پونک،مجتمع بوستان،واحد ۷۶۶ اداری

LOGO-FNXCARGO
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
LOGO-FNXCARGO

حمل بار هوایی از
تایوان

بنا به دلایل متعدد تجار و وارد کنندگان ایرانی حمل بار هوایی از تایوان را ترجیح می دهند و پروازهای گوناگونی که بین این دو کشور در حال فعالیت هستند، خدمات حمل بار از تایوان به ایران را راحت تر و سریع تر کرده‌اند. بنابراین شما همراهان عزیز اگر به دنبال واردات کالا به روش حمل بار هوایی از تایوان با قیمت مناسب و کیفیت بالا هستید، شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس با ارائه خدمات متنوع حمل هوایی مرسولات وارداتی شما را در کمترین زمان به مقصد خواهد رساند؛ به همین دلیل پیشنهاد ما به شما این است که برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه حمل بار از تایوان به ایران تا پایان ما را همراهی کنید.

آنچه میخوانید

سایر خدمات ما

مقدمه

یکی از جزیره های جذاب با مناظر فوق العاده در شرق قاره ی آسیا کشور تایوان می باشد که به عنوان پنجمین اقتصاد برتر قاره کهن معرفی شده و در حوزه صادرات محصولات الکترونیکی و فناوری اطلاعات در کل جهان پرچمدار است. بیشتر لپتاپ‌ های معروف دنیا، تلویزیون ‌های پیشرفته و گوشی ‌های هوشمند جهان در این کشور ساخته می شود. بنابراین خیلی از کالاهای وارداتی از کشور تایوان به ایران ورود پیدا کرده است و سال های اخیر، یکی از پرسودترین تجارت های جهانی صورت گرفته توسط تجار، واردات کالا و حمل بار از تایوان به ایران بوده است. بعد از خرید و تامین محصول در این کشور، اولین نگرانی وارد کنندگان ایرانی نحوه حمل بار از تایوان به ایران است، سعی داشته ایم تا بهترین خدمات نقل و انتقالات را به مشتریان خود ارائه دهیم، در حال حاضر، حمل بار هوایی از تایوان به ایران یکی از بهترین روش ها محسوب می شود.

بنا به دلایل متعدد تجار و وارد کنندگان ایرانی حمل بار هوایی از تایوان را ترجیح می دهند و پروازهای گوناگونی که بین این دو کشور در حال فعالیت هستند، خدمات حمل بار از تایوان به ایران را راحت تر و سریع تر کرده‌اند. بنابراین شما همراهان عزیز اگر به دنبال واردات کالا به روش حمل بار هوایی از تایوان با قیمت مناسب و کیفیت بالا هستید، شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس با ارائه خدمات متنوع حمل هوایی مرسولات وارداتی شما را در کمترین زمان به مقصد خواهد رساند؛ به همین دلیل پیشنهاد ما به شما این است که برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه حمل بار از تایوان به ایران تا پایان ما را همراهی کنید.

مطالب بیشتر :

حمل بار از تایوان به ایران

کشور تایوان به جمهوری چین، چین تایپه و چین ملی نیز شهرت دارد که در شرق آسیا جای دارد، این کشور از مسیر دریایی از غرب با جمهوری خلق چین، از شمال شرق با ژاپن و از جنوب با فیلیپین همسایه می باشد و پایتخت آن، تایپه است و این کشور دارای شهرهای مهمی از جمله تایپه ، گاوشیونگ ، تیچون «تایچونگ» ، تاینان ، هسینچو و کیلونگ می باشد.کشور تایوان در حوزه صادرات محصولات فناوری اطلاعات و ارتباطات بسیار زبانزد است به همین دلیل تجار و بازرگانان فراوانی به سمت واردات کالا و حمل بار از تایوان به ایران سوق داده شده اند. وجود نمایندگان بزرگی مانند ایسوس، ام اس آی و گیگاتک در ایران، نشان از قوی بودن شرکت‌ های این کشور باشد که در سواحل شرقی چین جای دارد. در واقع روال واردات و حمل بار هوایی از تایوان شبیه به واردات از چین می باشد.

کشور تایوان با قطعات کامپیوتر، منسوجات، پلاستیک، لوازم الکترونیک و فلزاتش شهرت دارد. بنابراین اگر شما عزیزان هم قصد واردات از تایوان را دارید، این مطلب شما را راهنمایی خواهد کرد. الگوی توسعه صنعتی کشور تایوان سبب شده تا بسیاری از کارشناسان با دقت فراوانی تحولات صنعتی این کشور را زیر نظر داشته باشند. در حال حاضر بالغ بر سه ‌چهارم تولیدات رایانه شخصی، نیمی از نمایشگرهای ال ‌سی ‌دی و یک پنجم از گوشی‌های تلفن همراه دنیا در این کشور صنعتی ساخته می‌ شود. بیشتر تمرکز این کشور بر صنایع فناوری اطلاعات و ارتباطات مخصوصا تولید و صادرات رایانه و قطعات آن، لوازم الکترونیکی و نیمه ‌هادی‌ ها می باشد.

مزایای حمل و نقل هوایی کالا

از مزایای حمل بار هوایی از تایوان سرعت بالای آن است که در صورت نیاز به بارگیری سریع مرسولات، بهترین راهکار برای حمل بار از تایوان به ایران می باشد. شما عزیزان می ‌توانید از طریق شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس در کوتاه ترین زمان مرسولات خود را از تایوان به ایران انتقال دهید.

از مزایای دیگر حمل هوایی بار از تایوان این است که در هر مکانی امکان دریافت مرسوله وجود دارد و به این خاطر این روش از حمل بار از تایوان به ایران بسیار منحصر به فرد می باشد. شرکت های هواپیمایی فراوانی در کل دنیا وجود دارد که در بیش از دویست مقصد قادر به ارائه خدمات هستند.

حمل بار هوایی از تایوان بر خلاف دیگر روش‌ ها مطمئن تر می باشد. در واقع این قابلیت اطمینان برای شرکت ‌های خدمات پستی امکان تحویل شبانه با استفاده روش هوایی حمل بار از تایوان به ایران را ایجاد کرده است. مرسولاتی که به روش دریایی جا به جا می‌شوند تاریخ مشخصی جهت تحویل نخواهند داشت که این امر امکان دارد منجر به ایجاد مشکلاتی مانند کمبود فضا در مقصد، تجهیزات، ماشین‌آلات یا نیروی کار شود.

از آنجایی که حمل بار هوایی از تایوان مسیر کمتری را در زمان کوتاهی در مقایسه با روش های دیگر طی می‌کند، یقینا با خطر دزدی کمتری نسبت به دیگر روش ‌ها مواجه خواهد شد. به علت تحویل زود هنگام مرسوله از طریق حمل از تایوان به ایران دیگر لزومی ندارد حجم فراوانی از محصول را در انبار به علت دغدغه نرسیدن مرسوله دیگر نگه داشته شود. این موضوع مسبب این است که محصولات آسیب کمتری ببینند.

حمل بار دریایی یا هوایی؛ کدام یک جهت ارسال کالا از تایوان بهتر است؟

حمل بار هوایی از آن جهت بهتر است که زمان کمتری جهت حمل بار از تایوان به ایران لازم است. زمان حمل هوایی بار هوایی از تایوان به ایرلاین و نوع پرواز یعنی داخلی یا خارجی بودن آن بستگی دارد، که به طور معمول بین سه تا پنج روز می باشد. به دلیل این که زمان حمل بار دریایی از تایوان بسیار زیادتر از زمان حمل بار هوایی است باید به این مسئله دقت داشت که اگر حجم و وزن مرسوله از هزار و پانصد کیلوگرم کمتر باشد پس مطمئنا حمل دریایی از تایوان برای مشتری صرفه اقتصادی ندارد. حمل بار هوایی از تایوان نسبت به روش دریایی چندین برابر سریع تر است. جت مسافری در فاصله پانصد و هفتاد و پنج مایل در ساعت سرعت دارد، اما کشتی های دریایی شانزده الی هجده مایل در ساعت سرعت خواهند داشت.

با ماشین حساب، طبق داده های واقعی نقل و انتقالات اخیر، می توان زمان های نقل و انتقال را محاسبه کرد. همچنین به دلیل این که مسافران و تجار نسبت به حمل مرسولات خود حساسیت دارند، حمل بار از تایوان به ایران بیشتر با روش حمل هوایی صورت خواهد گرفت و سبب شده که بازار نقل و انتقالات را به توسعه خدمات حمل با اطمینان خاطر بیشتر، و جا به جایی بهتر کالا، ردیابی بهتر حمل بار هوایی از تایوان سوق دهد.

روش های حمل بار از تایوان به ایران

وقتی که پای حمل بار از تایوان به ایران در میان است باید به موارد زیادی دقت کرد. این موارد شامل امنیت کالاهای مورد نظر، سرعت ارسال مرسولات پستی و هزینه ی پست می باشد. باید توجه داشت که کشور تایوان از بزرگ ‌ترین تولید کننده ی وسایل الکترونیکی و لپتاپ در دنیا به حساب می آید. همین موضوع سبب شده که تاجران زیادی هم به صورت مستقل و هم به صورت وابسته به شرکت ‌های نقل و انتقال، کالاهای متنوعی را به صورت حمل بار هوایی از تایوان وارد کنند. عواملی همچون میزان حساسیت بار و حجم آن می تواند بر روی نحوه ی حمل بار تأثیر گذار باشد. در ادامه ی این مطلب از شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس انواع روش های حمل از تایوان به ایران را معرفی خواهیم کرد.

همان طور که متوجه هستید به علت تحریم های موجود شرایط حمل بار از تایوان به ایران تغییر پیدا کرده و تاجران را با مشکلات فراوانی رو به رو کرده است. به طور کلی هر تاجری با توجه به شرایط خود و مقدار سودی که با فرستادن مرسولات دریافت می کند، قادر است از روش ‌های گوناگونی همچون خدمات پستی، حمل بار دریایی، حمل بار ریلی، حمل بار ترکیبی و حمل بار هوایی از تایوان استفاده کند.

هزینه های حمل بار هوایی از تایوان به چه عواملی بستگی دارد؟

هزینه حمل بار هوایی از تایوان به عواملی گوناگونی اعم از وزن، حجم و خدمات مورد نظر مانند پیک آپ، بسته ‌بندی، حمل تا فرودگاه بستگی دارد، به طور کلی هر چه بار سنگین تر باشد، وجهی که به ازای هر یک کیلوگرم أخذ می‌شود کمتر می باشد .هزینه حمل بار از تایوان به ایران با روش هوایی مانند موارد دیگر با در نظر داشتن عوامل مختلف متفاوت است. شرکت ‌های هواپیمایی هزینه های مختلفی را در حمل بار هوایی از تایوان اعلام کرده اند. پیشنهاد ما این است قبل از حمل از تایوان به ایران، با کارشناسان ما در شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس تماس حاصل فرمایید و اطلاعات کاملی در این زمینه دریافت کنید. مدت زمان حمل بار هوایی از تایوان با توجه به نوع ایرلاین بین سه تا پنج روز طول خواهد کشید.

برای محاسبه ی هزینه حمل بار هوایی از تایوان به ایران مواردی هستند که باید در نظر گرفت. عوامل مختلفی می توانند نقش مهمی در نرخ کرایه حمل بار داشته باشند و قیمت ها را عوض کنند. تغییر در نرخ ارز یکی از مواردی می باشد به طور مستقیم بر هزینه حمل بار از تایوان به ایران تاثیر می گذارد. همچنین، بسته بندی محصولات نقشی مهم در بالا و پایین آمدن هزینه ها دارند.به طور کلی دیگر عواملی که هزینه های حمل بار هوایی از تایوان را تحت تاثیر قرار می دهند، عبارتند از:

وزن بار

وزن بار از اصلی ترین مواردی می باشد که می تواند بر هزینه حمل بار از تایوان به ایران اثر بگذارد.

ابعاد و حجم محموله

هر چه ابعاد و حجم محموله و در پی آن بسته بندی ها زیاد تر و بزرگتر باشد، هزینه ها نیز افزایش پیدا می کند.

فاصله مبدا تا مقصد حمل

هزینه حمل بار هوایی از تایوان تا فرودگاه شهرهای مختلف ایران می تواند متغیر باشد.

بیمه حمل و انتقال بار

به طور معمول بیمه نقل و انتقال بار توسط شرکت های حمل و نقل بین المللی ارائه داده می شود و از جمله عواملی است که می تواند باعث افزایش هزینه واردات بار شود.

هزینه های اضافی تحویل بار

بعضی اوقات امکان دارد مواردی همچون تاخیر در تحویل بار و انجام مراحل گمرکی جهت ترخیص کالای وارداتی، باعث زیاد شدن هزینه جا به جایی و ایجاد جریمه هایی از جمله دموراژ شود که می توانند به طور قابل توجهی بر افزایش هزینه حمل بار هوایی از تایوان به ایران اثر داشته باشند.

به طور کلی حمل بار هوایی از تایوان در فرودگاه هایی مانند فرودگاه بین‌المللی تائویوان تایوان با کد یاتا (TPE) و فرودگاه سونگشان تایپه با کد یاتا(TSA) ، فرودگاه بین‌ المللی گاوشیونگ با کد یاتا (KHH)، فرودگاه تیچون با کد یاتا (RMQ) و فرودگاه تاینان با کد یاتا (TNN) قابل انجام است. برای دریافت هزینه ی حمل بار از تایوان به ایران، شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس با ارائه خدمات خود برای تسهیل دریافت هزینه ی حمل بار جهانی در تلاش است تا این مسیر را برای مشتریان خود هموار کند.

مطالب بیشتر :

تمامی مراحل واردات کالا از تایوان

به طور کلی برای واردات و حمل بار از تایوان به ایران یا هر کشور دیگر نیاز است یکسری مراحل طی شود. حمل بار ممکن است با روش های مختلفی انجام شود که شامل حمل بار هوایی از تایوان، حمل دریایی، ریلی و ترکیبی می باشد. این مراحل شامل موارد زیر است :

انتخاب کالا و فروشنده آن

بعد از این که کالای مورد نظر جهت حمل بار از تایوان به ایران انتخاب شد، باید در پی انتخاب فروشنده بود. برای این مسئله با توجه به گروه محصولات انتخاب شده، می توان با سرچ در گوگل یا جستجو در وبسایت های بیزینسی همچون علی بابا، با تولید کننده کالا مذاکره کرد.

دریافت نمونه محصول

بعد از پیمودن مرحله انتخاب کالا و فروشنده وقت آن رسیده است که مشخصات فنی و نمونه‌ از محصول انتخابی که قصد ارسال آن وجود دارد، دریافت کرد.

أخذ پیش فاکتور

برای گرفتن پیش فاکتور اول باید از لحاظ قیمت با فروشنده تایوانی توافق کرد. می توان همزمان از چند شرکت تایوانی پیش فاکتور گرفت و بهترین و پر کیفیت ترین را برگزید.

فرستادن حواله

الان وقت آن رسیده بخشی از هزینه را برای تولید کننده به صورت حواله ارزی دلار، انتقال داد تا تولید محصول مورد نظر را شروع کنند.

کارهای گمرکی

برای حمل بار از تایوان به ایران باید اطلاعات گمرکی همراه داشت. در این مرحله با توجه به تعرفه‌ های گمرکی و هزینه نقل و انتقال، می توان هزینه تمام شده را محاسبه کرد. اگر موارد پیش فاکتور و قوانین گمرکی در تایوان و ایران مورد بررسی قرار گرفت و تأیید شد، باید هزینه ‌های گمرکی و نقل و انتقال را مد نظر داشت و قیمت تمام شده را بررسی کرد. حقوق گمرکی طبق ارزش سیف کالا مورد بررسی قرار خواهد گرفت‌. باید درباره نحوه نقل و انتقال و زمان تحویل بار با طرف مقابل مذاکره کرد. حمل بار هوایی از تایوان و دریایی قابل انجام است.

ترخیص بار

در مرحله ترخیص بار بعد از انجام امور اداری و ارائه قبض انبار، بارنامه، پکینگ لیست، پیش فاکتور، و گواهی مبدا، می توان محصولات را از انبار گمرک ترخیص کرد. در تایوان دو نوع نمایندگی برای حمل بار از تایوان به ایران وجود دارد که تجار برای واردات کالا به کشور باید از آن ها اطلاع داشته باشند. اولین نماینده به صورت حق العمل کار می باشد که طرف مذاکره به عنوان خریدار، تولید کننده محصول را پیدا کرده و در مذاکرات بازرگانی کمک کننده می باشد.

در این شرایط، تولید کننده مسئول کیفیت کالا را دارد و خود، کالا را صادر می‌کند. لیکن در نوع دوم به شکل شرکت‌ های تجاری می باشد. این بدان معناست که اعتبار به اسم شخص نماینده است و کالا به وسیله وی از تولید کننده خریداری می گردد که در نوع دوم تضمین کیفیت و صادرات محصول بر عهده ی نماینده می باشد. در این روش معمولا هزینه‌های اضافی وجود دارد که باعث می‌شود خریدار که شما هستید، مبلغ قابل توجهی به نماینده پرداخت کنید.

ترخیص کالا از تایوان چگونه است؟

در صورتی که از خدمات حمل بار هوایی از تایوان شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس برای ارسال کالا های خود استفاده می کنید، حتما محصولات وارداتی توسط فرودگاه امام خمینی ورود می کنند؛ به طور کلی در حال حاضر تنها گمرکی که در این منطقه خدمات حمل بار از تایوان به ایران ارائه می دهد، گمرک فرودگاه امام خمینی برای ترخیص بار هوایی به طور تخصصی می باشد. از خدماتی که گمرک فرودگاه امام خمینی تحت پوشش خود دارد می توانیم به کلیه مراحل گمرکی همچون ترانزیت، واردات قطعی و واردات موقت، پست سریع بین المللی و فریت بار اشاره کنیم. در واقع، با توجه به این که پروازهای فراوانی از کل جهان به این گمرک وارد خواهند شد، امکان ترخیص اختصاصی مرسولات تجاری و غیرتجاری در گمرک فرودگاه امام خمینی امکان پذیر است.

گمرک فرودگاه امام خمینی باتوجه به نوع محصولاتی که به صورت حمل بار هوایی از تایوان تحویل می گیرد، به چند حوزه دسته بندی شده اند. کالاهای وارد شده از طریق حمل بار از تایوان به ایران وارد حوزه یک گمرک فرودگاه امام می شوند و این حوزه به طور ویژه در حوزه واردات و ترخیص بارهای تجاری و کارگو هوایی مشغول هستند. موقعی که بار توسط کارگزاران شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس، با روش کارگو جا به جا می شود، در این زمینه گمرک فرودگاه امام خمینی پذیرش و نگهداری می شود تا فرآیند ترخیص بار شروع شود.

قبل ازاین که مرسولات به روش حمل بار هوایی از تایوان به گمرک وارد شود لازم است از فروشنده پیش فاکتور دریافت کنید و ثبت سفارش انجام شده باشد و ایران کد و استانداردهای لازم را به دست آورید. همچنین برای حمل بار از تایوان به ایران برای بعضی از محصولات به مجوز نیاز است. بعد از بارنامه کردن بار و انتقال آن به سمت کشور، وقتی بار به گمرک رسید شما را مطلع خواهند کرد که در این صورت ترخیص کار یا خود شما می توانید به گمرک مراجعه کنید.

حداقل سرمایه لازم جهت واردات از تایوان به ایران

به طور کلی قبل از حمل بار از تایوان به ایران، باید بازار و نیاز های مشتری را به طور کامل سنجید. بسیاری از محصولاتی که در ایران، پر فروش هستند، محصول مناسبی برای حمل بار هوایی از تایوان به حساب نمی آیند. چون علاوه بر نیاز به مجوزهای فراوان، سرمایه شخص نیز از دست خواهد رفت. در واقع پیش از خرید محصول و ارسال آن به کشور، باید مجوزهایی را که جهت واردات نیاز است بررسی کرد‌‌.

تعرفه گمرکی نباید نادیده گرفت، در تعرفه گمرکی کلیه هزینه های گمرکی مربوط به محصولات که قصد ارسال آن وجود دارد، نوشته می شود. بنابراین بررسی این مسئله این امکان را خواهد داد که از عوارض گمرکی و هزینه‌ های مربوط به آن اطلاع داشت.

برای پیش بردن روال حمل بار از تایوان به ایران و انجام امور بازرگانی در صورتی که در این حوزه اطلاعی ندارید، بهتر است از شرکت ‌های مطمئن و معتبر بازرگانی کمک گرفت تا دچار ضرر و زیان نشوید. تایوان، دارای شرکت‌هایی معتبری همچون اچ تی سی، ایسوس، ایسر، دی لینک، فاکسکان و کوئنتا کامپیوتر می باشد. بنابراین بهترین محصولاتی که می توان به روش حمل بار هوایی از تایوان به ایران وارد کرد، پلاستیک، منسوجات، لوازم الکترونیکی و دیجیتال می باشند.

برای حمل بار از تایوان به ایران، نمی توان رقمی را مشخص کرد زیرا این رقم به نوع تجارت و محصولی که قصد وارد کردن آن از طریق حمل بار هوایی از تایوان را دارید وابسته است. اما به طور کلی اگر تصمیم به وارد کردن لوازم خانگی یا دیجیتال مانند تلفن همراه و کامپیوتر را در ذهن دارید، برای این که بتوان ثبت سفارش اولیه را انجام داد به تایید وزارت امور خارجه و وزارت صنعت، معدن و تجارت نیاز می باشد.

لیست مهم ترین فرودگاه های تایوان

شاید خیلی از شما عزیزان تمایل داشته باشید درباره حمل بار از تایوان به ایران اطلاعاتی کسب کنید و قوانین حمل بار هوایی از تایوان را به طور کامل دریافت کنید . خواندن مطالب شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس، می تواند بسیار کمک کننده باشد. ابتدا بهتر است به فرودگاه دیدگاهی اقتصادی داشته باشید. فرودگاه های فراوانی در کل دنیا این قابلیت را دارند که فرودگاه های کشور تایوان شامل آن می باشد. در ادامه لیست مهم ترین فرودگاه های تایوان را معرفی خواهیم کرد :

ﻓﺮﻭﺩگاﻩ بین‌المللی تائویوان در شهر تایپه

]فرودگاه بین اللملی تائویوان تایوان، در نزدیکی تایپه و بخش شمالی این کشور واقع شده است که بزرگترین و شلوغ ترین فرودگاه این کشور به حساب می آید.این فرودگاه در فاصله چهل کیلومتری غرب تایپه، در محله دایوان در منطقه ویژه تائویوان در کشور تایوان جای گرفته است. به طور کلی مالکیت این فرودگاه در اختیار دولت کشور چین است که شرکت فرودگاه بین المللی تائویوان آن را اداره می کند. این فرودگاه در سال هزار و نهصد و هفتاد و نه میلادی فعالیت خود را آغاز کرد. دفاتر بار شرکت های هواپیمایی، مراکز گمرکی مستقر در فرودگاه، شرکت های ارائه دهنده خدمات ترخیص بار و شرکت های حمل و نقل زمینی ، مراکز فریت بار و کارگو این فرودگاه مکان هایی می باشند که می توان به آن مراجعه کرد .

فرودگاه سونگ شان تایپه

از فرودگاه هایی که جهت حمل بار از تایوان به ایران می توان به آن مراجعه کرد فرودگاه بین المللی سونگ شان تایپه است که یکی از فرودگاه های تجاری و مسافربری می باشد. این فرودگاه بین المللی به زبان چینی، تایبی سونگ شان جیانگ خوانده می شود. این فرودگاه مساحتی تقریبا صد و هشتاد و دو هکتار دارد و که اکنون تجاری و مسافربری است. بخش غیر نظامی و ترمینال نقل و انتقال این فرودگاه امروزه فعال ترین بخش های فرودگاه می باشد. فرودگاه بین لمللی سونگ شان تایپه بعد از فرودگاه بین المللی تائویوآن به عنوان دومین فرودگاه بین المللی کشور تایوان به حساب می آید.

در حال حاضر این فرودگاه در دست توسعه ی بیشتر می باشد تا بتواند پروازهای بین المللی بیشتری را انجام دهد. در این فرودگاه پروازهای مستقیم فراوانی توسط خطوط هوایی چین شرقی، شانگهای ایر، ایر چاینا، اوا ایر و ترانس آسیا ایر ویز صورت می گیرد‌

ﻓﺮﻭﺩگاﻩ بین‌المللی کاوهسیونگ ﺷﻬﺮ کاوهسیونگ

یکی دیگر از فرودگاه های بین المللی جهت حمل بار هوایی از تایوان فرودگاه کاوهسیونگ می باشد. این فرودگاه بین المللی، فرودگاهی با کاربری عمومی در منطقه سیائوگنگ شهر کاوهسیونگ در بخش جنوبی کشور تایوان می باشد. این فرودگاه در فاصله هشت کیلومتری جنوب مرکزشهر کاوهسیونگ واقع شده است. صاحب فرودگاه کاوهسیونک اداره هوانوردی عمومی می باشد. بهتر است قبل از حمل بار از تایوان به ایران دفاتر بار شرکت های هواپیمایی، مراکز گمرکی مستقر در فرودگاه، شرکت های ارائه دهنده خدمات ترخیص بار، مراکز فریت بار و کارگو این فرودگاه بررسی شود.

بازار و مراکز خرید محبوب تایوان

کشور تایوان با نام چین تایپه نیز شهرت دارد، در واقع یکی از مراکز برتر اقتصادی در آسیا شمرده می شود. شهر تایپه، پایتخت تایوان می باشد. این کشور بازارهای شبانه ی رنگارنگ و معروفی دارد که می توان با رفتن به آن جا محصولات مورد نیاز را جهت حمل بار از تایوان به ایران خریداری کرد. در راهنمای حمل بار هوایی از تایوان شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس قصد دارد تا بازار و مراکز خرید محبوب این کشور را معرفی کند :

مرکز خرید مربوط به شهر تایپه Taipei City Mall

مرکز خریدی بزرگ و زیرزمینی که کلیه محصولات مورد نیاز تجار با قیمتی مناسب‌ جهت حمل بار از تایوان به ایران در خود قرار داده است. این بازار در روز های تعطیل بسیار پر تردد و شلوغ می باشد. بنابراین عزیزانی که جهت حمل بار هوایی از تایوان به این کشور سفر کرده اند برای خرید محصولات مورد نظر می توانند از طریق مترو راحت به این مرکز خرید دسترسی پیدا کنند.

مرکز خرید تاروکو Taroko Mall

یکی دیگر از مراکز خریدی که جهت خرید محصول و حمل بار از تایوان به ایران می توان به آن مراجعه کرد، مرکز خرید تاروکو می باشد. این مرکز خرید بسیار بزرگ و وسیع است که دارای یازده طبقه بوتیک و مغازه و رستوران می باشد. شما همراهان عزیز می توانید کلیه کالاهای مورد نظر خود را در این مرکز خریداری کنید و با روش حمل بار هوایی از تایوان به مشور وارد کنید.

بازار شبانه شیلین Shilin Night market

در بازار شبانه شیلین نیز می توان همه جور کالا را به راحتی پیدا کرد وخرید تا از طریق حمل بارهوایی از تایوان به کشور وارد کرد. در این مرکز می توان از لباس شب تا صنایع دستی و مواد غذایی گرفته تا وسایل دیگر جهت حمل بار از تایوان به ایران خریداری کرد.

بازار خیابانی دیهوآ Dihua Street

به طور معمول بازارهای خیابانی تایوان مکانی مناسب برای یافتن همه ی وسایل با قیمتی مناسب جهت حمل بار از تایوان به ایران می باشد، بنابراین بازدید از این بازار شلوغ نباید از دست داده شود.

درباره برج تاینان Tainan Place

مرکز خرید مدرن و شیک تاینان، با مغازه های برند، رستوران های لوکس و کافه های جذاب بهترین مکان برای خرید کالاهای مورد نظر و ارسال آن ها به ایران می باشد. این مکان یکی از مقاصد جذاب برای توریست ها به شمار می رود. در این مرکز خرید خیلی از محصولاتی که در کشور وجود ندارند به چشم می خورند. پیشنهاد می شود که اگر به دنبال خرید و حمل بار از تایوان به ایران هستید حتما از این مرکز خرید دیدن کنید.

مطالب بیشتر :

چرا حمل بار هوایی از تایوان را پیشنهاد می کنیم؟

به طور معمول از اولین مزایایی که از حمل بار هوایی از تایوان در ذهن مشتری ایجاد می شود، سرعت بالای حمل و نقل بار می باشد. این موضوع از بهترین و اصلی ترین خصوصیات انتخاب حمل بار هوایی از تایوان به حساب می آید. اگر بیشتر بودن هزینه حمل بار از تایوان به ایران با روش هوایی را نسبت به حمل دریایی مقایسه کنیم، دلایل فراوانی وجود دارند که باعث شده تا خدمات شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس در زمینه حمل بار هوایی از تایوان در بین مشتریان بسیار محبوب باشد؛ بنابراین، در ادامه بعضی از مهم ترین علت های پیشنهاد ما برای خدمات حمل بار هوایی از تایوان به ایران که توسط شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس انجام می شود، اشاره خواهیم کرد:

سریع بودن حمل و ارسال بار

سرعت بسیار بالای حمل هوایی از تایوان به ایران اصلی ترین ویژگی می باشد که توجه تجار را به این روش از حمل بار از تایوان به ایران جلب کرده است. مدت زمان حمل بار از تایوان به ایران بسیار حائز اهمیت است، به همین دلیل انتخاب حمل بار هوایی از تایوان بهترین گزینه است؛ چون که خدمات حمل بار هوایی شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس توسط ایرلاین های مستقیم در کمتر از یک الی دو روز کاری انجام خواهد شد و این زمان با ایرلاین های غیر مستقیم، حدوداً دو الی پنج روز کاری طول خواهد کشید که این سرعت برای جا به جایی بار نسبت به دیگر روش های نقل و انتقال مخصوصاً حمل بار دریایی از تایوان که تقریبا بیست الی چهل روز زمان لازم دارد، بسیار مهم می باشد.

امکان حمل هوایی از تایوان به ایران بدون نگرانی از تحریم ها

یکی از دغدغه های اساسی تجار و بازرگانان ایرانی، همواره تحریم های سطح دنیا بوده و همین موضوع باعث شده تا حمل بار لز تایوان به ایران با محدودیت هایی مواجه شود. اگر در رابطه با تحریم ها نگرانی دارید و قصد حمل محصولاتی با حساسیت بالا را دارید، پیشنهاد ما به شما این است که حمل بار هوایی از تایوان خود را توسط ایرلاین هایی که پرواز مستقیم به تهران دارند، انجام دهید.

ایمنی بالا

فاکتور مهم دیگری که خدمات حمل بار هوایی از تایوان برای تجار و بازرگانان به همراه دارد، ایمنی کالا در حین پروسه حمل بار از تایوان به ایران می باشد. بسته بندی خوب و پر سرعت بودن این روش، دو فاکتور مهمی هستند که سبب شده تا ایمنی آن به یکی از مهم ترین ویژگی های حمل بار هوایی از تایوان به ایران به حساب آید؛ در واقع، شما با مدیریت نحوه بسته بندی کالا، علاوه بر ضمانت ایمنی حمل بار، هزینه حمل بار از تایوان به ایران را هم بسیار کاهش خواهید داد و از ایجاد آسیب و خسارت پیشگیری خواهید کرد.

ترخیص سریع بار در گمرک فرودگاه امام خمینی تهران

امروزه، از مهم ترین گمرک هوایی کشور، می توان به گمرک فرودگاه امام خمینی در تهران اشاره کرد. کالاهایی که به روش حمل بار هوایی از تایوان به این فرودگاه وارد می شوند و این گمرک برای ترخیص کالاهایی که به روش حمل هوایی اختصاص پیدا کرده است، روند ترخیص بار و أخذ مجوزهای مورد نیاز برای ترخیص بار هوایی از سازمان های دولتی به نسبت سایر گمرک های کشور پر سرعت تر می باشد.

بدون نیاز به ترانزیت داخلی کالا در کشور

اگر می‌خواهید تا کالای وارداتی خود را به تهران یا یکی از استان های شمالی کشور وارد کنید، حمل بار هوایی از تایوان نسبت به استفاده از حمل بار دریایی گزینه بسیار بهتری است؛ چون که دیگر به ترانزیت داخلی بار در ایران لزومی ندارد و از به هدر رفتن هزینه حمل بار از تایوان به ایران پیشگیری خواهید کرد. اگر که مقصد نهایی شما تهران یا استان های شمالی کشور است، مرسولات حمل شده از تایوان به ایران توسط کشتی، در گمرکات جنوبی کشور خالی خواهند شد؛ بنابراین فرایند ترخیص کالا و حمل بار از تایوان به ایران، هزینه های فراوانی را در پی خواهد داشت.

لیست مدت زمان حمل بار هوایی از تایوان به ایران

از آنجا که برای برآورد مدت زمان حمل بار هوایی باید فاکتورهای زیادی را در نظر داشته باشیم، اعلام زمان دقیق تقریبا غیرممکن است؛ اما از آنجا که شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس ارائه خدمات حمل و نقل هوایی خود را در کوتاهترین زمان ممکن به انجام میرساند، میتوانید مطمئن باشید ک محموله وارداتی خود را به سرعت در ایران تحویل خواهید گرفت. حمل بار هوایی از تایوان از فرودگاه های اصلی این کشور به مقصد فرودگاه های ایران انجام میگیرد و میتوانیم بگوییم که تمامی این فرایند، با سرعت قابل توجهی به اتمام میرسند.

برای این که کمک بیشتری به شما در زمینه اطلاع از مدت زمان حمل بار هوایی از تایوان به ایران بکنیم، پیشنهاد میکنیم جدول زیر را مورد بررسی قرار دهید و جهت کسب اطلاعات تکمیلی با کارشناسان ما در تماس باشید:

پرونده باز نمی شود مجوزهای پرونده را بررسی کنید تا مطمئن شوید که توسط سرور شما قابل خواندن است.

لیست هزینه های حمل بار هوایی از تایوان به ایران

مهمترین فاکتوری که در محاسبه هزینه های حمل بار هوایی از تایوان به ایران باید در نظر داشته باشید، حجم و ابعاد محموله ارسالی شما میباشد. برای برآورد هزینه ها، ما چندین فاکتور را در نظر میگیریم و با توجه به این که بهترین نرخ ها را به مشتریان خود ارائه میدهیم، مناسب ترین قیمت را برای شما فراهم میکنیم تا با حذف هزینه های اضافی، تجربه پرسودی از واردات کالا از تایوان داشته باشید. علی رغم این که به جزئیات بیشتری برای محاسبه هزینه ها نیاز داریم، تلاش کردیم که نرخ تقریبی حمل بار هوایی به ازای هر کیلوگرم بار را در لیست زیر به شما نشان دهیم :

  • هزینه حمل و نقل هوایی از تایوان به ایران برای +45 کیلوگرم = 7.0 دلار
  • هزینه حمل هوایی از تایوان به ایران برای +100 کیلوگرم =6.7 دلار
  • هزینه حمل هوایی از تایوان به ایران برای +300 کیلوگرم =6.3 دلار
  • هزینه حمل هوایی از تایوان به ایران برای +500 کیلوگرم =6.0 دلار
  • هزینه حمل هوایی از تایوان به ایران برای +1000 کیلوگرم =5.6 دلار
  • هزینه حمل هوایی از تایوان به ایران برای +1500 کیلوگرم =5.3 دلار
  • هزینه حمل هوایی از تایوان به ایران برای +2500 کیلوگرم =4.9 دلار
  • هزینه حمل هوایی از تایوان به ایران برای +3500 کیلوگرم =4.6 دلار

خدمات حمل و نقل هوایی توسط شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس

شرکت بازرگانی و خدمات بار هوایی شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس امکان حمل بار از تایوان به ایران را به صورت هوایی با پایین ترین نرخ حمل و کمترین زمان لازم دارد. شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس قادر به انجام امور گمرکی و صادراتی در مبدا و تشریفات گمرکی و ترخیص در فرودگاه مقصد که از قبل هماهنگ شده است را دارا می باشد و مالکین بار می توانند از این خدمات بهره مند شوند. برخی از خدمات حمل بار هوایی از تایوان شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس شامل موارد ذیل است :

صدور بارنامه های هوایی برای مرسولات تجاری
انجام همه ی تشریفات گمرکی و صادارتی
امکان تحویل گرفتن مرسوله از کلیه شهرهای کشور و حمل تا فرودگاه امام خمینی
بسته بندی های ویژه
صدور بیمه نامه هوایی
بارگیری در مبدا
ترخیص بارها در مقصد
بنابراین جهت حمل بار هوایی از تایوان، چین، هند، آلمان، اتریش، ترکیه، کره جنوبی و هنگ کنگ می توان از خدمات حمل و نقل هوایی شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس بهره برد. امکان حمل بار از تایوان به ایران و کلیه کشور های ذکر شده، به صورت کاملا مطمئن و در کمترین زمان ممکن وجود دارد و از آن جهت که حمل هوایی گزینه مناسبی جهت حمل محصولات سبک و با ارزش پیشنهاد می شود و اگر که به دنبال قیمتی بسیار مناسب هستید، خدمات حمل بار هوایی از کشور های ذکر شده به ایران را مد نظر داشته باشید.

جمع بندی

زمانی که شما همراهان گرامی تصمیم به خرید و حمل بار از تایوان به ایران دارید، علاوه بر این که لازم است جهت پیشگیری از آسیب و خسارت، به اعتبار فروشنده ی کالا و روش های خرید و فروش در سطح جهانی دقت کافی داشته باشید، نقل و انتقال بار پروسه بسیار مهمی می باشد که قادر است تجارت شما را تحت تأثیر خود قرار دهد. اما چرا حمل بار هوایی از تایوان می تواند انتخاب مناسبی برای ارسال بار از این کشور به ایران باشد و چرا پیشنهاد ما این است که از خدمات حمل بار هوایی شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس بهتر است بهره مند شوید؟

تمام تلاش شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس همواره بر این بوده است تا قادر به ارائه خدمات گوناگون و در عین حال با کیفیت برای نقل و انتقال بین المللی بار، فرایند حمل بار از تایوان به ایران را برای مشتریان خود رقم بزند؛ از این جهت، افتخار این را داریم با ارائه ی سرویس های کارگو جهت حمل بار هوایی از تایوان و حتی امارات، کشورهای اروپایی و دیگر کشورهای آسیای شرقی، مسئولیت حمل هوایی بارهای خطرناک و معمولی را عهده دار باشد. همچنین، شما همراهان عزیز می توانید از دیگر خدمات شرکت همچون تجمیعی و تک بارنامه، حمل بار زمینی، حمل بار ریلی، حمل بار دریایی، پست اکسپرس، حمل درب به درب، حمل بار ته لنجی و… استفاده کنید و بهترین سرویس ها با قیمتی منحصر به فرد را دریافت نمایید.

در مورد حمل بار هوایی از تایوان سوال دارید؟

برای این که تجار و بازرگانان از روش حمل و نقل هوایی برای جا به جایی محصولات خریداری شده خود به ایران استفاده کنند دلایل متعددی وجود دارد. از جمله این دلایل می توان به مواردی همچون سرعت بالای حمل و ترانزیت کالا ها در این روش که نسبت به سایر روش های حمل و نقل زمان کمتری را لازم دارد. ایمنی محصولات در استفاده از این روش به علت نوع بسته بندی آن ها که به جنس و نوع کالا بستگی دارد، حمل محموله ها بدون نگرانی از وجود مسائلی مانند تحریم ها، عدم نیاز به ترانزیت داخلی بار در ایران در استفاده از این روش، ترخیص کالا ها با بالاترین سرعت در گمرک فرودگاه امام خمینی و ... اشاره کر‌د. همچنین به دلیل این که مسافران و تجار نسبت به حمل مرسولات خود حساسیت دارند، حمل بار از تایوان به ایران بیشتر با روش حمل هوایی صورت خواهد گرفت و سبب شده که بازار نقل و انتقالات را به توسعه خدمات حمل با اطمینان خاطر بیشتر، و جا به جایی بهتر کالا، ردیابی بهتر حمل بار هوایی از تایوان سوق دهد.

برای این که به عنوان یک تاجر بتوانید از هزینه ی نقل و انتقال محصولات خود به روش حمل هوایی آگاهی کامل پیدا کنید، می توانید از خدمات شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس استفاده کنید. تیم ما با بهره گیری از یک سری اطلاعات که از مشتریان به عنوان مالک کالا دریافت می کنند هزینه ی حمل بار هوایی از تایوان را برآورد می کنند، به همین دلیل موقع ارتباط با کارشناسان شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس باید اطلاعاتی مانند وزن کل مرسوله، ابعاد مرسوله، جنس و نوع محصولات، ترم حمل ( فوب، ایکس ورک )، وجود یا عدم وجود قطعاتی مانند باتری، موتور و ... در اجزای محصولات، شهر مبدا که محصولات در آن تولید شده اند و ... را در اختیار کارشناسان شرکت قرار دهید. در صورتی که در ارائه این اطلاعات دچار اشتباه شوید هزینه به دست آمده به طور صحیح محاسبه نخواهد شد.

در حمل بار هوایی از تایوان شیوه ی محاسبه ی وزن محصولات با شیوه ی محاسبه ی آن ها در روش حمل بار زمینی، حمل بار دریایی و حمل بار ریلی متفاوت است و علت این تفاوت وجود محدودیت هایی می باشد که در گنجایش بارگیری هواپیماها وجود دارد. بنابراین موقع محاسبه ی وزن محصولاتی که قرار است از روش حمل بار هوایی از تایوان حمل شوند علاوه بر وزن واقعی محصولات که با استفاده از ترازو به دست خواهد آمد، باید وزن حجمی آن ها ( ضرب طول و عرض و ارتفاع محصولات ) محاسبه شود. بعد از برآورد هر دو وزن محصول، مالک بار وظیفه دارد هزینه ی هر یک از اوزان که بیشتر است را به عنوان هزینه نقل و انتقال بار حساب کند. پیشنهاد ما این است قبل از حمل از تایوان به ایران، با کارشناسان ما در شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس تماس حاصل فرمایید و اطلاعات کاملی در این زمینه دریافت کنید. مدت زمان حمل بار هوایی از تایوان با توجه به نوع ایرلاین بین سه تا پنج روز طول خواهد کشید.

وجود تحریم های آمریکا سبب محدود شدن تعداد ایرلاین هایی شده است که در جهت حمل بار از تایوان به ایران فعالیت دارند ولی با این حال از جمله ایرلاین هایی که در وضعیت عادی در این مسیر به نقل و انتقال بار می پردازند می توان به فرودگاه هایی مانند فرودگاه بین ‌المللی تائویوان تایوان با کد یاتا (TPE) و فرودگاه سونگشان تایپه با کد یاتا(TSA) ، فرودگاه بین‌ المللی گاوشیونگ با کد یاتا (KHH)، فرودگاه تیچون با کد یاتا (RMQ) و فرودگاه تاینان با کد یاتا (TNN) اشاره کرد. برای دریافت هزینه ی حمل بار از تایوان به ایران، شر کت حمل و نقل بین المللی ققنوس با ارائه خدمات خود برای تسهیل دریافت هزینه ی حمل بار جهانی در تلاش است تا این مسیر را برای مشتریان خود هموار کند. فرودگاه های نام برده شده هر یک دارای شرایط مخصوص به خود مانند هزینه نقل و انتقال، زمان نقل و انتقال و ... می باشند. توجه به شرایط هر کدام از این فرودگاه ها توسط مالکین بار قبل از انتخاب آن ها بسیار حائز اهمیت است.

در صورتی که از خدمات حمل بار هوایی از تایوان شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس برای ارسال کالا های خود استفاده می کنید، حتما محصولات وارداتی توسط فرودگاه امام خمینی ورود می کنند؛ به طور کلی در حال حاضر تنها گمرکی که در این منطقه خدمات حمل بار از تایوان به ایران ارائه می دهد، گمرک فرودگاه امام خمینی برای ترخیص بار هوایی به طور تخصصی می باشد. امکان ترخیص اختصاصی مرسولات تجاری و غیرتجاری در گمرک فرودگاه امام خمینی امکان پذیر است. قبل از این که مرسولات به روش حمل بار هوایی از تایوان به گمرک وارد شود لازم است از فروشنده پیش فاکتور دریافت کنید و ثبت سفارش انجام شده باشد و ایران کد و استانداردهای لازم را به دست آورید. همچنین برای حمل بار از تایوان به ایران برای بعضی از محصولات به مجوز نیاز است. بعد از بارنامه کردن بار و انتقال آن به سمت کشور، وقتی بار به گمرک رسید شما را مطلع خواهند کرد که در این صورت ترخیص کار یا خود شما می توانید به گمرک مراجعه کنید.

حمل بار هوایی از آن جهت بسیار مهم و پر طرفدار است که زمان کمتری جهت حمل بار از تایوان به ایران را لازم دارد. زمان حمل بار هوایی از تایوان به ایرلاین و نوع پرواز یعنی داخلی یا خارجی بودن آن بستگی دارد، که به طور معمول بین سه تا پنج روز زمان لازم دارد. شما همراهان گرامی  زمانی که تصمیم به خرید و حمل بار از تایوان به ایران دارید، لازم است کلیه ی فرودگاه هایی که از طریق آن می توان کالا وارد کشور کرد را به طور کامل بشناسید. به طور کلی فرودگاه هایی که جهت حمل بار از تایوان باید به آن ها مراجعه کرد شامل فرودگاه بین المللی تائویوان تایوان، فرودگاه بین المللی سونگ شان تایپه،  فرودگاه بین ‌المللی کاوهسیونگ ﺷﻬﺮ کاوهسیونگ  می باشد. برای محاسبه ی هزینه ی هر یک از این فرودگاه ها جهت واردات کالا می توانید از کارشناسان شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس کمک بگیرید.

همان طور که گفتیم کشور تایوان یکی از کشورهای توریستی به حساب می آید که هر ساله تعداد زیادی برای بازدید و شروع فعالیت خود و ارسال بار از تایوان، کیلومترها خواهند رفت. در حال حاضر کشور تایوان مهاجرین فراوانی را می پذیرد. افرادی که قصد مسافرت به تایوان دارند، پیدا کردن مراکز خرید جهت خرید کالا و استفاده از روش حمل بار هوایی از تایوان از مهم ترین کارهایی می باشد که باید انجام دهند‌. مراکز خرید زیادی در شهرهای مختلف این کشور جای گرفته است. البته نا گفته نماند که مراکز خرید جهت ارسال بار از تایوان فقط محدود به ساختمان ‌های بلند و چند طبقه نخواهد بود. به طور کلی از مهم ترین مراکز خرید جهت ارسال بار از تایوان به ایران می توان به مرکز خرید  تاروکو Taroko Mall، بازار شبانه شیلین Shilin Night market، بازار خیابانی دیهوآ Dihua Street، درباره برج تاینان Tainan Place اشاره کرد.

شرکت بازرگانی و خدمات بار هوایی شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس امکان حمل بار از تایوان به ایران را به صورت هوایی با پایین ترین نرخ حمل و کمترین زمان لازم دارد. شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس قادر به انجام امور گمرکی و صادراتی در مبدا و تشریفات گمرکی و ترخیص در فرودگاه مقصد که از قبل هماهنگ شده است را دارا می باشد و مالکین بار می توانند از این خدمات بهره مند شوند. برخی از خدمات حمل بار هوایی از تایوان شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس شامل موارد همچون صدور بارنامه های هوایی برای مرسولات تجاری، انجام همه ی تشریفات گمرکی و صادارتی، امکان تحویل گرفتن مرسوله از کلیه شهرهای کشور و حمل تا فرودگاه امام خمینی، بسته بندی های ویژه ، صدور بیمه نامه هوایی، بارگیری در مبدا و ترخیص بارها در مقصد می شود. بنابراین اگر که به دنبال قیمتی بسیار مناسب هستید، خدمات حمل بار هوایی شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس را در نظر داشته باشید.

کشور تایوان در حوزه صادرات محصولات فناوری اطلاعات و ارتباطات بسیار زبانزد است به همین دلیل تجار و بازرگانان فراوانی به سمت واردات کالا و حمل بار از تایوان به ایران سوق داده شده اند. وجود نمایندگان بزرگی مانند ایسوس، ام اس آی و گیگاتک در ایران، نشان از قوی بودن شرکت‌ های این کشور باشد. بهتر است بدانید که کشور تایوان با انواع قطعات کامپیوتری، منسوجات، انواع مختلف پلاستیک، فلزات و لوازم الکترونیک شهرت یافته است. بنابراین اگر شما  عزیزان هم قصد واردات از تایوان را دارید می توانید از مشاوران شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس کمک بگیرید. الگوی توسعه صنعتی کشور تایوان سبب شده تا بسیاری از کارشناسان با دقت فراوانی تحولات صنعتی این کشور را زیر نظر داشته باشند. در حال حاضر بالغ بر سه ‌چهارم تولیدات رایانه شخصی، نیمی از نمایشگرهای ال ‌سی ‌دی و یک پنجم از گوشی‌های تلفن همراه دنیا در این کشور صنعتی ساخته می‌ شود. بیشتر تمرکز این کشور بر صنایع فناوری اطلاعات و ارتباطات مخصوصا تولید و صادرات رایانه و قطعات آن، لوازم الکترونیکی و نیمه ‌هادی‌ ها می باشد.

جهت حمل بار از تایوان به کشور ایران، نمی توان رقم خاصی را مشخص نمود چرا که این رقم به نوع تجارت و محصول مورد نظری که قصد وارد کردن آن از طریق حمل بار هوایی از تایوان را دارید وابسته است. اما به طور کلی اگر تصمیم به وارد کردن لوازم خانگی یا دیجیتال مانند تلفن همراه و کامپیوتر را در ذهن دارید، برای این که بتوان ثبت سفارش اولیه را انجام داد، تایید وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین وزارت امور خارجه مورد نیاز می باشد. برای پیش بردن روال حمل بار از تایوان به ایران و انجام امور بازرگانی در صورتی که در این حوزه اطلاعی ندارید، بهتر است از شرکت شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس کمک بگیرید تا دچار ضرر و زیان نشوید. تایوان، دارای شرکت‌هایی معتبری همچون اچ تی سی، ایسوس، ایسر، دی لینک، فاکسکان و کوئنتا کامپیوتر می باشد. بنابراین  بهترین محصولاتی که می توان به روش حمل بار هوایی از تایوان به ایران وارد کرد، پلاستیک، منسوجات، لوازم الکترونیکی و دیجیتال می باشند.

5/5 - (1 امتیاز)
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x