مرزی ایران توسط تریلی های پیشرفته ، کامیون ها و… با روش زمینی وارد کنند و به سازمان های مربوطه تحویل دهند. از روش های ارسال بار از فرانسه حمل بار هوایی می باشد که برخلاف روش حمل بار زمینی از فرانسه سرعت بیشتری دارد ولی به نسبت آن هزینه بیشتری باید بابت آن پرداخت شود. در ادامه این دو روش از ارسال بار از فرانسه به طور کامل معرفی خواهیم کرد.

روش حمل بار زمینی از فرانسه

این روش از ارسال بار از فرانسه به دو روش فول تراک (FTL) و خرده بار(LTL) انجام خواهد شد. حمل خرده بار در حمل بار زمینی از فرانسه به روشی گفته می شود که مقدار آن به نسبت گنجایش یک کامیون کمتر باشد ولی در روش فول تراک تجار قادرند چندین تراک را برای جا به جایی بار خود به اجاره کنند. زمان حمل بار زمینی از فرانسه در این دو روش با هم تفاوت هایی دارند. این مدت زمان به شرکت کریر بار بستگی خواهد داشت. به طور کلی زمان حمل بار زمینی از فرانسه به روش خرده بار ممکن است پانزده الی بیست روز و روش فول تراک ده الی دوازده روز طول بکشد.

نرخ این روش از ارسال بار از فرانسه به نسبت دیگر شیوه ها بسیار پایین تر است و به طور معمول بازرگانان اگر زمان کافی برای جا به جایی داشته باشند، به دلیل پایین بودن قیمت این روش بهترین گزینه برای مرسولاتی با وزن بالا می باشد.

روش حمل بار هوایی از فرانسه

از ایرلاین های ایرانی که در خدمات خود پرواز های ثابت به فرودگاه فرانسه دارد ماهان ایر می باشد. این فرودگاه به علت دارا بودن پروازهای مستقیم از فرانسه به ایران و همچنین بالعکس ، هزینه ارسال بار از فرانسه به روش هوایی به طور قابل توجهی کاهش داده اند. شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس با داشتن نمایندگی از ایرلاین های مختلف کشور قادر است علاوه بر هزینه حمل بار زمینی از فرانسه، هزینه حمل بار هوایی را نیز با کمترین قیمت به مشتریان خود ارائه دهد.

حالا شاید برای شما عزیزان این سؤال به وجود بیاید که هزینه حمل بار هوایی از فرانسه چقدر ممکن است باشد؟ اصلا آیا این روش برای جا به جایی بار انتخاب مناسبی است؟ به طور کلی هزینه جا به جایی جهت ارسال بار از فرانسه بستگی به عواملی همچون وزن و حجم محصول دارد و نرخ ثابتی را نمی توان برای آن پیش بینی کرد. اما آن چه که نسبت به دیگر روش های ارسال بار از آلمان روشن است، آن است که این شیوه جهت حمل کالاهایی با حجم بالا صرفه اقتصادی نخواهد داشت و مناسب نمی باشد.

البته از اصلی ترین مزایای حمل بار هوایی در مقابل حمل بار زمینی از فرانسه مدت زمانی است که از مبدأ تا مقصد طول می کشد. زمان حمل بار هوایی از فرانسه بین سه تا پنج روز طول خواهد کشید که سرعت آن سبب شده است بسیاری از تجار و بازرگانان که زمان برایشان مهم است این روش را انتخاب کنند.

حمل بار زمینی از فرانسه به چه روش هایی انجام می گیرد؟

ارسال بار از فرانسه در شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس تنها به بارگیری و تخلیه در مبدا و مقصد ختم نمی شود. انتخاب روش نقل و انتقال مناسب (حمل بار هوایی، حمل بار دریایی، یا حمل بار زمینی از فرانسه)، انتخاب مسئول حمل یا ارائه دهنده مناسب نقل و انتقال، و خیلی از موارد دیگر که جهت نقل و انتقال با سرعت بالا و هزینه کم مد نظر است را در شامل می شود. وقتی درباره حمل بار زمینی از فرانسه صحبت می کنیم، صنعت حمل و نقل مسئول أکثر نقل و انتقال هایی است که به روش زمینی انجام می شود. مرسوله هایی که با کامیون حمل می شوند را به دو گروه تقسیم بندی می کنیم.

گروه اول کامیون با ظرفیت فول تراک (‌FTL) و گروه دوم کامیون کمتر از ظرفیت کل بار یا حمل خرده بار (LTL) می باشد. هر دو سرویس نقل و انتقال جهت ارائه سطح گسترده ای از خدمات شخصی سازی شده توسط ارسال کننده کالا به کار برده می شوند که در ادامه هر یک را به طور کامل شرح می دهیم.

حمل بار زمینی از فرانسه به روش فول تراک (FTL)

در روش حمل بار زمینی از فرانسه با گنجایش کامل کامیون یا همان روش FTL، بهترین انتخاب برای مرسوله هایی بزرگ یا کالاهای انبوه می باشد، طوری که فضای کل کامیون را در بر خواهند گرفت. کامیون تنها مرسوله را از شرکت شما بارگیری خواهد کرد و فقط به بار شما اختصاص دارد و بارهای افراد دیگر را در آن جای نمی دهند. به طور کلی حتی اگر مرسوله شما کل کامیون را اشغال نکند، بازهم ظرفیت کل کامیون به شما تعلق دارد و نمی توان مرسولات دیگر را در آن قرار داد. بیشتر شرکت ها برای بالا بردن رضایت مشتریان شرکت حمل و نقل این خدمات را ارائه خواهند داد تا مطمئن شوند که محصولات آن ها در حین ارسال بار از فرانسه و دیگر کشورهای اروپایی، با کالاهای دیگر در تماس نیستند.

به طور معمول از این شیوه ارسال بار از فرانسه در مواقعی به کار برده می شود می شود که مرسوله مد نظر نیاز به ظرفیت کل کامیون را دارد؛ به عنوان نمونه، برای نقل و انتقال یک تراکتور کلاس هشت نیاز به یک تریلی مجهز به یخچال یا یک ون خشک است.

بنابراین در این شیوه از حمل بار زمینی از فرانسه، فقط محموله یک تاجر را در کامیون جای خواهند داد و کل کامیون مختص همان فرد است خواه محموله ی ارسال شده فضای کل کامیون پر کند یا خیر و مشتری این حق را خواهد داشت که محدودیت کامیون را مشخص کند. برای ارسال بار از فرانسه انتخاب شیوه فول تراک این حق را به مشتری می دهد تا در مورد تعویض محصولات یا جای گیری آن ها در کنار محصولات دیگر مشتریان نگران نباشند.

حمل بار زمینی از فرانسه به روش خرده بار(LTL)

حمل بار خرده بار، در مواقعی کاربرد دارد که یک تریلر یا کامیون به جای بارگیری مرسوله از یک شرکت جداگانه، مرسولات را از چندین حامل بار متعدد دریافت خواهند کرد. در این روش از ارسال بار از فرانسه، مرسوله های مختلفی در یک تریلر یا کامیون بارگیری خواهند شد تا از کل گنجایش آن ها استفاده شود. کسب ‌و کارهای کوچکی هستند که شرایط نقل و انتقال کمتری دارند و دارای محدودیت هایی نیز هستند که به طور معمول این نوع از حمل بار زمینی از فرانسه را انتخاب خواهند کرد‌.

چگونگی استفاده از روش های حمل بار زمینی از فرانسه ( FTL و LTL )

روش حمل بار زمینی از فرانسه به صورت فول تراک مطابق مدل توزیع مکان به مکان صورت می گیرد. در این شرایط، ارسال کننده مرسوله ( FTL ) خود را در کامیون یا تریلر بارگیری خواهد کرد، بعد به طور مستقیم و بدون این که توقفی باشد به سمت مقصد مورد نظر حرکت خواهد کرد اما روش ارسال بار از فرانسه به صورت خرده بار یا LTL، مطابق مدل توزیع شعاعی خدمات ارائه خواهد داد. در وهله اول، مرسوله های کوچک و کم حجم مربوط به چندین فرد حامل در یک حوزه یا بخش ویژه گرد آوری خواهد شد. بعد این مرسوله ها را به مرکز پخش خواهند آورد و در داخل یک کامیون یا تریلر جای گیری می شوند.

این روش از ارسال بار از فرانسه بر خلاف روش فول تراک در بین راه در مکان های مختلف توقف خواهد کرد و بعد به سمت مقصد مورد نظر به حرکت در خواهد آمد. این مورد از واضح ترین تفاوت های حمل بار زمینی از فرانسه به روش فول تراک و خرده بار به حساب می آیند. در واقع از رایج ترین سرویس های حمل بار زمینی از فرانسه در شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس روش های فول تراک و خرده بار می باشد.

تفاوت های FTL و LTL

شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس ارسال بار از فرانسه به روش زمینی را به دو صورت فول تراک (FTL) و خرده بار(LTL) انجام می دهد که در یک مورد مشترک هستند، آن هم این است که هر دو روش حمل بار زمینی از فرانسه، مرسولات مستری فقط از طریق جاده جا به جا خواهند شد. اما با این حال، دارای تفاوت هایی نیز هستند که آن ها را در ادامه بررسی خواهیم کرد.

هزینه

در ارسال بار از فرانسه به روش خرده بار زمانی هزینه تمام شده پایین است که چند پالت را به طور همزمان فرستاد، زیرا به جای پرداخت هزینه ی کل گنجایش یک کامیون یا تریلر، فقط لازم است که هزینه ی فضایی که مرسوله اشغال کرده را پرداخت کرد. شرکت های نقل و انتقالی همانند شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس هستند که ایمنی مرسولات مشتریان را موقع پر کردن تریلر با دیگر مرسولات که باید به سمت مقصد مشترک ارسال شوند را به طور کامل ضمانت می کنند. در خدمات حمل بار زمینی از فرانسه به روش فول تراک نیاز است که کل کامیون را اجاره کرد و این مورد سبب افزایش هزینه به نسبت روش خرده بار می باشد.

زمان نقل و انتقال

فاصله زمانی مورد نیاز جهت تحویل مرسوله بعد از دریافت از کشور مبدا را زمان نقل و انتقال می گویند. در صورت بارگیری به روش خرده بار (LTL) در حمل بار زمینی از فرانسه، مرسولات به طور مستقیم به مقصد نخواهند رسید چون که کامیون ها و تریلر های خرده بار باید چندین مرسوله را به مشتریان مختلف تحویل دهند. ممکن است زمان واقعی روش حمل خرده بار با زمان تحویل تخمین زده شده تفاوت داشته باشد. به همین منظور، رانندگان کامیون های خرده بار زمان تحویل از پیش تعیین شده و مشخصی برای تحویل مرسوله در محل مورد نظر نخواهند داشت. زمان نقل و انتقال برای حمل ارسال بار از فرانسه به روش فول تراک قابل پیش بینی می باشد؛ چون کامیون ها و تریلرهای FTL فقط مرسولات یک ارسال کننده را بارگیری خواهند کرد.

در این روش بعد از دریافت مرسوله، کامیون یا تریلر اجاره گرفته شده مستقیماً به سمت مکان مورد نظر حرکت می کند و در مدت زمانی که تخمین داده شده خواهد رسید. در مورد سرویس حمل بار زمینی فول تراک این اطمینان وجود دارد که مرسوله در زمان معین تحویل داده خواهد شد.

سلامت و ایمنی کالا

در حمل بار زمینی از فرانسه به روش فول تراک یا FTL، شاید محصولات شما بار ها فرآیند بارگیری و تخلیه را انجام دهند، زیرا مرسوله ارسال کننده های دیگر پیش از تحویل مرسولات شما بارگیری خواهند شد. در این فرآیند ممکن است کالاها دست کاری و یا در معرض خطر قرار بگیرند؛ اگر محموله شما شامل کالاهای شکننده و حساس باشند احتمال خسارت دو چندان خواهد شد. ارسال کننده بار به روش فول تراک یا FTL ایمنی کامل مرسوله را ضمانت خواهد کرد، چون مرسوله شما بعد از بارگیری کامیون، مهر و موم خواهد شد و راننده بدون توقف در بین راه به طرف مقصد نهایی حرکت خواهد کرد.

وسایل نقلیه حمل بار زمینی از فرانسه

ارسال بار از فرانسه به روش زمینی از متداول ترین و کم هزینه ترین شیوه های نقل و انتقال بار است. به طور کلی حمل بار زمینی هم به صورت داخلی و هم بین المللی انجام می شود که با توجه به نوع بار، حجم و مسافت مبدا و مقصد با وسایل نقلیه های متعددی حمل و نقل می شوند. انواع کامیون ‌ها، وانت‌ ها و ماشین ‌های سنگین طبق نوع و ابعاد بار با کابین‌ های ویژه و اختصاصی تولید شده اند که برای نقل وانتقالات به روش زمینی مناسب می باشند و امنیت و سلامت مرسوله را محفوظ نگه می دارند.

در روش حمل بار زمینی از فرانسه و دیگر کشور های اروپایی افراد با استفاده از ماشین، قطار، مترو، اتوبوس در مسیرهای کوتاه و طولانی کالا جا به جا می شوند. ولی برای حمل و نقل و جا به جایی انواع اجناس از کامیون‌ های یخچالی، کامیون‌ های کفی، تانکر و تریلی استفاده خواهد شد.

مطالب بیشتر :

فرایند حمل بار زمینی از فرانسه

شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس حمل بار زمینی از فرانسه به ایران را به روش های فول تراک و خرده بار انجام می دهند. اگر روش ارسال بار از فرانسه خرده بار باشد به محدوده زمانی دو الی سه هفته نیاز است. اما اگر روش فول تراک انتخاب شده باشد، بین دوازده الی بیست روز کمتر زمان لازم است. برای برآورد هزینه حمل بار زمینی از فرانسه به کشور باید نوع قرارداد، روش جا به جایی و فاصله مبدا تا مقصد در نظر گرفته شود چون این موارد از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند. در روش حمل خرده بار یا همان LTL ملاک برآورد هزینه واحدی به نام CBM می باشد که معادل دویست کیلوگرم و یک متر مکعب است.

در روش حمل بار زمینی از فرانسه به صورت فول تراک هزینه یک کامیون به طور کامل برای هزینه جا به جایی بار مد نظر است. اگر نیاز دارید هزینه های مرتبط با ارسال بار از فرانسه به کشور برای شما عزیزانی که مالک بار هستید کاهش پیدا کند، بهتر است قرارداد خود را با فروشنده از نوع FCA تنظیم کنید. در این نوع قرارداد هزینه ‌هایی همچون هزینه گمرک و بارگیری بر روی کامیون به عهده ارسال کننده می باشد. کامیون و ترانزیت دو ابزار حمل و نقل برای انجام حمل بار زمینی از فرانسه به ایران هستند.

ارسال بار از فرانسه به روش زمینی یکی از بهترین گزینه ها برای جا به جایی انواع محصولات سبک و سنگین می باشد، چون پایین بودن قیمت، سرعت بالا، مطمئن بودن و انعطاف پذیری مناسب از مزایای این روش است. همچنین در این روش فرآیند ردیابی بسیار راحت بوده و تحویل های پشت سر هم را نسبت به دیگر روش های نقل و انتقال ارائه خواهد داد.

همچنین، حمل بار زمینی از فرانسه در برابر تأخیرها یا دیگر مشکلات همچون شرایط بد جوی کمتر تحت تأثیر قرار خواهد گرفت. بنابراین می توان گفت ارسال بار از فرانسه به روش زمینی، بهترین انتخاب برای جا به جایی مرسولات حساس به زمان می باشد.

دلایل انتخاب حمل بار زمینی از فرانسه

مقرون به صرفه
سریع و قابل اعتماد
انعطاف پذیر
ایمنی بالا
قابل ردیابی
انتشار کم
تجربه بهبود یافته مشتری
ظرفیت مناسب
محدودیت های کمتر

عوامل اثر گذار بر هزینه های حمل بار زمینی از فرانسه

همان گونه که گفته شد یکی از سرویس های پر طرفدار شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس حمل بار زمینی از فرانسه است که به دو صورت فول تراک و خرده بار بنا به در خواست مشتری انجام می شود. بنابراین یک سری عوامل هستند که می توانند بر روی هزینه های ارسال بار از فرانسه تأثیر مستقیم داشته باشند. بهتر است برای برآورد هزینه حمل بار زمینی از فرانسه به ایران به عوامل اشاره شده در زیر توجه داشت؛

شیوه حمل محموله

اگر چنان چه روش حمل بار زمینی از فرانسه به صورت خرده بلر یا همان LTL باشد برای برآورد هزینه جا به جایی از واحدی به نام CBM یا متر مکعب استفاده خواهد شد. این واحد معادل حجم یک متر مکعب و وزن دویست کیلوگرم می باشد. اگر بار مشتری از دویست کیلو‌گرم بیشتر وزن داشته باشد یا کامیون به صورت فول تراک یا همانFTL باشد هزینه هر کامیون یا تریلر به عنوان هزینه حمل محموله در نظر گرفته خواهد شد.

فاصله مبدا تا مقصد

مسافت مبدا تا مقصد یکی دیگر از عوامل تأثیر گذار در هزینه حمل بار زمینی از فرانسه می باشد. به طور کلی هر چه این فاصله طولانی تر باشد هزینه ارسال بار از فرانسه نیز بیشتر خواهد بود.

نوع قرارداد

نوع قراردادی که خریدار با فروشنده محصول تنظیم خواهد کرد، مشخص کننده میزان مسئولیت خریدار در پرداخت هزینه ‌های باربری می باشد. در قراردادی به اسم FCA بیشتر هزینه های باربری شامل هزینه گمرک و بارگیری بار داخل کامیون بر عهده ارسال کننده کالا یا همان فروشنده خواهد بود. اما اگر قرارداد خریدار از نوع Ex Works باشد هزینه های باربری که شامل هزینه گمرک و بارگیری بر روی کامیون است بر عهده ارسال کننده نیست و خریدار باید این هزینه ها را تقبل کند.

برای این که به طور دقیق بتوان هزینه های حمل بار زمینی از فرانسه به ایران را محاسبه کرد بهتر است با کارشناسان شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس مشورت کنید که براین این کار با رفتن به سایت شرکت شما به راحتی به کارشناسان دسترسی پیدا خواهید کرد و می توانید به صورت آنلاین از هزینه ارسال بار از فرانسه به ایران به روش زمینی آگاه شوید.

مراحل واردات بار از فرانسه به ایران

تجارت و روابط بازرگانی یکی از بخش های مهم و حیاتی در هر کشور به حساب می آید و این مسئله برای کشورهای در حال توسعه همچون کشور ایران بسیار با اهمیت است و باعث پیشرفتی بزرگ خواهد شد. باید به این نکته توجه داشت با توجه به تحریم ‌های اقتصادی علیه کشور، ایران رشد اقتصادی آن چنانی را تجربه نخواهد کرد یا به عبارت دیگر می توان گفت برای بهره بردن از رشد اقتصادی مناسب باید این تحریوهای ناعادلانه را دور زد تا محصولات مورد نیاز کشور به واسطه واردات به کشور انتقال پیدا کنند؛ در نتیجه برای ارسال بار از فرانسه و واردات کالا باید مراحلی پیموده شود. مهم ترین مراحل جهت حمل بار زمینی از فرانسه و ترخیص کالا به شرح زیر می باشد.

 • ارسال مدارک و اسناد مورد تأیید و معتبر توسط متقاضی یا مشتری
 • أخذ مجوز ترخیص کالا در فرانسه
 • تکمیل اسناد و مدارک لازم برای ثبت سفارش و ارائه مدارک مرتبط به اداره استاندارد و سازمان نقل و انتقال برای بررسی
 • دریافت مجوز و پرینت اظهارنامه و اسنادی که برای ترخیص بار در فرانسه لازم و ضروری است.
 • پیمودن فرآیند احراز هویت و دریافت شماره کوتاژ
 • مشخص نمودن مسیر خارج شدن از کوتاژ
 • مجوز بارگیری محصولات وارداتی و خارج شدن از مبدا مورد نظر
 • ثبت نشانی متقاضی و اعلام آن به سازمان حمل بار زمینی برای برنامه ریزی دقیق

پرسودترین کالاهای وارداتی از فرانسه

برای دریافت سود فراوان از ارسال بار از فرانسه باید به مراحل واردات به روش حمل بار زمینی از فرانسه و دیگر کشورهای اروپایی بسیار توجه کرد. چون که آگاهی از مراحل ارسال بار از فرانسه به روش های مختلف مخصوصا روش حمل بار زمینی یکی از مهم ترین فاکتور ها در واردات محصولات متنوع از فرانسه و کشورهای اروپایی محسوب می شود. اما نکته قابل توجه این است که علاوه بر شناخت این مراحل بسیار مهم باید به پرسودترین کالاهای وارداتی از فرانسه را نیز به طور کامل شناخت. به طور کلی باید گفت پرسودترین کالاهای وارداتی از فرانسه محصولاتی هستند که در داهل کشور تولید نمی شوند یا به ندرت تولید خواهند شد که در این شرایط به سختی می توان آن را خریداری کرد. از این رو بیشتر عموم ترجیح می دهند که محصولات مورد نیاز خود را در بین کالاهای وارداتی خریداری کنند.

بیشتر واردات کالا به روش حمل بار زمینی از فرانسه کالاهای پر مصرفی هستند که مورد نیاز أکثر کارخانه ها و تولیدکنندگان می باشند، به همین دلیل واردات این نمونه از محصولات سود فراوانی را برای تجار و بازرگانان در پی خواهد داشت. از پر سودترین کالاها جهت واردات از فرانسه و دیگر کشور های اروپایی می توان موارد زیر را نام برد‌.

 • قطعات الکترونیکی
 • انواع تجهیزات پزشکی و اقلام دارویی
 • اقسام ماشین آلات صنعتی
 • مواد اولیه کارخانجات صنعتی
 • قطعات کامپیوتری

مطالب بیشتر :

پرکاربردترین کانتینرها در حمل و نقل بین المللی

پرکاربردترین کانتینرها در حمل و نقل بین المللی که شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس در حمل بار زمینی از فرانسه و دیگر کشور های اروپایی از آن ها استفاده می کند شامل کانتینرهای استاندارد، یخچال دار و فلت رک و… است‌. اگر در حال بررسی شرایط و به دنبال ارسال بار از فرانسه هستید، پیشنهاد می دهیم که نخست اطلاعات خود را درباره پر کاربردترین کانتینرها بالا ببرید. در ادامه یازده کانتینر پر استفاده در صنعت نقل و انتقال را مورد بررسی قرار می دهیم که هر شخصی در صنعت نقل و انتقال لازم است از آن آگاهی کامل داشته باشد.

کانتینر همه منظوره «general purpose container»

کانتینرهای همه منظوره که با نام کانتینر خشک نیز معروف هستند، شرایط بد جوی تاثیری روی آن ها نخواهد داشت. این کانتینر پر استفاده با دیوار و کف فلزی پوشانده شده است و دارای سقفی محکم و سختی می باشد. این نوع از بارگنج ها بیشترین استفاده را در ارسال بار از فرانسه و دیگر کشورهای اروپایی را دارند و بیشترین حجم از محموله های معمولی را حمل و نقل خواهند کرد. می توان با نصب تجهیزاتی همچون کیسه های آستردار «Liner Bags» یا فلکسی تانک «Flexi tank» در این نوع از بارگنج ها، انوع مخصوصی از محموله های مایعات یا خشک را انتقال خواهند داد.

فلت رک «flat rack container»

دیواره های جانبی این نوع از بارگنج ها که دارای ساختاری ساده هستند را می توان تا کرد. دیوارهای انتهایی به قدری محکم هستند که امنیت محموله را ضمانت می کنند. به همین دلیل، بارگنج های فلت رک برای حمل محموله هایی که ابعاد بسیار بزرگ دارند همچون ماشین آلات صنعتی، خودرو، قرقره های بزرگ و مواد اولیه ساخت و ساز، مناسب می باشند.

اپن تاپ «open top container»

سقف این نوع از بارگنج ها را به طور کلی می توان در صورت عدم نیاز برداشت؛ به همین علت، برای حمل محموله هایی که ارتفاع بسیار زیاد دارند مناسب هستند. می توان ماشین آلات صنعتی با ارتفاع بالا یا دیگر کالاهای تولید شده سنگین که فقط با استفاده جرثقیل یا پل های غلتان قابلیت جا به جایی دارند را با بارگنج های اپن تاپ انتقال داد.

کانتینر دو درب «Double Door Container»

از آن جایی که در هر دو طرف این بارگنج دارای درب است، با نام “کانتینر تونل” نیز معروف می باشد. این نوع بارگنج ها برای ارسال بار از فرانسه ( بارگیری و تخلیه با سرعت بالای محموله) مناسب می باشند و فضایی مناسب برای نقل و انتقال محصولاتی همچون فولاد و آهن به حساب می آیند.

کانتینرهای کیوب «High Cube Container»

به جز ارتفاع این نوع بارگنج که حدود یک فوت بلند تر است، ساختار این نوع بارگنج ها با بارگنج های همه منظوره بسیار شبیه است. این بارگنج ها در اندازه های چهل و گاهی اوقات چهل و پنج فوتی در بازار توزیع می شوند و برای نقل و انتقال کالاهایی با حجم بسیار زیاد کاربرد خواهند داشت.

کانتینر اپن ساید «Open Side Container»

تنها تفاوت این بارگنج که آن را با بارگنج های همه منظوره جدا کرده است، درب های این بارگنج می باشد که به طور کامل باز خواهند شد. به همین علت، فضای بیشتری برای جا به جایی محموله وجود دارد و به دلیل راحت بودن دسترسی به محموله، تخلیه و بارگیری بار بسیار راحت تر خواهد شد.

کانتینر یخچال دار «ISO Reefer Container»

محصولاتی که نسبت به تغییرات دمایی حساسیت دارند و همین طور مواد فاسد شدنی همچون گوشت، میوه و سبزیجات را با بارگنج های یخچال دار انتقال می دهند.‌ منبع خارجی مسئولیت تنظیم دمای داخل بارگنج می باشد. بارگنج های یخچال دار همگی در ابعاد بیست و چهل فوت ساخته می شوند. بیشتر از نوعی فولاد هوازده در ساخت این بارگنج ها به کار برده شده است که با نام فلز (Cor-ten) شناخته شده اند.

کانتینر ایزوله شده «Insulated Containers»

دمای داخلی بارگنج های ایزوله شده درست همانند بارگنج های یخچال دار تنظیم شده است، طوری که قادر به مقابله با دما های زیاد هستند. به همین دلیل، این نوع بارگنج ها برای نقل و انتقال های دراز مدت کالاهایی همچون مواد غذایی، مواد دارویی، خون، عضو، مواد زیست شناختی و شیمیایی مناسب می باشند.

کانتینرهای ارتفاع کوتاه «Half Height Container»

در ارسال بار از فرانسه و دیگر کشورهای اروپایی از این بارگنج ها می توان استفاده کرد. در واقع بارگنج های ارتفاع کوتاه برای نقل و انتقال محموله های سنگین و با حجم بالا طراحی و تولید شده اند و بیشتر برای حمل محصولاتی همچون ذغال سنگ و سنگ مناسب می باشند. به همین دلیل، انتخابی مناسب جهت استفاده در صنعت استخراج معدن به حساب می آیند.

کانتینر تانکری «Tank Container»

بارگنج های تانک یا تانکری از فلز محکم یا مواد اولیه ضد خورنده تولید شده اند. مناسب نقل و انتقال و مراقبت دراز مدت از مواد مایع می باشند. برای این که در زمان ارسال بار از فرانسه و دیگر کشورهای اروپایی مواد مایع به واسطه موج تولید شده از بارگنج بیرون نریزند باید حداقل هشتاد درصد از ظرفیت تکمیل و در عین حال از نود و پنج درصد نیز نباید بیشتر پر شود.

کانتینر مبادله ای «Swap Body Container»

این بارگنج ها از جمله بارگنج های قابل مبادله هستند که در جاده و ریل مورد استفاده قرار خواهند گرفت. سقف بارگنج های مبادله ای را می توان تبدیل کرد و به همین علت جهت نقل و انتقال انواع گوناگونی از محصول مناسب می باشند. تنها در حمل بار زمینی از فرانسه و دیگر کشورها می توان از این نوع بارگنج استفاده کرد.

مدت زمان حمل بار زمینی از فرانسه

سرویس حمل بار زمینی توسطشرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس با خدمات گسترده و متنوعی که به همراه دارد، حتی امکان حمل سریع محموله وارداتی را نیز فراهم میکند. اما از آنجا که به طور کلی حمل و نقل زمینی به مدت زمان بیشتری نیاز دارد، نمیتوانیم به طور دقیق زمان تحویل کالا را به راحتی اعلام کنیم. با این حال، لیست زیر به شما کمک خواهد کرد تا درباره مدت زمان حمل بار زمینی از فرانسه به گمرکات زمینی ایران اطلاعات بیشتری کسب کنید:

 • مدت زمان حمل و نقل زمینی از فرانسه به گمرک بازرگان: 13 روز کاری
 • مدت زمان حمل و نقل زمینی از فرانسه به گمرک جلفا: 14 روز کاری
 • مدت زمان حمل و نقل زمینی از فرانسه به گمرک شهریار: 16 روز کاری
 • مدت زمان حمل و نقل زمینی از فرانسه به گمرک سلفچگان: 18 روز کاری

لیست هزینه های حمل بار زمینی از فرانسه به ایران

برای این که بتوانیم قیمت دقیق تری از سرویس حمل بار زمینی از فرانسه به ایران به شما عزیزان بدهیم، نیاز به مدارکی همچون پروفرما و پکینگ لیست داریم تا بتوانیم با بررسی دقیق کالا و جزئیات آن، هزینه ها را برآورد کنیم. به علاوه، فاکتورهای متعددی میتوانند هزینه های حمل و نقل بین المللی را تحت تاثیر قرار دهند؛ اما در هر صورت، حمل و نقل زمینی مقرون به صرفه ترین روشی است که جهت ارسال بار از فرانسه میتوانید انتخاب کنید. لیست زیر جهت اطلاع از هزینه های تقریبی حمل بار زمینی به صورت فول تراک از فرانسه به شما کمک خواهد کرد:

 • هزینه های حمل بار زمینی از فرانسه به گمرک بازرگان: 2300 دلار
 • هزینه های حمل بار زمینی از فرانسه به گمرک جلفا: 2500 دلار
 • هزینه های حمل بار زمینی از فرانسه به گمرک شهریار: 2700 دلار
 • هزینه های حمل بار زمینی از فرانسه به گمرک سلفچگان: 3000 دلار

خدمات شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس در زمینه حمل بار زمینی از فرانسه

همراهان عزیزی که تمایل دارند مرسولات خود را جهت ارسال بار از فرانسه توسط شرکت های حمل و نقل انتقال دهند، بهتر است این فرآیند را به یک شرکت مطمئن که دارای نیروی مجربی است بسپارند تا در کمترین زمان، ایمنی کامل و کمترین هزینه برای آن ها انجام داده شود. شرکت حمل و نقل بین ‌المللی ققنوس به عنوان یک شرکت حمل و نقل مطمئن و معتبر فرآیند حمل بار زمینی از فرانسه را برای مشتریان خود آسان خواهد کرد. از دیگر خدمات شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس می توان موارد زیرا نام برد.

انجام صفر تا صد مراحل نقل و انتقال بار همچون تحویل کالا، بارگیری و تخلیه آن
ردیابی لحظه به لحظه مرسوله
ارائه مشاوره رایگان و تخصصی
معرفی بهترین و کم هزینه ترین روش برای نقل و انتقال محموله
انجام کلیه امور مرتبط با گمرک و ترخیص بار
داشتن شبکه حمل بار زمینی از فرانسه و دیگر کشورهای اروپایی
ارائه نرخ های رقابتی و بسیار به صرفه برای ارسال بار از فرانسه به روش زمینی
داشتن دفاتر متعدد برای ارائه سرویس ها و خدمات با کیفیت و سریع
ارائه سرویس ‌های منظم هفتگی
امکان حمل بار زمینی از فرانسه به دو شیوه فول تراک و خرده بار
مدت زمان بسیار مناسب برای نقل و انتقال
دریافت مجوزهای وارداتی
امکان حمل مرسولات حاوی کالاهای خطرناک و فاسد شدنی
کلیه موارد ذکر شده تنها بخشی از خدمات و ارائه سرویس حمل بار زمینی از فرانسه و دیگر کشورهای اروپایی شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس به مشتریان است.

جمع بندی

تجارت، بازرگانی و ارسال بار از فرانسه و دیگر کشورهای اروپایی بسیار متفاوت تر از واردات محصولات متعدد از کشورهای دیگر می باشد. در این مطلب که از سوی شرکت شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس خدمت شما عزیزان ارائه داده شد به چگونگی حمل بار زمینی از فرانسه، مراحل واردات از این کشور اروپایی پرداخته شد تا با استفاده از این مطالب بتوانید در زمینه تجارت و بازرگانی پیشرفت لازم را داشته باشید؛ اما لازم به ذکر است ارسال بار از فرانسه در شرایط تحریم، به مشورت و تخصص افراد مجرب نیاز می باشد، از این‌ رو کارشناسان ما در شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس می توانند در این زمینه گره کشای کار شما عزیزان باشد. همچنین تجار گرامی می توانند به راحتی برای ترخیص مرسولات خود از مشاوران شرکت کمک دریافت کنند.

شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس سالهاست در زمینه تجارت های خارجی و حمل ونقل بین المللی اعم از حمل بارهوایی، حمل بار دریایی و حمل بار زمینی از فرانسه و دیگر کشورهای اروپایی و دیگر خدمات همچون ترخیص بار، حواله جات ارزی، خرید از سایت های خارجی، سرویس های درب به درب (DDP)، پست اکسپرس توانسته است میزبان أکثر تاجران ایرانی و وارد کنندگان بار و صنایع کشور طی این مدت باشد. مشاوره درست و مناسب، تضمین بهترین قیمت و ارائه خدمات پشتیبانی مناسب ضمن ارائه سرویس سه اصل اولیه است که شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس از روز اول تاسیس تلاش کرده به آن پایبند باشد و با رعایت این سه اصل توانسته به لطف مشتریان همیشه همراه خود بعد ازسال ها فعالیت همچنان اقدام به ارائه خدمات به مشتریان جدید و سابق خود در زمینه ارسال بار از فرانسه و دیگر کشورهای اروپایی  بنماید.

در مورد حمل بار زمینی از فرانسه سوال دارید؟

شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس نقل و انتقال محصولات و بار مشتریان از فرانسه، آلمان و دیگر کشورهای اروپایی را به سه روش حمل بار هوایی، حمل بار دریایی و حمل بار زمینی انجام می دهد. ارسال بار از فرانسه با روش زمینی از گذشته تاکنون بسیار مورد توجه تجار قرار گرفته و یکی از روش های قدیمی نقل و انتقال به حساب می آید. هر چند امروزه با پیشرفت تکنولوژی و ارائه سرویس های متعدد در صنعت نقل و انتقال نقش حمل بار زمینی از فرانسه  و دیگر کشور های اروپایی کمتر شده ولی یکی از روش های مقرون به صرفه حمل بار از کشورهای اروپایی می باشد.

باید گفت که شرکت ها با خدمات فراوان خود از بیشتر نقاط کل دنیا این آمادگی را دارند تا مرسولات وارداتی را از گمرک های مرزی ایران توسط تریلی های پیشرفته ، کامیون ها و... با روش زمینی وارد کنند و به سازمان های مربوطه تحویل دهند. از روش های ارسال بار از فرانسه حمل بار هوایی می باشد که برخلاف روش حمل بار زمینی از فرانسه سرعت بیشتری دارد ولی به نسبت آن هزینه بیشتری باید بابت آن پرداخت شود.

ارسال بار از فرانسه در شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس تنها به بارگیری و تخلیه در مبدا و مقصد ختم نمی شود. انتخاب روش نقل و انتقال مناسب (حمل بار هوایی، حمل بار دریایی، یا حمل بار زمینی از فرانسه)، انتخاب مسئول حمل یا ارائه دهنده مناسب نقل و انتقال، و خیلی از موارد دیگر که جهت نقل و انتقال با سرعت بالا و هزینه کم مد نظر است را  شامل می شود. وقتی درباره حمل بار زمینی از فرانسه صحبت می کنیم، صنعت حمل و نقل مسئول أکثر نقل و انتقال هایی است که به روش زمینی انجام می شود. مرسوله هایی که با کامیون حمل می شوند را به دو گروه تقسیم بندی می کنیم. گروه اول کامیون با ظرفیت فول تراک (‌FTL) و گروه دوم کامیون کمتر از ظرفیت کل بار یا حمل خرده بار (LTL) می باشد. هر دو سرویس نقل و انتقال جهت ارائه سطح گسترده ای از خدمات شخصی سازی شده توسط ارسال کننده کالا به کار برده می شوند.

روش حمل بار زمینی ازفرانسه به صورت فول تراک مطابق مدل توزیع مکان به مکان صورت می گیرد. دراین شرایط، ارسال کننده مرسوله ( FTL )خود را درکامیون یا تریلر بارگیری خواهد کرد، بعد به طور مستقیم و بدون این که توقفی باشد به سمت مقصد مورد نظر حرکت خواهد کرد اما روش ارسال بار از فرانسه به صورت خرده بار یا LTL، مطابق مدل توزیع شعاعی خدمات ارائه خواهد داد. در وهله اول، مرسوله های کوچک و کم حجم مربوط به چندین فرد حامل در یک حوزه یا بخش ویژه گرد آوری خواهد شد. بعداین مرسوله ها را به مرکز پخش خواهند آورد و در داخل یک کامیون یا تریلر جای گیری می شوند. این روش از ارسال بار از فرانسه بر خلاف روش فول تراک  در بین راه در مکان های مختلف توقف خواهد کرد و بعد به سمت مقصد مورد نظر به حرکت درخواهد آمد. این مورد از واضح ترین تفاوت های حمل بار زمینی از فرانسه به روش فول تراک و خرده بار به حساب می آیند. در واقع از رایج ترین سرویس های حمل بار زمینی از فرانسه در شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس روش های فول تراک و خرده بار می باشد.

تجارت و روابط بازرگانی یکی از بخش های مهم و حیاتی در هر کشور به حساب می آید و این مسئله برای کشورهای در حال توسعه همچون کشور ایران بسیار با اهمیت است و باعث پیشرفتی بزرگ خواهد شد. باید به این نکته توجه داشت با توجه به تحریم ‌های اقتصادی علیه کشور، ایران رشد اقتصادی آنچنانی را تجربه نخواهد کرد یا به عبارتی میتوان گفت برای بهره بردن از رشد اقتصادی مناسب بایداین تحریم ها را دور زد تا محصولات مورد نیاز کشور به واسطه واردات انتقال پیدا کنند؛ در نتیجه برای ارسال بار از فرانسه و واردات کالا باید مراحلی پیموده شود.

مهم ترین مراحل جهت حمل بار زمینی از فرانسه شامل ارسال مدارک و اسناد مورد تأیید و معتبر توسط متقاضی، أخذ مجوز ترخیص کالا درفرانسه، تکمیل اسناد و مدارک لازم برای ثبت سفارش و ارائه مدارک مرتبط به اداره استاندارد و سازمان نقل و انتقال برای بررسی، دریافت مجوز و پرینت اظهارنامه و اسناد برای ترخیص بار در فرانسه، پیمودن فرآیند احراز هویت و دریافت شماره کوتاژ، مشخص نمودن مسیر خارج شدن از کوتاژ، مجوز بارگیری محصولات وارداتی و خارج شدن از مبدا مورد نظر و ثبت نشانی متقاضی و اعلام آن به سازمان حمل بار زمینی برای برنامه ریزی دقیق می باشد.

برای کسب سود فراوان از ارسال بار از فرانسه باید با مراحل واردات به روش حمل بار زمینی از فرانسه آشنا بود. چون که آگاهی از مراحل روش های مختلف مخصوصا روش حمل بار زمینی  یکی از مهم ترین فاکتور ها در واردات محصولات متنوع از فرانسه و کشورهای اروپایی محسوب می شود. اما نکته قابل توجه این است که علاوه بر شناخت این مراحل بسیار مهم باید به پرسودترین کالاهای وارداتی از فرانسه را نیز به طور کامل شناخت. به طور کلی این کالاها محصولاتی هستند که در داخل کشور تولید نمی شوند یا به ندرت تولید خواهند شد که دراین شرایط به سختی می توان آن را خریداری کرد. از این رو بیشتر عموم ترجیح می دهند که محصولات مورد نیاز خود را در بین کالاهای وارداتی خریداری کنند. بیشتر واردات کالا به روش حمل بار زمینی از فرانسه کالاهای پر مصرفی هستند که مورد نیاز أکثر کارخانه ها و تولیدکنندگان می باشند، به همین دلیل واردات این نمونه از محصولات سود فراوانی رابرای تجاروبازرگانان درپی خواهد داشت. سودآورترین کالاها برای واردات از فرانسه شامل انواع قطعات الکترونیکی، اقلام دارویی و تجهیزات پزشکی، ماشین آلات صنعتی، مواد اولیه ی مربوط به کارخانجات صنعتی و همچنین قطعات کامپیوتری هستند.

همراهان عزیزی که تمایل دارند مرسولات خود را جهت ارسال بار از فرانسه توسط شرکت های حمل و نقل انتقال دهند، بهتر است این فرآیند را به یک شرکت مطمئن که دارای نیروی مجربی است بسپارند تا در کمترین زمان، ایمنی کامل و کمترین هزینه برای آن ها انجام داده شود. شرکت حمل و نقل بین ‌المللی ققنوس به عنوان یک شرکت حمل و نقل مطمئن و معتبر فرآیند حمل بار زمینی از فرانسه را برای مشتریان خود آسان خواهد کرد. از دیگر خدمات شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس می توان به مواردی همچون انجام صفر تا صد مراحل نقل و انتقال بار همچون تحویل کالا، بارگیری و تخلیه آن، ردیابی لحظه به لحظه مرسوله، ارائه مشاوره رایگان و تخصصی، معرفی بهترین و کم هزینه ترین روش برای نقل و انتقال محموله، انجام کلیه امور مرتبط با گمرک و ترخیص بار، داشتن شبکه حمل بار زمینی از فرانسه و دیگر کشورهای اروپایی، ارائه نرخ های رقابتی، ارائه سرویس ‌های منظم هفتگی، امکان حمل بار زمینی از فرانسه به دو شیوه فول تراک و خرده بار و... اشاره کرد.

 یکی از سرویس های پر طرفدار شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس حمل بار زمینی از فرانسه است که به دو صورت فول تراک و خرده بار بنا به در خواست مشتری انجام می شود. بنابراین یک سری عوامل هستند که می توانند بر روی هزینه های ارسال بار از فرانسه تأثیر مستقیم داشته باشند. بهتر است برای  برآورد هزینه حمل بار زمینی از فرانسه به ایران به عواملی همچون شیوه حمل محموله، فاصله مبدأ تا مقصد و نوع قرارداد دقت داشت. اگر چنان چه روش حمل بار زمینی از فرانسه به صورت خرده بار یا همان LTL باشد برای برآورد هزینه جا به جایی از واحدی به نام CBM یا متر مکعب استفاده خواهد شد. همچنین هر چه  فاصله مبدأ تا مقصد طولانی تر باشد هزینه ارسال بار از فرانسه نیز بیشتر خواهد بود.

در انتها نوع قراردادی که خریدار با فروشنده محصول تنظیم خواهد کرد، مشخص کننده میزان مسئولیت خریدار در پرداخت هزینه ‌های باربری می باشد. در قراردادی به اسم  FCA بیشتر هزینه های باربری شامل هزینه گمرک و بارگیری بار داخل کامیون بر عهده ارسال کننده کالا یا همان فروشنده خواهد بود.

در صورت بارگیری به روش خرده بار (LTL) در حمل بار زمینی از فرانسه، مرسولات به طور مستقیم به مقصد نخواهند رسید چون که کامیون ها و تریلر های خرده بار باید چندین مرسوله را به مشتریان مختلف تحویل دهند. ممکن است زمان واقعی روش حمل خرده بار با زمان تحویل تخمین زده شده تفاوت داشته باشد. به همین منظور، رانندگان کامیون های خرده بار زمان تحویل از پیش تعیین شده و مشخصی برای تحویل مرسوله در محل مورد نظر نخواهند داشت. زمان نقل و انتقال برای حمل ارسال بار از فرانسه به روش فول تراک قابل پیش بینی می باشد؛ چون کامیون ها و تریلرهای FTL فقط مرسولات یک ارسال کننده را بارگیری خواهند کرد. در این روش بعد از دریافت مرسوله، کامیون یا تریلر اجاره گرفته شده مستقیماً به سمت مکان مورد نظر حرکت می کند و در مدت زمانی که تخمین داده شده خواهد رسید. در مورد سرویس حمل بار زمینی فول تراک این اطمینان وجود دارد که مرسوله در زمان معین تحویل داده خواهد شد.

در شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس حمل بار زمینی از فرانسه به روش فول تراک بهترین انتخاب برای مرسوله هایی بزرگ یا کالاهای انبوه می باشد، طوری که فضای کل کامیون را در بر خواهند گرفت. کامیون تنها مرسوله را از شرکت شما بارگیری خواهد کرد و فقط به بار شما اختصاص دارد و بارهای افراد دیگر را در آن جای نمی دهند. به طور کلی حتی اگر مرسوله شما کل کامیون را اشغال نکند، باز هم ظرفیت کل کامیون به شما تعلق دارد و نمی توان مرسولات دیگر را در آن قرار داد. بیشتر شرکت ها برای بالا بردن رضایت مشتریان شرکت حمل و نقل این خدمات را ارائه خواهند داد تا مطمئن شوند که محصولات آن ها در حین ارسال بار از فرانسه و دیگر کشورهای اروپایی، با کالاهای دیگر در تماس نیستند. به طور معمول از این شیوه ارسال بار از فرانسه در مواقعی به کار برده می شود که مرسوله مد نظر نیاز به ظرفیت کل کامیون را دارد.

ارسال بار از فرانسه به روش زمینی از متداول ترین و کم هزینه ترین شیوه های نقل و انتقال بار است. به طور کلی حمل بار زمینی هم به صورت داخلی و هم بین المللی انجام می شود که با توجه به نوع بار، حجم و مسافت مبدا و مقصد با وسایل نقلیه های متعددی حمل و نقل می شوند. انواع کامیون ‌ها، وانت‌ ها و ماشین ‌های سنگین طبق نوع و ابعاد بار با کابین‌ های ویژه و اختصاصی تولید شده اند که برای نقل و انتقالات به روش زمینی مناسب می باشند و امنیت و سلامت مرسوله را محفوظ نگه می دارند. در روش حمل بار زمینی از فرانسه و دیگر کشورهای اروپایی افراد با استفاده از ماشین، قطار، مترو، اتوبوس در مسیرهای کوتاه و طولانی کالا جا به جا می شوند. ولی برای حمل و نقل و جا به جایی انواع اجناس از کامیون‌ های یخچالی، کامیون‌ های کفی، تانکر و تریلی استفاده خواهد شد.

5/5 - (1 امتیاز)
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x