حمل-بار-به-ترکمنستان

حمل بار به ترکمنستان | چگونه می توانیم بار خود را به ترکمنستان ارسال کنیم؟

اشتراک گذاری :

واتساپ
تلگرام

حمل گروپاژ از چین | مزایا، معایب و مهمترین نکات حمل

EFS در کشتیرانی / 0 تا 100 آنچه که باید بدانید

کشتی چارتری | بیان شرایط و ویژگی های کشتی چارتری

حمل بار با واگن مسقف + مشخصات فنی و نحوه حمل بار

نحوه محاسبه نرخ کرایه حمل دریایی چگونه است؟ (راهنمای کامل)

حمل کالا از بندر شیامن + مزایا و معایب حمل بار از بندر شیامن

واردات کالا از روسیه / مراحل، روش ها و مهمترین نکات

کلوزبندی بیمه باربری چیست؟ ( راهنمای 0 تا 100)

هزینه lss در حمل دریایی | راهکارهای کاهش هزینه lss

ارزیابی گمرکی + اهداف و مهمترین وظایف ارزیاب گمرک

حمل بار فله از چین / انواع بار فله در حمل و نقل دریایی از چین

مهمترین بنادر تجاری چین | دلایل اهمیت بنادر تجاری چین

حمل بار از بندر تایچنگ / مراحل حمل، روش ها و امکانات تایچنگ

حمل هوایی باتری چگونه انجام می شود؟ (راهنمای کامل)

ترانزیت فرودگاهی + تفاوت پرواز ترانزیتی، مستقیم و بدون توقف

شماره پلمپ کانتینر + انواع رنگ در پلمپ کانتینر و کاربرد آنها

ارسال بار از آفریقا | بهترین روش ارسال کدام است؟

بزرگترین بنادر کانتینری جهان (معرفی 10 مورد از مهمترین بنادر)

تفاوت لجستیک و زنجیره تامین | 0 تا 100 آنچه که باید بدانید

آشنایی با انواع بوژی کش + کاربرد آن ها در صنعت حمل و نقل

اظهارنامه اجمالی در گمرک + تفاوت آن با مانیفست

مشاور بازرگانی کیست + اهمیت آن در کسب و کارهای بین المللی

وزن خالص و ناخالص کالا + تفاوت ها و تاثیر وزن کالا بر ترخیص آن

ممنوعیت های پست درب به درب + مهم ترین نکات و قوانین

VGM در حمل و نقل + نحوه محاسبه تاییدیه وزن کانتینر

معرفی بهترین تنگه های بین المللی جهان ( راهنمای 0 تا 100)

وزن حجمی بار هوایی | اهمیت محاسبه آن در حمل و نقل

ترخیص کار گمرک کیست؟ ( چرا به آن نیاز دارید)

حمل بار با جامبوبگ چگونه انجام می شود؟ (راهنمای کامل)

انوانتر در گمرک؛ راهنمای کامل جهت موفقیت در تجارت

آنچه در این مطلب میخوانید😃

مقدمه

امروزه بسیاری از افراد هستند که به دلایل مختلفی قصد مهاجرت و زندگی در کشورهای دیگر را دارند. ترکمنستان نیز یکی از همین کشورهاست که اکثر بازرگانان و حتی افراد عادی نیز، به آن جا سفر می کنند. بنابراین حمل بار به ترکمنستان یکی از مواردی می باشد که از نکات بسیار مهمی برخوردار است و حتما باید قبل از ارسال بار از ایران به ترکمنستان این نکات را به یاد داشته باشید.

همچنین شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس در این مقاله سعی دارد تمام اطلاعات لازم از روش های ارسال بار به ترکمنستان تا عواملی که بر هزینه ارسال بار به ترکمنستان تاثیر گذار هستند را در اختیار شما عزیزان قرار دهد. به همین دلیل، به شما عزیزانی که قصد سفر و حمل کالا به ترکمنستان را دارید پیشنهاد می کنیم تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

نحوه حمل بار به ترکمنستان

همانطور که می دانید برای حمل بار به ترکمنستان و یا هر کشور دیگری نیاز است یکسری کارها را به درستی انجام دهید تا فرآیند ارسال بار برای شما عزیزان به راحتی انجام شود؛ به همین دلیل باید حتما از نحوه ارسال بار از ایران به ترکمنستان اطلاع داشته باشید.

به طور کلی ارسال بار به روش های مختلفی امکان پذیر است که این روش ها شامل روش هوایی، دریایی و زمینی می شود. در نهایت، شما عزیزان می توانید هر کدام از این روش ها را با توجه به نوع بار خود انتخاب کنید. برای این کار بهتر است از یک شرکت حمل و نقل بین المللی که در این زمینه تجربه بسیار زیادی دارد کمک بگیرید.

به طور کلی شرکت های حمل و نقل به دلیل سابقه بالایی که در زمینه حمل بار دارند، می توانند کمک بسیار زیادی را به شما کنند؛ به همین دلیل ما به شما شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس را پیشنهاد می کنیم. در ادامه این مطلب نیز روش های ارسال بار از ایران به ترکمنستان را شرح خواهیم داد.

روش های ارسال بار از ایران به ترکمنستان

روش های مختلفی برای حمل بار به ترکمنستان وجود دارد که هر کدام برای حمل هر کالا، در شرایط و ابعاد خاصی استفاده می شود؛ بنابراین شما می توانید با توجه به نوع بار خود، هر کدام از این روش ها را انتخاب کنید. روش هایی که برای ارسال بار از ایران به ترکمنستان وجود دارد شامل حمل بار هوایی، حمل بار زمینی و حمل بار دریایی است که در ادامه هر کدام از این روش ها را شرح خواهیم داد.

حمل و نقل هوایی به ترکمنستان

یکی از روش های حمل بار به ترکمنستان حمل و نقل هوایی روزانه کالا و بار می باشد. شما می توانید هر روز کالاهای خود را با خطوط هوایی مطمئن بارگیری و حمل کنید. هنگام حمل بار به ترکمنستان از طریق هوایی، بارهای تجاری، شخصی و صنعتی در اندازه ها و شرایط مختلف هر روز با نازلترین قیمت بارگیری و حمل می شود. باربری هوایی به ترکمنستان از فرودگاه بین المللی امام خمینی و با کمترین هزینه از طریق شرکت های حمل و نقل انجام می شود.

حمل و نقل زمینی به ترکمنستان

برای ارسال کالا به ترکمنستان روش حمل و نقل زمینی یکی از بهترین روش های حمل و نقل است که امکان تحویل کالاهای مختلف با هزینه مناسب را فراهم می کند. در روش حمل و نقل زمینی می توانید بار خود را با بهترین کیفیت و با استفاده از سبد حمل و نقل بارگیری و جابجا کنید. درواقع حمل و نقل جاده ای به ترکمنستان روشی سریع، ارزان و ویژه است که امکان انتقال کالاهای تجاری، صنعتی و شخصی از مرزهای مشترک را فراهم می کند.

حمل و نقل دریایی به ترکمنستان

ارسال بار از ایران به ترکمنستان به روش دریایی نیز می تواند راهی آسان برای انتقال کالا باشد. از آنجایی که ترکمنستان و ایران از طریق دریای خزر به یکدیگر متصل هستند، می توان محموله های مختلفی را از این مسیر حمل کرد.

حمل بار از بنادر آستارا، نوشهر و امیرآباد به ترکمنستان انجام می شود. در برخی موارد حمل و نقل دریایی توجیه اقتصادی ندارد و ترجیحاً از روش هایی مانند حمل و نقل زمینی استفاده شود. از این رو برای بهره مندی از بهترین خدمات با کارشناسان ما در شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس تماس بگیرید.

مراحل حمل بار به ترکمنستان

شما برای ارسال بار به هر نقطه ای از جهان، به ویژه حمل بار به ترکمنستان نیاز است یکسری مراحل را به ترتیب پشت سر بگذارید. انجام این مراحل به ترتیب، می تواند کمک زیادی به شما در ارسال بار از ایران به ترکمنستان کند. به طورکلی این مراحل شامل موارد ذیل می باشد:

  • دریافت مشاوره تخصصی از شرکت حمل و نقل معتبر بین المللی
  • تهیه لیست بسته بندی قبل از ارسال بار از ایران به ترکمنستان
  • صدور رایگان بیمه نامه بین المللی برای حمل بار به ترکمنستان
  • سمپاشی کردن و صدور گواهینامه بین المللی در حمل بار به صورت هوایی
  • انجام تشریفات گمرکی
  • ارسال مرسولات به گمرک و یا فرودگاه
  • تحویل بار به هواپیمایی یا باربری برای حمل زمینی و دریایی

مهمترین نکات ارسال بار از ایران به ترکمنستان

قبل از حمل بار به ترکمنستان، بهتر است نکات مهمی که در این راه وجود دارد را بدانید. رعایت این نکات تاثیر زیادی در کمک به ارسال بار دارد. مسافران یا مهاجران ترکمنستان پس از دریافت مجوز ورود، بدون شک ابتدا به فکر وسایل منزل و وسایل شخصی خود برای انتقال به کشور ترکمنستان هستند.

در اینجا لازم است کلیه معاملات تجاری شرکت های حمل و نقل به ترکمنستان به صورت منظم و قانونی انجام شود. اما برای اطلاع رسانی به مهاجران ترکمنستان در خصوص ارسال لوازم خانگی به این کشور موارد زیر باید مد نظر قرار گیرد:

  • هزینه ورودی برای کالاهای شما دریافت خواهد شد.
  • برای خدمات گمرکی که به شما ارائه می شود، ساعتی پنج دلار از شما دریافت می شود.
  • علاوه بر این، آنها باید حداقل دوازده ماه قبل از سفر به ترکمنستان در اختیار شما باشند.

همچنین تشریفات گمرکی هنگام ارسال کالا از طریق هوایی به ترکمنستان داستان کاملاً متفاوتی است. هنگام حمل کالا از ایران به ترکمنستان، مدارکی مانند لیست بسته بندی و فاکتور به مهاجر یا مسافر کمک می کند تا تشریفات گمرکی کشور مبدا و مقصد را به راحتی و بدون مشکل انجام دهد.

شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس بنا به درخواست مشتری این مدارک را برای آنها تهیه و به همراه قبض هوایی به کشور ترکمنستان ارسال می کند. هنگامی که چمدان شما به ترکمنستان می رسد، معمولاً به مدت 48 ساعت به صورت رایگان در انبار فرودگاه نگهداری می شود. در صورت عدم مراجعه صاحب محموله پس از چهل و هشت ساعت، هزینه نگهداری در مقصد به عهده خریدار خواهد بود که بر اساس وزن و حجم محموله و مدت نگهداری محاسبه می شود.

البته در صورتی که صاحب محموله طبق مقررات به اداره بار گمرک فرودگاه مراجعه کند باز هم قبض انباری برای آن وجود دارد که باید به شرکت هواپیمایی پرداخت شود. لازم به ذکر است که این مقدار ربطی به وزن بار در ارسال بار از ایران به ترکمنستان ندارد. در صورتی که محموله سنگین و حجیم باشد اداره گمرک هزینه حمل و جا به جایی محموله (لیفتراک و نیروی انسانی و …) را از صاحب بار دریافت می کند.

عوامل موثر در هزینه حمل بار به ترکمنستان

قطعا یکی از مهمترین دغدغه افراد برای ارسال بار، پرداخت هزینه هایی است که در این مسیر وجود دارد. به لطف آنالیز دقیق کالا توسط کارشناسان ما و انتخاب بهترین روش ارسال، کمترین قیمت را برای ارسال به ترکمنستان به شما ارائه خواهیم داد. هزینه حمل بار به ترکمنستان بسیار مقرون به صرفه است و مشتری با کمترین هزینه بار خود را به مقصد ارسال می کند.

انتخاب روش حمل و نقل مناسب یکی از مهم ترین عواملی است که بر هزینه حمل کالا به ترکمنستان تأثیر می گذارد. انتخاب بستگی به وزن و کمیت کالا و همچنین آماده سازی مشتری دارد. از دیگر عوامل موثر بر هزینه حمل و نقل به ترکمنستان می توان به فاصله مبدا تا مقصد و بیمه اشاره کرد.

کل هزینه ارسال کالا به ترکمنستان شامل هزینه بیمه می شود اما هزینه گمرک جداگانه محاسبه و به مشتری اعلام می شود. کارشناسان شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس، بهترین و ارزان ترین راه را برای ارسال کالا به ترکمنستان به شما پیشنهاد می کنند.

سوالات متداول

چه روش هایی برای ارسال بار به ترکمنستان وجود دارد؟

برای حمل بار به ترکمنستان شما می توانید به سه روش دریایی، زمینی و هوایی بار خود را ارسال کنید. انتخاب هر کدام از این روش ها به عهده شما است و می توانید با توجه به وزن و ابعاد بار خود، مناسب ترین روش را انتخاب کنید.

برای ارسال بار از ایران به ترکمنستان، چه مراحلی را باید پست سر بگذاریم؟

برای اینکه فرآیند ارسال بار برایتان به آسانی انجام شود؛ بهتر است یکسری مراحل را به ترتیب پشت سر بگذارید. این مراحل به ترتیب شامل دریافت مشاوره، تهیه لیست بسته بندی، صدور بیمه نامه، سمپاشی بار در حمل هوایی، تشریافت گمرکی، ارسال بار به باربری و تحویل بار می باشد.

چه عواملی بر هزینه ارسال بار به ترکمنستان موثر می باشد؟

برای ارسال بار عوامل مختلفی تاثیرگذارهستند که می توانیم به وزن و حجم بار، مسافتی که بار از مبدا تا مقصد طی می کند، انتخاب مناسب ترین روش حمل بار و هزینه های مربوط به گمرک و بیمه اشاره کنیم که با انتخاب بهترین شرکت حمل و نقل می توانید این هزینه ها را کاهش دهید.

برای حمل بار به ترکمنستان چه نکاتی را باید رعایت کنیم؟

اولین نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که برای ارسال بار های شخصی، شما باید یکسری معاملات تجاری را به صورت درست و منظم انجام دهید تا مشکلی ایجاد نشود. همچنین باید به تشریفات گمرکی هم توجه زیادی داشته باشید، چون با انجام درست این تشریفات، بار بدون مشکل جا به جا می شود. نکته مهم دیگری که در این زمینه وجود دارد پرداخت هزینه های مربوط به قبض انبار است که با توجه به حجم و ابعاد بار باید پرداخت کنید.

جمع بندی

شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس در این مقاله سعی داشت تمام اطلاعات مورد نیاز برای حمل بار به ترکمنستان را در اختیار شما همراهان گرامی قرار دهد.

اگر شما قصد مهاجرت به ترکمنستان را دارید بهتر است قبل از ارسال بار و سفر با شرکت حمل و نقل بین المللی ققنوس تماس بگیرید تا کارشناسان ما به بهترین شکل ممکن، به شما کمک کنند.

به طورکلی شرکت ما، خدمات متنوعی را به شما عزیزان در زمینه ارسال بار دریایی، ارسال بار زمینی و ارسال بار هوایی، ارسال بار از ایران به ترکمنستان، بسته بندی بار و … ارائه می دهد که می توانید از این خدمات بهره مند شوید و یا جهت دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x